Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) GrooveHero válasza Malibutomi (#50) üzenetére


GrooveHero
addikt

A hangár projectnél mekkora méretre kell számítani? Több gigára?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#52) Phvhun


Phvhun
őstag

Egyébként amit észrevettem az ilyen alpha státuszban lévő játékoknál, hogyha megveszed, és utána sokáig fejlesztik, akkor ha a legelső funkcionális prototípussal sokat nyomod, mert hogy húdemilyenkirály, akkor hamar ki lehet égni a sok bugtól, és az elkészült mű sem fog már annyira vonzzani. Legalábbis nekem ez volt a kerbal space programmal.

(#53) BlackTreff


BlackTreff
tag

Én is figyelemmel kísérem a játékot és a topicot is egyben!
Várom már a kipróbálható verziót és a véleményeket is! :K

GrooveHero: Jó a fordítás és várjuk a folytatást! (Én legalábbis biztosan...) :)
Az Adj levegőt ezeknek az embereknek részben a Fölmérő gondolom Földmérő szeretett volna lenni, nem tudom észrevetted-e, de gondoltam szólok! :)

Phvhun: Én a Guild Wars 2-vel voltam így, hogy benne voltam a Beta-ban is meg egyfolytában videókat néztem róla, teljesen rá voltam pörögve, aztán miután megjelent, már csak töredéke volt a lelkesedésem!
(Bár így is játszottam vele 4-5 hónapot! :D)

[ Szerkesztve ]

(#54) GrooveHero válasza BlackTreff (#53) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi az észrevételt, eléggé nyers még, át fogom nézni, még béta fázisban van csak :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#55) Malachi


Malachi
addikt

ha más is remegve várná a hangárt, itt egy gyors és egyszerű megoldás sok kattintgatés helyett.

ez a link

elég egyértelmű. :)

(#56) Phvhun válasza Malachi (#55) üzenetére


Phvhun
őstag

Csináljunk gyorsan iPhone appot, ami még éjjel is hangzavarral ugraszt az ágyból, ha akkor válik elérhetővé a hangár.

(#57) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Frissült ez a bemutatkozó videó: [link]
Az eleje kb. ugyanaz mint régen, de 5 perctől sok új képet, infot látni.

(#58) GrooveHero válasza Malibutomi (#57) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi az infót. Már várom nagyon a hangar module-t, a honlap már frissült egyéb dolgokkal is, már hangot is lejátszik, amikor online lesz, nem is kell végig gép előtt ülni. Ahogy meg olvasom a twitteren a srác aki a honlapot csinálta...nem gyengén van rákattanva ő is :C
Remélem holnap már meglesz, kár, hogy holna4 du. 4-ig emló, hétvégén meg horgászat, de azért vasárnap talán tudok majd szakítani időt :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#59) Malibutomi válasza GrooveHero (#58) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én is lassan fekszem, remélem amig alszom megjön a hangár, bedöntik a szervereket a népek, és mire felkelek, már helyreáll minden. :)

(#60) Malachi válasza Malibutomi (#59) üzenetére


Malachi
addikt

hát, én sem vártam, csak fél tízig. de most már csorog lefelé! :)

2,5GB :Y

na, addig amíg ez lecsorog, megyek korrektorkodni, hehe. 500-700 kb/s körül jön.

a zene nagyon szuper! és már volt egy patch az installerhez, meg kettő a hangar modulhoz. ezt már szeretem! :D

[ Szerkesztve ]

(#61) Malibutomi válasza Malachi (#60) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én is szedem, elég gyors a szerverük, vagy már mindenki leszedte :)

(#62) GrooveHero válasza Malibutomi (#61) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na de faca, én meg munkában ülök :O Kérek majd beszámolót, bár amint hazaérek egyből lekapom én is :K
2,5 gb, az mán igen :C

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#63) Malachi válasza GrooveHero (#62) üzenetére


Malachi
addikt

nem akarok hülyeséget mondani, meg tudom, hogy nem egyenesen arányos a kód mérete a játék méretével (100+ csillagrendszer, bolygók, hajók, hangárok) de gyanítom, hogy a NAGYON magas poligonszám miatt azért legalább 30-40GB-ot elfoglal majd a teljes game. ha nem többet. a RAGE is 25GB volt, pedig... mondjuk ott valami fura eljárást használt Carmack, azért foglalt annyi helyet.

(#64) Malibutomi válasza Malachi (#63) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem is marha nagy lesz, de majd kiderül.
Valami miatt nem tudok screenshotot csinálni, csak fekete kép lesz. :O
De majd még próbálkozom.

(#65) Malachi válasza Malibutomi (#64) üzenetére


Malachi
addikt

neked már lejött? nálam egyre lassabb...

(#66) GrooveHero válasza Malachi (#63) üzenetére


GrooveHero
addikt

Félreértés ne essék, nincs bajom a mérettel, sőt annak örülnék, ha 100 giga lenne, mert tudnám, hogy tettek "anyagot" bele.

Malibutomi esetleg valami külsős program, amivel lehet screenshotot csinálni? Valami képlopóra gondoltam, hátha azzal engedi :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#67) Malachi


Malachi
addikt

hm, videokártyákra vigyázni! fórumban írják, hogy a korábbi max. hőmérsékleteknél 20-30 fokkal magasabbakat mérnek GF660Ti szintű kártyákon, de felette is. valószínűleg az Alpha állapot, meg hát a grafika miatt. :D

mit művel ez majd az én 560OC-mmel... :Y

(#68) GrooveHero válasza Malachi (#67) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nekem is az van. [link]

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#69) Malibutomi válasza Malachi (#65) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem max tempóval jött, 2-3megával.
Vga-t meg melegíti minden új game, crysis, hitman stb...

(#70) Malachi válasza Malibutomi (#69) üzenetére


Malachi
addikt

természetes, melegíti, nem is gondoltam, hogy hiba lenne. csak nekem ez az első Alphám, és ez nekem újdonság. :)

később biztosan optimalizálják, de mire megjelenik a teljes, úgyis lecserélem az 560-at legalább egy 660Ti-re. azon remélem, már elkarcol majd. :)

(#71) GrooveHero válasza Malachi (#70) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nekem a proci gyenge, még régi 775-ös rendszerem van, az E8400 nem nagyon hajtja ki az 560TI-t :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#72) Malibutomi válasza GrooveHero (#71) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hú oda elkél majd egy upgrade...

(#73) Malachi


Malachi
addikt

közben lejött egy ideje, de login timeout.

előbb-utóbb csak beenged. :)

(#74) GrooveHero válasza Malibutomi (#72) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na igen, az nem ártana. Már meg is van hónapok óta, hogy mi is lenne, csak pénzem nincs soha és amit kinéztem már elavult lett.
Amúgy egy 1155-ös deszkát, egy 3770K-t és min. 8 giga ramot néztem ki. +van egy 60 gigás SSD-m, abból sem ártana egy 128-as és akkor felmenne rá a játék is

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75) Cifu


Cifu
nagyúr

@Malachi: de gyanítom, hogy a NAGYON magas poligonszám miatt azért legalább 30-40GB-ot elfoglal majd a teljes game. ha nem többet. a RAGE is 25GB volt, pedig... mondjuk ott valami fura eljárást használt Carmack, azért foglalt annyi helyet.

Pardon, de nem a poligonszám a meghatározó, hanem a textúrák mérete. A Rage esetében is ez, illetve a megatextúrázás miatt volt akkora a méret.

hm, videokártyákra vigyázni! fórumban írják, hogy a korábbi max. hőmérsékleteknél 20-30 fokkal magasabbakat mérnek GF660Ti szintű kártyákon, de felette is.

Ez erősen függ attól, hogy milyen a ház szellőzése, és persze a videokártya hűtése, valamint annak profilja. Az azért erősen kétlem, hogy egy MSI Kombustorral mért max. hőmérsékletnél többet lehetne egy játékkal kisajtolni... :)

Nekem amúgy elég karcsún szalad lefele, kb. 1-1,3Mbit/s...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#76) hunbi válasza GrooveHero (#74) üzenetére


hunbi
tag

Á nem kell annyira izgulni a gépigény miatt. Bár eretnekségnek hangozhat sokaknak, de szerintem a modderek gyorsan kihoznak majd valami dinamikus felbontáscsökkentő vagy hasonló gépigény csökkentő modot, hogy simábban menjen majd a közepes gépeken is.

(#77) Cifu


Cifu
nagyúr

Nos, rövid helyzetjelentés:

1.: Az első indulásnál connection error, a Windows tűzfal volt az első blokk, de egyébként se tud felcsatlakozni, a hivatalos fórum is tele az ezzel kapcsolatos posztokkal. Úgy tűnik erősen alulbecsülték az érdeklődést... :\
2.: Mindkét monitorom elsötétült a töltés közben, így nem tudom követni, hogy miként viselkedik a videokártya és a CPU a terhelésre.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#78) Malibutomi válasza Cifu (#77) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Most nekem is login timeout, reggel ment.

Amúgy meg fck akinek ilyen hangárja van:

(#79) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Constellation beltér:

(#80) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jól értem, hogy a hangar modul kipróbálásához legalább a 30 usd-s digital scout packot meg kell venni?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#81) Malibutomi válasza CPT.Pirk (#80) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Kb. igen. De 35$ a régi backereknek (A régieknek a digital scoutban benne van a hozzáférés), és 40$ az újaknak ( Ott a Digital Mercenary a legkisebb ilyen csomag). Ezekhez jár alfa és béta hozzáférés.
De ebben benne, van, hogy megkapod a végleges játék(ok)at is nyilván.

Ha vennél szólj, én tudok neked original backerként venni a 35$-os csomagból.

[ Szerkesztve ]

(#82) CPT.Pirk válasza Malibutomi (#81) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Köszi, de nem láttam a szerkesztést, így már be is ruháztam a mercenery packra.

Egyébként nagyon bízok ebben a csapatban. Mennyit játszottam pl. a freespace játékokat...

Ti is kaptatok egyszeri 5000 pénzt a hangár letöltéséért?

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#83) GrooveHero válasza CPT.Pirk (#82) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, kaptunk, legalább is én kaptam. Gondolom más is. Nekem Malibutomi rendezte, de még a régebbit

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#84) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Az új belépőknek a Digital Mercenary = Original backernek elérhető Digital Scout de ez a csomag 5$-val olcsóbb, s jár hozzá Lifetime Insurance.

[ Szerkesztve ]

(#85) CPT.Pirk válasza Malibutomi (#84) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A digital scoutot is megvehettem volna, az 30usd volt, de ahhoz nem jár alfa és béta hozzáférés, meg csak 2 hónap insurrence van.
A dig. mercenerynél van alfa és béta, plusz 3 hónap az insurrence.

Bár ezt at insurrencet nem tudom pontosan mit jelent.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#86) GrooveHero válasza CPT.Pirk (#85) üzenetére


GrooveHero
addikt

Biztosítás a hajóra, ha szétlövik. Minél nagyobb hajó, annál lassabban pótlódik. Olyan mint a biztosító. Megfizeti a kárt :DD
Csak itt egy komplett hajót kapsz :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#87) Malibutomi válasza CPT.Pirk (#85) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Így van, annyi, hogy az original backereknek, akik régi tagok más csomagok vannak, és általában olcsóbbak mint az új belépöknek.

(#88) Malachi


Malachi
addikt

egyszer már bejutottam reggel, de nagyon bugzik. :)

a WSAD egyszer csak átváltott SWDA-ra, (szóval összekavarodott az irányítás) beleakadtam a létrába, aztán mikor felmásztam, lebegtem a felső folyosó szintjén, elnémultak a hangok. valahogy visszavergődtem az űrhajóhoz, ott be tudtam ülni, kiszállni, de kb. ennyi. azóta nem tudok bejutni, connection timeout.

ja és telepítésnél már kírta, hogy ready to launch, mikor még csak 80%-nál járt a letöltés. aztán jöttek a database errorok. :)

(#89) Malibutomi válasza Malachi (#88) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hát az alfa ilyen :)
De ezeket folyamatosan javítgatják majd, még a dogfight elött lesz két nagyobb frissítés is.
Ami vicces, játszottam már olyannal, ami kb ilyen állapotban lett kiadva...

(#90) GrooveHero válasza CPT.Pirk (#85) üzenetére


GrooveHero
addikt

És a régieknek örök éltre szóló (lifetime) a biztosítás ;] :P

amúgy nem vártam, hogy zökkenőmentesen indul majd a dolog, de nem kell félni, vannak sokan, akik írjáka hibákat és szólnak egyből

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#91) Malachi válasza Malibutomi (#89) üzenetére


Malachi
addikt

nyilván. :)

ennek alapján a dogfighttal az első napokban nem is kell próbálkozni, úgysem enged majd be. :D

(#92) CPT.Pirk válasza GrooveHero (#90) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah értem. Nem gond, gondolom majd lehet ilyet kötni a játékon belül is.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#93) Malachi


Malachi
addikt

bejutottam végre, tíz perce bóklászom, de semmi hiba. és a GPU sem melegszik, igaz, csak discount hangárom van, egy hajóval, de FullHD high-on sima 67 fok, ennyi a többi játéknál is.

kár, hogy én sem tudok képet lőni, csak feketeséget ment el.

(#94) Malibutomi válasza Malachi (#93) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja nekem is azt csinálja, csak fekete kép

(#95) hunbi válasza Malibutomi (#79) üzenetére


hunbi
tag

Az is meg van húzatva aki ilyen hajóba beül. Az első úton űrszemetet csinálnak az egész hídból... :D

(#96) GrooveHero válasza hunbi (#95) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nyugi, biztonsági üveg :DDD
Amúgy nekem úgy tűnik, mintha hiányoznának színek. És minden olyan szürkés. Gondolom studiomax-ben készült, vagy hasonlóban. Vagy az szándékosan olyan színű?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#97) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na végre bent vagyok.
Fura mert se screenshotot nem tudok csinálni, se felvenni, sem fps-t kiiratni...

(#98) GrooveHero válasza Malibutomi (#97) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na akkor majd én is megpróbálom ha hazamegyek. MSI atferburner-rel próbáltátok? Én azzal iratom ki az fps-t és azzal is veszek fel, ha kell valamit játékokban.

amúgy benyomások? Bejövős a cucc? :C

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#99) Malibutomi válasza GrooveHero (#98) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem lehet megjeleniteni az afterburnert :F
Se sima screenshot, se AB nem tud semmit rögzíteni...nagyon furi

Jó a cucc, tetszik a grafika, csak már most itt a még még, ki akarok menni repkedni feeling :)

(#100) GrooveHero válasza Malibutomi (#99) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szóval akkor csak annyi, hogy beülhetsz a pilótafülkébe, illetve hát úgy értem, hogy belemehetsz a zürhajóba, de beröffenteni nem tudom, mi? :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.