Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:39:59

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S III MÉLYVÍZ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) TripleM válasza Laraxior (#850) üzenetére


TripleM
tag

ez alapján 220: http://www.mediamarkt.hu/mcs/special/ajanlataink,19801,mobiltelefonok.html?navigationId=promotions

(#852) nggabi válasza TripleM (#851) üzenetére


nggabi
nagyúr

annyit mondtak nekem is. kicsit erős...

"szenyor dzsíííí"

(#853) Laraxior válasza nggabi (#852) üzenetére


Laraxior
titán

Dehogy.. sima mm-es ár. Ott mindig aranyárban van minden. SGS2-t fél évvel a megjelenése után vettem 165ért ott :DDD Gondolom, akkor nem 200ról indult ez se... és még mindig 130 körül mozog az MMben.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#854) agabe válasza Sógi (#849) üzenetére


agabe
addikt

messze van a fenyevtol a jobbsaga...de a kijelzoje jobb ez vitathatatlan, a tobbi resze meg kicsit jobbnak erzodik (a nagyobb felbontas melle azert ehhez kellett valamicsket radobni a hardverre, hogy tenyleg erezni is lehessen)...egyedul a ram lehetne tobb, viszont az 1gigaval is vigan elvan, de ha vkinek mar a 4,3 is nagy, akkor neki pl. egyaltalan nem jo. Ahhoz kepest, hogy 1X mar 100alatt is kaphato 2 ev gyari garival (persze nem mm, saturn, edigitalban)...hat kicsit el van szallva az ar...meg elofizusan is 140korul mozog egy s3 ami persze megy majd lejjebb, de akinek most kell, annak ki kell fizetni az extra profitot is.

[ Szerkesztve ]

(#855) Xaels válasza agabe (#854) üzenetére


Xaels
félisten

Mutasd már meg nekem, hol lehet 100 alatt független vagy hűségidő nélkül 1X-et kapni 2év gyártói garival, mert bíz isten veszek mégegyet :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#856) agabe válasza Xaels (#855) üzenetére


agabe
addikt

[nem en talaltam], de gondolkodom rajta, hogy rendelek egyet komolyan...

(#857) Xaels válasza agabe (#856) üzenetére


Xaels
félisten

:Y Ezek valamit jól benéztek. Szerintem elírták az árat. Még ha a hivatalos árat nézzük is áfa nélkül átszámítva akkor is 120 fölött kéne legyen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#858) zeroo5ux válasza agabe (#856) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

árgép, kíváncsi lennék sikerül-e onnan venni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#859) blueye válasza Xaels (#857) üzenetére


blueye
veterán

Simán nem lesz készleten. Beetetés.

[ Szerkesztve ]

(#860) pzstm válasza blueye (#859) üzenetére


pzstm
titán

mondjuk kérdés hogy a 2év garancia az bolti vagy gyártói-e? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#861) nggabi válasza pzstm (#860) üzenetére


nggabi
nagyúr

"A terméket magyar jótállási feltételekkel, a magyarországi márkaképviselet támogatásával értékesítjük." ez gyárit jelent szerintem.

"szenyor dzsíííí"

(#862) pzstm válasza nggabi (#861) üzenetére


pzstm
titán

jah hogy ez ott van jobb oldalon...ezt nem vettem észre :B

ennyiért viszont ha tényleg kihozzák akkor az nagyon durva :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#863) blueye válasza pzstm (#862) üzenetére


blueye
veterán

Sosem fogják.
Sok számítógép alkatrészt forgalmazó cég alkalmazza ezt. Felhívod (interneten megrendeled) őket, mondják hogy most ez nincs készleten de ajánlják ezt vagy azt. Nem bonyolult és még te fizetsz, nekik ingyen van.

(#864) pzstm válasza blueye (#863) üzenetére


pzstm
titán

nekem is ez a sanda gyanúm :U :W

ilyenekért ezeket a cégeket nem lehetne fogyasztó tudatos megtévesztéséért/félrevezetéséért feldobni? :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#865) vscotina válasza pzstm (#862) üzenetére


vscotina
aktív tag

szervusztok!

én megrendeltem a telefont, viszont rögtön kértem is magyarázatot, merthogy a fehér darab 188 ezer pénzbe, míg a fekete 97 ezerbe kerül náluk. Kíváncsi vagyok, hogy mit lépnek rá.és nagyon durva ez a tévedés.

Egyébként szerintem az EBOLT nagyon korrekt kis bolt. Tehát náluk ezzel valószínűleg nem játszanak.

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#866) nggabi válasza pzstm (#864) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem hinném h ilyen piti dolgot elkövetnének, de ki tudja. az egyik sgs offos fórumtársunk is rendelt, majd kiderül jövő héten...

viszont ez a téma már nagyon nem tartozik az sgs3-hoz :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#867) pzstm válasza vscotina (#865) üzenetére


pzstm
titán

kíváncsi vagyok vajon annyi lesz-e valóban vagy szólnak hogy homok van a gépezetben.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#868) ForRedGlory válasza pzstm (#867) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azért én rendeltem még 1-et poénból, meglátjuk mi lesz a vége :DDD :DDD :DDD

(#869) nggabi válasza ForRedGlory (#868) üzenetére


nggabi
nagyúr

rankesz is rendelt, ő nem poénból :DDD

am te minek rendelsz telót amikor ingyen kapod? ;]

(#870): nekem biztos nem ;] én megtanultam a leckét, elhiheted :DDD

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#870) ForRedGlory válasza nggabi (#869) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hátha akkora balszok, és megkapom 100-ért, oszt eladom Neked 130-ért ;]

(#871) agabe válasza ForRedGlory (#868) üzenetére


agabe
addikt

en is rendeltem...majd kiderul legkesobb 3-4 napon belul, (htc-m meg ugysem volt
..ha tenyleg hozzak ennyiert, akkor most lesz ;) hogy nez ki egy gyari htc gari? ha nem olyan lesz visszakuldom, mert rendes gari nelkul nem er nekem ennyit sem egyik telo sem....viszont ha meg van hirdetve, akkor nem kell annyiert adniuk?) de ez itt mar nagyon off asszem.

[ Szerkesztve ]

(#872) Robertoq válasza ForRedGlory (#868) üzenetére


Robertoq
őstag

Az árra milyen jogszabály vonatkozik? Köteles a megrendelt áron adni? Plusz a rendelésnél ezt írja:
"Jelen levelünk nem tekinthető rendelés visszaigazolásnak, pusztán a rendelés elektronikus fogadását nyugtázza."
Kvázi még nincs is megrendelve :F

(#873) agabe válasza Robertoq (#872) üzenetére


agabe
addikt

en is ezen nyavajogtam, de erdemesebb a sajat topikjaban folytatni, mert ott kicsit levesbe off ;)

[ Szerkesztve ]

(#874) ForRedGlory válasza Robertoq (#872) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem lesz ebből semmi, nem azért rendeltem, mert 1% esélyt is látok, csak kíváncsi vagyok mivel fognak kihátrálni...

(#875) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Megnyomogattam... gondolom a véleményem senkit nem érdekel, így nem írom le :DDD

(#876) Jadro válasza ForRedGlory (#875) üzenetére


Jadro
veterán

Nem, de ha már belekezdtél... :DDD Komolyra fordítva: Első benyomások S2-höz képest?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#877) ForRedGlory válasza Jadro (#876) üzenetére


ForRedGlory
félisten

S2 nem ellenfele ennek :)

(#878) pzstm válasza ForRedGlory (#877) üzenetére


pzstm
titán

miért? annyival jobb? :DDD ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#879) nggabi válasza ForRedGlory (#875) üzenetére


nggabi
nagyúr

eltaláltad ;]

na mondjad azé, engem érdekel :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#880) Jadro válasza ForRedGlory (#877) üzenetére


Jadro
veterán

Baj is lenne ha az ellenfele lenne.. Pláne házon belül. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#881) TripleM


TripleM
tag

Ma én is kipróbáltam egy Media Markt-ban, és valami elképesztően jó. :))
Egy fehéret nyomkodtam meg, sokkal szebb élőben, mint a képeken. Nagyon vékony, az összeszerelési minőség szerintem kiváló, nagyon masszív érzete volt, a tömege pedig a méretéhez képest könnyű. Egy fehér szifon 4s mellett volt, és annak ellenére, hogy az SGS III műanyag semmivel sem néz ki rosszabb minőségűnek. A kijelzőt nem láttam teljesen, mert rajt volt a fólia, de semmi kivetnivalót nem vettem észre, nem látszik, hogy pentile, a színek nagyon szépek, a fekete főleg, a betekintési szög pedig 180°.
Már alig várom, hogy megvehessem a vodánál a kéket! :DD

(#882) ForRedGlory válasza nggabi (#879) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát nem tudom... Nehéz lesz kibírni jövő hónap elejét, amikor kapok egy S3-at... kb egyből meg is vettem volna, ha nem tudom hogy úgy is kapok... Abban a másodpercben megy fel hirdetésben a HOX, amint kezembe kapom az S3-at.
Bár lehet lesz egy logout teszt belőle ;]

Amúgy kurva jó a telefon, nagyon össze van téve, egy grammal sem rosszabb a minősége, mint az agyonhájpolt HOX-nak. Legalább bizonyosságot nyertem afelől is (amit sejtettem mondjuk, meg írtam is...) hogy a mobilarénás tesztben lehúzták az anyaghasználatot. Ugye az amikor azt írta Bog, hogy a 30k-s telefonoknak ilyen az anyaghasználatuk, lol... minimum korbácsolni kellene érte :DDD na de ezt hagyom is inkább.... Sebességben büntet, a HTC szintjét lazán hozza, sőt. A böngésző oda-vissza pofán veri a HOX-t, elképesztő a különbség. A HOX flash kikapcsolása mellett nem olyan smooth mint az S3. Konkrétan már nem is érdemes mondani, hogy gyors a böngészője az S3-nak, mert ennék gyorsabb nehezen lehetne. tényleg brutál.

Az a fránya pentile kijelző is mocskos jó, nem találtam pixeleket, bár nem vittem ilyet az tény. :D A fehér mondjuk sokkal jobb HOX-on, de kb ennyi előnye van... Nekem jobban bejön a szaturáltság, hogy ami a kijelzőn van, az "lüktet" szó szerint.

A feloldóképernyő tényleg nagyon klassz, a MW elért olyan szintre, hogy nem kell 1 perc használat után azon gondolkozni, hogy lecserélje-e az ember, vagy nem. Mondjuk úgy is le fogom idővel :DDD

Jah... és élőben gyönyörű.. képen főleg a kék nem szép, de élőben egészen más érzés. KELL

[ Szerkesztve ]

(#883) TripleM válasza ForRedGlory (#882) üzenetére


TripleM
tag

Kár hogy nálunk a mediában nem volt kék, kíváncsi lettem volna rá nagyon.

Egy dolgot elfelejtettem leírni az előbb: a mérete ellenére nekem tökéletesen kézre ( pedig nincs nagy kezem ) állt, a formája pont ideális, nem csúszós.

(#884) No.01


No.01
őstag

Na megrendeltem en is miutan sikeresen megnyomkodtam egyet a helyi media marktban.
Feher lesz mert a kek keszlethianyos. Az elado srac azt mondta elso nap 44db feherre jutott 3 kek. Nyitastol nem egeszen 2ora kellett mire eladtak az osszeset (Jol csinaltak behirdettek 599EUR-t de miutan elfogyott 650 lett az ara, de igy is 179. lehettem volna a listan)
Termeszetesen nem onnan rendeltem :B

Ha kis szerencsem van kedden mar nalam lesz. Majd jovok beszamoloval ill. SII vs SIII osszehasonlitassal. Az egyetlen dolog amitol felek az a kamera.
Sokszor van h nem volt jobb/gyorsabb lehetosegem venykepezni csak a telefon. Szinte mindig jo kepeket lottem (No flame! Telefonhoz kepest!) ezzel szemben a srac is azt mondta h probalkoztak vele es jo-jo de az SII szintjet nem ubereli ill nehol meg kicsit gyengebben is muzsikal.
Remeljuk csak kezdeti SW problema... ugyanugy, mint a melegedes. Mert sajnos azt is tapasztaltam ~20percnyi nyomkodas utan :( Igaz nem forro volt csak meleg na de akkoris! Bar 30 max 35fokosnal nem lehetett melegebb igy a kezdeti SII romokhoz kepest mar ez is javulas ;]

[ Szerkesztve ]

(#885) Atla válasza No.01 (#884) üzenetére


Atla
senior tag

A Htc OneX-em 20 perc játék után mutatott 80C-fokot játékból kilépve system tweaker programban.A hátulja sütötte a kezem.
Pékségben dolgozom,és a tenyerem hozzá van szokva,a forró dolgokhoz,tehát nagyjából
meg tudom mondani hány fokot érzek,és valóban egy 70C biztosan volt a készülék.
Pont emiatt választanám az S3-at vagy az Lg 4x-et.Ott is tegra3 van,de mindig csak annyi
magot kapcsol amennyire szükség van.
Persze Hox-ra is van olyan ROM már amiben ki lehet kapcsolni a magokat,de a ROM-olgatás
egyelöre garanciavesztéssel jár,és nem lehet tudni meddig.
Ugyhogy akármennyire szép a One X,S3,vagy 4X a befutó nállam.

(#886) agabe válasza ForRedGlory (#882) üzenetére


agabe
addikt

azert az vilagos miert gyorsabb a bongeszo joval?
1X-ben folyamatosan kepernyomerethez tordeli a szoveget a bongeszo, s3-ban meg nem csinal semmi ilyet.
tegyel s3-asra opera mobile-t, es nezd meg azzal milyen sebessegre (exynos-on jol fut nem ugy mint tegra3-on), mert az is tordel.
persze ezen kivul is van egy csekely elonye sebessegben...kb 1 masodperc egy bonyolultabb oldalnal a betoltes (ahol ugye nem befolyasolja a fenti tordeleses dolog az egeszet) a gyari bongeszovel az s3-asnak, szoval van valoban sebessegkulonbseg, de kozel sem hatalmas.
ha most 1X es S3-as kozul kene valasztanom, akkor s3-at vennek en is, de bevallom s2-es gyengebb kijelzojevel, es kicsit gyengebb sebessegerzetevel is elvagyok ... ugy tunik kicsit kevesbe zaklatnak fel az idei ujdonsagok mint tavaly ilyenkor, pedig van fejlodes, csak lassult.

[ Szerkesztve ]

(#887) vscotina válasza ForRedGlory (#874) üzenetére


vscotina
aktív tag

szervusz ForRedGlory

levették készletről a HTC ONE-X-t az ebolt kínálatából, bár nekem még nem válaszoltak. Pedig jó kis készülék, jó lett volna :(( :((

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#888) xtremetuning válasza ForRedGlory (#882) üzenetére


xtremetuning
addikt

Én ma meg is vettem. Kegyetlen jó ez a kék.
A képek nem adták át ezt a gyöngyházas lilás árnyalatot.
Méret : az összes károgó elmehet a ...csába :DDD
Alig nagyobb mint az sII. Most töltöm, este teszt.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#889) bok92 válasza vscotina (#887) üzenetére


bok92
addikt

mily meglepő... :U

[ Szerkesztve ]

(#890) csabicska válasza xtremetuning (#888) üzenetére


csabicska
senior tag

Grat hozzá.
Én meg várom az értesítést a Telenor Netshoptól ,mikor hozzák az"én kékemet".
Ugye szép?
Inkább mint a fehér... :)

-Galaxy S20 - The best-

(#891) xtremetuning válasza csabicska (#890) üzenetére


xtremetuning
addikt

Köszi. Én csak beugrottam a helyi telnor boltba és pont volt egy kék.
Megnéztem és kifizettem. Asszem ez mindent elárul. :))

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#892) csabicska válasza xtremetuning (#891) üzenetére


csabicska
senior tag

:) Szeretnék én is ilyen szerencsés lenni,hogy a héten meglesz.
Nagyon írják mindenhol,hogy a kék mennyire hiánycikk.
Remélem összekapják magukat és gyorsan beszerzik :)

-Galaxy S20 - The best-

(#894) No.01 válasza xtremetuning (#891) üzenetére


No.01
őstag

Ha meglesz kerlek dobj mar fol egy par kepet a telefonrol (leginkabb a hatlaprol) Lattam mar egy csomot de kis tulzassal mindegyik mas volt.
En feheret rendeletem mert a kek mar minden helyi storeban hianycikk de ha tenyleg szep akkor lehet kibirom meg azt a 6-8 napot amit igernek a beerkezesig…

(#895) ForRedGlory válasza agabe (#886) üzenetére


ForRedGlory
félisten

hagyjuk... használtad mindkettőt? Én igen.

(#896) vscotina válasza pzstm (#867) üzenetére


vscotina
aktív tag

ez a hivatalos válasz!

Sajnos az akciós áru készülék kifogyott és már nem tudjuk szállítani.

Mivel az akciós készlet kifogyott, sajnos a rendelését nem tudjuk visszaigazolni és teljesteni, ezért a rendelést töröltük.

Az esetlegesen okozott kellemtlenségért elnézését kérem.
Üdvözlettel:
Müller Attila
termékfelelős
eBolt Internetes Áruház
Telefon: 1-88-99-208
E-mail: muller.attila@ebolt.hu

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#897) tomp


tomp
félisten

Kipróbáltam ma az Alle-ban a telót. Meglepődtem, hogy támogatja az LTE hálózatot. Na de melyik frekvencián? Mert nem találtam infót erről. A boltban sem tudták megmondani.

(#898) blueye válasza tomp (#897) üzenetére


blueye
veterán

A Mo-n kapható verzió nem támogatja az LTE-t.

@vscotina: várható volt...

[ Szerkesztve ]

(#899) tomp válasza blueye (#898) üzenetére


tomp
félisten

A boltban beütöttem a tárcsázóba a *#*#4636#*#* kódot és ott a telefonadatok vagy mi a neve a 4.0-n kiválasztható az LTE Only opció. Szval támogatja. Max nem magyar frekvencián. Na de melyiket támogatja?

(#900) blueye válasza tomp (#899) üzenetére


blueye
veterán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.