Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:39:59

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S III MÉLYVÍZ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

==Samsung Galaxy S III==
MÉLYVÍZ

[ Módosította: Kalandor ]

(#2) Gergőkee válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

szép nagy (-nak tűnik) :(

(#3) Laraxior


Laraxior
titán

New Love?

azt írták, hogy ennek is kidudorodik a hátulja, ergo, megint lesz majd nagyobb akksi :K
Már csak az a kérdés, mi a rossebbért nem azzal adják akkor? :W

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#4) ForRedGlory válasza Laraxior (#3) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Naná... ;] Lassan jöhetne is... :C
Ehh, kis plusz lóvé gondolom jól jön a Samsungnak is, bár lehet így jobb, mert pár ezressel olcsóbb lesz. Akksit meg vegyen, aki akar pluszban. Amióta melóhelyre is beszereztem egy adatkábelt, annyira már nem is "érdekes" az akksi kérdés.

Bocs AS, hogy beelőztelek a topic nyitással :))

[ Szerkesztve ]

(#5) zseko válasza Laraxior (#3) üzenetére


zseko
veterán

Még több pénz...

HR24.hu

(#6) Soos95


Soos95
tag

Hát, nem tudom. Nekem valahogy iszonyúan tetszik a Galaxy Nexus "gombmentes" megoldása, sőt az ICS egyik nagy feature-je volt az érintő gomb. Ezen meg ott van a fizikai. hmm... azért túlélem :DDD

(#7) zelma


zelma
aktív tag

További infó.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#8) F-ECT$ válasza Laraxior (#3) üzenetére


F-ECT$
titán

Remélem a nagyobb minimum 3Ah-s lesz.

#7 Lehet csak 2 magos lesz? Nekem elég, de mindenki 4 maggal jön...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9) agabe válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


agabe
addikt

ma tobbszor megneztem a kepet... azon kivul, hogy ez konretan meg csak egy ujabb photoshop verzio szerintem, nem erre szamitok.
Nem lenne szabad nagyobbnak lennie mint sgs2-nek (1-2millimeter nem szamit) amit meg lehet oldani, csak a fizikai gombot kell elhagyni.

Hardveres oldalon meg az a "baj", hogy a mostani elerheto quad procis chipsetben meg ugyanaz a gpu van mint sgs2-ben, es a mali400-ast mar most is tobb mobil gpu meghaladta...ha a samsung csucson akar maradni, akkor szerintem nem eleg a quad proci meg 2giga rammal sem, mert igy fel ev mulva mar sanszos, hogy sok kinai gyarto verni fogja specko alapjan is...olcsobban. HD kijelzo (720p) boven megfelelo lenne, de ha pentile akkor nemtom. meg kell majd nezni. Ha rgb lesz, akkor siraly, csak a beegest lenne jo vegre megszuntetniuk.
meglatjuk majd mi lesz a vegen, de elegge titkoljak ahhoz, hogy remenykedni lehessen valami igazan utosben ami miatt ismet egy evig a legcsucsabb keszulek lehente.
Az mas kerdes, hogy van-e ertelme. Egyertelmuen nincs logikusan vegiggondolva, de ugyanez volt tavaly sgs2-vel is (talan meg most sincs igazan ennek sem ertelme, mert 1mag is elegendo pl. mindenhez jelenleg...ics-n sem latszik attores) megis eladtak tobb mint 20milliot eddig amit nem sok mas keszulek tud megkozeliteni.

[ Szerkesztve ]

(#10) Myair


Myair
tag

Tudni már nagyjából h mennyi lesz nálunk az induló ára kb?

(#11) hodostamas válasza agabe (#9) üzenetére


hodostamas
addikt

Ha rágyúrnak a minőségre és az optimalizálásra, nem is fog kelleni erősebb hardver. Minek? Egy mai 4magos mindenre elég kell hogy legyen egy okostelónál, legalább 1-2 évre. (főleg ha az ics is partner lesz ebben)

[ Szerkesztve ]

(#12) agabe válasza Myair (#10) üzenetére


agabe
addikt

nem igazan de ha a xperia s- hez hasonlitod, akkor lehet kovetkeztetni minel lessz 30ezerrel legalabb dragabb.

(#7) zelma:
ez a kinezet jobban bejon...csak a teteje ugyanaz mint a mostani s2-ese, ezert nem hinnem, de az alja tetszene igy.

(#11) hodostamas:
arra a mostani sgs2 is eleg meg.

[ Szerkesztve ]

(#13) Soos95 válasza Myair (#10) üzenetére


Soos95
tag

Senki sem tud biztosat. Sokan a Galaxy Nexus kezdő árazásához hasonlítgatják, de én nem lepődnék meg egy 190.000-es árcédulán sem.

(#14) ForRedGlory válasza Soos95 (#13) üzenetére


ForRedGlory
félisten

190000? Kizárt, 170000 Ft max :)

(#15) Soos95 válasza ForRedGlory (#14) üzenetére


Soos95
tag

Remélem igazad lesz! :DD :DDD

(#16) ForRedGlory válasza Soos95 (#15) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem mehetnek (sokkal) a többi csúcs droid fölé ár szempontjából. :)

Én még emlékszem, hogy S2 megjelenése előtt is vagdalkoztak az árral, és T-nél sz@ros 130.000 Ft-ért vettem 2 év rablánccal (4k/hó havidíjjal, nem is 15k). Samsung nem nagyon áraz fölé, ahol konkurencia is van.

[ Szerkesztve ]

(#17) kali


kali
legenda

4.8" :F
akkor nálam kiesett, túl nagy lenne! :(
4.3"-ig némi kompromisszum árán, felette részemről felejtős! :(

[ Szerkesztve ]

(#18) Soos95 válasza ForRedGlory (#16) üzenetére


Soos95
tag

Jah, én is emlékszem, hogy nyitásnál telenornál volt 149.500Ft a listaára (nekem is sikerült kifogni 109 ezerért hűség pontokkal, meg ilyenekkel). Kíváncsi leszek a HTC One X árazására, nagyrészt szerintem az fogja meghatározni.

(#19) Soos95 válasza kali (#17) üzenetére


Soos95
tag

Sokan félnek ettől a 4.8-tól, meg hogy túl nagy lesz a teló, de végülis, ha kicsit kisebbre veszik a keretet a képernyő körül, illetve elfelejtik a fizikai home gombot és ezzel növelik a képernyő magasságát, akkor csak minimális méret növekedés lesz.

(#20) kali válasza Soos95 (#19) üzenetére


kali
legenda

nekem akkor sem okés, illetve úgy meg pláne nem! :(

(#21) agabe válasza ForRedGlory (#16) üzenetére


agabe
addikt

rablanccal bersze hogy olcsobb...de ne ahhoz viszonyitsunk.
Ha nagyon durva lesz hardverileg (azaz gpu-ban is valahogy tullepik a mali400-at) akkor a 200ezres (vagy afolotti) nyito ar sem lesz elkepzelhetetlen fuggetlenul hivtalosan.
Ha "csak" a proci, memoria, kijelzo novekszik, akkor 200alatt lesz.

4,3 vs 4,8... ha tenyleg eltunik a fizikai bill, akkor belefer a mostani s2-es hazahoz hasonlo meretbe.....de a 4,8 lehet, hogy csak 4,5-4,6 lesz. nincs semmi konkret.

[ Szerkesztve ]

(#22) agabe


agabe
addikt

na ha [ezt] tul akarjak szarnyalni, akkor ra kell hajtaniuk ... raadasul arban is durva lesz a huawei. hmm...

(#23) Zaji


Zaji
őstag

Ez már közelebb áll a valósághoz...

(#24) ForRedGlory válasza agabe (#21) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem erted.... NEM volt dragabb sokkal mint a tobbi hasonlo tudasu telefon ilyen konstrukcioban. Soha nem lesz ez 200k, nem ertem miert kell ilyeneket irni... Semmi alapja sincs az ilyeneknek.

(#25) Zaji válasza ForRedGlory (#24) üzenetére


Zaji
őstag

A 200 ezret nem fogja átlépni szerintem se.

(#26) jacis


jacis
nagyúr

Samu nem véletlen várt még...
Gondolom nagyot akar majd dobbantani. Remélem a műanyagot elfelejtik végre meg a papírvékony akksifedelet.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#27) F-ECT$ válasza jacis (#26) üzenetére


F-ECT$
titán

Azok szerintem maradnak.

Dive ever, work never.

(#28) Zaji válasza jacis (#26) üzenetére


Zaji
őstag

Annak én is örülnék!

(#29) Jakesz


Jakesz
őstag

Külföldön 800 $-ért elő lehet rendelni, szóval Magyarországon elég jó eséllyel át fogja lépni a 200 ezer forintos árat.

[ Szerkesztve ]

(#30) agabe válasza ForRedGlory (#24) üzenetére


agabe
addikt

hat....azert irok ilyeneket, mert ezt gondolom :)
mi mas ertelme lenne a topiknak jelenleg mint talalgatni? nem mondom, hogy tuti az lesz amit mondok, mert akkor inkabb lottoszamokkal foglalkoznek :D, de ez a velemenyem jeleneleg, es meg nem is szamolok azzal, hogy a forint esetleg mit eshet nyarig.

(#31) Laraxior válasza Jakesz (#29) üzenetére


Laraxior
titán

Minap láttam a MediaMarkt-os újságban az IPhone 4S-t. 239ezer forint. Tehát tényleg nem elképzelhetetlen.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#32) AS válasza Jakesz (#29) üzenetére


AS
félisten

Készülék nem létezik, így ez is Fake .. De ilyet láttam már Magyar boltban is . Ez fogyasztok megtévesztése...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#33) AS


AS
félisten

Szegény SGS3 . Gondlom ez is Fake:

Valakik nagyon ráérnek:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#34) ForRedGlory válasza AS (#33) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja, es feltettek ra egy AOSP romot :))
Remelem a designerek kicsot kreativabbak lesznek annal hogy az S2-t felnagyitjak es a sarkok radiuszat valtoztatjak csak.

(#35) Soos95 válasza AS (#33) üzenetére


Soos95
tag

100%, hogy FAKE. Elég furcsa a teteje, meg mi az a fekete csík a telefon alatt? :F

(#36) smoli válasza Jakesz (#29) üzenetére


smoli
aktív tag

Még a pontos specifikációi sem ismertek, nem hogy a kinézete.
Az is nagyon sötét lehet aki ilyen helyeken előrendel.
Szerintem ezzel csak az online bolt akar magának egy kis ingyen reklámot csinálni.

(#37) ha3fis válasza smoli (#36) üzenetére


ha3fis
tag

Nem csak egy cég, hanem sok berendelt már látatlanba. Szép lassan azért most már "csepegtetik" az infókat a bemutató előtt.

(#38) ForRedGlory válasza ha3fis (#37) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jaja, "állítólag" 1.8Ghz-en fog működni :C
A FullHD kijelző szerintem hülyeség, de ha az lenne benne, az nagyon odabaszna... Nem mondom, hogy nem tetszene, de FullHD-t meghajtani... hát ahhoz gép kell rendesen.

Elég szép a kép, nekem tetszene... talán nem is lenne gond hogy alig van pereme, ha a keret a síkből kicsit kiemelkedik.

[ Szerkesztve ]

(#39) ha3fis válasza ForRedGlory (#38) üzenetére


ha3fis
tag

Sajnos ezt a képet korábban a fake kategóriába sorolták, aztán lehet, hogy ez lesz az igazi :Y Szerintem a "nagy kijelző-vékony készülékház-nagyobb teljesítményű akksi" hármast nehéz összehozni... de a mérnökök majd megmutatják.

(#40) ForRedGlory válasza ha3fis (#39) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jaja, a kép szerintem is egyszerű PS, de nem is szeretném, ha nagyon hasonló lenne S2-höz, még ha szép is... Lehetne kicsit cifrázni, de nem hiszem hogy fogják.

(#41) agabe válasza ForRedGlory (#38) üzenetére


agabe
addikt

nekem tetszene ez, mert így tényleg nem lenne nagyobb az S2 -esnél.

(#42) ForRedGlory válasza agabe (#41) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha nem lesz fizikai gomb, akkor amúgysem lenne nagyobb. Mérd le átlóban hogy S2-n mekkora kijelző férne el így. Ha pl 4.8-as lesz, akkor kb 1,265cm-el lesz átlóban "erősebb", S2-n is elférne.

(#43) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

[link]... sammobile lehozott egy kis infót. Kérdés hogy igaz-e, bár ami azt illeti sammobile nem nagyon kamuzik.

The Galaxy S III will use a 12 megapixel camera and a 4.7” Super Amoled HD screen (resolution 720 x 1280)
The screen is ultimate sharp with 313 pixels a inch.
The Galaxy S III will have a 1.5 ghz quad-core processor on board.
The phone size: 131,3 x 63,7 x 8 mm

Other specifications:
- Codename: GT-I9300
- Size: 131,3 x 63,7 x 8 mm
- Weight 125 grams
- 4.8” Super Amoled HD (313 pixels a inch.) (resolution 720 x 1280)
- 12 megapixel camera with LED
- 1.3 megapixel front camera
- 1.5 GHZ quad-core processor.
- Bluetooth 4.0
- NFC
- Wi-Fi a/b/g/n
- MicroUSB 2.0
- HDMI
- Battery 1750 mAh
- 32GB intern

(#44) F-ECT$ válasza ForRedGlory (#43) üzenetére


F-ECT$
titán

Reálisnak tűnik, de az aksi nagyon karcsú. Gondolom majd ehhez is lehet nagyobbat venni, amivel kb hozza majd az S2 üzemidejét.

Dive ever, work never.

(#45) Soos95 válasza ForRedGlory (#43) üzenetére


Soos95
tag

Itt van egy kis ellentmondás: "and a 4.7” Super Amoled HD screen (resolution 720 x 1280)"

"- 4.8” Super Amoled HD (313 pixels a inch.) (resolution 720 x 1280)"

Most akkor mekkora képernyő lesz? 4.7, vagy 4,8? :F

(#46) zeroo5ux


zeroo5ux
aktív tag

http://www.androidcentral.com/no-not-samsung-galaxy-s-iii-either

remélem igaz és az utoljára kiszivárgott rondaságnak nincs köze a valósághoz...

a cikket közbe frissítették az alábbi linkkel: http://versusio.com/en/samsung-galaxy-s3-vs-apple-iphone-4s-64gb

[ Szerkesztve ]

(#47) F-ECT$ válasza zeroo5ux (#46) üzenetére


F-ECT$
titán

Vicces az a versus, főleg hogy ez még mind csak találgatás.

Dive ever, work never.

(#48) ForRedGlory válasza Soos95 (#45) üzenetére


ForRedGlory
félisten

4.8

(#49) Soos95 válasza ForRedGlory (#48) üzenetére


Soos95
tag

Kár, nekem a 4.7 is bőven "megfelelne". :))

(#50) Xaels


Xaels
félisten

[link] ez vajon már nem Fake? Mert ez ebben a formában khmmm...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.