Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) Hina


Hina
aktív tag

Egyébként nem nagyon értem ezt az SoD hirtelen mindenkinek dolgot..
Annakidején 9 hónapig használtam az s2t, de nem volt ilyen.
Elfáratt az anyag :F vagy mi lett velük??
Nekem az akkori romokkal ment rendesen.
Nem lehetséges, hogy valamit a programozók szúrtak el :F

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#7052) randras válasza BigT (#7050) üzenetére


randras
veterán

"Mondd, hogy Android." :DD

(#7053) dbilas válasza Dongatto01 (#7046) üzenetére


dbilas
tag

Na akkor...

Jobban hozzáértők szóljanak ha tévedek!!!

Most ugye működik a készüléked! Leírtak alapján Rootolva is van...

Készülék rádug a gépre, másolod a telóra a zipet XXLSJ_NeatROM_Lite_v4.0.

Ha ez megvan akkor recoveryben indítod a telót! (Home gomb, bekapcsoló gomb hangerő fel gomb egyszerre lenyomod majd amikor másodszorra bejön a samsung galaxy s2 felirat akkor elengeded!!!)

Beléptél a Recoverybe.

Mounts and Storage Menün belül kell neked:

Format System
Format Data
Format Cache

Ha ez megvan akkor Advanced Menün belül:
Wipe Dalvik Cache

Majd go back és a főmenüben Wipe Cache Partition

Ezután Install Zip:

Choose zip from Internal sdcard:

Itt kiválasztod és telepíted...

Remélem érthető!

Jobban hozzáértők cáfoljanak meg, ha valami hülyeséget írtam!

(#7054) GZoli7 válasza Dongatto01 (#7030) üzenetére


GZoli7
senior tag

Én annyit tennék hozzá, hogy semmi chipes bugja nincs a telómnak az ellenőrző programok szerint, ettől függetlenül 4.0.3. alatt folyton SoD volt, amióta nem használom, azóta semmi.
Leak is jó, ott csak a zárképernyő bug volt, de arra már van javítás.
Nálam a CM10.1-ek nagyon jól működnek, az akksi idő fantasztikus, csak hiányzik pár Samsung feature. :D

[ Szerkesztve ]

(#7055) Dongatto01 válasza GZoli7 (#7054) üzenetére


Dongatto01
tag

siker :C felraktam most barátkozom a felülettel aztán tesztelem pár napig aztán majd kiderül idö megmondja hogy marad vagy nem.Mégegyszer mindenkinek aki segített KÖSZÖNET érte :R :R

(#7056) Hina válasza dbilas (#7053) üzenetére


Hina
aktív tag

És előtte mentsd le a telefonodról az adatokat!

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#7057) dbilas válasza Hina (#7056) üzenetére


dbilas
tag

ez gondolom egyértelmű... :) :))

(#7058) Hina válasza dbilas (#7057) üzenetére


Hina
aktív tag

Sajnos nem mindenkinél. Utána meg reklamál, hogy úgy gondolta, mert nem írtam le.. :((( Pláne, ha valami fontos infoo van SMSben, meg sose volt névjegy backup és nem is szinkronizál google fiókkal.

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#7059) bAtt001


bAtt001
addikt

lenne egy apró kérdésem még, root efs custom rom megvolt. gyári ics alatt is olyan bután ismerte fel a gép a telefont kábelen mint valami média eszközt és ez megmaradt JB alatt is. van erre valami megoldás, hogy mint egy pendrive-ot ismerje fel? sima S-en alap volt ez a funkció ezért nem értem itt mi történik.

(#7060) Klarsa válasza bAtt001 (#7059) üzenetére


Klarsa
tag

Igen, van rá lehetőség! De sajnos ezt minden alaklommal el kell játszani!
Beállítások-->Egyebek-->USB beállítások-->Tár csatlakoztatása a számítógéphez gomb

[ Szerkesztve ]

(#7061) istvan47 válasza bAtt001 (#7059) üzenetére


istvan47
senior tag

[link]
Telepítsd fel és jo lesz az USB kapcsolat :U :R
Nem média eszközként ismeri fel hanem tárolóként

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#7062) knyitogato válasza Goldmen75 (#6935) üzenetére


knyitogato
őstag

S3 Mini: Nagyon ajánlom. Élmény a használata, nem akad, nem laggol, szép, gyors. Sokkal jobb a felhasználói élmény, mint az S2-vel JB Leakkel... :( 90k-t simán megér függetlenül, szolgáltatónál nem tudom mennyi.

[ Szerkesztve ]

(#7063) bAtt001 válasza Klarsa (#7060) üzenetére


bAtt001
addikt

köszi mindenkinek megtaláltam, ha valakinek kellene angol 4.2-ben akkor system settings / menü gomb / usb computer connection, itt lehet váltani alapból :)

(#7064) kungzi válasza puttony01 (#7042) üzenetére


kungzi
veterán

Szia

Nem biztos, hogy már tégla a telód!

Nyomd már meg a hangerő le+home+power-t egyszerre, ez a download mode. Ha ezzel nem megy, akkor valahonnan szerezz be egy ilyen pár száz forintos kütyüt. Sokszor életet ment. Ha ezzel se jön be a download mode, akkor szerviz és beadsz valami kamu szöveget, vagy megkeresed fagyalllo kollégát.

Ha értesz a forrasztás és elektronikához, akkor házilag is elkészítheted. :)

[ Szerkesztve ]

(#7065) Prof01 válasza istvan47 (#7061) üzenetére


Prof01
veterán

Ezt próbáltam én is, valóban USB-ként fogja felismerni, viszont egy olyan gond van vele, hogy nagyon visszafogja az írási sebességet. Kb. 1-1,5Mb/s-mal másolt csak. :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#7066) knyitogato


knyitogato
őstag

Szörnyű ez a rengeteg SOD...nekem 2011. októberi a telóm, és soha nem tapasztaltam ilyet...lekopogom.

(#7067) busman válasza knyitogato (#7062) üzenetére


busman
addikt

Jah meg sokkal gyengébb a vas is alatta...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#7068) zseko


zseko
veterán

Úgy tűnik kénytelen leszek áttérni virágbolti vonalra ha új programokat szeretnék kipróbálni, a bankom lecserélte a visa kártyámat maestro-ra amit nem eszik meg a google wallet :((( :W Nem is tudom melyikhez menjek most qrva anyázni, guglihoz nem találtam eddig emailt ahová lehetne írni. A bankkal is el fogok beszélgetni.

HR24.hu

(#7069) laszlolczka válasza busman (#7067) üzenetére


laszlolczka
őstag

Azért az kicsit túlzás hogy sokkal,minden napi használatnál nem igen lehet észre venni.Az optimalizáláson nagyon sok múlik.Az hogy ericsson proci van benne,attól jó még az.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#7070) kano válasza zseko (#7068) üzenetére


kano
nagyúr

Válts bankot.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7071) Hina válasza zseko (#7068) üzenetére


Hina
aktív tag

A maestro-t nem tudom, de a masert azt elfogadja.

2009 Július 27 óta a Google nem fogadja el a maestro kártyákat..

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#7072) knyitogato válasza busman (#7067) üzenetére


knyitogato
őstag

És? Kit érdekel, mi van benne, ha sokkal jobb kezelni, mint pl az S2-t? :)
Ne legyél ennyire geek :) Felhasználói élmény a lényeg, és abban csillagos ötös. Nem akad, nem laggol, minden szuperül fut rajta. Egyedül a kijelzőbe lehet belekötni, de abba is csak akkor, ha egy S2 van mellette.
Lóf*szt ér a specifikáció, ha laggol meg sodol meg egyebek, és állandóan romolni kell, hogy hasonlóan smooth legyen.

(#7073) busman válasza knyitogato (#7072) üzenetére


busman
addikt

Ki a xart érdekel hogy milyen az s3 mini....s2 topic nem?
Jó lenne ha nem sértegetnél...te geek..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#7074) maggi1886076 válasza knyitogato (#7072) üzenetére


maggi1886076
addikt

Kérlek fáradj át ide!
Ne itt keltsd a feszültséget.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#7075) kenwood válasza knyitogato (#7072) üzenetére


kenwood
veterán

nekem az s2-om sem akad,vagy lagol.
igaz,nem is szorom tele mindenfele szir-szar sufni romokkal,teljesen jo a gyari 403.
3 honap alatt kb. 2X fagyott le,ha valamit nem tolt be instant,ott meg az I9300-nak is gondolkodnia kell.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#7076) zseko válasza kano (#7070) üzenetére


zseko
veterán

És ez megoldás? Nem tudom mivel jár, de biztos nagy macera, mindenhol lecseréltetni a bankszámlaszámomat. Vonják a számlákat, net, tv, mobil, stb. Egy darabig biztos megoldás, a 'biztonságra hivatkozva' cserélték le a kártyát mivel a Visa Electron nem chip-es a maestro meg az. De ez alapján előbb-utóbb valószínűleg más bankoknál is lehet váltás.

(#7071) Hina: Igen, azóta megtaláltam én is :((( De ha nem kell a pénzem a google-nak akkor nem kell...

Azóta máshol sem tudok vele fizetni, pl. Steam, de az legalább megoldható alternatívan, mint a PayPal.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#7077) knyitogato válasza busman (#7073) üzenetére


knyitogato
őstag

A geek hol sértegetés? :D Na ne már :)) Én is az vagyok sokszor :D

Valaki kérdezett az S3 Miniről, és többen reagáltak is rá. (vagy az S Advance emlegetése nem off? :D aki ezt a telót említette S3 Mini helyett, az miért nem lett leszúrva? :D ) Te meg az én reagálásomra reagáltál :)

#7074 maggi1886076: hol a feszültség? :) Úristen, gyerekek, azért ne legyetek már ennyire hiperérzékenyek... ennyire ingerszegény környezetet szoktatok meg?

#7075 Ez lenne a minimum!

[ Szerkesztve ]

(#7078) kano válasza zseko (#7076) üzenetére


kano
nagyúr

Ez csak kamu a bank részéről. Adhattak volna neked chipes Visa Electront (mint ahogy nekem már kb. 2 éve az van). Egyébként jelenleg minden kiadott bankkártya chipes.
Ha nem, hát nem .... Nekem jó úgy is, ha ott maradsz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7079) futor válasza busman (#7073) üzenetére


futor
aktív tag

+1

(#7080) kenwood válasza zseko (#7076) üzenetére


kenwood
veterán

azert 1-2 csoportos beszedesi megbizashoz csak nem kell diploma.
mostani bankodnal ki intezte el ezeket ? :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#7081) robyg válasza zseko (#7076) üzenetére


robyg
senior tag

Ezt én se értem miért cserélték le neked egy rosszabb kártyára.
Nem lehet hogy lejárt? Bár akkor is egy ugyanolyanra kellett volna cserélnijük.

Létezik olyan kártya ami csak virtuális/digitális.
Én olyat használok a bankomnál meg a google playnél.
Van rajta kb 3000-4000Ft és nem több.Ha lemerül pedig feltöltöm.

Egy pár hónapja használom én is pedig annak idején mikor nyitotttam a bankszámlát adták hozzá.

(#7082) knyitogato válasza robyg (#7081) üzenetére


knyitogato
őstag

Google Playnél például a CIB Internetes kártyája működik jól.

(#7083) pzstm válasza knyitogato (#7082) üzenetére


pzstm
titán

CIB internetkártya jó paypalhoz, Windows store-hoz, WP store-hoz és Xboxhoz is;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7084) robyg válasza knyitogato (#7082) üzenetére


robyg
senior tag

Nálam az OTP-nél JUMP webkártya a neve.

(#7083) pzstm: A Games for Windowsnál próbáltam evvel fizetni.De nem ment. Vagyis ment a k@cs@g leemelte pént de nem fogadta el nem engedett tovább.
Azóta nem próbáltam inkább pontokat adok hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#7085) Szelley válasza knyitogato (#7077) üzenetére


Szelley
senior tag

mivel az advancet nem ugy említettem, hogy sokkal jobb mint az s2. köszönő viszonyban nincsenek egymással, még az s3 minivel se...

(#7086) Depyangel


Depyangel
tag

Sziasztok!
Ne haragudjatok, ha hülyeségeket kérdezek de segítségre lenne szükségem.
Ha valahogy fel rakom a telefonomra a Leak-elt 4.1.2-t(bár még ezzel kapcsolatban sincs tapasztalatom) akkor nem vész el a hálózatfüggetlensége? Pontosan nem tudom ez hogyan működik. Másik kérdés, ha én fel rakom a Leak-elt verziót és netán megjön a hivatalos frissítés akkor kapok arról értesítést és le tudom KIES-el frissíteni a normál verzióra? (mert úgy olvastam ez a Leak csak egy beta/teszt verzió még)

Elég kezdő vagyok ebben a témában. :) :B

(#7087) maggi1886076 válasza Depyangel (#7086) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ha gyárilag nem független akkor elvileg elveszik.Nekem nem veszett el. Ezt a témát hanyagold sztem itt a fórumban!

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#7088) knyitogato válasza Szelley (#7085) üzenetére


knyitogato
őstag

Privátban szívesen elmondom, milyen a két készülék egymáshoz viszonyítva, és miben kellemesebb egyik és másik, lévén mindkettőt gyakran nyomogatom ;)

[ Szerkesztve ]

(#7089) Asmodeus01 válasza maggi1886076 (#7087) üzenetére


Asmodeus01
tag

Nem kell hanyagolni,nem a függetlenítés menetét kérdezte!
Sajna sokan beleestünk /önhibánkon kívül/ ebbe a xarba,, :(((

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#7090) knyitogato válasza pzstm (#7083) üzenetére


knyitogato
őstag

Tök jó. :) Ezekkel a netkártyákkal érdemes fizetni ezeken a csatornákon szerintem. Ez mindenkinek hasznos infó.

(#7091) Depyangel válasza Asmodeus01 (#7089) üzenetére


Depyangel
tag

Így igaz, nem a függetlenítésről szól az irományom. Én (ha minden igaz) gyárilag függetlenként vettem, boltban.

(#7092) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Üdv!
Hogyan tudom kikapcsolni hogy üzenet érkezésekor (sms) ne olvassa fel a telefon hogy kitől kaptam, vagy hogy kaptam üzenetet?
(full magától beállította, múltkor a hívó nevét is bemondta, pedig semmit nem állítottam, néha kajak magától beállít dolgokat...amúgy meg gyári 4.03 van fenn, Telenorfüggő)

(#7093) kenwood válasza Depyangel (#7091) üzenetére


kenwood
veterán

akkor viszont nincs is kerdes.ha fuggeltenkent vetted, es hirtelen megjelenik egy simlock rajta,oruljon az elado,h csak a penzt kell visszaadnia,nem pedig a hatosagoknak magyarazkodni.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#7094) Depyangel válasza kenwood (#7093) üzenetére


Depyangel
tag

Értem, köszönöm. :)

De viszont még egy kérdés maradt :B

(#7095) Klarsa válasza Sandormaster (#7092) üzenetére


Klarsa
tag

Szerintem a beállítások-->nyelv és bevitel-->szövegfelovasó kimenete-->Vezetés mód lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7096) slimshady


slimshady
senior tag

A root-olás hogyan hat a garanciára? :)

üdv.: SlimShady

(#7097) Szelley válasza knyitogato (#7088) üzenetére


Szelley
senior tag

Ne haragudj, de ha szaggat és fagy egy S2, az user error. :) egy szűz 4.0.4, playből vásárolt alkalmazásokkal meg sem röccen!

(#7098) BigT válasza slimshady (#7096) üzenetére


BigT
senior tag

Ha az egyik van, nincs a másik

Samsung S7 edge

(#7099) vrgkrisztian válasza Sandormaster (#7092) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

a home gombot nyomd meg kétszer(vagy lépj be a menüben a "Beszélő" nevű appba...
nos,ott a Driving mode ne legyen bekapcsolva!

(#7100) knyitogato válasza Szelley (#7097) üzenetére


knyitogato
őstag

Egyetértek...

szerk: bár mikrolagok azért ics és jb leak alatt is előfordulhatnak szerintem, erre sajnos nem lehet válasz a user error sem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.