Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55601) duvi válasza BogyóBP (#55598) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem. Ott van a linkelt videóban a teljes küldetés az elfogadástól a kivitelezésig.
A C1 méretéhez képest teljesen oké a quantum capacity (3,750 L).

[ Szerkesztve ]

(#55602) miqlas válasza BogyóBP (#55599) üzenetére


miqlas
őstag

A C1-ben Military grade B a Cutlass Blackben meg Civilian grade C Q-hajtómû van! A Military sokkal gyorsabb, viszont dupla annyit eszik! :R

42

(#55603) Snoke válasza miqlas (#55602) üzenetére


Snoke
tag

Ezért is szeretem a C1-et, alapból benne van az a QT drive, amit úgyis megvennék az első utamon. Jöhetnek a patch-ek, csak beülök és máris útra kész. :-)

(#55604) miqlas válasza Snoke (#55603) üzenetére


miqlas
őstag

Nekem is bejön, egyetlen hibája (számomra), hogy a méretéhez képest elég kicsi hangárba rakják be felszálláskor, illetve leszálláskor is.

42

(#55605) Snoke válasza miqlas (#55604) üzenetére


Snoke
tag

Igen, ezt én is tapasztalom.

(#55606) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

hát ez a mostani IAE nem volt nagy szám számomra... hiányoztak a videók is...

(#55607) miqlas válasza Drenadar (#55606) üzenetére


miqlas
őstag

Egyetértek veled! Kicsit lapos lett!

42

(#55608) Szőrös  válasza miqlas (#55607) üzenetére


Szőrös 
veterán

Lehet lapos lett, de... :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#55609) miqlas válasza Szőrös  (#55608) üzenetére


miqlas
őstag

Itt inkább az október lett lenyûgözõ! Majd nem sikerült a duplázás az elõzõ évhez képest! :D

42

(#55610) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Most látom hogy véget ért az ingyenes időszak. Jól látom hogy 50 dollártól kezdődik a game pack csak azért hogy beléphess? Az kicsivel több mint 15000ft. ÉS kb a 75 dolláros csomagot érdemes kezdésképp venni ha azt is jól látom. :(

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#55611) PhilBrick válasza BogyóBP (#55610) üzenetére


PhilBrick
őstag

Most éppen 45 a minimum. De egyébként jól látod. A forintárfolyamról pedig nem tehetnek.
Viszont amennyit küzdöttél vele az elmúlt két hétben, talán jobb is ha most leteszed egy időre.
Várj még egy évet mondjuk, hátha kevesebb probléma lesz vele addigra.

(#55612) miqlas válasza PhilBrick (#55611) üzenetére


miqlas
őstag

... azért elég aktívan játszott vele a kolléga! :R Esett, kelt, de csak megoldotta, és elég összetett egy játék már ebben az állapotában is a SC, nem egy hack and slash game! :DDD

42

(#55613) BogyóBP válasza PhilBrick (#55611) üzenetére


BogyóBP
addikt

Osszefarmoltam a free play alatt közel 1 milliót csak bányászat meg egyéb küldetések talán nincs is olyan része a játéknak amibe nem nyaltam volna bele és most azt módod rakjam le? Mire újra kezdenem elfelejtenem az egész mechanikat. Biztos bele jönnek de százszor átdolgozhatjak a Gameplayt. Lennének ötleteim amiket lehet meg is írok nekik amik amik ostoba bugok de nagyon könnyen javirhatoak plusz észrevételek. Amúgy valahol már talalkoztam ezzel a bányászati mechanikaval egy játékban de már nemtudom melyik volt talán lehet a star trek online. Meg mindig arra gondolok hogy ezt a játékot és nagyon kis csoport fejleszti elég korlátozott erőforrással és nagyon durva amit eddig elértek mert az alap otlet jó a kivitelezés is jó de néhány helyen a bosszantó ostobaságokat ki kene javítani. És irt most nem arra gondolok hogy két fal köze esel vagy beragadsz egy letrába hanem pl lehessen cserélni a járművek sérült moduljait ne csak teljes vehicle respawn oldja meg a dolgot. Itt nagyon sok hajó és a bányász kis Rover is érintett lenne.
En most épp azt néztem hogy van egy kezdő csomag 50dollar körül amibe van egy hajó kicsit hasonló mint egy aegis warden de sokkal kisebb. Ilyen kezdő multirole lehet de biztos nem cargoship inkább amolyan light fighter és gunboat keveréke de mivel ezt a hajót nem próbáltam így nemtudok róla semmit. Amelyik járgány nagyon jó az a crusader lopakodója a c1 szellem a drake warden vagy aegis nemtudom pontosan ilyen wing sweepes hajó de nagyon állat egy nagy vulkán szeru lézer ágyúval az orrán. Igazából kipróbáltam több teher hajót bányász és szállítot is de ezek a kasztok annyira nem jöttek be. A roncsgyujtes a hajótest lézeres lebontása pl tetszett de nem kötött le. Jópofa pl a futurisztikus gulág ötlete. Mindegy szóval összességében irdatlan sok ideget vert belem az elmúlt napokban volt olyan napom is amikor a két munkanap közt 20 órát toltam de alig haladtam a fentebb említett hulyesegek miatt. Kar hogy túl nagy szeletet és túl sok mindent akartak egyszerre és ezért nem sikerült jóra mer az engine mondjuk nemtudom mi futhat alatta de nem lépne meg ha valami saját fejlesztés lenne mivel semmilyen splash képernyő vagy ilyesmi nincs a játék elején.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#55614) BogyóBP válasza BogyóBP (#55613) üzenetére


BogyóBP
addikt

Bocsánat a sok helyesírási hiba miatt de telefonról írok javarészt és mindent kijavít a szifon...

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#55615) Szőrös  válasza BogyóBP (#55613) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem annyira kicsi már a csapat, idén érték el az ~1300 főt, de SC-re kevés dev volt kiosztva az utóbbi években,mert az egyjátékos kampányt csinálták (SQ42)
Modulokat lehet majd cserélni a jövőben, ezt már számos alkalommal mutatták, az alapja már bent van.
Ki van írva a játék elején, hogy milyen engine fut alatta, egyébként CE3.7 az alap amit azóta szinte teljesen átírtak, de a dx11-es render megmaradt benne, na emiatt nem túl jó a futásteljesítménye. ezt akarják vulkanra cserélni. Meglátjuk utána mennyit javul.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#55616) BogyóBP válasza Szőrös  (#55615) üzenetére


BogyóBP
addikt

Ja értem én is olvastam devet hogy az új peccsel jön a pyro system már zajlik a béta szervereken a futás a terra system még odébb van de már elvileg részben az is kész. Igen a drake cutter hajónál láttam hogy valamiért a modulok ajtaját lehet nyitogatni gondolom ezért. Ez amúgy jó ötlet és már akkor is tetszett.

Pedig a cryenging jó nem? A farcry is azzal futott azt hiszem és a baromi realisztikus de viszonylag kis gépigénye miatt szerették a fejlesztők. Az az SQ42 gondolom még nincs benne a játékban. Nemtudom hogy van e értelme egy openworld ös sandbox játékba egy kampányt rakni főleg úgy hogy az hatással lehet arra hogy mondjuk milyen rátád lesz a MMO részben, akár mondjuk küldetésekre való tekintettel is.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#55617) Szőrös  válasza BogyóBP (#55616) üzenetére


Szőrös 
veterán

Huh, barmira kevered a dolgokat.
Nincs béta szerver, a live is teszt szerver amúgy, de mielőtt live-ra kitesznek valamit azt ptu-n tesztelik. Pyro meg preview channelen volt, ez kb információ gyűjtésre jó a deveknek, és itt csak pár óráig fut bármi is teszt jelleggel.

A CE online játékra annyira nem volt jó, de anno ezt licenszelték és most már szinte a nagy részét átírták.

Az SQ42 önálló egyjátékos kampány, nem keverik az mmo résszel.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#55618) BogyóBP válasza Szőrös  (#55617) üzenetére


BogyóBP
addikt

Tiszta. :C

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#55619) Drenadar válasza BogyóBP (#55618) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

sajnos igen egy csomagot venni kell (nem standalone shipet). most van/volt kedvezményes hajó csomag.

neked kell eldönteni hogy amit tapasztaltál, az elég e? hogy akarsz e vele még játszani?
az hogy mi van az alapcsomagban mindegy, hamar el lehet érni ingame is bármit, de pl mi a stoppos dcn segítjük a kezdőket, ha kell ingame pénz... (plusz csapatban könnyebben jön a pénz és nagyobb a játékélmény is).

szóval már tudod hogy van rengeteg hiba a játékban, de vannak jó oldalai is, és gondolom a multis élményt még meg sem tapasztaltad.

ha bizonytalan vagy akkor várd meg a következő free flyt (kb április május? de addig úgy se lesz semmi új sztem max pyro?)

(#55620) BogyóBP válasza Drenadar (#55619) üzenetére


BogyóBP
addikt

Igen megtapasztaltam, de javarészt én sokat játszom massziv multiplayer ekkel főleg az open world ös mmo-kat szeretem de inkább az ilyen túlélős felfedezőseket (nem a zombisakat). Igen egyedül elég macerás farmolni mint többen egyszerre bár nemtudom hirtelen melyik részére gondolsz, de pl van egy küldetés ami elég sok pénzt ad de oda kell agy 4 ember, ez egy hajó roncsbegyüjtése a biztonságiak előtt illetve ami még nagyon tetszett de nagyon nehéz és szivatós volt az a crusader ostroma, sajnos nem sikerült végigvinni mert előtte kifagytam és már nemtudtam visszalépni pedig a végén voltunk már benne voltam a túlélő csapadban akik eljutottak a comm centerig is de addig nagyon sokan meghaltak (sajnos) pedig mókás az a küldi remélem nem szedik ki addig amig nem érek vissza azt muszáj lefarmolnom mert 440 ezret ad. Most ugye mivel nem írodott jóvá nekem ez a küldi igy 600.000 ingame pénzzel ugorhatok majd neki ha újra vissza kerülök ennyit sikerült a 0 ról a free időszak alatt összeszedni de szinte éjjel nappal toltam munka mellett és most alszom ki az átjátszott éjszakákat. Amúgy vigyázni kell mert iszonyat addictiv game mint kb minden mmo rpg. Mindig van valamit csinálni olyan nincs hogy nincs. Mivel ugye nem ismertem a játékot discordra se mentem fel mert nem láttam értelmét addig bosszantani a többieket amig ki nem tapasztalom mi a bug mi pedig a bénázás eredménye. Ja és sajnos rengeteget szoktam káromkodni közbe amire nem biztos kiváncsiak lennétek.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#55621) Drenadar válasza BogyóBP (#55620) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem te lennél az első kezdő aki kérdéseket tesz fel, direkt azért van egy részleg...
a káromkodásról meg szokj le :D nem jó az semmire.

mindenesetre gyorsabb válaszokat kapnál hogy mi a bug, tanácsokat stb.

meg a legfontosabb, hogy megtudnád milyen a játék többen játszva...
mondjuk pyroban (ha van épp rá lehetőség) egy fullos hammerheadben....

(#55622) BogyóBP válasza Drenadar (#55621) üzenetére


BogyóBP
addikt

Jaja érdekelne :) a discord ot kell úgy tudom feltenni de szoba és stb elérhetőséget hol találok? Összefoglaló?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#55623) duvi válasza BogyóBP (#55622) üzenetére


duvi
nagyúr

Itt linkeltem be neked ;)

(#55624) MasterDeeJay

Nem értem mi van, új windows (11), új telepítés a grafika meg elcsesződött. Pedig high-re van rakva, fullhd ablakos mód (2k+ monitorom van) és a konfigokat is kitöröltem, próbáltam oda vissza állítani. Homály az egész. Hiányzik egy rakás effekt, panelok, tárgyak stb mintha nem is ez a játék lenne.



Egyetlen előnye hogy vsync-et bekapcsolva fix 60fps-em van, és a videókari is kussban van még coil whine sincs. Mondjuk ilyen grafika mellett nem csoda. Hozzáteszem engem nem zavar mert inkább játszom ilyen lowon 50-100 fps-el mint ultrán 20-30-al.
Optimalizáción sokat reszelhettek mert nem eszi meg a procit (30-40% és max 40-50 fok körül megy), ramból is elvan 18-20gb között. Azt hiszem felrakom a régi notimra is, lehet már játszható azon is így (i7 4720qm, gtx960m 4gb)
Viszont rohadt sokat változott a játék egy év alatt, messze könnyebb mindent kezelni. Felszállás is simán ment.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#55625) duvi válasza MasterDeeJay (#55624) üzenetére


duvi
nagyúr

Shader mappa törlést próbáltad? Ugyanaz a Intel vga driver, amivel előtte is játszottál és akkor még jó volt? Pont jókor jöttél vissza, mert két napja ért véget a free fly, így megszűnt az extra terhelés a szervereken :)

(#55626) Szőrös  válasza MasterDeeJay (#55624) üzenetére


Szőrös 
veterán

windows11...miért? miéééééért???

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#55627) MasterDeeJay válasza Szőrös  (#55626) üzenetére

Kalandvágy, tudom kezelni a hülyeségeit.
Intel shader mappát kézzel töröltem, de nem is futott még a játék ezen windowssal. Intel drivereket gyakran frissítik, egyből felrakom az újat.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#55628) Drenadar válasza Szőrös  (#55626) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nálam nincs baj a win11el :D

(#55629) duvi válasza MasterDeeJay (#55627) üzenetére


duvi
nagyúr

Lehet, hogy érdemes lenne visszarakni azt a drivert (legalább egy próba erejéig), amivel régebben jó volt a grafika. AMD kártyákkal is előfordul, hogy egy régebbi driver a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#55630) miqlas


miqlas
őstag

Vásárolható már Mirai Fury aUEC-ért vagy még nem? Az erkul.games nincs a helyzet magaslatán, az oldal szerint a Darake Vulture-t sem lehet ingame venni, hátha ebben is tévednek! :DDD

42

(#55631) duvi válasza miqlas (#55630) üzenetére


duvi
nagyúr

Tudtommal még nem kapható és nem is bérelhető ingame.

[ Szerkesztve ]

(#55632) miqlas válasza duvi (#55631) üzenetére


miqlas
őstag

Köszi az infót! Ezek szerint itt nem mûködik a 90 napos átfutás! :D

42

(#55633) Drenadar válasza miqlas (#55632) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

általában 2 "fő" patch után kerülnek be ingame vehető új hajók

de van hogy akkor se :D

(#55634) BogyóBP válasza MasterDeeJay (#55624) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nem látok benne hibát nekem textura villogás volt és eltüntek a fények stb. Újra raktam a VGA drivert és jó lett. Furcsa dolgokat művel néha a játék.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#55635) MasterDeeJay válasza BogyóBP (#55634) üzenetére

Na mégegyszer:

És ilyen volt még a patchek és újrarakás elött:

Hiányoznak a fénycsövek, monitorokon sincs semmi. Tükröződések is gyengébbek.

A kajáldába csak két flakon van!! holott korábban tele volt pakolva az asztal. Textúrák tű élesek voltak.
Meg amúgy is érdekes lenne hogy 50-100fps-em van egy alsókategóriás kártyával...(A770)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#55636) Szőrös  válasza MasterDeeJay (#55627) üzenetére


Szőrös 
veterán

Amúgy nem az intel shader mappát kell törölni, hanem a játék saját shader cache folderét, néha hibásan csinálja meg a shadereket, iylenkor érdemes törölni megint. De aztán lehet, h a win11 + intec arc kombó nem tetszik SC-nek

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#55637) MasterDeeJay válasza Szőrös  (#55636) üzenetére

Azt még megnézem, azaz törlök mindent kézzel újra. Köszi!

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#55638) BogyóBP válasza MasterDeeJay (#55637) üzenetére


BogyóBP
addikt

Ez valami hajó vagy bolygó? Nekem alig van 40fps 6700xt vel meg egy 12600 as intellel.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#55639) MasterDeeJay válasza BogyóBP (#55638) üzenetére

Ez a kedvenc Alien filmek inspirálta Aegis Reclaimer. Oriont akartam de az nem jött össze, illetve nem is baj mert a fene se tudja abból mikor lesz valami.[link]
Nekem most csak azért megy ilyen jól mert nem jelenít meg dolgokat.
Proci 7980XE@4.5Ghz, ramok pedig 8x16Gb 4000-en hajtva.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#55640) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

First impressions: csodás, mintha EVE Online-t játszanék a kretén PVP-sek nélkül (a JÓ PVP-vel nincs bajom, de nekem sok az EVE "ami nincs tiltva az szabad" stílusa, hogy minden annak van alárendelve hogy egymást basztassa a player bázis).

Szóval csodás, túl a tutorial-on, és abszolút nem érdekel a sok bug (mert hát van). Viszont, egy PCIe 4,0 4x NVMe SSD-n is 1,5 perces load screen az erős (de nem annyira hogy emiatt ne játszak vele). És egy RTX 4070 meg 64GB RAM mellett azért minden maxra tolva FHD-ben nem vártam akadozást (pedig kaptam). Mindez nem zavar, és nem panasz, csak meglepődtem (lehet 4090-el nem akadna kek).

(#55641) m0h0senator válasza Cray Tyler (#55640) üzenetére


m0h0senator
őstag

De igen azzal is akadnál. Még nincs kész az optimalizálás távol van. A 1,5 perces loading screen után pedig nem találkozol loading screen-el ezt is vedd számításba. :))

An odyssey through the realm of consciousness.

(#55642) duvi


duvi
nagyúr

Az újak kedvéért, ha még nem tudnák. Tizenkét napos Luminalia 2953 Calendar érhető el a weboldalon. Érdemes minden nap kinyitni, mert meglepetés ajándékokat kapunk! Nyitás után ezek automatikusan bekerülnek a hangárunkba és onnantól máris használhatjuk a játékban. Az első három nap már nyitható:

(#55643) Szőrös  válasza Cray Tyler (#55640) üzenetére


Szőrös 
veterán

A 1.5 perc loading nagyon sok, bár néha szerver függő is, ha éppen gyököl akkor megeshet, hogy lassan tölt be. A jelenlegi dx11-es renderrel meg nem csoda ha akad. Ahogy m0h0senator is irta nincs még igazán optimalizálva, vulkan implementáció után lesz majd.
"Kretén" PVPsek, akik amúgy nem fettátlen azok, meg itt is vannak, szóval nem kerültél jobb helyre :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#55644) Cray Tyler válasza Szőrös  (#55643) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ha itt is az van mint eve-ben hogy nincs instance-olva a pve, hanem az van itt is hogy bármit csinálok jöhet egy random faszarcú és lenullázhatja sokórányi játékomat, akoor inkább most hagyom abba, mielőtt túl sok időmet basznám el mások szórakoztatására.

(#55645) duvi válasza Cray Tyler (#55644) üzenetére


duvi
nagyúr

Itt is open wold PvP van, de árnyaltabban. Lesznek kimondottan kalóz rendszerek (Pyro hamarosan érkezik), ahol büntetlenül le lehet lőni a másikat. Ellenben Stantonban (a jelenlegi rendszer) és a majdani security rendszerekben minden törvénysértésért büntetés jár. A kisebb vétségek kifizethetőek a terminálnál (CR2-ig), de a komolyabbak, mint pl. gyilkosság mindenképpen börtönbe juttatja az elkövetőket. Ez idő alatt csak a börtönben végezhet kényszermunkát, vagy szünetelteti a játékot, amíg le nem telik a büntetése. A lényeg, hogy már most is jelentősen javult a közbiztonság Stantonban, pedig még csak kezdetleges szinten működik az igazságszolgáltatás. Már csak elvétve találkozni ok nélküli támadókkal.

(#55646) Szőrös  válasza duvi (#55645) üzenetére


Szőrös 
veterán

Igazából nem a börtön lesz a lényeg, hanem a reputáció romlás pl uee-vel, idő után szó nélkül lőnek majd bárkire akinek negativ a repuja.
De akinek nem fekszik az openworld+ffa annak nem ajánlott a "játék" semmiképp.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#55647) miqlas válasza Cray Tyler (#55644) üzenetére


miqlas
őstag

2021 óta játszok aktívan, de egy kezem meg tudom számolni hányszor akartak rajtam ütni!

42

(#55648) Cray Tyler válasza miqlas (#55647) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Nincs bajom a PVP-vel, azt nem bírom amikor minden csak arról szól hogy szopassuk egymást. Call me old-fashioned.

SpazzMaticus pl. nem volt rest oldalas privátot írni, amiben elhordott "rinyagép"-nek, "vesztes"-nek, "picsogó fasz"-nak, illetve "nyomi"-nak. Mert nem tetszett neki ahogy az EVE-et jellemeztem. Remélem nem kapott sztrókot dühében.

Helye és ideje kell legyen annak ha valaki kompetitíven szeretne játszani, csak legyen lehetőség ebben önkéntesen részt venni. Én már túl öreg vagyok hogy más playernek legyek content, csak mert nekik ez tetszik. Az viszont aggasztó a jelenlegi formában hogy ha megvéded magad akkor simán sitt lehet a vége.

(#55649) duvi válasza Cray Tyler (#55648) üzenetére


duvi
nagyúr

"Az viszont aggasztó a jelenlegi formában hogy ha megvéded magad akkor simán sitt lehet a vége."
Nem így van. Ha valaki megtámad téged, onnantól pirosra (bűnözői státuszba kerül) vált a státusza és büntetlenül lelőheted.

(#55650) Snoke


Snoke
tag

Már a hajódba sem sétálhat be valaki büntetlenül. Aki bejön engedély nélkül, az lelőhető és nem jár érte börtön.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.