Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Gerzsi


Gerzsi
tag

Itthon működik a diák csomag?

(#4003) unravel válasza Mr K (#4000) üzenetére


unravel
őstag

Ez jó. Pont ma gondoltam rá, hogy Spotify helyett bekapcsolnám az FM rádiót, de egyik adón se mennek a jó zenék.

¯\_(ツ)_/¯

(#4004) Mr K


Mr K
senior tag

A Spotify kiadott egy playlist-et az EU választások alkalmából, ami állítólag minden felhasználóhoz el fog jutni. De pl. hozzám még nem. Ha esetleg máshoz sem, akkor íme: Get Vocal, Europe!
(Saját zenei ízlésem szerint sok jóra nem számítok... ;] ) Forrás:1, 2, stb.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#4005) Rimuru válasza Mr K (#4004) üzenetére


Rimuru
veterán

Reggel feldobta, de kb 10sec utan el is tunt interakcio nelkul.

Vigyázat, csalok!

(#4006) Burt1793 válasza Mr K (#4004) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem feljött, asszem angolul, alatta orosz felirattal, gyorsan kinyomtam a redvába. :D

(#4007) Sanyi.mTs válasza Burt1793 (#4006) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nálam is ez volt. azt hittem benyaltam valami vírust :DDD

(#4008) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Sziasztok,
tavalyelőtt már egyszer próbáltam, de akkor nem sikerült...
Lehet valahogyan Spotify ajándékutalványt itthonról külfölfdre (tengerentúlra) vásárolni?
Konkrétan egy családi előfizetést szeretnék egy évre egy Kanadában élő rokonságnak.
Üdv

gyulaszu

(#4009) Mr K válasza gyulaszu (#4008) üzenetére


Mr K
senior tag

Ezt a spotify felhasználási feltételei kizárják. Az ajándékozónak és a megajándékozottnak ugyanabban az országban kell regisztrálva lennie.

És az is problémát fog okozni, hogy Magyarországon pár hónapja beszüntették az ajándékkártyák forgalmazását...

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#4010) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Általában PC-n és telefonon hallgatok Spotify-t, mindkét eszköz Online állapotban van, illetve folyamatos aktív internetkapcsolattal rendelkeznek. Mégis előfordul, mostanában nagyon gyakran, hogy a telefonon kijelölt és Dalok közé mentett zeneszámok nem szinkronizálódnak PC-n. Néha napok alatt se, pedig ideje lenne rá, mert Spotify Windows-zal együtt indul és elég sokat van a gép bekapcsolva. Valahogy kezdeményezhető ez manuálisan?
Az is egy megoldás szokott lenni, hogy telefonon elkezdem lejátszani az újakat, az megjelnik PC-n és ott külön-külön Dalok közé rakom (szivecskével/plusz gombbal), valamint lementem offline hallgatásra, de ennél kényelmesebb és hatékonyabb megoldás kellene.

:R

Ja, u.i.: A PC-s Spotify teljesen megbolondítja a telefonomat. Nem csak számváltozáskor ébreszti fel a telefont, hanem néha teljesen spotán közben is, akár 5 perc alatt 4-5x is. Miéé...?

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#4011) Breki


Breki
veterán

Érkezett a spotifytől egy ilyen ajánlat.

Szereted a zenét minden mennyiségben? Akkor a Premiumot imádni fogod.
3 havi előfizetés 0.99 EUR áron

De közben már fizetem a pémiumot

át lehet erre váltani, vagy ez csak most kezdőknek szól?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#4012) MADcat válasza Breki (#4011) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Csak kezdő, vagy hosszú idő óta inaktív előfizetésre él. Utóbbi nem biztos. :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4013) Breki válasza MADcat (#4012) üzenetére


Breki
veterán

köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#4014) rootkiller


rootkiller
őstag

Srácok!

Beakadt a Spotify-n az egy szám ismétlése. Elindítok valamit, és utána folyamat azt játsza, kikapcsolom, és a következő album indításakor ismét visszakapcsol. Mi a francot lehet csinálni?

Köszi!

Artengo TR 990 Pro

(#4015) NGA válasza MADcat (#4012) üzenetére


NGA
addikt

Ha erre előfizetek, és a 3 hónap után családit szeretnék, akkor megtehetem?

És ekkor gondolom nem él az 1 hónapos free

[ Szerkesztve ]

(#4016) MADcat válasza NGA (#4015) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Persze. Én is így csináltam anno. :K
A free lejárta után kezdi el vonni.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4017) kmarci25 válasza rootkiller (#4014) üzenetére


kmarci25
veterán

Amit próbálnék: adatok törlése, végső esetben app törlése, és újratelepítése. Perszeha androidos alkalmazásról van szó.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4018) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Az normális, hogy a Spotify magától átváltott Családi csomagra? Ez valami új dolog? Mert eddig én nem tudtam, hogy van benne ilyen. Köszönöm szépen előre is válaszotok! :R

Sic Parvis Magna

(#4019) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Srácok, eddig ha mentettem egy albumot és nem tetszettek számok akkor eltűntek a listából, most miért van ott újra az összes szám?!

(#4020) Mr K válasza rootkiller (#4014) üzenetére


Mr K
senior tag

Beállításokkal jártam hasonlóan (az egyik beállítás mindig visszaállt, hiába kapcsoltam ki újra és újra). Nálam az kavart be, hogy PC-n és mobilon is meg volt nyitva az alkalmazás, és az lett a megoldás, hogy mindkét helyen bezártam, az egyiket visszaindítottam, és utána már működött.

(#4018) 30z.Samu Nem normális, de nem példa nélküli. A legvalószínűbb, hogy feltörték a fiókod (valaki tudja a jelszavad). (Ha nem veszed észre, akkor valakinek lenne 4 db ingyen premium elérése...) Jelszót kellene módosítani, és utána a web-es felületen "Kijelentkezés mindenhonnan". A családit persze le kell mondani, illetve jelezni a support-nak.

[ Szerkesztve ]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#4021) 30z.Samu válasza Mr K (#4020) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, bejelentkeztem weben, ott rájöttem, hogy huncutság van. :R A support tud magyarul vagy angolul kommunikáljak?

Sic Parvis Magna

(#4022) Mr K válasza 30z.Samu (#4021) üzenetére


Mr K
senior tag

Én úgy tudom, hogy hivatalosan angolul kell kommunikálni. (De nem vagyok benne biztos; amikor én írtam a supportnak, akkor eleve egy angol nyelvű ágra kerültem, de én magát az alkalmazást is angolul használom.)

Közben megtaláltam a magyar kapcsolatfelvételi oldalt (a magyar nyelvű szerződési feltételekben szerepel), de ez is az angol nyelvű kapcsolatfelvételi űrlapra visz.

[ Szerkesztve ]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#4023) 30z.Samu válasza Mr K (#4022) üzenetére


30z.Samu
félisten

Megvan, beszéltem Velük, végül angolul. Jól is tettem, mert a srácnak a Facebook-ja hozzá volt csatolva a fiókomhoz. Én azt le se tudtam volna venni elvileg, szóval volt olyan kedves és minden eszközt eltávolított az acc-omról. Megváltoztattam mindenütt a jelszavam, szóval most már tényleg csak én használom a fiókot. :) Köszi a segítséget.

Sic Parvis Magna

(#4024) rootkiller válasza kmarci25 (#4017) üzenetére


rootkiller
őstag

Mac-es asztali appon csinálja.

Artengo TR 990 Pro

(#4026) kmarci25 válasza rootkiller (#4024) üzenetére


kmarci25
veterán

Azt passzolom, szinte kizárólag csak android app-ot használok.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4027) BigBlue69 válasza Breki (#4011) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én ma reggel kaptam appban olyat h 3 hónap 5 euró.. Már az is valami .:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#4028) cigam


cigam
félisten

Ismerkedem a rendszerrel, de valami nem stimmel. Webes felületen tudok keresni, de a mobil app keresőjébe bármit írok, nincs rá találat. Ez az ingyenes verziójú fiók miatt van, vagy valami más (beállítás) az oka?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4029) borges7 válasza cigam (#4028) üzenetére


borges7
aktív tag

Ingyenesben is működik a keresés, mobilon is.

(#4030) cigam válasza borges7 (#4029) üzenetére


cigam
félisten

Ez fura. A 5.2.4.0 verzónál van frissebb?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4031) Rimuru válasza cigam (#4030) üzenetére


Rimuru
veterán

Van: nalam 8.5.6.673 (android 9)

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#4032) cigam válasza Rimuru (#4031) üzenetére


cigam
félisten

WM10 :B

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4034) cigam válasza #20749568 (#4033) üzenetére


cigam
félisten

Elindult az WP8-on is (nem tudom meyik verzió), de WM10-en frissebb van (A Store-ból frissítette magát) és látszólag a keresésen kívül minden működik.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4037) #86564352


#86564352
törölt tag

Még pontosabban család nem egyenlő egy háztartás, azonos lakcím. A feltétel ez, a család szöveg csak reklám.

(#4038) Breki


Breki
veterán

Keresnék olyan lejátszási listákat ahol régi nagy slágerek vannak feldolgozva emészthető formában.

Remélem lehet linkelni ilyesmire gondolok pl.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#4039) unravel válasza Breki (#4038) üzenetére


unravel
őstag

?

¯\_(ツ)_/¯

(#4040) rootkiller válasza kmarci25 (#4026) üzenetére


rootkiller
őstag

Törlés, adatok kitakarítása, újratelepítés segített :)

Artengo TR 990 Pro

(#4041) qqzs


qqzs
őstag

Egyre tobbszor fordul elo hogy leall a lejatszas mondvan hogy nem tudja folytatni mert egy masik devicon is hallgatjak az accountomat, ilyenkor egybol ujrainditom es megy, de ha vartam vele akkor se lattam recent listaban semmit. Nem talalok semmi olyan securityt hogy megnezhessem hol jelentkeztek be accounttal legutobb. Ez bug vagy olyan ugyes feltores aminek nincs nyoma?

Eladó: GTS450

(#4043) MADcat válasza qqzs (#4041) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ugyan ez volt nálam is.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4044) MADcat válasza qqzs (#4041) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Chromecast-el használtad?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4045) Burt1793 válasza MADcat (#4044) üzenetére


Burt1793
veterán

Én chromecast-nél szoktam azt tapasztalni, hogy kicsit türelmesebben kell használni az app-ot kijelző feloldás után, mert válthat lejátszási eszközt.

(#4046) MADcat válasza Burt1793 (#4045) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Igen, nekem is azért dobja a hibaüzenetet. Mindegy, ideje volt a jelszóváltásra.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4047) Burt1793 válasza MADcat (#4046) üzenetére


Burt1793
veterán

Én facebook-kal vagyok belépve, ott meg kétlépcsős a belépőm, amihez kell a mobilom, szóval nem fogok jelszót változtatni, plusz rájöttem erre, amit fent írtam. Annyi kell, hogy a telefon felélesztése után nem szabad rögtön számot váltani, mert akkor "visszaadja a szót" a telefonnak és a chromecast eldobja a zenét.

(#4048) unravel


unravel
őstag

Sleep timer került az Android appba. 😴😴😴
Borítónézetben a három pöttyel érhető el.

¯\_(ツ)_/¯

(#4049) patex1983 válasza unravel (#4048) üzenetére


patex1983
őstag

Ez de jó... Végre valami hasznos új funkció :K

X

(#4050) unravel


unravel
őstag

Nekem a legfrissebb android verzió önmagától kikapcsolgatja a véletlenszerű lejátszást. 😐

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.