Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) unravel válasza sony309 (#700) üzenetére


unravel
őstag

A Connect funkció csak prémium tagsággal érhető el.

¯\_(ツ)_/¯

(#702) sony309 válasza unravel (#701) üzenetére


sony309
őstag

Köszönöm a választ!

S3x, hifi & rock and roll

(#703) repvez


repvez
addikt

Az miért van, hogy több 100 szám van elmentve a dalaim közé, de mindig ugyan azokat játsza le minden nap, pedig be van kapcsolva a véletlen lejátszás.

Megnyitom PC-n az alkalmazást rámegyek a dalaim részre elindítom és a véletlent benyomon neki, de minden nap ugyan azok a számok jönnek csak.

(#705) unravel


unravel
őstag

Android
Spotify Music 5.1.0.849
http://www.apkmirror.com/apk/spotify-ltd/spotify/spotify-5-1-0-849-release/spotify-music-5-1-0-849-2-android-apk-download/#whatsnew

¯\_(ツ)_/¯

(#706) beholder00


beholder00
tag

Mindig lehet azért csiszolgatni szerintem még a programon. Pl: miért nincs beleírva egyszerűen a programba, hogy minden eszközön ODA-VISSZA vezérelhető a hangerő, elindítható a szám. Pl ágyból telefonnal állítható és bekapcsolható egy laptopon a zene. Ugyanez fordítva nem, pedig miből tartana? Értem én h bluetooth hangszóró kéne mindenkinek, de van azért, hifire/erősítőre könnyebb rádugni a telefont és majd máshonnan vezérelni.
Vagy esetleg telefonon kéne valami távoli vezérlést engedélyezni? Hátha ez nincs nekem belőve:) Vagy azért nincs, mert nem kéne felébreszteni pc-ről egy telefont? hmmm? :F :U

(#708) unravel


unravel
őstag

(#709) devil-k válasza unravel (#708) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez mi is pontosan és hogy működik?

- mozi bolondéria -

(#710) unravel válasza devil-k (#709) üzenetére


unravel
őstag

Saját szabályokból lehet lejátszási listákat készíteni. A lehetőségek száma VÉGTELEN.
Vannak minták és bemutatóvideó.

¯\_(ツ)_/¯

(#711) bandi0000


bandi0000
nagyúr

sziasztok

2 kérdésem lenne

igazából írja hogy prémiummal offline zenehallgatás van, na már most ez hogy néz ki a gyakorlatba? nekem elsősorban telefonra kellene, otthon wifin kedvenc zenéimet letölthetem aztán hallgathatom net nélkül út közbe? vagy be kell kapcsolni a netet elindítani a spotifyt aztán nem streameli a zenét hanem a telefonról játssza le?

látom magyar accra is csak euróba lehet fizetni? viszont van valami megkötés hogy milyen előfizetést veszek? mert láttam pl ebayon vagy itt ott amott hogy 12 hónapos előfizetés olcsóbb mintha direktből a spotify-ban venném meg

Xbox One: bandymnc

(#712) devil-k válasza unravel (#710) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm szépen!

bandi0000

"telefonra kellene, otthon wifin kedvenc zenéimet letölthetem aztán hallgathatom net nélkül út közbe?"

Igen.

- mozi bolondéria -

(#714) bandi0000 válasza #20749568 (#713) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem tudom mennyire tartozik warezba de ha átállítom a régiót pl uk ra akkor már tudok venni hozzá kódot ugye? És a magyar nyelven kívül lenne más hátrányom?

Xbox One: bandymnc

(#716) unravel válasza #20749568 (#713) üzenetére


unravel
őstag

Nekem Hardverapróról van feltöltőkártyás. Hogy hogyan azt nem tudom mert csak a kódokat kaptam meg privátban. :F :)
"Feltöltőkártyás Premium-előfizetésed 2017. 04. 09. napján lejár. Ha előfizetsz a szolgáltatásra, egy pillanatra sem kell nélkülöznöd a zenét, és nem kell majd minden hónapban feltöltened az egyenlegedet."

¯\_(ツ)_/¯

(#718) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Oké hogy van offline mod de anélkül hogy ne lenne net + el ne indítanám a spotifyt nem játszik le semmit, van mérhető értelme annak mikor offline modba rakom a spotifyt ha így is úgy is telorol játszom majd le a zenét?

Xbox One: bandymnc

(#720) bandi0000 válasza #20749568 (#719) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Persze lementettem őket, de ha pl a netet kikapcsolom akkor nem megy a zene, ha bekapcsolom akkor sem megy, viszont amint megnyitom a spotifyt akkor megy a zene ofline a telefonrol, tehát nyilván amig nem ellenőrzi az előfizetésem nem engedi használni az offline zenét
Viszont van egy kapcsoló spotifyban hogy offline legyen e, arra vagyok kíváncsi hogy többet fogyasztja e a netet ha nem rakom offline modba, viszont nem a spotifyn hallgatom a zenéit hanem a telefonrol

Xbox One: bandymnc

(#721) bandi0000 válasza bandi0000 (#720) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Delete, amikor ürítettem a memóriát a spotify widgetet is bezárta és üresnek mutatta azért hittem h nem megy offline

Kurva jó ez a cucc, öregnek érzem magam hogy eddig nem tudtam h ez így működik mert havi 1500k t megér h ne kelljen warezolni és jó minőséget kapjak

Am ha befizetek 1 hónapot akkor autómatán levonogatja a pénzt vagy lehet állítani hogy ne vonja?

Xbox One: bandymnc

(#722) lappa86 válasza bandi0000 (#721) üzenetére


lappa86
tag

Mivel havi előfizetés, természetesen minden hónapban levonja. Ezt állítgatni nem lehet, csak ha már nincs rá szükséged, akkor az előfizetést le kell mondani, és onnantól kezdve nem vonogatja.

Always with the negative waves.

(#723) bandi0000 válasza lappa86 (#722) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Majdnem mind1 igazából hogy spotifytől vagy telekomtol veszem azt hiszem

Xbox One: bandymnc

(#725) bandi0000 válasza #20749568 (#724) üzenetére


bandi0000
nagyúr

de az csak spotify-re lehet felhasználni :D offline-nál meg talán tök 8 ez

Amúgy aki használja a widgettet, és ha bezárja magát a spotify-t annak is azt csinálja a widget hogy vagy üresnek mutatja magát vagy nem játssza le a zenét addig amíg meg nem nyitja a spotifyt és onnan el nem indítja a saját zenéit?

Xbox One: bandymnc

(#727) unravel


unravel
őstag

Új betűtípust kapott a Spotify Music 5.3.0.929 beta.
Így néz ki:
[link] és [link]

¯\_(ツ)_/¯

(#729) unravel válasza #20749568 (#728) üzenetére


unravel
őstag

melyiket is? :)

¯\_(ツ)_/¯

(#730) repvez


repvez
addikt

Nem tudja valaki, hogy a PC-s verziója a spotify nak miért hallkabb mintha ugyan olyan hangerőn egy YT videot vagy csak egy másik lejátszóval játszanék le MP3at?
Kb olyan mintha fele hangerő lenne mint máshol.Ez elég zavaró amikor a spotifyre beállitott hangerön egyszercsak rányomok egy másik hangforrásra és hirtelen sokkal hangosabban szól minden , ami estefelé nem épp a legjobb. sem a fülesen sem házimozi hangszórókon .

(#731) unravel válasza repvez (#730) üzenetére


unravel
őstag

¯\_(ツ)_/¯

(#733) repvez válasza unravel (#731) üzenetére


repvez
addikt

Még jó , hogy oda is beeszi magát :(

(#734) unravel válasza #20749568 (#732) üzenetére


unravel
őstag

korábbi verziókban én is tapasztaltam ilyet + "No internet connection available"
most nem, de másik készülékem van.

¯\_(ツ)_/¯

(#735) Digital


Digital
addikt

Sziasztok!

PAyPal-ról fizettem idáig a Spotify prémium szolgáltatását, de a napokban leszerződtem a T-vel.
Most esedékes lenne fizetni, de PayPal-ról már nem akarok. A fiókom beregisztráltam a T-nél, várjak hátradőlve?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#736) unravel válasza Digital (#735) üzenetére


unravel
őstag

szia
nem úgy van hogy csak ingyenes, prémiummentes accountot tudsz telekomosítani (prémiummal)?

¯\_(ツ)_/¯

(#737) Digital válasza unravel (#736) üzenetére


Digital
addikt

Ez valóban így van. :)
Most lemondtam a prémium fiókot, viszont a facebook felületről regisztráltam.
Remélem nem kell új fiókot csinálnom!?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#738) Digital válasza Digital (#737) üzenetére


Digital
addikt

Úgy tűnik a prémium fiók lemondása után pár percre rá életbe lépett a Telekom előfizetés! :)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#739) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Be lehet valahogy állítani hogy hangerő állító gombbal tudjak Spotify-ban számot váltani? Akár valamilyen külön app? (Android 4.4.4)

[ Szerkesztve ]

(#740) Keem1 válasza HollyBoni (#739) üzenetére


Keem1
addikt

Úgy rémlik, létezik ilyen app, de telefontól is függ. Xiaomi mobiloknál ez simán gyári romban állítható. Ha fülesről akarod állítani, létezik rá gyári megoldás is: gyorsan egymás után kétszer megnyomod a play gombot, akkor ugrik egy nótát előre. Háromszori nyomásra elvileg visszaugrik, de Samsung és Nexus készüléknél nem működik (mással meg nem tudtam kipróbálni).

[ Szerkesztve ]

(#741) unravel válasza HollyBoni (#739) üzenetére


unravel
őstag

Ha van root akkor Xposed. És GravityBoxban meg lehet csinálni.

¯\_(ツ)_/¯

(#742) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Közben találtam egyet, QuickClick. Nem kell hozzá root, és te állítod be milyen nyomásra mit csináljon a Spotify. :K

(#743) bandi0000


bandi0000
nagyúr

az miért van hogy a letöltött zenéim közül 2-3 elég tré minőségű annak ellenére hogy kiválóra állítottam, gondolok itt arra hogy 2 fülessel is kipróbáltam de a zene doboz hangú illetve recsegteti a fülest

Xbox One: bandymnc

(#744) Sn00k


Sn00k
veterán

Gondolkozom , hogy bereggelek és néztem 5eur/hó a premium acc az nem is vészes, de azt nem tudom és erre szeretnék választ kapni, hogy premium accnal van lehetőség le is tölteni a zenét ?

olvasva a (743) hozzászólást, abból az derül ki , hogy igen :)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#745) Drenadar válasza Sn00k (#744) üzenetére


Drenadar
veterán

Van offline mód. Írja is mindenhol.

(#746) Sn00k válasza Drenadar (#745) üzenetére


Sn00k
veterán

offline mód alatt azt érted, hogy akár egy pendrivera is letudom tölteni ?

3njoy the Lif3

(#747) Keem1 válasza Sn00k (#746) üzenetére


Keem1
addikt

Nem. Belső tárhelyen vagy sd kártyán. De más eszközön nem tudnád lejátszani, nem mezei mp3 fájl.

(#748) Drenadar válasza Sn00k (#746) üzenetére


Drenadar
veterán

Csak a Spotify tudja lejátszani... de lassan teljesen át is szokok rá...

(#749) Sn00k


Sn00k
veterán

köszi srácok!

3njoy the Lif3

(#750) lappa86 válasza Drenadar (#748) üzenetére


lappa86
tag

Én át is szoktam rá, mert a Spotify le tudja játszani az mp3-at is, szóval minek használjak külön programot. :)

Always with the negative waves.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.