Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) Infrared16 válasza PhilBrick (#3299) üzenetére


Infrared16
tag

sztem nem csak te,én is lestem,hogy pl aurorába van fekvőhely,300 asba max a földön fexel :D
freelancer-be ami meg 2 személyes elvben, 4 embernek van hely talán utasszállítás?

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3302) Televan74 válasza PhilBrick (#3299) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ne sértődjön meg senki.De valaki ilyenekkel is foglalkozi?. Egy képzelet szülte űrjármű belső felépítésével? Hogy mik vannak! Én szeretem a Firefly és Star Wars -t is, de ez már eszement dolog. ;)

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3303) Diopapa válasza Infrared16 (#3301) üzenetére


Diopapa
addikt

Van fekhely a 300i-ben is, csak egyelőre a hangárban nem lehet használni.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3304) Revolit válasza Televan74 (#3302) üzenetére


Revolit
senior tag

Hát azért mégiscsak egy space sim-ről van szó, és ezek nekem is feltűntek, bár (még) nem zavartak annyira.

(#3305) Infrared16 válasza Televan74 (#3302) üzenetére


Infrared16
tag

Dehogy,sztem ez 1 mmo-nál teljesen rendben van végül is a karakteren kívül ez a legfontosabb cuccod
amit buherálhatsz berendezhetsz stb

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3306) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Megnéztem újra a Hornet videót 42"-on.
Hogy egy régi klasszikust idézzek: "Megint be....tam..." :)

(#3307) PhilBrick válasza Televan74 (#3302) üzenetére


PhilBrick
őstag

A Firefly és a Star Wars egy mese, ahol nem annyira számított, mégis adtak a részletekre. Nem akadnék fenn, ha a Milleniumi Falcon teljes tányérja raktér lenne.
Ez pedig egy játék, ahol a fejlesztők egyik legnagyobb célja, a valóságosnak ható környezet megteremtése. Newtoni fizika, működő gazdaság, következetes technikai fejlődés, NPC-k ezrei. Na ehhez képest böki a csőrömet.

(#3308) Drenadar válasza PhilBrick (#3307) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Jah meg hol a budi, meg a tusoló, és a 50"-os plazmatévé? :D

SW-ben csak kellő nagy hajókat rajzoltak, és ezeket a térképeket kis elszánt fanatikusok készítették... :)

(#3309) PhilBrick válasza Drenadar (#3308) üzenetére


PhilBrick
őstag

Az nem kis elszánt fanatikus, aki 50-1.000 $ közötti összeget ad egy még nem létező játékban esetleg majd használható űrhajóért?! :P Szóval szerintem mind azok vagyunk....

(#3310) Drenadar válasza PhilBrick (#3309) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem nem... :)

(#3311) .tnm


.tnm
addikt

[ITT] lehet tehát szavazni azokra a nevekre, amelyeket NEM akartok semmiképpen sem. 62 ötlet született, maximum 21-et lehet megvétózni fejenként. A szavazáshoz meg kell adni a Star Citizen-es nevet, így tudom, hogy mindenki csak egyszer szavazott, illetve, hogy mindenki szavazott-e. Szavazni szerdán este 18 óráig lehet, kivéve ha előbb le adja a voksát mindenki. Elvileg a szavazás lezártáig lehet szerkeszteni a szavazataidat utólag is, de én nem vennék erre mérget.

A szavazólapon 3 kérdés van, az első a SC nevetek, a második a fent említett max. 21 név, amit NEM akartok a szervezetünknek, a harmadik -- amelyen nem kötelező részt venni -- csak egy felmérés arról, hogy mely névben megjelenő szervezeti forma a legellenszenvesebb (tehát itt is azt jelölöd, amit NEM akarsz :) ). Ennek nincs igazi tétje, csak ha nagyon egyértelmű lesz, ezért itt akár az összeset is be lehet jelölni, vagy egyet sem.

Olvassátok át az összes lehetőséget, a latin nevek feloldása a táblázatban!

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3312) Drenadar válasza .tnm (#3311) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Juj... köszi, de szerintem ez a nevezzük meg, hogy mi ne legyen semmiképpen sem, ez nekem személy szerint így elsőre túl káoszos...

nem fordítva kellene?

megszavaztatni a szimpatikusat, és végül majd egy nagy szavazás a TOP 10 vagy akármennyi legtöbb szavazatot kapottból?

bocsi ha egyedül vagyok a véleményemmel :)
Építő jellegű kritika akart lenni

(#3313) .tnm válasza Drenadar (#3312) üzenetére


.tnm
addikt

kb válaszd ki azokat, amik annyira antipatikusak, hogy ha ez lesz a név, akkor talán be se lépsz. ha nincs ilyen, akkor adj le egy üres szavazatot! :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3314) .tnm


.tnm
addikt

FRIZ kolléga legyen szíves azonosítani magát (=írja be magát a táblázatba), különben a szavazatai nem fognak számítani.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3315) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Aktualizálom a topic összefoglalót, szerintem holnap be is rakatom. Több link meg info kerül bele

(#3316) .tnm válasza Malibutomi (#3315) üzenetére


.tnm
addikt

ok, de a szavazások linkjeit ne rakasd bele, kérlek, legfeljebb a táblázatot (mivel ugye a szavazások napokon belül lejárnak úgy is)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3317) Malibutomi válasza .tnm (#3316) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem lesz ilyesmi, csak az infokhoz a CIG oldalon, timelinehoz ilyesmik. Táblázat mehet, az jó ha ott van

[ Szerkesztve ]

(#3318) ifi válasza Drenadar (#3308) üzenetére


ifi
csendes tag

A Constellationban elvileg van budi és tusoló az alábbi videó szerint. :D
http://www.youtube.com/watch?v=h-csn9dugPk

(#3319) Revolit válasza .tnm (#3313) üzenetére


Revolit
senior tag

Hű, na az túlzás, hogy be se lépnék ha az nyerne... mindenesetre csak olyan 7-8-at jelöltem be, amikkel én úgy voltam, hogy inkább ne :)

(#3320) FRIZ 22 válasza .tnm (#3314) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Azonosítás: FRIZ
Hajó: negatív (még nincs legyártva)
Üzenet: üdv, békével jöttem

Hajó még nincs, gondoltam addig nem írom be magam a listára.

[ Szerkesztve ]

(#3321) Drenadar válasza FRIZ 22 (#3320) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szerintem nyugodtan írd be magad... aztán vegyél egy pedge-t :D

(#3322) .tnm válasza FRIZ 22 (#3320) üzenetére


.tnm
addikt

ok. :R :)

tényleg írd be magad, már remélve, hogy a közeljövőben hajód is lesz, illetve ha már regisztrálva vagy az RSI oldalra (ezt mondjuk legalább illene, hogy lássuk a komoly szándékot :D )

@(#3321) Drenadar

tessék itt egy l betű, mert látom Neked elfogyott ;)

@(#3323) Drenadar

összes szavazat hány %-a ment arra, de mindegy mert úgy is darabszámot fogok nézni. (nem mintha nem lenne mindegy a végeredmény szempontjából)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3323) Drenadar válasza .tnm (#3322) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

igen válság van, már a betűkkel is spórolni kell :(

te próbáltad már értelmezni ezeket a százalékokat amiket kiírogat a szavazós statisztika? :D én még nem jöttem rá az értelmére :)

(#3324) ifi válasza PhilBrick (#3299) üzenetére


ifi
csendes tag

Szerintem sem feltétlenül reálisak ezek az arányok. Persze lehet magyarázni a bizonyítványt, hogy a jövőben minden kisebb, kompaktabb. Engem az is zavar kissé, hogy nincsenek olyan arányokkal/méretekkel bíró teherhajók, amiket más filmekben megszoktunk. Pl. az SC fórumon valaki összevetette egy Firefly méreteit az SC hajókkal, és kiderült hogy a Starfarer van a legközelebb hozzá. Pedig a Firefly sem egy nagy teherszállító.
Kissé olyan mintha a világ teherszállítási feladatait pick-upokkal oldanánk meg. Bár még odébb van a végső verzió, és addig kijöhet még pár nagyobb hajó is...

(#3325) .tnm


.tnm
addikt

közben, aki szavazott, az jöhet ötletelni a táblázatba, hogy mik legyenek a rangok nevei. ez nem olyan kardinális kérdés, mert egész biztos vagyok benne, hogy később lehet majd váltogatni, de elvileg már induláskor elérhető, tehát a nevek (és az azokhoz társított "érték") alapján el lehetne dönteni, hogy magunknak milyen szintet adunk. én pl. azt gondolnám, hogy aki már most itt van az legalább rank 2-es legyen, aki később érkezik, az rank 0 és ha marad velünk, akkor rank 1, aztán időnként, vagy egyéb szempontok alapján lehet felfele léptetgetni az embereket. a rangok kiosztás amúgy a vezető tisztje lesz, így szavazzatok majd vezetőt.

btw. mind a 4 "legális" jelölt elvállalta az indulást, úgyhogy az már készen áll szerdára. (az ötödik jelölt diszkvalifikálva lett, összeférhetetlenség miatt ;) )

@(#3324) ifi

és addig kijöhet még pár nagyobb hajó is...

khm. (a legkisebb az Idris, a legnagyobb a Bengal)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3326) Drenadar válasza .tnm (#3325) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

kivel nem bírt összeférni az 5. jelölt? itt most ráncoltam kicsit a homlokom... :)

Ezek a rangok biztosan kellenek? nem lesz amiatt... olyan akinek kisebbségi komplexusai kiújulnának? azt nem szeretné senki sem... :F

És szerintetek ha már van egy 325A-m akkor hülyeség mellé egy 315p is? :F

[ Szerkesztve ]

(#3327) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

Listába bevéstem magam.

Írtátok ugye, hogy a megvett pledge (hajó) egy az egyben beolvasztható veszteség nélkül, ha nem hozná az elvárásokat, másik hajóra?

[ Szerkesztve ]

(#3328) .tnm válasza Drenadar (#3326) üzenetére


.tnm
addikt

velem :) (= én nem indulok)

szerintem jópofa ha van rang, ez még nem zárja ki, hogy mindenki egy szinten legyen, vagy hogy ne legyenek olyan szintek, amelyeket nem használunk fel, de arra pl. kiválóan alkalmas, hogy azok akik jobban együtt akarnak mozogni, akik többet tesznek a szervezetben, azok feljebb lépjenek. ettől még nem kell, hogy több joguk legyen bármire is, inkább csak szimbolikus lenne az egész.

ha nem olvastátok volna, akkor a "rang" mellett lesz még "szerep" is, de ezek teljesen horizontálisak és ezt elvileg mindenki magának választhatja azokból, amiket a csoport elfogad, mint "valid" szerep.

@(#3327) FRIZ 22

igen, de arra ügyelj, hogy végén maradjon Nálad legalább egy olyan csomag, amiben van hozzáférés a játékhoz is, nem csak hajót tartalmaz. ha jót akarsz, akkor olyan csomag maradjon Nálad, amihez alpha és beta access is jár :)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3329) Infrared16


Infrared16
tag

Régebben ki volt írva a hajókhoz hogy pl Freelancer-nél: Similar to… Galaxy, Gea Transit, Humpback, Imperial Shuttle

nemtudom,hogy ezt még írják vhova?

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3330) Infrared16 válasza Drenadar (#3326) üzenetére


Infrared16
tag

igen, a P-s helyett vegyél freelancert

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3331) Drenadar válasza Infrared16 (#3330) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

LoL... erre nem is gondoltam :D

még hasonló jó tanács? :D

(#3332) .tnm: Rendben, legalább te aktívkodsz.
De ha kell valamiben segíteni szólj, de én a google formban arra sem jöttem rá hogyan lehet elágazást, feltételes kérdést beletenni... lehet hogy sehogy? :)

[ Szerkesztve ]

(#3332) .tnm válasza Drenadar (#3326) üzenetére


.tnm
addikt

uhh, az előző válaszom félreérthető. szal, azért nem indulok, mert mondtam az elején, hogy nem indulok. kellemetlen lenne úgy indulni, hogy közben én írtam ki a szavazást. az összeférhetetlenség a két szerep között volt, nem két tag között.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3333) FRIZ 22 válasza ifi (#3324) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Ha most kellene tervezni, a valóságban, ilyen jellegű feladatokra hajókat, tuti mindegyik SC hajó megbukna. Hosszútávú utazáshoz minimális élettér, fölöslegesen üres beépítetlen terek, helykihasználás hiánya, néhol logikátlan elrendezés, reaktortér, gépház hiánya, stb. Valahogy nem "életszerű".
A Freelancer is nagyobb hajónak született, aztán CR lehúzta (lásd JP11, 7.oldal).

[ Szerkesztve ]

(#3334) PhilBrick válasza Drenadar (#3326) üzenetére


PhilBrick
őstag

Miért lenne jó két 300-as úgyis lehet majd upgradelni mindegyiket amilyenre szeretnéd. A Freelancer tényleg jobb ötlet.

(#3335) Drenadar válasza PhilBrick (#3334) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hát állítólag lesz különbség köztük, a 315p állítólag alkalmasabb felderítésekre... és ha igaz a szóbeszéd itt lényeges lesz a nafta is. Szóval ha csak felderítgetni akarok, akkor miért etessek egy freelancert naftával?

A többiek amúgy szerintem értik hogy miért LoL-ozok, azok akik meg nem túl rég topiclakók ők meg nem...

Amúgy miért nem akarod beírni magad a táblázatunkba? Nem szereted ha nyilvántartásba vesznek? Tipikus kalóz mentalitás :)
Vagy csak nem tetszik az itteni tömörülés és nem akarsz csatlakozni?

[ Szerkesztve ]

(#3336) .tnm válasza Drenadar (#3335) üzenetére


.tnm
addikt

benn volt, csak google bug kitörölte (amikor a kommentek is elvesztek), de azóta azért nem írta vissza magát, mert másokhoz húz a szíve :)

a szavazás statisztikájának ne higgyetek, mert egy újrakitöltés miatt pontatlan lett
a végeredménynél természetesen a jó adatokkal fogok számolni.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3337) PhilBrick válasza Drenadar (#3335) üzenetére


PhilBrick
őstag

.tnm-el letárgyaltuk tegnap priviben: jó esély van rá hogy olyan társaság is lesz, akikkel már játszottam együtt korábban. Ezért nem akarok most nálatok a szerveződésbe belefolyni. De csevegni azért járnék ide.

(#3338) GrooveHero válasza PhilBrick (#3337) üzenetére


GrooveHero
addikt

Csevegne? Hát nem is tudom... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3339) Revolit válasza .tnm (#3336) üzenetére


Revolit
senior tag

Ti látjátok a szavazás statisztikáját? Végén kiírta, hogy hol lehet megnézni, vagy hol látjátok ti azt? :DDD

szerk: a rankot csak mi látjuk? Ha igen, lehetne felőlem magyarul is, ha nem, akkor én annyira nem támogatnám magyarul :B De ezt is mindenképp érdemes megbeszélni persze

[ Szerkesztve ]

(#3340) Drenadar válasza PhilBrick (#3337) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

és olyan nagy társaságról van szó, akik nem akarnának csatlakozni?

Egységben az erő vagy mi... nem?

(#3341) .tnm válasza Revolit (#3339) üzenetére


.tnm
addikt

itt nézheted a kissé pontatlan statisztikát. (jelenleg ami 0-n és 1-en áll az biztosnak tekinthető, az összes többinél lehet, hogy egyel többet mutat, mint kéne)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3342) PhilBrick válasza Drenadar (#3340) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nem hiszem és korai is lenne erről beszélni.
Egyébként biztosan jónéhány összeszokott társaság fog ezzel is játszani, de egy évre előre felesleges ilyet tervezgetni. Például addig jön még egy ESO is. :)

(#3343) Drenadar válasza PhilBrick (#3342) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szerintem mi hamarabb is játszunk vele, nem várjuk ki a megjelenést :)

És persze biztos lesz sok baráti társaság, de szerintem ebben a modellben max a kisebb kalóz/partizán csoportok járnak jól ha különcködnek, akik "komolyabban" veszik (sorry mindenkitől!) azok jobban járnak egy nagyobb csoportosulásban. Gondolom ezt nem kell megmagyarázni.

Persze tudom, sok "goupnak" nem fér bele, hogy akár egy picit is más irányítása alatt legyen...

(#3344) Malibutomi válasza ifi (#3324) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez a nincs nagy teherhajó elvileg már meg lesz oldva:

At $34 million, you unlocked the penultimate fan-voted ship role, the MISC Hull C:

MISC Hull C (Discreet) – Scaling from small “box trucks” to massive supertankers, the MISC range of cargo hulls (A-D) are the standard goods transporter in human space. Extremely configurable, MISC Hulls can be adapted for most any type of transport job: from standard bulk shipping on the patrolled spacelanes to armored cargo hauling on the frontier. While these pre-configured hulls are primarily used for legitimate purposes, the MISC Hull Cs have recently become the favorite for criminals who modify the ship with advanced sensor shadow technology, quick-decompress holds and a variety of hidden compartments without modifying the ship’s body so it will appear to onlookers as standard everyday transports.

(#3345) Drenadar válasza Malibutomi (#3344) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Jól hangzik, Freelancer mellé majd kell egy ilyen :) Csak kérdés, hogy mennyibe fog kerülni :)

Meg még jó pár hajó kellene, nézegettem a megvehető hajók listáját a honlapon, hogy mit is kellene beszerezni még, de most Hornet? Aurora? Avanger? Cutlass? kevés és egyik sem illik az elképzeléseimbe.

(#3346) Infrared16 válasza Drenadar (#3331) üzenetére


Infrared16
tag

3 dolgot kell venni a ship spec szerint ,hogy P modelt kapjál:
illetve 2 öt mert aki alappal megy majd sztem az is tesz rá jump hajtóművet

a 2 dolog meg power plant csere meg engine csere
én ezért mertem inkább a freelancert javasolni azt irták még kereskedő és nagytávu felderítőnek

[ Szerkesztve ]

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3347) PhilBrick válasza Drenadar (#3345) üzenetére


PhilBrick
őstag

OB tudna még Caterpillart venni neked? Vagy az már drága is lenne?

Személy szerint jövő nyáron tervezem még egy Conni pack beszerzését, a CE dobozos kiadás miatt. Na meg a P-52 miatt, az nekem nagyon bejön.

(#3348) Drenadar válasza PhilBrick (#3347) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Caterpillar majdnem olyan mint a freelancer, illetve szerintem mindenki a kalózkodással fogja összefüggésbe hozni, ami nem túl egészséges.
Illetve sztem már OB sem tud olyan hajót venni, ami alapból nem elérhető, de majd rámcáfolnak! :)

Consti csábító, de ennyi pénzért már egy jobb videókártyát is kap az ember... sok pénz ez...

max majd játékban!

(#3349) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/13422-More-Mousepads-Available

(#3350) Infrared16 válasza Apokalipsy1 (#3349) üzenetére


Infrared16
tag

Hát eddig tudtam volna LTI-s hajókat is venni most már azt is elvették...aszem november végén
Constellation is 275 dolcsi még már arra sem kapok még 5 dolcsi kedvezményt se :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.