Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) GrooveHero válasza Malibutomi (#250) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem szerencsére nincs ilyen "gondom". De majd meglátjuk milyen lesz. :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#252) Enxtheone


Enxtheone
tag

Szerintem is jobb lenne az fps/cockpit only nézet.
Gondolom az ellenséget meg akármit az űrben nem szabad szemmel akarjuk megkeresni, hanem radarral.
Turreteknél meg gondolom mindegyiknél ágyúhoz lesz 1-1 kamera, és arra a képre átvált ha használjuk az ágyút.

(#253) Malibutomi válasza Enxtheone (#252) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tényleg erre nem tudom mondtak-e már valamit, lehet csak úgy váltani a cockpit és turretek között, vagy kikászálódás a székből, átcaplatás, beülés....
Utóbbi lenne az igazi...és erről mindjárt eszembe jut, hogy vajon az utasok repkednek-e ide oda a hajóban, amikor ide oda pörög mert lövik ezerrel...

(#254) mijki válasza GrooveHero (#249) üzenetére


mijki
csendes tag

Sziasztok!

Örülök hogy találtam egy másik fórumot(köszi Cifu!) is a játékkal kapcsolatban. Eddig csak az SG fórumos topikot olvasgattam, de az ehhez képest kihalt sivatag. :) Engem is érdekel a játék nagyon is, álmaim játéka lenne, ha minden amit írnak igaz lenne majd, már vettem is volna valami űrjárgányt, ha lenne olyan gépem hogy legalább low-on elfusson. :)

@GrooveHero: IL-2-ztél? Mi volt ott a neved, ha nem titok? :)

IL-2 Cliffs of Dover: mijki; World of Tanks: mijki; Origin/BFBC 2/Vietnam-BF3: mijki

(#255) CSiPet2 válasza Malibutomi (#253) üzenetére


CSiPet2
tag

Szerintem ezt meg fogják oldani annyival, hogy "a mesterséges gravitáció kompenzál". Mondjuk gondolj bele micsoda őrület lenne, ha egy szénné lőtt, 20 helyen eresztő, 3 vektoron pörgő hajót próbálnál meg boardingolni. Még a nagylábujjunkat se tudnánk eltalálni, nemhogy az ellent. :D

(#256) Enxtheone


Enxtheone
tag

elvileg jelenleg ilyen a goonswarm flotta:

(#257) Malibutomi válasza mijki (#254) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Itt is csak nemrég sikerült jobban összerántani a brigádot.

Üdv itt!

(#258) GrooveHero válasza mijki (#254) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ugyanez volt a nevem, de nem sokat játszottam, nem is ment nekem annyira. Inkább haverom, Csocsó az, aki nagy repülő rajongó és sokat tolta IL-2-vel.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#259) Volfram42


Volfram42
senior tag

Jött egy új update, a patch note azt írja a launchert frissítették, egy későbbi patch-hez. Valami ilyesmi fordítottam így félálomban. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#260) Szőrös  válasza Volfram42 (#259) üzenetére


Szőrös 
veterán

pontosan ezt írták.

egyébként mondtam már : repülniakarokrepülniakarokrepülniakarok... :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#261) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Összedobtam egy ilyet skacok: [link]
Nem sok anyag, csak a freelancer giveaway miatt dobtam fel hamar.

(#262) Malachi


Malachi
addikt

a végén még futkározhatunk is a bolygókon. :D

a videó a közepe felé különösen érdekes a topic szempontjából... :)

(#263) Malibutomi válasza Malachi (#262) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Előnye: fittek lehetnek a gamerek, és szórakoztató :)
Hátránya: Milliomosoknak való, külön játékszobával.

Ja igen és csak fps gamekhez jó, amikből sajnos túl sok van manapság :U

[ Szerkesztve ]

(#264) Malachi válasza Malibutomi (#263) üzenetére


Malachi
addikt

na de 3:02-től Chris Roberts! :)

remélem, nem tervez lábbal hajtható űrhajót is...

(#265) helgi


helgi
aktív tag

Szevasztok, én most regeltem a robert space industries honlapján erre a gyöngyszemre. kis infót kaphatnék róla hogy ez már játszható cliens, vagy ,még test, vagy mikor lesz belőle valami? Mert az árakat nézegettem, elég sok, de még nem világos..

(#266) Malibutomi válasza helgi (#265) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mondhatni játszható, de ez még csak pre alfa, lehet nézegetni z hajókat, ki-be szállni, de repülni még nem, azt majd télen a dogfight betaban. Elég sok info van a topic összefoglalóban a topic elején.
A legolcsóbb csomag ami már ad egy hajót és alfa beta accesst az új belépöként 40$, de ha kell szólj, a régieknek 5$-al olcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#267) helgi válasza Malibutomi (#266) üzenetére


helgi
aktív tag

ahh, kösz. és akkor ez havidijas lesz gondolom,? vagy csak a hajók+felszerelés+fegyverek kerülnek pénzbe, vagy minden, vagy még nem lehet tudni?

(#268) Szőrös  válasza helgi (#267) üzenetére


Szőrös 
veterán

jelenlegi állás szerint nem lesz havidíj a megjelenés viszont még bazi messze van . talán jövőre ilyen tájt már játszhatunk de inkább télen.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#269) Malachi válasza helgi (#267) üzenetére


Malachi
addikt

ha nem vagy nagyon ráizgulva, szerintem várj vele, túl sokat nem veszítesz, ha megjelenés körül veszed meg, amikor már mindent lehet tudni róla.

ha viszont BIZTOSAN meg akarod venni, akkor szállj be, lesznek még akciós hajók, olyan csillagrendszer, ahová csak a támogatók juthatnak be, ilyesmi.

(#270) Malibutomi válasza helgi (#267) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem lesz havidíjas, és minden megvehetö a játékban creditèrt, ez amit most megveszel (ha veszel), igazából támogatás, hogy készüljön a játék.

(#271) Szőrös 


Szőrös 
veterán

ja és tessék igyekezni : 27,530 slots left

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#272) Malachi válasza Szőrös  (#271) üzenetére


Malachi
addikt

mikor én jelentkeztem, kb. egy hete, még 36500 körl volt... :Y

(#273) Malibutomi válasza Malachi (#272) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Még 1-2 nap és ûjabb milla is meglesz.

(#274) helgi válasza Malibutomi (#273) üzenetére


helgi
aktív tag

ezt a két csomagot néztem , sztem ezek megérnék: Arbiter, Pathfinder..
csak még a megvételt kéne megoldanom valahogy..

(#275) GrooveHero válasza helgi (#274) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szólj Malibutomi-nak, nekem is ő vette. Ajándékként (present) küldte én meg átutaltam neki az árát netbankon keresztül, így volt a legkényelmesebb. Utólag is hálás köszönet ;) :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#276) helgi válasza GrooveHero (#275) üzenetére


helgi
aktív tag

rendben, kösz.
nézema hajókat,de sehol nem látom hogy melyik hajó mekkora raktérrel rendelkezik.

(#277) helgi


helgi
aktív tag

jade, csak elnéztem..

(#278) GrooveHero válasza helgi (#276) üzenetére


GrooveHero
addikt

De ne hajót vegyél sztem, hanem pledge-et.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#279) Malachi válasza GrooveHero (#278) üzenetére


Malachi
addikt

(#280) helgi válasza Malachi (#279) üzenetére


helgi
aktív tag

így gondoltad?
[link]

(#281) Malachi válasza helgi (#280) üzenetére


Malachi
addikt

azt te tudod, melyik csomagot akarod választani, csak azért linkeltem ezt az oldalt, mert nem csak három, hanem több választás is létezik.

(#282) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Van egy ilyen lista, hogy mi a különbség a new és original backer csomagok között:

helgi

Ha esetleg megvan kb. melyik csomagot szeretnéd megnézzük original backer csomagok közül van-e olyan ami ugyanazt tudja, de esetleg olcsóbb. Lásd a képet. Meg a régi csomagokhoz kapsz lifetime insurance-t.

[ Szerkesztve ]

(#283) helgi válasza Malibutomi (#282) üzenetére


helgi
aktív tag

rendben, köszi. Gondolom, felesleges nagyobb költségbe verni magam,merthogy akkor a játékban mindent meg lehet majd venni.

(#284) Malibutomi válasza helgi (#283) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igen, elvileg minden megvehető a játékban. Most a hangárban, és később a dogfight modulban a megvett hajókkal lehet majd repkedni.

(#285) helgi válasza Malibutomi (#284) üzenetére


helgi
aktív tag

Az már biztos hogy az original-ból kellene, mert ott van lifetime insurance. a digital bounty huntert nézegetem és az Arbiter, Pathfinder-t..

(#286) Szőrös 


Szőrös 
veterán

na már csak 1 hajszálnyi hiányzik 18 millából . :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#287) GrooveHero válasza Szőrös  (#286) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ugyan már, mi az a 26 ezer dolcsi :C :D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#288) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

...for optimum settings you will need a high end PC with the technology in 1.5 years.. :)

(#289) Enxtheone


Enxtheone
tag

Már csak 745$ kell :D
Kíváncsi vagyok hogy mi lesz 20 milliónál :S
Az aszteroida bázis már megvan, a sima űrbázis meg most lesz a 19 milliónál.

[ Szerkesztve ]

(#290) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Hölgyeim és Uraim , Polgártársak ! Meg van a 18 millió is ! :C

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#291) Malachi válasza Enxtheone (#289) üzenetére


Malachi
addikt

már annyi se, megvan a 18 guriga. :)

na, elkéstem. :D

[ Szerkesztve ]

(#292) Enxtheone


Enxtheone
tag

Meg is van. ^^

Az új stretch goalokat mikor szokták bejelenteni?

(#293) Volfram42 válasza Malachi (#291) üzenetére


Volfram42
senior tag

Mire bejelentkeztem már ketten is írtátok, úgy néz ki nem csak én figyelem állandóan. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#294) GrooveHero


GrooveHero
addikt

És elértük a 18 millát :C :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#295) Enxtheone


Enxtheone
tag

Strech goal, én annak örülnénk ha sok gyalogsági fegyver lenne, de 20 milliónál gondolom valami "nagyot" akarnak, ami jobb mint a 19 milliós űrállomás.

Sok scifit néztem, de nem tudom hogy mi lehet ami jobb egy anyahajónál vagy egy űrállomásnál :S

(#296) Szőrös  válasza Enxtheone (#295) üzenetére


Szőrös 
veterán

HALÁLCSILLAG !

:DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#297) Enxtheone


Enxtheone
tag

Az nem jó, az egy űrállomás :D
Az meg lesz nem sokára, csak valahogy rákéne szerelni pár bengal hajtóművet :D

szerk.
lassan megvan a 2,000.
Pár perc alatt :S

Nagyon ráizgultak az állomásra :D

[ Szerkesztve ]

(#298) Volfram42 válasza Enxtheone (#295) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én tudom. Rendszeres, teljes munkaidős fizetést adnak a 20 millánál. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#299) Volfram42 válasza Enxtheone (#297) üzenetére


Volfram42
senior tag

Mondasz valami, már a 10k-t is átlépték. Remélem ma éjjel jön valami patch, reggel ha hazaérek tuti megnézem.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#300) Szőrös 


Szőrös 
veterán

mondjuk a 19 millás goal-ban csak az van hogy birtokolhatsz egyet a kevés űrállomás közül és ügyködhetsz rajta. ez nem feltétlen azt jelenti hogy egy adott közösség építi fel . szóval a 20as cél akár az építhető űrállomás is lehet ...de ez csak spekuláció részemről .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.