Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Diopapa válasza .tnm (#3650) üzenetére


Diopapa
addikt

Mondták is :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3652) .tnm válasza Diopapa (#3651) üzenetére


.tnm
addikt

pontosítok: kb. csak a fegyverplatform

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3653) Drenadar válasza .tnm (#3652) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

remélem lesz a játékban olyan szimuláció is, hogy ne csak éles helyzetben lehessen gyakorolni lőni a tornyokkal....

(#3654) .tnm


.tnm
addikt

deja vu

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3655) Diopapa


Diopapa
addikt

Wingman's Hangoverben mondta most Eric sokat sejtetően a Cutlass modell-kérdésre válaszul, hogy jövő héten hangar patch....

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3656) Diopapa


Diopapa
addikt

Nah, konkrétan rákérdeztem Wingman-nél a dogfight modulra, (válaszolt is "élőben" :) ) azt mondta, Christ kérdezzem, mert L.A.-ben hegesztik, szóval sok jóra nem számítok idén... :U

azért van pár retard is... szerintetek most ez a fontos kérdés? :F
"Dec 13 2013, 7:16 PMSparky VonSparkington: @Wingman- Will there be a larger variety of buggies coming?"

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3657) Malachi válasza Diopapa (#3656) üzenetére


Malachi
addikt

én már annak is örülnék, ha idén megjönne az összes update-elt hajómodell, meg esetleg a lövölde a hangárban.

(#3658) Diopapa válasza Malachi (#3657) üzenetére


Diopapa
addikt

Valami olyasmit mondott, hogy a PBR modelleket várják a Crytektől? :F

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3659) Szőrös  válasza Diopapa (#3658) üzenetére


Szőrös 
veterán

Crytektől ? Ööö what ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3660) Drenadar válasza Diopapa (#3656) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én remélem hogy lesz valami harcászati célra használható buggy is :D egy kis páncélozott, fegyverrel felszerelt cucc, amit el is lehet vinni, ha egy bolygón éppen felfedezel... :)

(#3661) Diopapa válasza Szőrös  (#3659) üzenetére


Diopapa
addikt

Én sem értem. Remélem csak félrehallottam...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3662) Infrared16 válasza Szőrös  (#3659) üzenetére


Infrared16
tag

Lehet ,hogy az nagy cryengine-re is jön nekik valami sdk frissítés valami ilyesmit tudok elképzelni akkor.

http://www.crydev.net/newspage.php?news=118859&archive=12_2013

[ Szerkesztve ]

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3663) Malachi válasza Diopapa (#3658) üzenetére


Malachi
addikt

hát ha Cryengine-t használnak... dolgozik náluk pár kihelyezett Crytekes arc, éppen ezért. remélem, nem mondtam hülyeséget.

(#3664) Infrared16


Infrared16
tag

Olyan izé ez az egész, jó is meg rossz is nézni az Elite vidiket az Alfáról....

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3665) cskamacska válasza Infrared16 (#3664) üzenetére


cskamacska
addikt

200 font ellenében te is játszhatsz majd az Elite alfájával. ;]
Ha olcsóbb lett volna, lehet én is Elite-re szavazok. De mivel 13000 forintos ára pont semmi megtakarítást nem jelent a végső árhoz képest, ÉS közben semmi alfa/béta elérést sem ad, csak ha eszetlen sokat fizetek, így megvárom míg megjelenik, és akkor döntök. :U

Star Citizenbe igazából behülyítettek ismerősök(peer pressure :Y ), de azért csak lesz valami alfa/béta teszt megjelenésig amibe bekerülhetek. :)

Egyébként én nem várok megváltást a tesztektől. Azt teljesen biztos a hajóharácsoló kultusz után, hogy bármilyen tesztről is lesz szó, csak a birtokolt hajókra fog korlátozódni, ezzel is ösztönözve a további vásárlást.
Ha szerencsénk lesz, itt meg is áll a dolog, a hosszú "előhasználati joggal" elégítik ki a fanatikusokat, és nem fog a hajók vásárlásának elharapódzása nyomot hagyni a végleges fejlődési és előmeneteli rendszeren. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#3666) Drenadar válasza cskamacska (#3665) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem biztos, mert ha már nem csak lövöldözés lesz hanem konkrétan teszt, minden modullal (vagyis a lényeg hogy kapjunk valahonnan pénzt) akkor elméletileg minden hajó megvehető ingame... persze ha nem az utolsó pillanatban adják ki a mittomén market modult...

(#3667) Diopapa válasza cskamacska (#3665) üzenetére


Diopapa
addikt

Dogfight modul először Hornet only lesz, ezt mindenki megkapja addig a hangárba, utána, ha már a többi hajó is "kész" (hud, etc) akkor pedig azokkal tudsz dogfightolni, amiket megvettél.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3668) helgi válasza .tnm (#3605) üzenetére


helgi
aktív tag

És mit szólnátok ha a körbe az emberiség jele kerülne? A 4 karú ember. Az illene a latinhoz.

(#3669) Drenadar válasza helgi (#3668) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

vagy egy grill csirke... csak mert szeretem :D

(#3670) helgi válasza Drenadar (#3669) üzenetére


helgi
aktív tag

Poénnak nem volt rossz,ha az akart lenni... van egy ehhez hasonló is: az a médiamark-os..

(#3671) Drenadar válasza helgi (#3670) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

csak poén, no offense!

én már belefáradtam a logó tippekbe, és ilyenkor már mindig csak az állatságok jönnek ki belőlem...

(#3672) helgi válasza Drenadar (#3671) üzenetére


helgi
aktív tag

értem. nincs más értelmes ötletem,feltéve hogy még mindig az a kérdés hogy mit tegyünk a kör közepébe.
De tudjátok miről beszélek,ugye?
van az a 4 karú,4 lábú ,férfinő,jelkép, akik az istenek fiai voltak. Félistenek,de az istenek erejével.

(#3673) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Srácok bocs hogy pont most hanyagolom a topicot, de még ma is meggebedek, meló gondok, tegnap összesen egy túrórudira volt időm reggeltől estig, de amikor csak tudok bekukkantok ide is.

(#3674) Diopapa válasza Malibutomi (#3673) üzenetére


Diopapa
addikt

Csak nyugalom, nem történik semmi érdekes :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3675) Drenadar válasza Diopapa (#3674) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

jah pedig már megnyithatták volna a org részt a honlapon :(

(#3676) ng0ofy válasza Drenadar (#3675) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

...vagy valamit, mert tényleg történt semmi érdekes, pedig az ígérték, hogy pénteken jön valami nagy meg "izé". Bár, lehet, hogy nem merté péntek 13-án kiadni a bármit, mert babonásak? :D

(#3677) Diopapa válasza Drenadar (#3675) üzenetére


Diopapa
addikt

Azt mondták a live chaten, hogy január közepe az ORG modul... :F

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3678) Drenadar válasza Diopapa (#3677) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

melyik januárban? :D 2014 vagy 2015? :)

(#3679) .tnm válasza Diopapa (#3677) üzenetére


.tnm
addikt

a végleges első verziója, nem? (ez eddig is januárra volt ígérve de a beta-ja már decemberi indulásra)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3680) .tnm válasza Malibutomi (#3673) üzenetére


.tnm
addikt

Akkor vettem a bátorságot (biztos, ami biztos) megnyitottam a thread-et. Aki akar az hagyjon egy hsz-t itt bejelentkezés gyanánt.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3681) .tnm válasza .tnm (#3680) üzenetére


.tnm
addikt

És feliratkoztam.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3682) Drenadar válasza .tnm (#3680) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

megfelel?

(#3683) Revolit


Revolit
senior tag

Én miért vagyok civilian, és ti miért mindenféle jól hangzó Bounty Hunter meg társai? :D
A csomagtól függ, amit megveszel?

(#3684) Infrared16 válasza Revolit (#3683) üzenetére


Infrared16
tag

Csomagtól is függ de a profilodba tudod állítani account-settings -profile: display title-nél

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3685) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

én még azt nem tudom mit tudunk kezdeni most ezzel a fórummal...

(#3686) .tnm válasza Revolit (#3683) üzenetére


.tnm
addikt

az, hogy miket tudsz változtatni, az attól függ, hogy mennyit költöttél saját magad a store-ben, mivel ez nekem csak $5, én is csak civilian tudok lenni, hiába van a nevemen több, mint $100-nyi holmi.

@(#3685) Drenadar
mmint ezzel a PH-s/.stb-s/ fórummal, vagy amit nyitottam? amit nyitottam, az csak azért van, hogy legyen alaposan foglalva a név és legyen egy ismert pontja, ahol (angolul is meg lehet szólítani a csapatot, külföldieknek)

nem kell ott beszélgetni. kb. csak egy helyfoglaló addig, amíg nem indul az org rész, utána valszeg törölni is fogják ezeket a thread-eket.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3687) Revolit válasza Infrared16 (#3684) üzenetére


Revolit
senior tag

Aha, köszi, nagyon még nem nézegettem :)

Hát, én is csak csóró Civilian vagyok :DDD

(#3688) Infrared16 válasza Revolit (#3687) üzenetére


Infrared16
tag

Sc világát elnézve én is 1 csóró vagyok 1 hajóval :D

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3689) Drenadar válasza Revolit (#3687) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Átvedlettem bounty hunterré :D

(#3690) Malibutomi válasza .tnm (#3680) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Be is köszöntem, most hogy reggel 9 óta abbahagytam a melót.... :U

(#3691) Diopapa


Diopapa
addikt

No mi van gyerekek? Live már a dogfight modul és még sem ír ide senki? Vagy mindenki tolja?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3692) .LnB válasza Diopapa (#3691) üzenetére


.LnB
titán

Szerintem pont az ellenkezője van, mindenki csalódott egy kicsit. (És shoppingolni van karácsonyra :D)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3693) Malachi


Malachi
addikt

mivel gyakorlatilag semmi nem történik, és még az org sem indult be... akad bőven IRL elfoglaltság is. :) a múlt heti esetből okulva csütörtök este előtt nem is várok semmi patch-t, szóval ennyi.

(#3694) Djuree válasza Diopapa (#3691) üzenetére


Djuree
félisten

nem sokat toltam eddig a dogfight modult, kicsit fura, szokni kell, bár nem rossz, ideje volt már hogy kijöjjön.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
nem kell a hsz áradat, csak viccelek. ;] :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3695) Revolit válasza Djuree (#3694) üzenetére


Revolit
senior tag

Elég gyenge poén... tegnap este is milyen korán kiléptél, alig játszottál dogfight modullal, mindenki tudja, hogy nem is toltad sokat.

;]

Amúgy tényleg kihalt lett a topic. Én is nézegettem fel tegnap, hátha jön valami jó hír ,de semmi :(

[ Szerkesztve ]

(#3696) Djuree válasza Revolit (#3695) üzenetére


Djuree
félisten

ja le kellett lépnem, az asszony nem hagyott játszani, de majd ma, előveszem az idrist is amit nyertem, ne porosodjon. :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3697) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Na akkor egy kis olvasnivaló : The BIG Star Citizen Admirer's Manual V2 - 120+ page, 26 000 word guide to EVERYTHING Star Citizen

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3698) Djuree válasza Szőrös  (#3697) üzenetére


Djuree
félisten

:C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3699) .tnm


.tnm
addikt

Hát ha akarjátok csorgatni egy picit a nyálatokat, akkor ajánlom ezt a thread-et. Nem értem CIG miért nem tudja ugyanígy folytatni a hajók készítését (rendszeres WIP képekkel és videókkal)...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3700) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Unaloműzőnek kis mókás játék.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.