Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-25 19:00:23

LOGOUT.hu

Ez a topik a S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl játék két ingyenes módjával (StalkerSoup és Narodnaya Solyanka Cumulative Pack 2) és honosításával foglalkozik.
FIGYELEM!
A StalkerSoup fejlesztés alatt álló játék, ezért hibák adódhatnak!
A végleges verzióra még várni kell
(TALÁN SOHA NEM JÖN EL AZ A NAP!).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) CJ4567 válasza kekeeci (#398) üzenetére


CJ4567
veterán

Jó, de úgy értem gyakran mentek(túl gyakran :DDD), így könnyen vissza tudtam tölteni.

Amúgy nemrég a játék a szívbajt hozta rám. Látok egy banditát, hasalással oda akartam lopózni. Senki nem vett észre, teljes csend, csak valami madár szólt meg a szél, egyszer csak hirtelen shotgun hang(fejhallgatóval játszok, játék hangja elég magason volt). Reagálni se volt időm, csak egyből meghaltam.

No Sana No Life

(#402) Gery D. válasza CJ4567 (#401) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Esélytelen az, hogy hatba támadod az ellent. Fülük akár a Tremors-nak. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#403) CJ4567


CJ4567
veterán

Van itt valakinek AMD videókártyája? Az a gondom, hogy ha driverből a játékra erőltetek bármi nemű élsimítást, a képernyő szélén egy vékony fehér vonal jelenik meg.

No Sana No Life

(#404) Gery D. válasza CJ4567 (#403) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Nekem Nvidia GeForce 820M van a Laposban és 970 van a PC-ben. Nálam ilyen gond nincs. Mind a kettő Intel.
TV-vel játszol, vagy Monitorral?

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#405) CJ4567 válasza Gery D. (#404) üzenetére


CJ4567
veterán

Monitorral, DVI csatlakozón keresztül.

Viszont most nagyobb gondom van: legyőztük a katonaságot Agropromban, most Molet kellene kiszabadítani, de ha beszélek vele, csak a szokásos opciók vannak(tehát történeteket mond, vagy elbúcsúzok).

No Sana No Life

(#406) Gery D. válasza CJ4567 (#405) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Várd meg, amíg elmegy a rejtekhely lejáratához. Ott kell vele beszélni. Menj kicsit messzire tőle, hogy elinduljon. Ha nem mozdul sokáig, ments és töltsd vissza.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#407) Aarpok


Aarpok
őstag

Gery D.

A játékon belül van egy update exe azzal mennyire kell foglalkozni?Rákattintottam és írta,hogy lenne frissítés.Egyenlőre még nem fogadtam frissítést.

(#408) Gery D. Akkor inkább nem piszkálom így hogy nem tudni mit okoz.Nem szeretek kísérleti zájcsikot játszani. :D

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#408) Gery D. válasza Aarpok (#407) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Az elvileg mindent frissít, de hogy működik-e, nem tudom. Sosem próbáltam, és mivel magyarításom van, így nem is nagyon akarok rákattintani. Próbáld ki, mit csinál. De lehet, hogy lecseréli egy régebbire, nem tudom.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#409) CJ4567 válasza Gery D. (#406) üzenetére


CJ4567
veterán

Meg se mozdul, elmentem a lejáratig, nem jött oda. Mentés/visszatöltés már sokszor volt.

No Sana No Life

(#410) Gery D. válasza CJ4567 (#409) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Meg kellene mozdulnia. Nem tudom, mi lehet. Próbálj meg lemenni a Búvóhelyre, majd vissza.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#411) CJ4567 válasza Gery D. (#410) üzenetére


CJ4567
veterán

Semmi, ugyan az.

Ezeket tudom neki mondani:

No Sana No Life

(#412) Gery D. válasza CJ4567 (#411) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Grey-t nem nyírták ki, mielőtt beszéltél volna vele? Meg volt a Mole kiszabadítás feladat?

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#413) CJ4567 válasza Gery D. (#412) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez lenne a Mole kiszabadításos feladat.

Grey azt hiszem nem halt meg, ha a kordoni emberről beszélsz akinek medkit kellett, akkor nem, ha a szemétdombi hangárban lévő ember akihez a kordoni irányít, akkor se(neveket hirtelen nem tudok, tegnap folytattam a játékot, előtte lévő mentéseim majdnem egy hónaposak) halt meg, tehát él.

Visszatöltöttem a rescue mole előtti autómentést, akkor mond annyit hogy rescue me, tudok ok-ot válaszolni, majd utána ugyan úgy ennyi.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#414) Gery D. válasza CJ4567 (#413) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

El kellene indulnia. Próbáld meg úgy, hogy nem beszélsz vele, csak a katonákat nyírod ki.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#415) CJ4567 válasza Gery D. (#414) üzenetére


CJ4567
veterán

Alap mentésben így csináltam. Bementem Agropromra, volt egy átvezető ami megmutatta a harcot, katonákat kinyírtuk, majd mentem Molehoz, és itt megakad.

No Sana No Life

(#416) Gery D. válasza CJ4567 (#415) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Dobd át a mentést, megnézem.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#417) CJ4567 válasza Gery D. (#416) üzenetére


CJ4567
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#418) Gery D. válasza CJ4567 (#417) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Gőzöm sincs, mi lehet a baj. Nekem sose maradt bent az épületben. Melyik verzióval játszol? A 3-assal?

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#419) CJ4567 válasza Gery D. (#418) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, 1.1.00003.

No Sana No Life

(#420) Gery D. válasza CJ4567 (#419) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Az utolsó katona legyilkolásával elvileg sikeresnek kellett volna lenni a küldetésnek. A pályára belépést el tudod küldeni?

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#421) CJ4567 válasza Gery D. (#420) üzenetére


CJ4567
veterán

vagy ez

vagy ez lesz az.

No Sana No Life

(#422) Gery D. válasza CJ4567 (#421) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Ez a dds fájl. autosave kellene, azt mindig csinál, amikor pályát váltasz.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#423) CJ4567 válasza Gery D. (#422) üzenetére


CJ4567
veterán

[link]

[link]

No Sana No Life

(#424) CJ4567 válasza Gery D. (#422) üzenetére


CJ4567
veterán

Megtaláltam, itt az autosave: [link]

No Sana No Life

(#425) Gery D. válasza CJ4567 (#424) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Közben rájöttem, hogy már lementél az alagútba, úgy hogy az lenne jó, amit az előbb felraktál kettőt, csak már nem elérhető, így nem tudtam lementeni. Azt hiszem az, amikor megkapod a szemétdombon a feladatot.

[link]

Itt az enyém, amikor megkapjuk a feladatot. Nézd meg, hogy ha kinyírod a katonákat, ugyan úgy állni fog-e.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#426) CJ4567 válasza Gery D. (#425) üzenetére


CJ4567
veterán

Akkor majd megpróbálom azzal. Amúgy itt a linkje: [link]

Nem jó a linked. Ne zárd be az oldalt miután felraktad.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#427) Gery D. válasza CJ4567 (#426) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Na, megöltem az összes katonát és Mole elindult felém és a te mentéseddel csináltam, amit utoljára küldtél. Azt nem értem, hogy nálad miért nem jó. Felrakjam a mentésedet úgy, hogy Mole lejött?

A 3-as patch-el kezdted az egészet?

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#428) CJ4567 válasza Gery D. (#427) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, ha nem gond :)

Persze, a 3-as patchhel kezdtem.

No Sana No Life

(#429) Gery D. válasza CJ4567 (#428) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Csak a kíváncsiság kedvéért, szedd le a magyarításomat és próbáld meg azzal megcsinálni az utolsó küldött mentésedet. Ha azzal se jó, akkor használd ezt a mentést:

[link]

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#430) CJ4567 válasza Gery D. (#429) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem jó a linked valamiért, fehér oldalra vezet. Onedrivera nem tudod feltölteni? Mellőzni fogom én is ezt az oldalt :)

Megnézem a magyarítással.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#431) Gery D. válasza CJ4567 (#430) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Feltettem oda. 1111111111111 a neve. Megnézted úgy, hogy leszedted a magyarításomat? Szerintem valami hiányozhat a stalker gamedata mappádból, amiatt nem indulhat el a script. Még maradt egy katona, amikor beadta a sikeres feladatot, miszerint mentsem meg Mole-t.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#432) CJ4567 válasza Gery D. (#431) üzenetére


CJ4567
veterán

Most fogom megnézni a magyarítással :)

Nekem a gamedata/scriptsben csak a tb3d_modders.script van, a tiedben(magyarítás) meg jóval több script.

No Sana No Life

(#433) CJ4567 válasza Gery D. (#431) üzenetére


CJ4567
veterán

Magyarítással se jó, és betöltöttem a mentésed, előttem volt Mole, egyből felrohant oda, ahol volt a mentésemben.

No Sana No Life

(#434) Gery D. válasza CJ4567 (#433) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Kész a csávó, veled úgy látom nem akar beszélni. :)
Elviszem a lejáratig, ott elmentem. :) Onnan csak nem szalad vissza a gyáva. :)

Viszont nem értem, nekem a script mappába miért van több, mert egy pár azonos a db-ben találhatókkal és a kiadott patch-ben is csak a modders van benne. Érdekes. Külön meg nem szedtem ki belőle, nem lenne értelme. Lehet, menet közben TB törölte az egyezéseket. Bár, a modders fájl is teljesen megegyezik.

A Skat15-öshöz megint nincsenek meg a cuccok. Nem Spawn-olódott be.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#435) CJ4567 válasza Gery D. (#434) üzenetére


CJ4567
veterán

Lehet nem tetszik neki hogy egy macska akar beszélni vele :DDD

#436: Lehet a Zónában is van már internet :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#436) Gery D. válasza CJ4567 (#435) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Csak nem figyeli ezt a fórumot. :) Bár én sem vagyok kopasz öregember, ahogy az avatarom mutatja, csak ez volt a szimpi. :)

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#437) Sensut válasza Gery D. (#434) üzenetére


Sensut
őstag

"A Skat15-öshöz megint nincsenek meg a cuccok. Nem Spawn-olódott be."

Én se kaptam egyet se meg, csak a ruhát Yantaron. Pedig tűvé tettem mindent.

(#438) Gery D. válasza Sensut (#437) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Én nem tudom, de egyszer már írtam erről TB-nek, akkor is okoskodott valamelyik, hogy már pedig ott vannak. OneDrive-ra feltettem egy képet, hogy hol kellene lennie, de nincs ott, ahogy a többi se.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#439) CJ4567 válasza Sensut (#437) üzenetére


CJ4567
veterán

Te most ezt is meg az OGSE-t is pörgeted? :Y

No Sana No Life

(#440) Sensut válasza CJ4567 (#439) üzenetére


Sensut
őstag

Ezt nem. Feladtam a Collectorban, mert egy csomó minden nem ment jól, és meguntam. Az OGSE vége fele járok. Az ennyire azért nem hosszú, de kötelező darab!

(#441) CJ4567 válasza Sensut (#440) üzenetére


CJ4567
veterán

Akkor lehet OGSE-t tolom tovább, mert nálam ez már Agropromban bebugolt.

No Sana No Life

(#442) San398


San398
őstag

Ezt a mod-ot a Shadow Of Chernobyl-ra kell rátelepíteni?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#443) CJ4567 válasza San398 (#442) üzenetére


CJ4567
veterán

Különálló mod.

No Sana No Life

(#444) Gery D. válasza San398 (#442) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Pár oldalt visszalapozva van egy kisebb leírás, hogy kell telepíteni a játékot, mit honnan kell leszedni és bemásolni.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#445) San398 válasza CJ4567 (#443) üzenetére


San398
őstag

Köszi.

Gery D.: A telepítés gond nélkül ment.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#446) Aarpok


Aarpok
őstag

Kettő rejtekhellyel küzdök már egy ideje.Az egyik Kostya agropromi rejteke már minden bokrot,épületet átnéztem találtam táskákat,de azok üresek voltak.Lehet kilopta valami NPC?A másik Akim agropromi dokumentuma végigjártam az undergroundot de semmi.Vagy itt melyikre gondolhat a SHoc vagy a CS underground?

Аарпок

(#447) Gery D. válasza Aarpok (#446) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

OneDrive-on vannak képek, azokat megnézted? Mi a pontos leírása Kostya rejtekhelyének?
Akim dokumentumát is leírod, mit ír? Szerintem nem a föld alatt van az a Doku.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#448) Aarpok válasza Gery D. (#447) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen néztem a képet és elég jól körbe is jártam.

Akimnál is néztem még az épületeket is.

Аарпок

(#449) Gery D. válasza Aarpok (#448) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Akim Dokuja az Elektro Anomáliánál van a csöveken. Azt hiszem. Feldobod valahova Kostya rejtekhely feladatát?
Ha megtalálom, le is fordítom, hogy jó legyen. Ezt se kaptam meg sose.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#450) Aarpok válasza Gery D. (#449) üzenetére


Aarpok
őstag

[link]A mentés kell?Itt van.

Аарпок

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.