Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:39:59

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S III MÉLYVÍZ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) AS


AS
félisten

Sok sok kép:)
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#252) AS


AS
félisten

++Ezt nézzétek. Minden fajta küldés nélkül átküldi a másik készülékékre úgy hogy mögé rakja:)
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#253) zeroo5ux válasza AS (#252) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

komoly apróbb kis fícsőröket rakott bele a samsung, egyre jobban várom már csak az üzem idejére lennék kíváncsi... (arról valakinek infója?)

(#254) smoli válasza zeroo5ux (#253) üzenetére


smoli
aktív tag

Pont ezek az apró kis "ficsőrök" emelik ki a többi közül :K
Az üzemidős infót már én is várom

(#255) pzstm válasza zeroo5ux (#253) üzenetére


pzstm
titán

elég ígéretesek a várakozások, konkrét eredmények nincsenek még, de én is nagyon kíváncsi vagyok rá :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#256) Turbomann


Turbomann
tag

Valami nagyon jót írhattam, hogy ennyire felháborodtatok.;)
Azt vesztek a pénz ezekből amit akartok.;)

(#257) agabe válasza Turbomann (#256) üzenetére


agabe
addikt

mint ahogy mindenki :R
ennyivel zarjuk is le a temat :)

(#258) janes1976


janes1976
őstag

Az iphone 5 lesz itt a meglepetés kérem. :)

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#259) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

hoppá, már rendelhető!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#260) agabe válasza HUTCHDB (#259) üzenetére


agabe
addikt

ja .. es van 32 GB- os verzio is.
akinek tok mindegy az ar, az akar rendelheti is, es hoanp vegen kezeben lehet.
a microsim-rol eddig nem olvastam. tenyleg az lesz, vagy csak eliras? tudja vki?

[ Szerkesztve ]

(#261) mycso válasza agabe (#260) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Asszem ezt is mondták, hogy a kezdetektôl elérhetô lesz a 16/32gb verzió mindenhol.
Ezek szerint tényleg be is tartják.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#262) zeroo5ux válasza agabe (#260) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

tényleg micro simes nem elírás. (video)

[ Szerkesztve ]

(#263) AS válasza zeroo5ux (#262) üzenetére


AS
félisten

Jó ez a hátlap:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#264) brumi1024 válasza AS (#263) üzenetére


brumi1024
veterán

Nagyon bátran hajlítgatta, kíváncsi leszek rá élőben :)

(#265) Turbomann


Turbomann
tag

Most néztem és egy ötletem támadt, hogy miért is jó ez a ronda müanyag borítás! Ők ezt használati tárgynak vélik és ha netán le esik ne törjön el. Ezen videón vílágosodtam meg.:) Nekem is 2x esett a djágaságom I4S-em és szerencse müanyagtokban volt így megúsztam törés nélkül. Igaz karz a fémvászonban meghagyta a nyomát. A fólián a karcok farmer zsebes szegecseltettem, de nem mertem ennyire kitenni a kezeim által károsításnak.:) Szóval ez a rugalmasság mégis csak bejővős, mert ez végülis használati tárgy!

(#266) janes1976 válasza Turbomann (#265) üzenetére


janes1976
őstag

Ezt még meg is érteném, de ezzel a király 3 ftos műanyag borítással azért elég gagyin néz ki ez a prémium teló. Nem tudnak az anyaghasználaton túllépni. Valamelyik főnöknek a műanyagra áll fel. Van ilyen. Na de majd az iphone 5 remélhetőleg folyékony fém borítást kap. Arra azért nagyon kíváncsi leszek, mert ami kinézetet láttam az elég brutális, és ezt most jó értelembe mondom, persze nem iphone funként. :C

Valaki tudja amúgy mikor lesz szifon 5? :U

Nagyot csak a htc one x miatt kell alkotniuk nem az sgs3 miatt, mivel az sgs3 dugig van lenyúlással. :Y

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#267) Turbomann válasza janes1976 (#266) üzenetére


Turbomann
tag

Ebben van igazad. Ezért is tetszik szifon. Még kőkorszakban volt egy buta mac os valami g4 regélt, de nem tom pontosan mi volt rajta. Viszont a winfosomat akkor lealázta. Stabil nem sok programmal és még azt a keveset is könyvtrazni kellet neki.:) Viszont stabil rendszer és nem értem, akkor miért nem erre a rendszerre álltak rá?4S még megértem köztes megoldást kaptunk, de remélem én is I5 überelni fog. Ez olyan, mikor a pc-re jöttek ki a több magos procik: Tök feleslegesen és most mobil is át veszi : tök feleslegesen. Míg a memória próblémákat nem oldják meg addig mi fusson hátérben?:) Én is a belső híve vagyok, no meg nem akkarom évente váltani a telefonjaimat. És iphonom meg pánztárcám barátja és nem kell buherálnom: Elő kapom hasi tasiból és használom.:) Erste reklám.:) Remélem lejött a lényege... :R

[ Szerkesztve ]

(#268) janes1976 válasza Turbomann (#267) üzenetére


janes1976
őstag

Azért a HTC One X miatt meg kell erőltetni magukat, legalább van 1 telefon, ami miatt azért nem aludhatnak. :P

Mondjuk Jobs mindig annak volt a híve, hogy ne legyen nagyméretű kijelző 1 telefonba, úgyhogy kijelzőre, procira, anyaghasználatra kíváncsi leszek. :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#269) agabe


agabe
addikt

ha mar ugyis iphone felmerult, akkor legyunk on-ok:
[osszehasonlitas]
ezt legalabb jo kameraval egesz kozelrol vettek fel, valamennyire lathato a kijelzo felbontasilag.

19. masodpercnel (18.-nal kezdodik, de elesedeik a kep meg) latszik kozelrol a felbontas...nehez ra meg igy is konkretat mondani, de ugy nez ki a 720p pentile ekkora meretnel elessegben ugyan jobb lesz az s2-es kijelzojenek elessegetol, de nem egy teljes szinttel, csak valamennyivel.

[ Szerkesztve ]

(#270) Turbomann válasza agabe (#269) üzenetére


Turbomann
tag

Azért ez kicsit eltorzított felvétel lehet, mert én nem látok ilyen fekete pöttyöket iphone képernyőjén és a safari feliratott is homályosan látom.:) Így jobban megsasoltam és arra jutottam, hogy olyan mosot képe lenne az ájfonnak.Holott a baloldalin éles! Az hogy 326ppi iphone képernyője és ha ilyen nagyításban akkor a többi hézagot is látni kellet volna és nem ilyen nagy fekete pötyöket. A másik dolog, hogy az emberi szem nem képes ilyen ppi mellett pixelt látnia. A 3gs egy csep eset a képernyőre ott még látni is lehetett tisztán. Egy pilanatra láttam egy múksót és sárgás barnának láttam, de akkor lehet a monitorom a vacak.:)

[ Szerkesztve ]

(#271) Turbomann válasza janes1976 (#268) üzenetére


Turbomann
tag

Nekem is hiányzik a 4" feletti kijelző, de bele gondolva tényeg jobs-nak volt igaza. Ha lesz rá tecknika 4", hogy legalább 1 napot bírna az akkuja. A iphoneclubbon olvastam, hogy van pár ipad 2 készülékben 32mm procit raktak bele és annak nincs annyira energia elhasználása és 3 óra val meghosszabodott az üzemideje. Szóval szerintem ütős lehet az I5 Szeptemberben.:)

(#272) agabe válasza Turbomann (#270) üzenetére


agabe
addikt

nem az iphone volt szamomra az erdekes (meg annak tuti elesebb a kepe mint sgs3-nak ez nem kerdes), hanem az sgs3...es nem is annyira az osszehasonlitas erdekel, hanem mashol meg nem mutattak ilyen kozeli kepet s3-rol.
persze majd lesz tobb is hamarosan...de meg a legtobb amit eddig fellelheto valami telefonos felvetel, de legalabbis nincs ilyen minosegu.

(#271):
oke, de ez a topik az s3-asrol szol inkabb ;)

[ Szerkesztve ]

(#273) pzstm


pzstm
titán

ez lehet csak nekem új, de eléggé elszomorító :O
Price GalaxySIII 599euros UPDATE 699euros

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#274) Xaels válasza pzstm (#273) üzenetére


Xaels
félisten

Nem írják melyik verzió. Ugye tudtommal több tárhely mérettel fogják árulni. 16, 32 és 64GB-os kiszerelésben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#275) pzstm válasza Xaels (#274) üzenetére


pzstm
titán

hát én elsőre az alap 16GB-os ra gondoltam :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#276) Xaels válasza pzstm (#275) üzenetére


Xaels
félisten

Az lenne az igazi öntökönszúrás a Samsung részéről. Én a 32-es verzióra gondolok ilyen árat, hiába van ott az az mSD slot.

Ha meg neked van igazad isten irgalmazzon annak aki 32-es esetleg 64-es verziót akar venni, mert olyan felárat fel fognak rá dobni, hogy csak úgy pislogni fognak az emberek.

(#277) pzstm: csak nem árazzák a 16GB-os verziót a 1X fölé.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#277) pzstm válasza Xaels (#276) üzenetére


pzstm
titán

nagyon remélem nincs igazam :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#278) agabe válasza pzstm (#273) üzenetére


agabe
addikt

699 a 32GB-os verzio es 599 a 16 gigas
699€ is for the 32GB version (16GB at 599€) atleast thats how they label it in around 20 german online shops

eleg sokmindent tanultak apple-tol... 16 giga memoriaert 100 Eur...hmm.

[ Szerkesztve ]

(#279) pzstm válasza agabe (#278) üzenetére


pzstm
titán

nekem tökéletesen elég lenne a jeenlegi 16+32-es felállás is. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#280) mycso válasza pzstm (#279) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Mivel ott az sd bôvítés, ezért nekem is bôven jó lenne a 16-os, sôt...az s2-n is elvagyok sd nélkül is egyébként.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#281) AS


AS
félisten

+Ott van 50 gb-t felhő is....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#282) Xaels válasza agabe (#278) üzenetére


Xaels
félisten

Azért az szép felár. :((( Megnéztem expansys német oldalán az 1X árát. Az most 550EUR-on állt. Szerintem a 16-os verziónak annál olcsóbban kellene kezdenie, de legalább is 1-2 héten belül be kellene az alá az ár alá esnie.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#283) pzstm válasza Xaels (#282) üzenetére


pzstm
titán

inkább 1 hónapon belül ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#284) zeroo5ux válasza Xaels (#282) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

miért kéne olcsóbban kezdenie?

AS: igazad legyen...

[ Szerkesztve ]

(#285) AS


AS
félisten

Szolgáltatónál úgy is annyi lesz mint sgs2 régen Vagy majd függetlenül , hülyeség nézni ezeket az árakat.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#286) pzstm válasza AS (#285) üzenetére


pzstm
titán

hát, ha 95-ért beszerezhető lenne SGS3 úgy mint tavaly SGS2 az igencsak ütős kezdés lenne magentáéktól :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#287) HUTCHDB válasza pzstm (#286) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ugy legyen! ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#288) AS


AS
félisten

17 perces bemutató: :)
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#289) pzstm


pzstm
titán

néhány infó, aki akar hisz nekem, aki meg nem az nem.
Fehérben is marha szép a masina, totál nem nőies( képekről azt hittem pedig)
nem a képernyő folyik le meg az animációk a telefonról, hanem a szemed ha próbálod a sebességet felvenni :DDD (egyszóval állati gyors)
Kijelző gyönyörű, mondhat bárki bármit. MAjdnem négy óra angry birds és sprinkle vegyesen ment rajta, miután enni kért. folyamatos szinkronizáció és bekapcsolt 3G mellett olyan 12 óra a reális idő amit kihúz (óriási csodákra nem kell számolni, bár ebbe benne volt 40perc hanghívás is). (Bár számomra ha már ugyanazt az akksiidőt eléri mint S2 ennyivel nagyobb/erősebb hardverrel nekem már elég :)
T-mobilnál ha minden flottul megy és megérkeznek időben a készletek, június legelejétől kapható lesz.

ja és farmerszebembe belefért ;)
Köszönöm mindenkinek a figyelmet! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#290) ForRedGlory válasza pzstm (#289) üzenetére


ForRedGlory
félisten

4 óra játékot kibírt? Az jól hangzik :)

(#291) pzstm válasza ForRedGlory (#290) üzenetére


pzstm
titán

nem is a full 3D-s erőjátékokból;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#292) AS válasza pzstm (#289) üzenetére


AS
félisten

Köszi az infót:) Mindig az igazi infó ami élő tapasztalat után jön:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#293) pzstm válasza AS (#292) üzenetére


pzstm
titán

nyilván még tuti valmelyik legelső firmware volt a telefonon, sanszos hogy olyan, ami sosem fog kereskedelmi forgalomba kerülni, szóval akksi még simán javulhat pl meg akár teljesítmény is, bár az már nem tudom hova :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#294) Varszegig válasza pzstm (#291) üzenetére


Varszegig
veterán

4 óra játék az 4 óra kijelzőidő. Az kb. A max az s2nél a 2000es akksival.

(#295) F-ECT$ válasza Varszegig (#294) üzenetére


F-ECT$
titán

Ott sem mindegy, hogy milyen játékkal: az Angry Birds pl beéri 15-20%-kal óránként, míg a Where's my water megeszik 25-30%-ot is.

Dive ever, work never.

(#296) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Az első hsz-t nem akarja valaki kicserélni? vagy legalább a képet :)

(#297) AS válasza OutsideR (#296) üzenetére


AS
félisten

Azt csak moderátor tudja.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#298) agabe válasza pzstm (#289) üzenetére


agabe
addikt

hasonlitgatasi kerdesek:
kijelzo pentile mivolta mennyire eszreveheto/zavaro? persze nem lehet olyan eles mint 1X, de mennyivel tunik gyengebbnek?
a gyorsasagban (folyamatossagban, akadasmentessegben) lehet hasonlitani mar vegre iphone-hoz?
kameraban mit nyujt.s2-hoz kepest (kepminoseg teruleten)? egy videoban lattam note-tal hasonlitva...nem volt olyan eles...bar lehet, hogy csak bemozdult a teszteleskor a fenykep?
akksiidoben hogy birta a gyari bongeszovel?
bongeszo meg abban sem tordeli a szoveget automatikasan?
melegedes milyen merteku volt ?
hangminoseg beszelgeteskor? mikrofon milyen? beszelgetopartner mennyire tisztan hallotta amit mondal?
kulso hangszoro hangereje?

... hirtelen nem jut eszembe tobb ami erdekel elsore.

(#299) pzstm válasza agabe (#298) üzenetére


pzstm
titán

kijelzo pentile mivolta mennyire eszreveheto/zavaro? persze nem lehet olyan eles mint 1X, de mennyivel tunik gyengebbnek?

számomra gyönyörű, tűéles volt. S2-vel tudtam csak összehasonlítani.1x-et még nem fogtam.

a gyorsasagban (folyamatossagban, akadasmentessegben) lehet hasonlitani mar vegre iphone-hoz?

számomra már S2-nél is bőven megvolt iphone szint, sőt főzött romokban rá is vert pár kört szerintem.

kameraban mit nyujt.s2-hoz kepest (kepminoseg teruleten)? egy videoban lattam note-tal hasonlitva...nem volt olyan eles...bar lehet, hogy csak bemozdult a teszteleskor a fenykep?

Picit mintha jobb lenne, de észrevehető változás a sebességben van. (anno i4s-nél épp ezt hozták fel, hogy jobb mint S2-ben...persze akkoris már csak a másodperc törtrészéről beszéltünk:) )

akksiidoben hogy birta a gyari bongeszovel?
nem teszteltem kifejezettem erre

bongeszo meg abban sem tordeli a szoveget automatikasan?
duplakoppintásra tördelte automatikusan, akárcsak az S2. pinch-to-zoomra ez sem, de opera mobile emlékeim szerint tudja ezt. (nekem kétkoppintásos megoldás tökéletesen elegendő)

melegedes milyen merteku volt ?
Normális, semmi kirívó esetre nem volt példa.

hangminoseg beszelgeteskor? mikrofon milyen? beszelgetopartner mennyire tisztan hallotta amit mondal?
tökéletes, nem volt rá panasz egy percig sem.

kulso hangszoro hangereje?

kellően hangos, szerintem hangosabb mint S2

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#300) agabe válasza pzstm (#299) üzenetére


agabe
addikt

koszi.

s2-hez kepest mennyivel tunik elesebbnek?

s2-esen azert nem mindig tokeletes a folyamatossag..pl kiteszel jo sok widgetet, hogy jocskan jusson minden ablakra, akkor tud lassulni...nem nagyon zavaro, de mindenkeppen eszreveheto. nem vagyok szifon rajongo, de folyamatossagban ravert s2-esre ez nem kerdes, viszont videok alapjan s3 talan tud mar ugyanolyat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.