Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) Szőrös  válasza aerosmith (#3847) üzenetére


Szőrös 
veterán

wow ez fasza , emberi találékonyság vazze :D és még a holotable-be is bekerül a ladik . Connie-t egyből meg is néztem.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3852) .tnm


.tnm
addikt

most original/veteran backer-eknek vannak olcsóbb csomagok/hajók, mint ez egyszerű földi halandóknak, vagy azoknak is vége lett nov. 26-án?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3853) Infrared16 válasza .tnm (#3852) üzenetére


Infrared16
tag

sajna már semmi, se lti-s hajó vásárlás,se olcsóbb csomag :(

van már cutlass alpha meg beta meg stb csomaggal :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3854) Szőrös  válasza Drenadar (#3794) üzenetére


Szőrös 
veterán

Te figyi , kiszúrja a szemed a budi lanceren és nem veszed észre ?

Megúsztad a vödrözést. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3855) Diopapa válasza Szőrös  (#3854) üzenetére


Diopapa
addikt

vonatkozó szépirodalom ;] :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3856) Drenadar válasza Szőrös  (#3854) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

igen, ezt a részt nem nagyon néztem meg :D és nem annyira feltűnő sem mint a Conin...

és még mindig nem vett senki nekem egy conit :(

(#3857) PhilBrick válasza Drenadar (#3856) üzenetére


PhilBrick
őstag

Amig kisbetűvel írod a nevét, nem is fogunk! :P

(#3858) Drenadar válasza PhilBrick (#3857) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

de hát írtam nagy betűvel is... :| csak a finnyások kedvéért

(#3859) ifi válasza Szőrös  (#3854) üzenetére


ifi
csendes tag

Erről jut eszembe...
Aki látta a Planetes című hard sci-fi anime sorozatot, az talán emlékszik még erre a jelentre: :DDD

(#3860) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na még 4K és meglesz a 35 millió

Unlock:
Drake Herald – Knowledge is power, and one of the most valuable commodities is pure information: the 1s and 0s behind everything from UEC ledgers to Citizenship ratings. Whether it’s colonists struggling to stay in contact with the UEE’s central worlds or criminals trading in illicit data, there will always be a need to securely move data. The Drake Herald, small, armored ship, is designed to fit that need and safely get that information from Point A to Point B. Featuring a powerful central engine (for high speed transit and generating the power needed for effective data encryption/containment), advanced encryption software and an armored computer core, the Herald is unique among personal spacecraft in that it is designed to be easily ‘cleaned’ when in danger of capture. The Herald includes an array of heavy duty internal options for data protection, including redundant power subsystems and EMP shielding, and a high-powered broadcast array for data transmission.

(#3861) Szőrös  válasza Malibutomi (#3860) üzenetére


Szőrös 
veterán

paff meg is van , mondjuk nem tudom mi értelme van egy ilyen ladiknak. max solo kapmányban , multi részben is akkor ha van ilyen spéci küldi. amúgy ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3862) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

Sziasztok

Szeretnék játszani majd én is, de nem tudom mit lenne érdemes csinálni, venni most egy alap hajót? S becserélni később egy jobbra, mondjuk havonta hozzátenni pár ezrest? (ha lehet egyáltalán ilyet...)

Vagy várni, gyűjtögetni és rögtön egy jobb hajót venni?

Van valami időkorlát amiből kicsúszhatok?

Egy 315-ös lenne a cél, vagy esetleg egy hornet :)

(#3863) Djuree válasza ilyen_85 (#3862) üzenetére


Djuree
félisten

senki nem tudja mit érdemes, mert fogalmunk sincs mi lesz majd. ha akarsz veszel, ha nem akarsz nem, kb. ennyi. ;)
időkorlát nincs, gondolom az alpháig lehet venni, ami ki tudja mikor lesz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3864) .tnm válasza Djuree (#3863) üzenetére


.tnm
addikt

megjelenésig biztos lehet majd venni. eddig minden döntést úgy hoztak meg, hogy azzal ők többet keressenek. lásd: a mostani a fegyverplatform naná, hogy csak azokat a fegyvereket tudod kipróbálni, amiket már megvettél. "sokat gondolkodtak rajta", de végül úgy döntöttek, hogy azt az utat választják, ahol még többet kell költeni, de cserébe jófejek, mert megnövelik a kínálatot, hogy több minden közül tudj vásárolni (vagy több, mindent kelljen, ha mindent akarsz) de azért adnak ajándékba 5-10% egyszeri kedvezményt.
szóval, amíg van kereslet a hajókra, de játékon belül nem lehet megvenni őket, addig biztos, hogy lehet majd játékon kívül is venni őket.

@(#3862) ilyen_85

ha akarod már most nézegetni, akkor vedd meg most, akár egy kisebbet is és lépkedj feljebb (igen, lehet becserélni), vagy csak a használd az itt nemrég linkeld java-s progit, amivel lehet cserélgetni a hajókat, hogy könnyebben eldönthesd, hogy mire akarsz váltani.

én mindenesetre azt mondanám, hogyha nem vagy eleresztve rengeteg pénzzel, akkor vedd meg a legolcsóbb csomagot legelőször (ha minél előbb szeretnél a még félkész játékkal is játszani akkor a legolcsóbb olyan csomagot, amiben alpha és beta access is van.)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3865) Diopapa válasza .tnm (#3864) üzenetére


Diopapa
addikt

De a 275$-os Connie-s csomagban van pendrájv meg cédé! :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3866) Infrared16 válasza Diopapa (#3865) üzenetére


Infrared16
tag

Már a 140$ os Freelancer+ os csomaghoz is van :D

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3867) ilyen_85 válasza Diopapa (#3865) üzenetére


ilyen_85
senior tag

pendrájv... cd...

Ok! engem megvettek! Ide nekem egy legdrágább csomagot :P

Igen, egyelőre inkább a 40 dolláros aurorát fogom megvenni, amiben már van alpha meg beta elérhetőség.
Meg egyébként is az utolsó hasonló játék amivel játszottam még talán a free lancer volt, vagy a második része... nem is tudom.

Tehát nem vagyok egy fantasztikus pilóta. Meg ha jól gondolom a mostani gépem is hurka hozzá. De legalább lesz időm fejleszteni :)

Apropó gépigény, egy a10-5800-as apuval érdemes megnézni egyáltalán a hangárt? :)

(#3868) Drenadar válasza ilyen_85 (#3867) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ha nekem a laptop elviszi akkor.... érdemes mindennel megnézni :D
ha próbáltad már a crysis 3-at akkor meg mindenképp :)

(#3869) PhilBrick válasza ilyen_85 (#3867) üzenetére


PhilBrick
őstag

Sajnos a legdrágább már elfogyott.
Ezt tudjuk ajánlani. Van benne 20 dollárnyi ingame currency is, mindenképpen megéri. ;]

(#3870) ilyen_85 válasza Drenadar (#3868) üzenetére


ilyen_85
senior tag

crysis még nem járt a gépen, munkás gép vagy mi fene...

De a skyrim jól megy rajta :) le is döbbentem.

(#3869) nowan

Nos igen, már jó ideje nézem csendben mi történik a star citizen háza táján, nagyon komoly ára van egy két csomagnak. Ahogy ezekre gondolok kicsit elveszettnek érzem magam a 40 dolláros lábáztatómban.

Már alig várom, hogy kijöjjön az első játszató rész, nagyon elkapott a hangulata.

(#3871) Drenadar válasza ilyen_85 (#3870) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

játékban is minden megvehető lesz, nem kell ilyenekre elverni a pénzt... de nagyon nehéz megállni :|

(#3872) .tnm


.tnm
addikt

a 10-es patch-ben nektek is blokkosodnak a textúrák (nem mind, de bizonyos fém felületeken igen)?
pl. az új avenger-ben (de Aurora-ban is vannak ilyen részek):

(a lábai között az Y formában, ez de perverz megfogalmazás :))

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3873) Drenadar válasza .tnm (#3872) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ööö... szerinted ha egy budit nem vettem észre a freelanceren ilyen apróságokat igen? :D durva vagy :D

(#3874) Malibutomi válasza ilyen_85 (#3862) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ha érdekel a téma, akkor szerintem vegyél egy kis csomagot, azzal már majd hozzáfér az alfa/béta állapotokhoz, aztén ha úgy érzed/van felesleges pénzed bármikor vissza tudod váltani és nagyobbat venni.

(#3875) .tnm válasza Drenadar (#3873) üzenetére


.tnm
addikt

nem írtam, de ezek zizegnek is, azért szúrt szemet, nem csak egyszerűen blokkos, hanem ahogy mozgatom a kamerát árnyalatot is váltanak az egyes blokkok

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3876) Diopapa válasza .tnm (#3875) üzenetére


Diopapa
addikt

Az árnyék blokkosodása nálam is megfigyelhető, arra gondoltam azért van, mert gyenge a videókártyám (460GTX). A youtube-os videókban pl ahol szemre jó a framerate, ott ezt nem vettem észre. Mondjuk az is igaz, hogy a YT nagyon rondán tömörít.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3877) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Boldog karácsonyt nektek! :)

(#3878) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Boldog karácsonyt mindenkinek :)

(#3879) Drenadar válasza Malibutomi (#3878) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

de nagyvonalú vagy :D
Mindjárt megnézem a hangáromat ideért-e már az ajándékom! :D

(#3880) .LnB


.LnB
titán

Boldog karácsonyt és minél hamarbbi Dogfight-ot kívánok Mindenkinek! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3881) Drenadar válasza .LnB (#3880) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Köszi, neked is...

Dogfightra meg visszatérünk majd úgy májusban...

(#3882) Infrared16


Infrared16
tag

Kellemes Ünnepeket!

de azért remélem májusig lesz téma is valami , vagy infóáradat mert májusig nagyon kihalt lesz a topic :D

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3883) PhilBrick válasza Malibutomi (#3878) üzenetére


PhilBrick
őstag

Az előbb a Steamet böngésztem amikor jött a párom a tegnap tőlem kapott fehérneműjében. Idebújt hozzám és azt kérdezte hogy van-e valami különleges kívánságom még karácsonyra.
Na, én gyorsan áttaboltam ide és mutattam neki a képet, hogy ilyet kérek! Azt hiszem nem erre számított... ;]

(#3884) Infrared16 válasza PhilBrick (#3883) üzenetére


Infrared16
tag

ha majd a steamet böngészed ,akkor a left4dead2 ingyen van ha még nincs meg.

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3885) Amaro_hu válasza PhilBrick (#3883) üzenetére


Amaro_hu
csendes tag

Akkor azt hiszem már sejti, mi vár rá 2015-től... ;]

(#3886) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Sziasztok, mint total noob /sose érdekeltek az űrdolgok/:

Mit kell tennem hogy beléphessek a hangar modulba/támogassam?

Tényleg még +-ba meg kell vennem a támogatás után a hajókat több100 dodóért?

Ez a csomag tartalmazza a játékot majd ha készen lesz + most a hangar module-t és egy hajót ha jól olvasom?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3887) Diopapa válasza SkyS1gn (#3886) üzenetére


Diopapa
addikt

Legolcsóbban úgy úszod meg, ha megveszed 40$-ért az Aurora MR-t, ehhez jár alfa/béta hozzáférés és megkapod majd a végleges játékot is. Költened rá többet nem kell egy centet sem, mindent megvehetsz majd a végleges játékban.

szerk: a 30$-os csomagban nem kapsz alfa/béta hozzáférést (vagyis nem tudod megnézni a hangárat), valamint csak 2 hónap biztosításod lesz a hajóra 3 helyett.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3888) SkyS1gn válasza Diopapa (#3887) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Értem, a biztosítás mit tesz? Tesók nehogy ellopják? ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3889) .tnm válasza Diopapa (#3887) üzenetére


.tnm
addikt

hangárhoz még nem kell alpha, csak majd későbbiekhez:

Does my package need to indicate alpha access to be eligible for access to the Hangar?

Alpha access is not required for access to the Hangar however alpha access will be required for access to early versions of the dog fighting module which is scheduled as a later release.

What is the minimum package requirement to be able to access the Hangar?

The minimum package requirement would be the Digital Scout package. The Digital Scout can be purchased in the store for $30. Note that alpha access to the dog fighting module is not included in that particular package.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3890) Malibutomi válasza SkyS1gn (#3888) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Biztosítás arra van, ha kilőnek visszakapod a hajót, nem maradsz ott letolt gatyával. De csak a hull-ra vonatkozik, a felszereléseket nem adja vissza, és minél sűrűbben pukkansz, annál több idő mire visszakapod.
Ja és üdv itt :)

[ Szerkesztve ]

(#3891) SkyS1gn válasza Malibutomi (#3890) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:R

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3892) Diopapa válasza .tnm (#3889) üzenetére


Diopapa
addikt

Noh, ezt nem tudtam, köszi. :) Mindenesetre ha elkezdődik pár hét (hónap) múlva a dogfight, akkor már bánná a plusz 10$-t szvsz. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3893) Drenadar válasza Diopapa (#3892) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

pár hét? :D
de optipista valaki! :D

(#3894) .tnm


.tnm
addikt

nah, eladtam az M50-et majdnem duplájáért, mint amennyiért vettem (ha a paypal költségét nem vesszük bele, akkor pont a duplájáért).

de hogy nyereségem ne legyen a dolgon, vettem pár kacatot -- ha már karácsonyra nem tudtak egy kis ¤-vel megdobni minket. (a fegyvervásárlásokhoz adott ¤1000 meg ugye semmire sem elég, elég mocsok dolog is volt).

most így úgy vagyok, hogy ingyen volt a játék. (talán kerestem vele $2-t, de lehet buktam ennyit. nem számolom ki, hogyan konvertált paypal bankba visszautaláskor)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3895) PhilBrick válasza .tnm (#3894) üzenetére


PhilBrick
őstag

A fishtankot még talán értem, de a lámpa és a priccs? :U
Mi lesz így a Connieval? Az eladást egyébként szerintem jól tetted.

(#3896) .tnm válasza PhilBrick (#3895) üzenetére


.tnm
addikt

csak ¤10 000-es és ¤5000-es csomagban van UEC a fish tank és a két hal miatt "muszáj" volt ¤6000-t vennem, a maradék ¤4000-re meg nem tudtam jobbat. a cot-ra kíváncsi voltam. (sajnos nincs animálva) posztert nem akartam. így a maradék ¤2000-ből lett a "legendás" lámpa.

(fegyverre elvből nem költök, amíg nem indul a játék.)

azért nem akartam meghagyni ¤2e/4e-t, mert értelmes dolgot úgy se lehet majd belőle venni, de mostantól megjelenésig -- ha csak nem lesz valami nagyon-nagyon leértékelve -- nem fogok venni semmit. és terveim szerint megjelenés után is in-game szerzek majd mindent

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3897) PhilBrick válasza .tnm (#3896) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ok, elvben logikus. Kivánok kitartást az elhatározásodhoz.
Én nem mernék ilyet kijelenteni. :B

(#3898) .tnm válasza PhilBrick (#3897) üzenetére


.tnm
addikt

hát hajót LTI nélkül tuti nem veszek valódi pénzért, úgyhogy ezzel a csábítások legnagyobb köre már kiesett :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3899) SkyS1gn válasza .tnm (#3896) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mik ezek a jelek? :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3900) cskamacska válasza .tnm (#3894) üzenetére


cskamacska
addikt

Utólag egyébként már erősen bánom, hogy nem fektettem be LTI Pirát Pakkba. :O
Már az egész SC a halasztott dogfight-al, harács kultúrával, fura hajókkal, és félisten főemberrel kezd fárasztani. Most szép haszonnal eladnám az egészet, és kiadás után visszanéznék rá, _ha_ beváltották az ígéreteiket.

LTI nélküli Aurórát még csak el sem tudom adni, szóval tovább kell rontsam itt a levegőt. :DDD

ui: A Cutlass meg ronda lett mire elkészült. Most már hivatalosan is csak a Constellation tetszik. :K

Cris99: az United Earth Credit jele

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.