Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:39:59

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S III MÉLYVÍZ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) vscotina


vscotina
aktív tag

szervusztok!

Tetszik ez a hír, remélem kis hazánkban is elérhető lesz mihamarabb :(( :K :)

[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#902) tomp válasza blueye (#900) üzenetére


tomp
félisten

Gondolom azért nem írják, mert ahogy mondtam itthon nem támogatott frekin megy csak. Na de a készülék nem tagadja le. Próbáld ki te is a kódos menüt. Olyan nincs, hogy belerakják mert egy másik modellje tudja és nem akarnak más szoftvert írni rá. S2-ből is van lte verzió. Az itthoni s2-n nincs is benne ebben a menüben az lte opció.

(#903) pzstm válasza vscotina (#901) üzenetére


pzstm
titán

szerintem amint elérhető lesz, nálunk is bekapcsolják ;)

Támogatom én is :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#904) Barnes


Barnes
aktív tag

Nem tudok dönteni, hogy fehért vagy kéket vegyek... Akinek kék van tud küldeni képeket róla?

[ Szerkesztve ]

(#905) xtremetuning válasza Barnes (#904) üzenetére


xtremetuning
addikt

Hiába fényképezzük le. Nem adja vissza. Sokkal szebb élőben.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#906) xtremetuning válasza xtremetuning (#905) üzenetére


xtremetuning
addikt

By the way : tud valaki olyan módot nekem, amivel a régi sII-ről át tudom tenni az üzeneteimet az sIII-ra? Illetve a játék mentéseket és a beállításokat ?

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#907) muveszur válasza xtremetuning (#906) üzenetére


muveszur
addikt

Az üzenetek mentésére szerintem a legjobb az SMS Backup+ program, a Gmailedre szinkronizálja az összes smsedet, mmsedet, akár automatikusan is. Aztán az S III-ra is felteszed, és kiválasztod a restore opciót ;)

Játék mentéseket pedig elvileg a Titanium Backup tudja menteni, de hogy az S II-es mentéseid menni fognak-e S III-n, az egyáltalán nem biztos, én nem próbálkoznék vele.

(#908) xtremetuning válasza muveszur (#907) üzenetére


xtremetuning
addikt

Az üzenetekre köszi az ötletet. Igen, a titanium GB mentéseimet nem restoreolnám a jégkrémre :DDD

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#909) agabe válasza ForRedGlory (#895) üzenetére


agabe
addikt

csak 30-40 percig volt kezemben az s3-as...még a simogaton (direkt a vegen mentem), es ott bongettem vele, de operat ott nem tettem ra, ezert arrol konkret tapasztalatom nincs, de haverom one x-e kicsit tovabb volt nalam, es nem ereztem rossznak, persze nem egymas mellett probaltam oket, csak az s2-hoz tudtam kozvetlenul hasonlitani, es mindketto jobb volt (minden resznel nem csak a bongeszonel), de fura volt, hogy egyiknel sem ereztem igazi ugrast a kijelzon kivul, igy a ketto kozott sem lehet hatalmas elteres... az igaz, hogy az s3-as mintha jobban osszeallna, de ez mar nagyon apro kulonbseg.

[ Szerkesztve ]

(#910) F-ECT$ válasza xtremetuning (#908) üzenetére


F-ECT$
titán

1 próbát megér, nálam minden ok volt TBP-vel a GB -> ICS váltáskor.

Dive ever, work never.

(#911) Varszegig válasza xtremetuning (#906) üzenetére


Varszegig
veterán

Játék mentésekre: datasync pl.
De tbpvel sincs baj, ha ésszel csinálja az ember, csak az adatok, és csak a letöltött appokra.

[ Szerkesztve ]

(#912) kopeszgomez


kopeszgomez
csendes tag

Sziasztok!

Csatlakoztam az S3-asok táborához. :DD
Sokat olvastam HOX és S3 teszteket / hozzászólásokat, nagyobb aksi miatt az S3 volt az esélyesebb.
Aztán Telenornál egymás mellé tettem szürke HOX-ot és a fehér és kék S3-at (ezek voltak készleten). Abszolút nem mondhatom, hogy a HOX minőségibbnek hatott volna, legalábbis nekem jobban bejött a kék S3, így ezzel távoztam :)

(#913) agabe


agabe
addikt

valaki romolásról szerzett már tapasztalatot? ez is ugyanolyan egyszerűen visszaállítható gyári állapotra ha gari miatt szükség van rá mint s1, s2 ?...custom kernel számlálót megoldották-e már, root jog ?
tudom ott az xda, de meló közben örülök ha időnként fel tudok nézni ide.

[ Szerkesztve ]

(#914) FragMaster válasza agabe (#913) üzenetére


FragMaster
addikt

A számlálót ha jól láttam chainfire megoldotta szoftveresen, már jig sem kell.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#915) xtremetuning válasza agabe (#913) üzenetére


xtremetuning
addikt

Nnnna ez engem is érdekelne... :B

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#916) pzstm válasza FragMaster (#914) üzenetére


pzstm
titán

S2 alatt sem kell már egy ideje ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#917) muveszur válasza agabe (#913) üzenetére


muveszur
addikt

Gyakorlatilag ott folytatták a modderek, ahol az SGS II-n abbahagyták. Hihetetlen, hogy már szinte június első két három napjában meg lett oldva minden. Romfrissítés, root, kernel csere, recovery csere (itt az SGS eddigi szériáival ellentétben nem függ a recovery a kerneltől, lehet külön is cserélni), triangleaway, cwm, mindenféle jó cucc, már van OC, UV, különböző governorok, szóval minden... :C

(#918) xtremetuning válasza muveszur (#917) üzenetére


xtremetuning
addikt

Az dúúúrva :C Ugyanúgy odinnal megy minden ?

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#919) muveszur válasza xtremetuning (#918) üzenetére


muveszur
addikt

Pontosan...(bár még nem birtoklom az S3-at, de azért mindennap felnézek az xda-ra, hátha van valami okosság...

Igazából még a BLN-t nem csinálta meg senki sem, igaz a LED mellé mi értelme lenne, de azért én még szeretnék valami ilyesmit is...Illetve a Voodoo Sound nem készült még el, ha minden igaz, de az se késik már soká, legalábbis supercurio dolgozik rajta.

(#920) xtremetuning válasza muveszur (#919) üzenetére


xtremetuning
addikt

Remek.... este meló után, ha még lesz erőm, rákukkantok. Igazából nekem egy kék theme is elég lenne a gyári színes helyett :DDD

Jah és kössz a tippet sms backup+ áttolt mindent szépen. :R

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#921) Varszegig válasza muveszur (#919) üzenetére


Varszegig
veterán

Azért van benne új okosság, amiben naplázzók a módosításokat.
chainfire blog

(#922) muveszur válasza Varszegig (#921) üzenetére


muveszur
addikt

Ezt még nem is olvastam... :R

Nagyon szépen összefoglalta a dolgokat,és rengeteg jó meglátás van benne...Tökéletesen egyet kell értenem vele...
Egyébként én nem nagyon hallottam olyanról, akitől root miatt vonták volna meg a garanciát...szerintem az eseteknek nagyon kis százaléka. Mert ahogy írta ő is, A Samsung akarja, hogy elérhető legyen a telefonjára mindenféle okosság a közösségtől. Ha nem akarná,már régen lépne az ügy érdekében, és nem ilyen log és számlálók személyében...

(#923) smoli


smoli
aktív tag

A smart stay funkcióval kinek milyen tapasztalatai vannak. Nálam nem igazán akar működni.

(#924) kopeszgomez válasza smoli (#923) üzenetére


kopeszgomez
csendes tag

Ha világos van működik, de villany mellett változó.
Alapból egyébként ki volt kapcsolva nálam, és eltartott egy darabig amíg rájöttem, hogy az intelligens állás akar lenni a smart stay :DDD

(#925) smoli válasza kopeszgomez (#924) üzenetére


smoli
aktív tag

Hát lehet, hogy csak amiatt, mert én csak este villany mellett próbálgattam, de nekem többnyire nem működik. :(
Majd holnap nappali fénynél is tesztelem.

(#926) F-ECT$ válasza smoli (#925) üzenetére


F-ECT$
titán

Mint ahogy a tesztben írták, és ahogy várható is volt.

Dive ever, work never.

(#927) somnia


somnia
őstag

Sziasztok!
Légyszi segítsen valaki!
A Dell latitude D 820 laptopom nem ismeri fel az S3-at, vagyis nem tudja telepíteni a hardvert, de a lányom Dell d500as lapcsija egyből feltelepíti és klasszul lehet fájlokat másolni oda-vissza.
Mit lehetne csinálni az én laptopommal, hogy azon is lehessen másolgatni és akkor nem kellene mindig a gyereket elzavarni a sajátjától?
Mindkettőn Xp van.
Köszi ha valaki segít.

(#928) Robertoq válasza somnia (#927) üzenetére


Robertoq
őstag

Telepítettél a saját gépedre valamit? Válaszd itt a Szoftverek opciót a bal oldalon töltsd le a Kies, azt hátha felpakol minden szükséges drivert.

(#929) somnia válasza Robertoq (#928) üzenetére


somnia
őstag

Köszi, de a Kies fenn van, mégse.
Feltettem már a Samsung USB android drivert is.
Azért nem értem, mert az S2-t simán látja.

(#930) Varszegig válasza somnia (#929) üzenetére


Varszegig
veterán

lehet üti egymást az s2-vel

(#931) somnia válasza Varszegig (#930) üzenetére


somnia
őstag

Márhogy mi?

(#932) Varszegig válasza somnia (#931) üzenetére


Varszegig
veterán

a driverek. az usb eszközök között lehet le kéne szedned valamit az eszközkezelőben.

(#933) outcast


outcast
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek melyik navigációt érdemes rá felrakni, mert úgy tudom, erre a felbontásra nincsen IGO?

(#934) somnia válasza Varszegig (#932) üzenetére


somnia
őstag

Köszi.
Töröltem a Kiest meg az Usb drivert, újratelepítettem a Kiest és most minden gromek :R

(#935) somnia válasza outcast (#933) üzenetére


somnia
őstag

Sygic, Navigon.

(#936) outcast válasza somnia (#935) üzenetére


outcast
csendes tag

Ok, köszönöm, kipróbálom...remélem holnap már én is boldog S 3 tulaj leszek... :-)
Egyébként az S voice-hoz nem tudtok egy leírást, hogy mire képes pl: nincsenek-e valahol példamondatok leírva, hogy miket ért meg, mire tudom konkrétan használni, mert a magyar használati utasításban (samsung oldaláról töltöttem...) erről semmit nem találtam...

(#937) smoli válasza F-ECT$ (#926) üzenetére


smoli
aktív tag

Nappali fényviszonyoknál egész jól szuperál a smart stay, ha ennyire jó lenne esti fényviszonyoknál is meg lennék vele elégedve.
Remélem a későbbiekben javulni fog még ez a funkció.

(#938) Atla


Atla
senior tag

Na visszakaptam a pénzem a vásárlástól való elállás után / HTC OneX T-mob. /
Rendelni akartam egy kék S3-at szintén T-mobil,csak sajnos kék szinben nincs készleten.
Szerintetek jövöhétre érkezik-e?Vagy legyen fehér?Más szolgáltató nem játszik.

[ Szerkesztve ]

(#939) smoli válasza Atla (#938) üzenetére


smoli
aktív tag

Szerintem menj el egy olyan boltba, ahol mindkettőből van készlet és csekkold le magad, csak úgy tudsz jó döntést hozni.
Én élőben való tapizás után, egyértelműen a kék mellet döntöttem, pedig előtte képek alapján a fehér sanszosabb volt.

(#940) kopeszgomez válasza smoli (#925) üzenetére


kopeszgomez
csendes tag

Rossz helyre ment a hozzászólás. Nem is értem miért, másik topikban nyomtam a válaszra :(

[ Szerkesztve ]

(#941) zeroo5ux


zeroo5ux
aktív tag

SiyahKernel már most nem kevés tudással rendelkezik :C

mikor fog eldőlni hogy melyik lesz a végső topik?

(#942) xtremetuning válasza zeroo5ux (#941) üzenetére


xtremetuning
addikt

Ahogy elnézem a másik jobban pörög, viszont itt optimalizált a társaság.... :DDD

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#943) ForRedGlory válasza xtremetuning (#942) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"optimalizált"

Ejj de szépen mondtad :C

(#944) xtremetuning válasza ForRedGlory (#943) üzenetére


xtremetuning
addikt

:DDD

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#945) boszitom


boszitom
csendes tag

Hali Mindenkinek!

Az S8500 Wave fórumról nézek át ide - minden nap, de az ottani nagy pezsgés után szokatlanul nagy itt a csend.
Valszeg leköti a fórumozók figyelmét a "Nagypályás" beüzemelése, az ismerkedés.
Erre a vasra fogok váltani, ezért szeretnék minél több tapasztalatot szerezni - Tőletek.

Ha lehet és van mit; kérem osszátok meg a leendő társakkal.

Üdv

[ Szerkesztve ]

SGS 5 a csúcs

(#946) zeroo5ux válasza boszitom (#945) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

sokan a másik topikba írnak: [link] , ott rengeteg infot találsz ;)

(#947) boszitom válasza zeroo5ux (#946) üzenetére


boszitom
csendes tag

Köszönöm, már lépek is.

SGS 5 a csúcs

(#948) lecsek


lecsek
tag

Van valakinek tapasztalattal azzal kapcsolatban, hogy bármilyen OTG kábel jó a telefonhoz? akár SII-hez való, vagy csak kimondottan SIII név alatt eladott a megfelelő?

(#949) zeroo5ux válasza lecsek (#948) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

most teszteltem le egy gyári nokia otg kábellel (kábel csatlakozóját kicsit át kellett alakítani mert szögletes volt), teljesen jól működik mint anno az S2-vel.

exFat-ra formázott pendriveot is látja (írni és olvasni is egyaránt)

(#950) mate198712


mate198712
tag

Hello Mindenkinek!!!

Vettem egy S3-at szombaton, minden faja is volt, nem volt se külső se kijelző hibája, azt hittem végre egy telefon ami elsőre jó.

De tévedtem, mégpedig a tegnapi napon elég sokat telefonáltam, úgy ahogy ma is. És mindenki panaszkodott arra, hogy alig hall, meg ha épp hall is olyan mintha egy dobozból beszélnék. Egyedül akkor volt jó ha már a számba vettem a telefon mikrofonját és úgy beszéltem, de még akkor se volt olyan éles mint amilyennek kellene lennie.

Nem tudom, volt másnak is a mikrofonjával már problémája ?
Vagy minden S3 ilyen szar mikrofonnal van ?
Bár ezt kétlem mert az S2nél semmi ilyen nem volt tapasztalható.

Vélemények ? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.