Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:39:59

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S III MÉLYVÍZ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Motion_Blur válasza ForRedGlory (#200) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nálam is mérséklődött egy kicsit az ellenszenv, de még mindig inkább S2 :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#202) Braddock válasza ForRedGlory (#200) üzenetére


Braddock
őstag

Valóban, mennyien szarozták kezdetben az S2-őt is.
Aztán vettek :D

[ Szerkesztve ]

(#203) pzstm


pzstm
titán

őszinte leszek. Hands-on videókon sokkal szebb látvány mint képeken :DDD

vagyis ha nem sokkal de azért jobban elfogadható :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#204) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Mennyivel szebb lett volna ilyen irányba elmenni: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#205) HardRic válasza ForRedGlory (#200) üzenetére


HardRic
addikt

Ezen a videón meg teljesen szép a telefon. Najó, ezt élőben kell látni.

#206: Igen, látom :D

[ Szerkesztve ]

(#206) pzstm válasza HardRic (#205) üzenetére


pzstm
titán

pont ezt mondom én is :DDD

"S3 is using new gen camera module. Internally confirmed. #SGS3 #GalaxySIII"

Pedig nem akarok most telefonra költeni...de nehogy a személyes tapasztalatok meggyőzzenek ;] :O :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#207) ForRedGlory válasza HardRic (#205) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Amennyiben sokan mondjak hangosan hogy szar, neked is annak fog tunni. :)
Ezt is viszik mint a cukrot...i4s-nel is csak a fika volt,vaztan tessek.

(#208) HardRic válasza ForRedGlory (#207) üzenetére


HardRic
addikt

Én is a sok között voltam akiknek nem tetszett a képek alapján, de így videóban, kézben látva egészen másként jönnek ki az arányok. De ilyen nem volt pl a 1X-nél, az mindenhol egyformán szép, élőben főleg.

(#209) pzstm válasza HardRic (#208) üzenetére


pzstm
titán

írtam is T-mobilenak mint kiemelt ügyfél, hogy megrendelték-e már és mikor várható? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#210) agabe


agabe
addikt

na mostmar megis varom a teszteket...hardver ugy tunik eleg ahhoz, hogy teljesen fluid legyen stock rommal...ez eddig egyik versenytarsnak sem sikerult HD kijelzovel...valami rocoges mindegyik masikon van.
a vegen a samsung kedveloi almasodnak...nem is kell eget rengeto uj hardver, csak jo legyen a telo... a kisebb hibak felett (pentile) lassan elnezoen legyintunk mondvan eleg jo ez...erdekes a "kenyszerfogyasztas", mert ugyan korabban azt gondoljuk nem eleg jo, aztan megis tetszik. ha igy megy tovabb, akkor s4-esre latatlanban fognak elorendeleseket felvenni, es sorbanallas lesz a premierkor.

(#211) Frozzy válasza pzstm (#209) üzenetére


Frozzy
őstag

Május.29.-e után lesz elérhető európában.. tehát addig semmi képen sem lesz a T-mobilenál :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#212) zeroo5ux válasza agabe (#210) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

mi lett a jó kis smooth szóval, most már a fluid a menő? ( csak viccelek ;] )

pzstm: kiváncsian várom az infodat, az s2-nél is jól jött ;)

amúgy ez a pop up play nagyon bejövős bár szerintem ez is csak program megírás kérdése mindenesetre nagyon jól néz ki...

(#213) schawo


schawo
titán

Nekem az SGS2 nem igazán tetszett soha, semmi komoly előrelépést nem láttam a sima SGS-hez képest. Ez viszont egy másik dimenzió, tele logikus, és tényleg használható extra szolgáltatással (nem, nem a hangutasításra gondolok). Automatikus tárcsázás SMS közben, nem fogadott hívásra figyelmeztető jelzés kézbevételkor, képernyő ébrentartás, csupa olyan dolog, amit nap mint nap használnék. Apróságok, de ezek, amik jobbá teszik egy készülék használatát a másiknál. Talán még a képernyő-streaminget is használnám néha, de közel sem biztos. A forma meg direkt tetszik. A műanyaggal egyetemben.

A pentile-sírástól meg nevethetnékem támad. A pentile-os SGS-t lassan két éve használom, és szeretem annak ellenére, hogy csak 800x480. 720p-ben pedig k..vára nem érdekel, hogy hogy hány subpixelből áll.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#214) schawo


schawo
titán

Jó hírek [link] [link]

([link])

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#215) ricshard444 válasza schawo (#214) üzenetére


ricshard444
veterán

Mint egy notebook ;] Gondolom a HTC One X gpu-ja nem versenyezhet az S3ban lévővel?

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#216) Frozzy válasza ricshard444 (#215) üzenetére


Frozzy
őstag

én úgy tudom, hogy az S3-ban ugyan az a Mali400-as GPU van mint az S2-ben :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#217) schawo válasza Frozzy (#216) üzenetére


schawo
titán

Ugyanaz a Mali400-MP4 csak 250MHz helyett 400MHz-en.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#218) Frozzy válasza schawo (#217) üzenetére


Frozzy
őstag

ilyeneket honnan tudsz ?:D van valami vesézős honlap?:D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#219) ForRedGlory válasza schawo (#214) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az tenyleg nem rossz :)
Hang kipipálva.

(#220) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A sebessege buntet... XDA-n nem lesz mit hekkelni :D
Neztem youtube-on osszehasonlito videokat kulonbozo telefonokkal es S3 szebb volt az osszesnel, pl S2 vs. S3

Kulon erdekes ezt megnezni...HTC One X vs. Samsung Galaxy S III

[ Szerkesztve ]

(#221) agabe válasza schawo (#217) üzenetére


agabe
addikt

ez tenyleg igy van...legalabbis, hogy mali400, es jobban van huzva, de a pontos erteket nem tudtam...valamelyik videoban is lattam ami mar youtube-on tegnap megjelent.

[ Szerkesztve ]

(#222) HUTCHDB válasza ForRedGlory (#220) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

tessek modositani a logout cikkedet, kiegesziteni az s3 tenyeivel....sajat erzeseiddel! :DDD

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#223) ForRedGlory válasza HUTCHDB (#222) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt nem merem, troll temeto lenne :)

(#224) agabe


agabe
addikt

[szintetikus sebessegtesztekben] viszont nem a legerosebbnek tunik...a htc-k (foleg a one s buntet) global verzioi (amik itthon is kaphatok) elorebb vannak (najo..a one x csak egy teren, de az talan a tobbmagos felhasznalas jobb optimalizacoliojat mutatja?)...ez alapjan kivancsi vagyok arra is one s gyakorlatban mit hoz majd.

[ Szerkesztve ]

(#225) pzstm válasza Frozzy (#211) üzenetére


pzstm
titán

Nekem válaszolnak, és mint zerosuxx is írta, hátha valami "belsős" infót is sikerül idén is megtudnom. (tavaly hétfőn mondtam hogy szólt ismerős hogy samsung kamionok jöttek telepre és másnap az előrendelők megkapták postázva:D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#226) ForRedGlory válasza agabe (#224) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nyilvan nem vegleges rom van rajta.

(#227) agabe válasza ForRedGlory (#226) üzenetére


agabe
addikt

akkor az uj gyari launcher vagy nagyon jol optimalizalt, vagy nagyon akkuzabaloan porgeti a procit...mert az eddigi videok alapjan simabb mint pl. a one x launchere...bar jo lenne ha az allna mogotte, hogy vegre ebben peldat vettek volna az almarol, es nagyobb prioritast kapott volna a kijelzo kezelese.

(#228) HUTCHDB válasza agabe (#227) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

az akkuhoz, (ami ugye 2100-as) és a sebességhez, valamint a kettő kapcsolatához:
"az architectura miatt cortex a9-es enyx az s3-ban.
tegra 3 a onex-ben gyengébb és többet zabál."

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#229) pzstm


pzstm
titán

én ma írtam Samsungnak, és válaszoltak is. Bemásolom ide, persze név nélkül.
Érdeklődtem árról, magyar megjelenésről, meg hogy valóban 1GB ram van-e benne :B
Tisztelt P.... Zsolt!

Köszönettel vettük érdeklődését.
Az Ön kérésének adtunk egy nyilvántartási számot.
Kérjük, a továbbiakban erre hivatkozzon: xxxxxxxxxxx

Kérdésére válaszolva, jelenleg nem rendelkezünk hivatalos információval arra vonatkozóan, hogy a Galaxy S III-as készülék mikor lesz elérhető Magyarországon.
A Samsung Electronics Magyar Zrt. hivatalos viszonteladóin keresztül értékesiti készülékeit.
Így termékeinket és azok tartozékaikat kiskereskedöi hálózaton keresztül tudja megvásárolni illetve megrendelni, mint például a Media Markt, Saturn, Euronics, Auchan, Cora, Tesco. Természetesen a szolgáltatóknál is megvásárolhatóak telefonkészülékeink.
A termékek fogyasztói árának megállapítása a kiskereskedők hatáskörébe tartozik.
A Galaxy S3-as készülékben 1 GB RAM található.

További kérdés esetén kérjük, hívja ügyfélszolgálatunkat bizalommal a 06-80/726-7864-es ingyenes számon.

Üdvözlettel,
Csutak István
Samsung Electronics Magyar Zrt.
Ügyfélszolgálat

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#230) smoli


smoli
aktív tag

Nekem bejön az új SGS3.
Tavaly június elején vettem meg az SGS2 T-Mobilnál (szenzációs) 95K-s áron 12 havi részletre, ami ugye most jár le.
Ha hasonló akcióval előrukkolna megjelenéskor a T-Mobile, egy percig sem gondolkodnék a cserén. :DD

(#231) pzstm válasza smoli (#230) üzenetére


pzstm
titán

akkor én sem, pláne hogy a mostani masinát 70körül simán el tudnám adni kollegának :D
(Június elsején és is 95k-ért hoztam el, vagyis ennek töredékéért, mivel 5000/hó kamatmentes részlet van/volt rá)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#232) zeroo5ux válasza smoli (#230) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

+1 ;)

valamint ha jól láttam az egyik videón, a memóriakártya cseréjéhez végre nem kell kivenni az akksit (kikapcsolni a telefont) :C

pzstm: köszönöm előre is :R

[ Szerkesztve ]

(#233) pzstm válasza zeroo5ux (#232) üzenetére


pzstm
titán

még nem írt vissza T-mobile, de majd megmozgatom a belsős informátoromat is lassan ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#234) AS


AS
félisten

Ezt nézzétek meg:)
LINK
Sgs3 mindent letarolt a tesztekben:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#235) BossBoss válasza AS (#234) üzenetére


BossBoss
őstag

Már megint a szintetikus labortesztek ;] Kezdődhet az e-pénisz növelés..... ;]

(#236) pzstm válasza AS (#234) üzenetére


pzstm
titán

ez sejthető volt, hogy erre figyelnek Samsung mérnökei, de engem az e-pénisz dolgok helyett sokkal jobban érdekel majd az üzemidő :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#237) AS válasza pzstm (#236) üzenetére


AS
félisten

Azért videón jól látszik hogy szuper gyors is lett. TW szinte száműzve lett. (Hasonló megoldás mint htc nél sense butítása.
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#238) HardRic válasza AS (#237) üzenetére


HardRic
addikt

Hmm, a fehér egész szép ha nem látszanak az érintőgombok. Azok csinálnak az egész telefonnak olyan hülye "arcot". Ezt már elfogadnám, de úgyis csak jövőre esedékes a váltás, addig sok víz folyik le az Ipolyon.

(#239) Varszegig válasza HardRic (#238) üzenetére


Varszegig
veterán

elgondolkodtam, hogy sokan szidták tegnap és ma az ujjlenyomatgyűjtő hátlapot. Aztán eszembe jutott, a múltkor láttam egy Iphone 4-et asztalon, de kijelzővel lefelé. Totális karc, és ujjlenyomat volt a hátlapi üveg. Ja, erre sokan nem gondolnak, mert megy rá a gumibugyi egyből :DDD

(#240) HUTCHDB válasza AS (#237) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

hu, ez nagyon jo!
a bongeszo sebessege..... :Y
es az egesz mukodes, szerintem nagyon ott van!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#241) Turbomann


Turbomann
tag

én egy alsó kategóriás 4S-el néztem egy weboldalt és nekem nem tüntek el a szövegek. Sokkal smothosabban gördült. Vagyis fluoridosan hogy a divat szavával éljek.:) Igaz picivel gyorsabb, de nem számot tevően.:) A feling nálam többet ér. max 60000ft lehet ezt eladni.:)

(#242) HUTCHDB válasza Turbomann (#241) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

szerintem tulertekelted.....60 e. sok egy i4s-ert.
mar belevagtam parszor a iphone-ba, de nalam iszonyat gyengen teljesitett....
szoval marad a gyenge minosegu, muanyag, gagyi samsung s3.
nekem ez is megeszi majd! :K

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#243) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Én valamiért nagyon szerencsésnek érzem magam hogy nem kell rászorulnom az iTUNES-ra ,ha a fájljaimat babrálom!! :C :C :C na ez a fíling..

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#246) HUTCHDB válasza Turbomann (#245) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ugordj vissza a topic-odba....
ket ok miatt is:
1.) ez s3-rol szol...nem tudom mit szolnal, ha en beirkalnek az s2-rol nalatok... :(((
2.) keress ra az i forumon hozzaszolasaimra, megtalalod idorendben a hibak sokasagat, panaszaimat...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#247) mycso válasza Turbomann (#244) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szerkesztés gomb, helyesírás ellenőrzés!!! (ezeket használd)

Droid rootolni jit recovery sdk buheralni finom hangolni sokkal nehezebb és idő igényes
Mivel itt ugye konkrétan samsung készülékről van szó, elárulom a pontos adatokat: root+Custom recovery --> ez kb 20 másodperc alatt megvan, nehézsége általános iskola talán második osztálya
A jit-et hagyjuk, nem szempont. (illetve talán már idejét múlt)
sdk buherálás??? - szintén nem szempont (ez már azért az extreme userek játékszere általában)
finomhangolás.... - itt igazából nem is értem, hogy mire gondolsz. Saját menüből is van rengeteg lehetőség, illetve rengeteg ingyenes és fizetős program is rendelkezésre áll, természetesen minél több mindent szeretne az ember beállítani/megváltoztatni, annál több időt vesz igénybe. (ez mindenhol és mindennel így van ) - tehát ez sem szempont

Illetve még egy gondolat, amiket itt felsoroltál, azok nagy része csupán extra szolgáltatás/lehetőség, tehát szintén nem nevezném tényezőnek, hiszen ezek nélkül is tökéletesen használható a telefon, az összes funkcióját tekintve.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#248) Pro!Petya válasza mycso (#247) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Turbomann a címzett!!

WTF???!! Te miről beszélsz??!! Látszik hogy nem volt más telefonod mint ájfon mert akkor nem akadnál ki olyanon mint JIG és nem jit meg recovery meg root ha tudnád miről beszélsz akkor elég levágós hogy alsóhangon fingod sincs az egészről...
SDK-át buherálni????? hát ezt meg honnan gugliztad elő te ... :C :C
És igen elhiheted az itunes nélkül is van világ SŐŐŐT , JA igen te ezt nem tudhatod mert ájfonod van és bevagy zárva pici világodba de ne izgulj tolj fel egy JB-t ha van rá és egyáltalán
untethered akkor talán tudsz majd valamit kezdeni azzal a Fo$$al..

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#249) zeroo5ux válasza Pro!Petya (#248) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

hagyd rá...

[ Szerkesztve ]

(#250) Pro!Petya válasza zeroo5ux (#249) üzenetére


Pro!Petya
addikt

kiborít az ilyen, almával a kezében azt hiszi maga a császár
:W

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.