Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-25 19:00:23

LOGOUT.hu

Ez a topik a S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl játék két ingyenes módjával (StalkerSoup és Narodnaya Solyanka Cumulative Pack 2) és honosításával foglalkozik.
FIGYELEM!
A StalkerSoup fejlesztés alatt álló játék, ezért hibák adódhatnak!
A végleges verzióra még várni kell
(TALÁN SOHA NEM JÖN EL AZ A NAP!).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Aarpok válasza Gery D. (#350) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszi megnézem.

Аарпок

(#352) Gery D. válasza Aarpok (#351) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Nem, elnéztem. Nem ott van, amit írtam, hanem a 2. kódos ajtón túl van egy másik feljáró is, 3 tartály van abban a szobában és az ajtó után rögtön az első tartály alatt van. Ezt muszáj lesz átírnom, mert nem a ketrecben van.

Nem is tudom, mi lehet ez, valami kísérleti ketrec, vagy kalitka.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#353) Aarpok válasza Gery D. (#352) üzenetére


Aarpok
őstag

Erre a helyiségre gondoltál?Mert itt nálam semmi sincs lehet bugos lett a küldetés vagy egyszerűen nem spawnolt le a rejtekhely.

Аарпок

(#354) Gery D. válasza Aarpok (#353) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Igen, az elsőnél, bent a falnál. leguggolsz és ott kell lenni a zsáknak.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#355) Aarpok válasza Gery D. (#354) üzenetére


Aarpok
őstag

Rendesen eldugták :D

Аарпок

(#356) Gery D. válasza Aarpok (#355) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Mélyguggolásnál lehet látni. :)

Na, ezt is át kell írnom, nem Doboz átkutatása, hanem Rejtekhely. Na majd holnap.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#357) Aarpok válasza Gery D. (#356) üzenetére


Aarpok
őstag

Sajnos úgy nem látni,de lehet én vagyok vak. :DDD Első guggolás (nem a mély) és oldalra tekintés a fal mellett hozta el a diadalt.

El is felejtettem kérdezni műtárgyat hogyan tudok beledobni anomáliába?

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#358) Gery D. válasza Aarpok (#357) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Igen, csak a mély guggolással lehet látni. :) Mondjuk ezt a Rejtekhelyet én még eddig nem kaptam meg.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#359) Gery D. válasza Aarpok (#357) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Na, későn vettem észre a kérdésedet. Műtárgyat két féle képpen tudsz átalakítani Anomáliában:

1. Kuznetsov-tól kapsz egy Műtárgy-átalakító eszközt, amit az Anomália közvetlen közelében aktiválva kiírja, milyen Műtárgyat tudsz csinálni az adott Anomáliánál a megszerzett információk alapján. Lásd Enciklopédia/Műtárgy-átalakítás és receptek.

2. Ha nincs meg az eszköz, akkor is ugyan úgy kell eljárni, mint az 1. pontban, csak ott egyesével kell beledobálnod a Műtárgyakat az Anomáliába.

Közben javítottam a két képen lévő írásokat. Doboz átkutatása helyett lett Átkutatás és a Ketrecest is átírtam, hogy érthető legyen.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#360) Aarpok válasza Gery D. (#359) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszi szóval ha nem megfelelő műtárgy van nálam akkor nem aktiválódik a bedobás?Esetleg lesz kiírás,hogy beledobhatom a műtárgyat?Kuznetsov urat merre lehet megtalálni?

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#361) Gery D. válasza Aarpok (#360) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Cordon-ban ő a híd alatti őrposzt parancsnoka. Ha olyan műtárgyat dobsz egy Anomáliába, ami nem a recept része, sebesülést kapsz, de meg is halhatsz elvileg.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#362) Aarpok válasza Gery D. (#361) üzenetére


Aarpok
őstag

Nos akkor gond van az urat én már eltettem láb alól :((( Akkor marad a B megoldás.Szóval bele kell mennem az anomáliába és simán eldobni a műtárgyat?

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#363) Gery D. válasza Aarpok (#362) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Igen. Az Enciklopédiában benne van, mit hova kell bedobni. Egyesével mind a négyet egymás után. Amennyiben sikerül az első, egy fehér fényt fogsz látni. A következő 3-nál is ezt kell tapasztalnod. Miután sikerült és letelt az idő, kapsz majd egy üzenetet elvileg.
Én átalakító eszköz nélkül ebben a módban sosem próbáltam, csak az OL-ban.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#364) Aarpok válasza Gery D. (#363) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszi a türelmed.Azért kérdeztem ennyit mert egy PDA feltöréséhez (Andrej) kellene a bárban a csaposnak egy műtárgy és gondoltam megpróbálnám létrehozni valahogy (tűzcsepp kell neki)

Аарпок

(#365) Gery D. válasza Aarpok (#364) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Én is ott járok. A Cseppek műtárgyból kell csinálni Elektromos Cseppet, és abból kell Tűzcseppet.

Egyébként Kuznetsov nem halhatatlan elvileg? Még régebbi játékom során ki akartam nyírni, de nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#366) Gery D.


Gery D.
Topikgazda

Egy kis érdekesség: Amikor segítünk Cap-nek a Szabadsági úttorlasznál legyűrni a Monolith-ot, nem szabad elfogadni tőle a pénzt, mert nem kapjuk meg a Lángszóró küldetést.

Mellesleg érdekes, hogy TB eladhatatlanná tette az összes tartályt és benzineskannát. Szerintem ez nagy hülyeség, mert abból legalább lehetett egy kis pénzhez jutni a korábbi verziókban. A Lángszórót meg úgy se fogjuk használni annyit, legalábbis én egyáltalán nem használtam.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#367) Aarpok válasza Gery D. (#365) üzenetére


Aarpok
őstag

jó nagy szivatás ez a tűzcseppes műtárgy mire meg lett valami idióta összetörte a PDA - t.Ami érdekes a küldetés teljesítve de a műtárgy nálam maradt.

Más: megyek Cordonba jön sms Szidótól rendezzem a tartozását 70.000RU majd rendezi velem.Lerendezem megyek hozzá közli átvertek na köszi.Most a mocsárban vagyok és a Dan nevű egyénnel kellene beszélnem,de a jelzett helyen nincsen:

Még valami: Agropromi rejtekhely annyi helyen lehet amennyit a képen jelöltél?

Аарпок

(#368) Gery D. válasza Aarpok (#367) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Ez az eset, hogy a Tűzcsepp nálad marad, ez másnál is előfordul, ezt jól megkavarták.

A Második esetben igen, átvernek, de kapsz cserébe egy műtárgydetektort, aminek a hatósugara elég messzire elér.

A Harmadik küldetést akkor kapod meg, amikor Syslov-nak teljesíted azt a küldetését, hogy lopd el az RPK-t, azt hiszem, de lehet, nem Syslov adja, hanem a Clear Sky vezére, hírtelen nem ugrik be a neve.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#369) Gery D. válasza Aarpok (#367) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Update: Elvileg azért nem vette el a Tűzcsepp Műtárgyad Barman, mert a hülye Associate összetörte a PDA-t. :) Viszont ekkor megkapjuk meg Ash Gray Zsoldos megölésének feladatát.

Viszont itt nem értem, miért támad rám Arnie, az Aréna vezetője. Ki kellett nyírnom. :) Úgy is meghal a játék folyamán, mert elvileg vagy kinyírja más, vagy belesétál egy Anomáliába.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#370) Aarpok válasza Gery D. (#369) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen tudom most már ő volt,de mérgemben csak az idióta jelző jutott eszembe.Mocsárba azért mentem,mert Vorogin - nak vittem Pshyo pda- t (ezt kérte talán Fang - ról való infóért) és ő a bárba irányított az informátorhoz aki a mocsárba küldött.Mocsárban segítettem kiszabadítani az egyik Clear Sky - os túszt a banditáktól.Jutalmul kaptam a teleport helyét a bázisukra,de nem oda mentem hanem a Dan - hoz mutató jelzéshez,de ez a jó ember nincs ott.

Аарпок

(#371) Gery D. válasza Aarpok (#370) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Hogy raktál ki ide képet? Valamelyik képmegosztóra tettél fel, vagy ide is fel lehet tölteni?

Nem vettem észre, hogy lejjebb is van még. :)

Ime egy vicces kép: Monolith is térdre borul előttem. :)

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#372) Aarpok válasza Gery D. (#371) üzenetére


Aarpok
őstag

Megoldódott a helyzet.A PKM ellopása után megjelent a tag (Vadászok tagja).Működnek a műtárgyak átalakulásai is.Saharov - nak is elkészült az ősi gyöngysor át is adtam neki.Rengeteg küldetés van a módban épp csak leadom már adnák a következőt.Eléggé zombisnak néz ki az a monolithos :DDD

Аарпок

(#373) Gery D. válasza Aarpok (#372) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Hát, egy SVD Trucker-rel kapott távolról egy fejlövést, aztán egy mellkaslövést, és összerogyott. :) Nemsokára lekapcsolom az Agyperzselőt, aztán meglátom, hová megyek. :)

Nem emlékszem arra, mikor szereztem egy Monolith Páncélt. Meg akarom nézni, hogy Fima Coal mikor adja ide a Mocsárra vezető utat. Addig Fanatic-hoz hozzá se szólok. :) De van egy sanda gyanúm, hogy a Mocsárban szereztem Cat küldetése közben.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#374) Sensut válasza Gery D. (#373) üzenetére


Sensut
őstag

A szarkofágban van egy monolit páncél :)

(#375) Gery D. válasza Sensut (#374) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Egy fekete színű? :) Akkor mennem kell az Agyperzselő után Chernobyl-bal. :) Úgy is épp most jövök ki az X-10-es Laborból.

Mellesleg még egy kis hiba. Hamarabb megkapom a Yantar-ból Radar-ra vezető utat, még mielőtt ott jártam volna.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#376) Sensut válasza Gery D. (#375) üzenetére


Sensut
őstag

Én ott két monolitos ruhát is kaptam. Az egyik lent van az alagsorban egy lábában, egy exo. Fent, a folyosón pedig egy másikat vettem fel egy láda tetejéről, talán az nem exo volt, hanem egy kutatói (?).

(#377) Gery D.


Gery D.
Topikgazda

Egy kis érdekesség: Az Ősi Gyöngysor receptjét csak egy féle képpen lehet megszerezni, mégpedig a Dezertőrtől Agroprom-ban. Barman adja ezt a feladatot, hogy nyírjuk ki neki, de mikor beszélünk vele, meg kell kímélni az életét, ekkor adja át nekünk a receptet. Mástól ezt sose kaptam meg, viszont azt nem tudom, hogy Barman mit ad, ha megölöm, de szerintem semmi érdemlegeset.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#378) Sensut válasza Gery D. (#377) üzenetére


Sensut
őstag

Semmi különöset nem ad, ha kinyírod. Viszont lesz még feladat a dezertőrrel később is, ha nem nyírod ki neki.

(#379) Gery D. válasza Sensut (#378) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Tudom, hogy lesz, a füves. :) Meg el kell hozni neki egy iratot. Ha kinyírjuk, lehet, nem is kapjuk meg a receptet. Mert úgy rémlik, hogy Barman nem ad semmi jót a feladatért. Csak megkapjuk a 2. sikertelen feladatot.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#380) Sensut válasza Gery D. (#379) üzenetére


Sensut
őstag

Ha jól emlékszem, mindenképp megkapod a feladatot mindkét oldalról és nem tudod teljesíteni, ott lesz a listán végig. Ez is egy "anomália" a játékban. Én megszokásból nem vállaltam el a Barmannanál, mert tudom, hogy sokat kell utazni a semmiért, nem ad semmi értelmeset ha kinyírod a manuszt. Aztán letudtam a későbbi feladatokat a szökevénnyel, ő a végén elteleportál onnan végleg. Aztán később láttam, hogy a Barmannál a feladat még mindig elérhető és ha vállalod be is jelöli, holott már nincsen senki :) .

(#381) Gery D. válasza Sensut (#380) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Igen. Egyszer szoktam elvállalni ezt Barman-tól, de sose ölöm meg szerencsétlent. :)

Ezt is át kellene alakítani, hogy a Dezertőr adna valami papírt, hogy lássa Barman, hogy kinyírtam, közben mégse. Ha jól emlékszem, akkor mindaddig el lehet ezt játszani, amíg a Dezertőr még a pályán van és annyiszor adná ide nekünk a receptet, amennyiszer megkímélem az életét.

TB írt is valamit pár nappal ezelőtt, hogy ha ilyeneket látunk, írjuk meg neki, hogy lehetne feladatot csinálni neki.

Ezután azt hiszem azt a feladatot adja, hogy öljem meg Diodor Atyát.

Mellesleg új változás is van. A Vérfarkas Karmának a képét is kicserélték, a régebbi verziókban még csak úgy nézett ki, mint a Kiméra Karma. Össze is lehetett téveszteni.

Mellesleg a visszhangozás nagyon jól meg lett csinálva. Zárt helyeket és nagy termekben jön elő.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#382) hubai1979


hubai1979
őstag

Heló sziasztok figyelemel kísérem ezt a játékot,jónak néz ki ahogy beszélgettek róla,kérdés müködne a stalker-1.0004 javítással.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#383) kekeeci válasza hubai1979 (#382) üzenetére


kekeeci
senior tag

Saját 'bin' mappája van, tehát nem igényli az alapjátékot - valószínűleg nem is menne vele.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#384) hubai1979 válasza kekeeci (#383) üzenetére


hubai1979
őstag

Jó oké,köszi egy linket, vagy valami letöltési lehetőséget.

Az az ért küszködök mert eddig csak javításokat,meg ilyen apró dolgokat találtam, és fogalmam sincsen hogyan rakjam össze.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#385) Gery D. válasza hubai1979 (#384) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

A 2. HSZ-ben leírtam az elérhetőségeket. Valamint pár HSZ-szel ezelőtt leírtam egy rövidke leírást, mit hogyan kell másolni, honnan hová.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#386) hubai1979 válasza Gery D. (#385) üzenetére


hubai1979
őstag

Oké utána olvasok. :R :R :R :R

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#387) Gery D.


Gery D.
Topikgazda

NA, még egy fura dolog. A Gombákat nem lehet a végtelenségig tárolni, mert egy bizonyos idő után letűnik. Ezt a jelenséget pont Artem-nél tapasztaltam a Szemétdombon, amikor épp el akartam neki adni valamit és hírtelen eltűnt a felszerelésből a Gomba.

A másik érdekes dolog, hogy Syak-nak kell egy Skat-10-es Páncél Sidorovich-tól, de azért ő 3 Sün Műtárgyért elad nekünk ugyan ilyen Páncélt. :)

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#388) Sensut válasza Gery D. (#387) üzenetére


Sensut
őstag

A gombákkal nekem olyan bajom volt, hogy egyszerűen nem jelentek meg a zsákomban. Ezt leginkább a Mocsárban figyeltem meg. Összeszedtem egy csomót, de mindig csak 2 vagy 3 volt meg, ennél többet sose tudtam összegyűjteni valamitől :F

(#389) Gery D. válasza Sensut (#388) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Bizonyára ezért, mert ami sokáig nálunk van, az eltűnik. Mint az életben, a gomba elszáradt. :)

Viszont van megint egy hiba. Az SVD Trucker-be nem lehet belerakni a 100-as töltényt, amit a PKM-ből szedek ki. Nem látja a töltényt. Csak az AP-t, és az N-est látja. Viszont a tár leírásában kiemelik az SVD-t is.

Jövőhéten jön az új Patch, az 1.1.0004. Kíváncsi vagyok, mit javítottak.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#390) Sensut válasza Gery D. (#389) üzenetére


Sensut
őstag

Na, én is kíváncsi leszek az új patchre.
Visszatérve a gombákra, próbáld csak ki, hogy a Mocsárban, útban a templom felé 3 gomba is van az ösvény mentén, de ha felveszed, nem jelennek meg a zsákban. Nálam egy gomba sem volt, tehát ha frissen felveszem ezeket, akkor 3-nak kellene lennie a zsákban, de egy se jelent meg. Azokkal valami nem OK.

(#391) Gery D. válasza Sensut (#390) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

A Mocsárban még nem voltam. Ahogy Steam-en olvastam, ilyen problémája valakinek már volt. Most épp Pripyat kapujában állok, az lesz a következő utam. Majd megnézem, ha a Mocsárba leszek, hogy nálam megjelenik-e, mert én a 3-as patch-el kezdtem el.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#392) CJ4567


CJ4567
veterán

Véletlen reflexből lelőttem Akimot(Kordon-Szemétdomb átjárónál kereskedő), ez volt nála:

Volt nála egy Groza, ami titokban lángszóró, WTF? :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#393) Gery D. válasza CJ4567 (#392) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Ezeket mind meg lehet tőle venni. :) Én rögtön megvettem a sörétest, a 2. képen amire a kurzor mutat. Jó kis tűzerő, mindent leterít a második lövésre. Kimérák és Vérfarkasok ellen tökéletes. Sok Zombi ellen meg egyenesen kötelező darab.

Az nem egy Groza, csak az alakja olyan, és valóban lángszóró. :) Szerintem felesleges a játékban, sosem használtam.

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#394) CJ4567 válasza Gery D. (#393) üzenetére


CJ4567
veterán

Majd visszatöltöm a mentést, és megnézem mennyibe kerül.

Nem gondoltam volna ha itt lelősz egy tradert elvehetsz tőle mindent ami nála van :) Folytatnom kell a modot, kicsit beleuntam a Fallout 4-be.

Nem gondoltam volna hogy a Lost Alpha után ilyen jól megy a mod, ilyen szép grafikával(érzésre 60FPS körül mehet a játék, DX11+SweetFX-xel) Bőven 60FPS felett megy, wow.

A finger mire jó azon kívül hogy beint?

18720RU a shotgun :Y

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#395) kekeeci válasza CJ4567 (#392) üzenetére


kekeeci
senior tag

És így folytattad, vagy visszatöltöttél egy előző mentést?
Ha töltöttél, nagyon nehéz volt? :))

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#396) CJ4567 válasza kekeeci (#395) üzenetére


CJ4567
veterán

Direkt mentettem előtte, kíváncsi voltam mi van nála.

No Sana No Life

(#397) Gery D. válasza CJ4567 (#396) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Az ujjal ütni lehet.

De egyébként idegesítő, hogy nem tudsz egy ellenség közelébe jutni, mert lever egyet és forogsz tőle, közben vagy lelő, vagy tovább ver. Ezt a részét elcseszték.

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

(#398) kekeeci válasza CJ4567 (#394) üzenetére


kekeeci
senior tag

Magadra tudsz haragítani semleges vagy baráti NPC-ket, csak legyen jó védelmed.
Azt még nem próbáltam, hogy ha az így ellenségessé tett karaktert kilövöm, a haverjai mit csinálnak.

...az írtad, hogy véletlenül... :)

Gery D.

Azt szeretem ebben a pofozósdiban, hogy ha éppen fal mellett ütnek ki, akkor átesek a falon, körülnézek, majd vissza a kiinduló pozícióba, jól megtudom nézni, hányan vannak még a közelben. :W

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#399) CJ4567 válasza Gery D. (#397) üzenetére


CJ4567
veterán

Köszi a választ. A tactical vest mire való? Megnyitom, látom mennyi lőszerem van az elsődleges és másodlagos fegyverhez(ha jól vettem ki), mennyi medkitem és kötszerem van, de ennyi. Leírása alapján valamennyire véd, nem tudom mennyire lehet igaz.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#400) Gery D. válasza CJ4567 (#399) üzenetére


Gery D.
Topikgazda

Elvileg gyorsabb a tárazás és az elsősegély felhasználása. Gyakorlatilag passz, de jól mutat. :)

Kekeeci: Eddig nem akartam megnézni, mi van a fal túloldalán. :)

[ Szerkesztve ]

Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.