Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) raven12 válasza zoleeno1 (#6649) üzenetére


raven12
senior tag

Köszönöm! :)

(#6652) Prof01 válasza zoleeno1 (#6649) üzenetére


Prof01
veterán

Köszi szépen! Gyönyörűen működik! Egy kattintás volt, utána reboot és azóta usb csatlakoztatás után szépen teszi a dolgát! :R

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6653) ravensky13


ravensky13
tag

hr2 #6646 Ez marhajó! Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#6654) Prof01 válasza Prof01 (#6652) üzenetére


Prof01
veterán

Viszont a sebessége nagyon lassú. 1-1,5Mb/s-mal másol. Ez a feltelepített apk miatt lehet?

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6655) hr2 válasza ravensky13 (#6653) üzenetére


hr2
őstag

Nincs mit. :)

(#6656) Prof01


Prof01
veterán

Erre tudnátok mondani valamit, hogy ezt a hibaüzenetet hogyan távolíthatom el?: [link]

A telefon minden egyes bekapcsolásakor, ahogy beírom a PIN kódot, azután ugrik elő.
A belső memórián is bőven van most 8gb szabad, az SD-n is, de nem tudok rájönni, hogy mitől jött elő. Arra gyanakszom, hogy valamelyik programnál ragadhatott be ez az üzenet. Próbáltam minden féle App Cache Cleaner-t, de azok nem segítettek. :U

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6657) Weeman1 válasza Prof01 (#6656) üzenetére


Weeman1
veterán

Hát ezt a hibaüzenetet érdekes hogy kapod mikor azt mondod hogy rengeteg a szabad hely.

Xiaomi 11T Pro

(#6658) yozsee11 válasza Prof01 (#6656) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Fel van téve a Viber? Mert ismerős HTC telóján ugyanezt a hibaüzenetet dobálta folyton, amíg be nem raktam egy memóriakártyát a telefonba, azóta megszűnt a hibajelenség. Bár ebben az esetben ugye van benne SD...
Esetleg próbáld meg, hogy törlöd a Vibert és újra letöltöd.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#6659) Weeman1


Weeman1
veterán

JELLYBAM - v5.0.0

Xiaomi 11T Pro

(#6660) kano válasza hr2 (#6606) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem a Jeboo-val gyorsabb a rendszerem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#6661) pzstm


pzstm
titán

"@SamMobiles: Samsung to release JB update after Galaxy S II Plus is available #blamesamsung @SamsungMobile"

Husvetra csak lesz JB....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6662) knyitogato válasza pzstm (#6661) üzenetére


knyitogato
őstag

Szerintem lassan el kell fogadni, hogy egyáltalán nem lesz :) November,január,február, a Plus után... mi lesz a következő időpont? Lol... nesze neked prémiumkategória.

(#6663) kungzi


kungzi
veterán

Ez érdekes, mert reggel jött ki S2 Minus-ra JB :D , és alig jelenik meg most pár országban, ha most arra várnak, hogy mindenhol ahol megfog jelenni megjelenjen, akkor ebből nyáron lesz s2 update :D

(#6664) Senser87 válasza Weeman1 (#6659) üzenetére


Senser87
tag

Hopp a 4-es verziót észre sem vettem :D

Akkor erre ráreagálok :D

Dualboot esetén semmi különös teendő nincs, csak a primary romot fogja bántani, ugye?

Szerk.: El van írva, ez a 4.0.0-s verzió...

[ Szerkesztve ]

SAM GS23U

(#6665) pzstm válasza kungzi (#6663) üzenetére


pzstm
titán

mármint, hogy az S3 mini 4.1.1-es verziója frissült 4.1.2-re? :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6666) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Fel tettem 4 kérdést, egyre sem érkezett válasz (nem láma kérdés volt szvsz)
DE azóta 869szer volt sírás azért mert nem jött ki, nem jön ki, majd jövőre jön stb.
Úgysem azt fogjátok használni, 1000szer jobb CF-ek vannak, és mire az kijön, még jobban lesznek!
Nem értem a siránkozást!

Korábban Samsung Wavem volt, megvettem BADA 1.0-val, kaptam egyszer BADA 1.2-re frissítést, aztán csönd volt!
Nem volt se CF se más FW... ,

Örülök, hogy itt lehetettem, bár előrébb nem jutottam!

[ Szerkesztve ]

(#6667) kungzi válasza Senser87 (#6664) üzenetére


kungzi
veterán

Nem 5.0.0? :U

(#6665) pzstm

Galaxy S2+

Galaxy S2+

(#6666) chipi-85

mi volt az a 4 kérdés? :U

[ Szerkesztve ]

(#6668) dbilas


dbilas
tag

Jeboo kernel d " verzió "
Más is tapasztalt már újraindulást?
Kivettem a zsebemből és a pint kérte... gondolom újraindult...
Más...
Watchdog mára 1 mega adatforgalmat generált... az adatforhalom be se volt kapcsolva... ez hogy lehet?

Előre is köszönöm!

(#6669) pzstm válasza kungzi (#6667) üzenetére


pzstm
titán

jah ok. Csak mert i8190-hez is jött ma 4.1.2......

Vagy azt gondolják, S2-eseknek már mindegy, vegyenek majd "nemsokára" S4-et? :W

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6670) kungzi


kungzi
veterán

A net tele van azzal a hírrel, hogy a frissítés februárba ékezik, de az csak Szingapúrra vonatkozik. Van ott ám egy ilyen mondat is:

The good thing is that the update is ready and very soon we can expect Samsung to roll out Jelly Bean for Galaxy S2 in other parts of the world, including India.

A jó hír az, hogy a frissítés kész, és hamarosan számíthatunk a Samsung Galaxy S2 Jelly Bean frissítésére a világ más részein, beleértve Indiát is.

Reméljük így is lesz :)

forrás

[ Szerkesztve ]

(#6671) tresh válasza pzstm (#6669) üzenetére


tresh
addikt

Szerintem az s2 lesz az utolsó e téren bár én ráérek :D

(#6672) zack válasza kungzi (#6670) üzenetére


zack
nagyúr

Annyira szerintem ne várjátok a 4.1.2-öt...

Sok a panasz az üzemidőre 4.1.1-hez képest. Note2 és S3-nál is. Lehet én is visszatérek 4.1.1-re.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6673) gpek válasza tresh (#6671) üzenetére


gpek
tag

Ez azért is valószínű mert az S2 kronológiailag vissza fele a legrégebbi modell, ami megkapja a JB-t a Samsung palettájáról. (Meg ugye Exynos gond volt.)

Gpek

(#6674) knyitogato válasza dbilas (#6668) üzenetére


knyitogato
őstag

Nálam is indult már újra, ahogy az összes.

(#6675) tresh válasza gpek (#6673) üzenetére


tresh
addikt

Nekem ICS-el is teljesen megfelel ha leesz ha nem nekem tökéletes ez a kis kütyü :B

(#6676) seger


seger
addikt

4.1.2-ben iszonyatos az akku fogyasztás. 4.1.1-ben sokal jobb volt, azzal bírt 1 napot a teló, 4.1.2-vel alig. Remélhetőleg a véglegesben erre is lett valami javítás, mert nem az a megoldás, hogy az felhasználó vegyen új 2000-es akkut. Szerintem lehetne optimalizálni ezt is.

(#6677) Senser87 válasza kungzi (#6667) üzenetére


Senser87
tag

Csak a changelogot néztem, ott nem volt 5.0.0, csak a 4-es.

Abból gondoltam, amíg nem látom nem töltöm le :)

SAM GS23U

(#6678) kano


kano
nagyúr

Nektek, hogy jött be ez a NELP4 modem? Nekem valahogy nem jó. Halkabb és gyengébb minőségű is.
Vagy valamit én toltam el? :F

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#6679) kungzi válasza kano (#6678) üzenetére


kungzi
veterán

Nekem jo :P

(#6680) Sprite75


Sprite75
tag

Sziasztok
Valaki talákozott már a következő gonddal:

Eddig egy darabig a GoContact-ot használtam a névjegyekhez, de az nem tetszett, most visszatértem az alapra.
Az a gondom vele hogy az majdnem minden indításkor megjeleníti a SIM kártyán lévő neveket is.
Ilyenkor menü/megjelenítendő névjegyek/személyre szabás részben belépek és nyomok egy pipát. Ott már be van állítva hogy SIM-et ne mutasson Telefon memóriát ne mutasson csak a google fiókban lévő neveket.
Így már akkor csak a google fiókba lévé számokat mutatja de a névjegyek következő indításánál ezt újra el kell játszani mert megint ott vannak a SIM-en lévő nevek is.
A SIM-ről nem akarom törölni a neveket, ha véletlen eltűnne a telefonról akkor legalább ott meglegyen.

A fiókok és szinkronizálásnál a google fióknál van hogy az írja hogy a névjegyeket nem tudta szinkroniálni, de csak a névjegyeket, a többi (naptár, chrome) megy.

5let?

Ja alap 4.0.3

[ Szerkesztve ]

(#6681) laszlolczka válasza kano (#6678) üzenetére


laszlolczka
őstag

Nálam is jó :K

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#6682) Klarsa


Klarsa
tag

Ma volt az eddigi legdurvább SoD-om :Y
Tegnap este kb 10 óra körül vettem le a telóm a töltőről, ma reggelre 10-kor meg SoD fogadott és újraindításkor 26% fogadott :O éjfélkor még 98%körül volt az akksi

Ezért ez már nem semmi eddig 20%-nál még soha nem vitt le többet egy SoD

Sprite75 : ezt a problémát már én is tapasztaltam! A megoldás az hogy törőld a meglévő névjegyzék ikont a dock ból és az alkalmazásfiókban lévőt helyezd el dock-on. Utána pedig cseréld le az ikonját ugyan olyanra amilyen volt. Nekem ez megoldotta a problémát

[ Szerkesztve ]

(#6683) mfranky


mfranky
őstag

Tegnap nálam is jelentkezett először egy fura hiba...
14%-nál volt az akksi, kiírta, hogy tegyem töltőre...aztán kikapcsolt a képernyő és nem tudtam "felébreszteni"... töltőre dugtam, ami azt mutatta, hogy teljesen lemerült az akksi.... kb. 10 percet töltöttem, és 65%-on volt az akksi... ezt valaki meg tudja magyarázni??? :F

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#6684) Senser87 válasza Klarsa (#6682) üzenetére


Senser87
tag

Milyen romot használtok?
Azt sem tudom mi az a SoD, még nem találkoztam vele, éjfélkor lehúztam töltőről, 98%-on ébresztett 6-kor.

SAM GS23U

(#6685) tresh válasza mfranky (#6683) üzenetére


tresh
addikt

Vagy SoD-od volt vagy usb csati csere és aksi mert haldoklik :)

(#6686) Klarsa válasza Senser87 (#6684) üzenetére


Klarsa
tag

Nos a SoD egy nagyon utálatos jelenség ami megkeseríti a legtöbb új S2-es tulaj életét! Bövebb infóért írd be itt a keresőbe hogy SoD! Amúgy teljesen gyári rom van rajt nem piszkáltam még, mert lehet garianciáztatás lesz a SoD miatt ha nem oldja meg a jb frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#6687) tresh válasza Klarsa (#6686) üzenetére


tresh
addikt

Nekem ez a SoD inkább hw-s hibának tűnik mint sem sw bár az is érdekes hogy agyári függetleneknél meg nincs...pl nálam sincs semmi ilyen se más :))

(#6688) kungzi válasza tresh (#6687) üzenetére


kungzi
veterán

Gyari fuggetleneknek is ugyanaz a gyari szoftvere, mint a fuggoke. Szerintem nem onnan szerzik be, mint a fuggetleneket es mas a gyartosor, masok az alapanyagok. Szerintem is hw-s problema.

(#6689) edgelaszlo


edgelaszlo
senior tag

tegnap zsinórban 3 SoD-om volt (némi áthallás-Sodom...remélem van pár "öreg" itt aki érti :C )
so, fent említett tré, Armageddon JB AED, Dori kernel, NELP4 modem, vki itt azt írta szuper ennek a triónak a fogyasztása... tele lett a cipőm, kernel csere, Jeboo vissza, azóta semmi tré....
egyszerűen nem is értem...ráadásul azóta találkoztam ilyen marhasággal, mióta visszahozták a szervizből a telefont...

szerintem mindkettő amúgy...hw és sw szerencsétlen kombinációja....

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#6690) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

Tudom már nagyon unjátok, de én még mindig a netbeállítással kínlódok.

Most az van, hogy van ugye az MMS és az internet beállítás. megcsinálom mindkettőt a hozzáférési pontnál, és hiába bökök az internet beállítás mellett lévő pontra, pár másodperc múlva visszaugrik az MMS beállításra, és akkor ugyan be is jön az Edge jel a térerő mellett, néha villog is a fel és letöltést mutató nyíl, de internetem akkor sincs.

Most ez normális, hogy MMS beállítással akarna űködni az internetem? hihetetlen, de az internet beállítások egyszerűen nem akarnak működni. Próbáltam wnw-s, meg internet-es APN-t is. Kuka mindekettő.

Az ki van csukva, hogy hardveresen meghalt valami?
Esetleg leírnátok páran, hogy milyen az internet és MMS beállításotok? Hátha közte lesz az, ami nálam is működik, bár már kezdem feladni. És az a borzasztó, hogy még novemberig hűségem van... :/

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#6691) Klarsa válasza tresh (#6687) üzenetére


Klarsa
tag

Nos az én telóm gyári független és van SoD
szerk.: a szoftver 4.0.4 és nem MO-n lett vásárolva

[ Szerkesztve ]

(#6692) mfranky válasza tresh (#6687) üzenetére


mfranky
őstag

Nekem is gyári független, és nincs piszkálva rajta semmi... gyári 4.0.3-as XXLPS.

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#6693) laszlolczka válasza unrealnoise (#6690) üzenetére


laszlolczka
őstag

APN beállítások szolgáltatónként.Google-első találat.Reméle tudtam segiteni.Android T-Mobile, Vodafone, Telenor internet és MMS beállítása.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#6694) tresh válasza unrealnoise (#6690) üzenetére


tresh
addikt

Nem normális..melyik szolgáltatónál vagy ?

Nekem ez gyári automatikus beállítás volt hibátlanul megy a net. Voda

a többi szolgáltató beállítási adatai

Klarsa; mfranky: az érdekes akkor főleg hogy nekem már főpanel is volt cserélve szal nem régi hw van benne :))

(#6695) zack


zack
nagyúr

Hát... Az biztos, hogy mostanság az S2,S3,Note2 tulajokra rájár a rúd. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6696) kungzi válasza zack (#6695) üzenetére


kungzi
veterán

Sima note topikban is panaszkodtak paran SoD-ra.

(#6697) tresh válasza kungzi (#6696) üzenetére


tresh
addikt

Akkor én összeteszem a kezem se SoD,se Wifi se chip bug nincsen :)

(#6698) unrealnoise válasza tresh (#6694) üzenetére


unrealnoise
senior tag

T-mobile. És a google megvolt természetesen (laszlolczka kolléga :)), onnan szedtem a wnw-s internet-es APN-t is.

MMS-nek ezt írtam be: (ezekkel jön be az Edge jel)
név: mms
APN: mms
proxy: nincs beállítva
port: nincs beállítva
felhasználó név: mms
jelszó: mms
szerver: nincs beállítva
MMS-központ: http://mms.t-mobile.hu/servlets/mms
MMS-proxy: nincs beállítva
MMS-port: 8080
MCC: 216
MNC 30
hitelesítés típusa: PAP
APN típusa: nincs beállítva
APN protokollja: IPv4
Hozzáférési- név engedélyezve: kipipálva
Csatorna: nincs megadva

a netbeállításom "tökmindegy", hiszen úgyis átugrik erre a zöld pont. Ezzel meg gondolom nem is működhet a net, mert ez nem arra van. Legalábbis gondolom.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#6699) BloodRay


BloodRay
veterán

Az én telóm 2011 végi telenor-os és hogy ne csak rosszakat lehessen olvasni, semmiféle baja nincs 2012 szeptembere óta, mióta nálam van(előtte volt kijelző cserélve benne). SoD-ot hírből sem ismeri szerencsére sem hivatalos, sem a mostani Armageddon ROM alatt. Hálózatot nem dobál, kijelzője(a mostani) nem foltosodik. :) Ja és még nem repedezik, kopik a kerete sem. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6700) laszlolczka válasza kungzi (#6696) üzenetére


laszlolczka
őstag

Hát én most cseréltem 2012 12.07-én vásároltra,de semmi hiba.Mondjuk a réginél sem volt.Nagy mákom van.Egyébként gondolkodok 1 S3 mini cserén.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.