Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) zoleeno1 válasza Geri89 (#6890) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igy van, fagyalllot keresd, de egy biztos, csak a kulso uveget nem tudja cserelni, csak egyben az erintokepernyovel

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6902) Weeman1 válasza tresh (#6871) üzenetére


Weeman1
veterán

Mikor kiadták az S2-t,
még nem volt GG2.

Xiaomi 11T Pro

(#6903) kungzi


kungzi
veterán

Sracok felraktam a biftor romot, de nincs gyari bongeszo benne. Nem tudna nekem valaki linkelni? Vagy csinalni egy cwm-es telepitot?

(#6904) tresh válasza Weeman1 (#6902) üzenetére


tresh
addikt

Ja ja utána nekem is eszembe jutott bár ez a része sose érdekelt mert ez csak marketing fogás :)

(#6905) zoleeno1 válasza kungzi (#6903) üzenetére


zoleeno1
addikt

mi a peknek az neked, opera vagy boat browser rul3z :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6906) kungzi válasza zoleeno1 (#6905) üzenetére


kungzi
veterán

Mert azt szeretem hasznalni. Pls linkelje mar valaki...

(#6907) randras válasza kungzi (#6832) üzenetére


randras
veterán

Mert nekem nem jött meg tőle. Refund megvolt, de a ledühítőbb, hogy tutira feladta. Ellopta valaki valahol útközben.

DE! Ma megjött a második rendelés, angolföldről. Kicsit fura... középen egy fehér kosz volt a hátlapon (full bontatlan minden...) :W

Mindegy, legalább itt van. Sokkal jobb a fogása, mint eddig, jobban is tetszik, hogy alul nem áll ki. A korábbi tokommal sajnos inkompatibilis, tehát kell valami új.

Ötletek? :)

(#6908) TOTAL LOKI


TOTAL LOKI
tag

Sziasztok!

Pár napja kipróbálhattam egy S3-t. Gyönyörű.
1-2 héten belül pedig meg lesz végre az S2-m.
Egy kérdés: az S3-nak van egy bizonyos effektje, hogy a háttérképen fodrozódik a víz, amikor feloldjuk a telefon kijelzőjét.
Érdeklődnék: az S2-höz van úgymond ilyen alkalmazás, vagy kiegészítő, amivel a gyári feloldó animációt ilyenre cseréli le?
Gyönyörű az S3 feloldó animációja, ezért is érdekel.

Köszönöm a válaszokat!

TL

(#6909) kungzi válasza TOTAL LOKI (#6908) üzenetére


kungzi
veterán

Benne vannak a romokba!

(#6910) _greg_ válasza chipi-85 (#6878) üzenetére


_greg_
csendes tag

Szándékosan vajon hány óra készenlét alatt éghet be a státuszbar?

(#6911) TOTAL LOKI válasza kungzi (#6909) üzenetére


TOTAL LOKI
tag

Nem vagyok telefonszakértő. Ha jól értem, ez opr. rendszertől függ?

TL

(#6912) nfsu17 válasza TOTAL LOKI (#6911) üzenetére


nfsu17
veterán

Ha boltban veszel, nem lesz rajta. De vannak olyan romok, amikben benne van. Vagy majd talán a végleges JB-n. De ezt nem tudom biztosra.

(#6913) TOTAL LOKI válasza nfsu17 (#6912) üzenetére


TOTAL LOKI
tag

Igen, én is abban reménykedem, hogy a végső JB opr. rendszeren megtalálható lesz.

TL

(#6914) silvergod


silvergod
őstag

sziasztok.
a 4.1 meg hivatalosan nem jelent meg az s2 re igaz?
mert akarok venni egyet és a tulaj ezt állitja hogy az van rajta gyári köszönöm

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6915) kungzi válasza silvergod (#6914) üzenetére


kungzi
veterán

Februarban jon a vegleges frissites. De mar van gyari teszt rom, ami szinte tokeletes.

(#6916) silvergod válasza kungzi (#6915) üzenetére


silvergod
őstag

köszi,de azt nem ajánlhatta fel neki fel a frissítő igaz?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6917) randras válasza kungzi (#6915) üzenetére


randras
veterán

No! Nem holnap? :)

(#6918) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Helló mindenkinek ! :DD

Betyár rég jártam már erre ( cirka 14,000 hozzászólással ezelőtt :DDD)

A sok idő alatt összeakadt a bajszunk sámuellel, több dolog is van benne ami aggaszt:

1. És ez a probléma egyenesen a sírba kerget [link] [link] [link], mivel már küldtem egyszer szervizbe ezért állítólag kicserélték a kamerát és visszaküldték :U De mikor a kezemben fogtam már akkor rögtön láttam, hogy: A- vagy nem csináltak vele semmit, csak nyomtattak egy lapot hogy kicserélték, B- ugyan olyan selejt optikát tettek bele.
Eddig azt hittem hogy micsoda szuper ez a samsung szerviz, futárral kinyalják a hátsódat, sőt még házhoz is megy egy szakember. Ez mind szép és jó, de hogy a telemaxban mit hokiznak a telefonomba azt a kutya se tudja.
Tehát a kérdés az lenne, hogy mi tévő legyek? Küldjem el megint futárral? --ebben a módszerben már nem bízom. Vagy hívjak házhoz egy szervizest?--- az meg azért nem a legkellemesebb megoldás számomra, mert nem tartózkodom szinte soha otthon amikor ki tudnának jönni.
Tudja egyáltalán valaki, hogy ez mitől lesz ilyen? Nektek nincs hasonló problémáitok?

2. Szerintem a szervizből adódóan mintha halkabbá vállt volna a készülék. Lehetséges ez?

3. Szerintem ezt egy hard reset megoldaná, de azért megkérdezem. Sokszor van olyan problémám, hogy a wifit nem tudom bekapcsolni. Percekig úgy tesz mintha bekapcsolná, aztán semmi. Ilyenkor ha lezárom a kijelzőt, és várok egy kicsit kiüti a telefonomat szabályosan. Úgy kikapcsol, hogy nagyon sokáig kell nyomni a bekapcs. gombot hogy elinduljon és forró mellé.

4. Ha már minden gondomat bajomat kiírom magamból, akkor megemlíteném az akksit is, bár szerintem mindenkinek ilyen szar az ideje. Egy árva napot nem bír ki a telefonom rendes használattal (játék nélkül). Mindenki így van vele? Pár percenként esik egyet az akksi :U

Jelenleg ezek a legidegesítőbb problémák amik eszembe jutnak, a válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#6919) killmix


killmix
tag

Valaki? :F

Más:
omg

[ Szerkesztve ]

(#6920) nfsu17 válasza silvergod (#6916) üzenetére


nfsu17
veterán

igaz. biztos mókolt teló.

Pszihonaranc

"nem a legkellemesebb megoldás számomra, mert nem tartózkodom szinte soha otthon amikor ki tudnának jönni."
Nem csak haza mennek úgy tudom.

3. pont >> SoD

[ Szerkesztve ]

(#6921) Pszihonaranc válasza nfsu17 (#6920) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

mi az a sod?

(#6922) tresh válasza Pszihonaranc (#6921) üzenetére


tresh
addikt

jobb felül ird be a keresőbe van pár hozzászólás

(#6923) Hina válasza Pszihonaranc (#6921) üzenetére


Hina
aktív tag

Nem kikapcsol, hanem Sod-ol. Ez a Sleep Of Death jelenség. Annyira mély alvásba megy a teló, hogy nem lehet felébreszteni.
Egyébként Google

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#6924) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy CM 10.1 2013.01.14 alá feltettem a dorimanx kernelt V7.38 és V7.40-et is és nem megy a wifi hotspot vele.
Valaki tapasztalt hasonló problémát, vagy csak engem tisztel meg vele a telóm? :D :D
És esetleg megoldás van e rá?

Köszi!

Sziasztok!

(#6925) randras válasza killmix (#6919) üzenetére


randras
veterán

Ezt egyszerűen nem hiszem el. :DDD

(#6926) Pszihonaranc válasza Hina (#6923) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Fú az igen, látom dömpinggel jött elő ez a hiba :Y Akkor ez garanciálisan orvosolható, vagy mi a májkrém?
Írna esetleg valaki akinek volt ezzel gondja, hogy megoldódott-e?
Btw nem fognak kb hülyének nézni, amikor kérem a szervizest, hogy egyszerre 5 dolog miatt panaszkodom?:D

(#6927) logarithm válasza girnyau (#6924) üzenetére


logarithm
őstag

Hello,
changelog-ban írták, hogy nem megy cm10.1-en és JB sammy romokon a wifi hotspot.
Dolgoznak rajta, de nem megy minden egyszerre :D

[ Szerkesztve ]

(#6928) nfsu17 válasza Pszihonaranc (#6926) üzenetére


nfsu17
veterán

én úgy tudom nincs rá gyógyír, erősen szerencse kérdése a dolog

(#6929) Pszihonaranc válasza nfsu17 (#6928) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Bakker samsung :DDD ha ez valóban így van, akkor feldughatják maguknak a dél koreaiak :U
Hogy miért nem gyártanak telefont a magyarok :U:)

(#6930) Pityke78


Pityke78
őstag

Az mitől van, hogy sms-nél 70 karakter után már egy 2. sms-ként kezeli, illetve ha hosszabb az sms (3x70 karakter), akkor MMS-ként küldi el?
Ez beállítás kérdése?

Köszi

(#6931) nfsu17 válasza Pszihonaranc (#6929) üzenetére


nfsu17
veterán

pontosabban egy fél megoldás van, meg kell akadályozni a teló deep sleepbe kerülését. ezt egy progi megcsinálja. valami wakelock nevű.
hátránya, hogy gyorsabban merül a teló. jó esetben kibírja estig, de biztosabb napközben rátölteni ilyenkor.

(#6932) maggi1886076 válasza Pszihonaranc (#6929) üzenetére


maggi1886076
addikt

a magyat telefon gyartasbol inkabb nem kernek:DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#6933) kano válasza maggi1886076 (#6932) üzenetére


kano
nagyúr

Pedig az egyik legjobb minőségű Nokiák is itt készültek (5110).

(#6915) kungzi
Már februárban hiszel Te is? Ajjaj... :DDD Lesz ebből simán tavasz is, sőt még talán nyár is...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#6934) vrgkrisztian válasza Pszihonaranc (#6918) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

ebbe a telóba asszem többféle kameramodult raktak...
(talán: van:samsung,sony) asszem a samsungnak rózsaszín a közepe,a sony meg laggolva veszi fel a videót(fókuszálás közben) egyébként nekem is rózsaszín a közepe,meg laggol is a videó,szóval én nem tudom,hogyan van ez... a rózsaszín közép szerintem annyira nem zavaró,viszont a laggoló videó annál inkább :(( nekem is szervíz lesz ebből... :K
egyébként vidd vissza megint....
(a wifi azért fagy néha be,mert ez a 4.0.3 hibája...) valószínűleg a 4.1 majd javítani fogja... a kérdés,hogy mikor jön ki a frissítés :U
A SoD pedig még elég titokzatos,mert nem igazán tudni róla semmit... lehet hogy a rosszul megírt driverek(pl wifi) vagy lehet hogy hardverhiba...(és főleg az új s2-k nél fordul elő)

(#6935) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Srácok! S3 mini-ről mi a vélemény, van esetleg valakinek? Páromnak nézünk még mindig...:D

(#6936) girnyau válasza logarithm (#6927) üzenetére


girnyau
tag

De magán a CM10.1-en megy csak ha kernelt cserélek akkor nem és a dorimanx kernelnél nem látom changelogba, hogy nem menne, akkor most mi van?

(#6937) nfsu17 válasza Goldmen75 (#6935) üzenetére


nfsu17
veterán

attól függ mik az igények.
nekem ami elsőre szembetűnő volt a kijelző. sokkal pixelesebb, gyengébb, mint az s2.
viszont JB miatt meg smoothabb, és átlagos használatra elég a hardver.
de az árát szerintem nem éri meg.

(#6938) kungzi válasza Goldmen75 (#6935) üzenetére


kungzi
veterán

jobban jártok egy galaxy s advance telóval és a gyári jb-vel :K

[ Szerkesztve ]

(#6939) zoleeno1 válasza Pszihonaranc (#6929) üzenetére


zoleeno1
addikt

[link] [link] [link]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6940) Szelley válasza Goldmen75 (#6935) üzenetére


Szelley
senior tag

S Advance! Szerintem pont te kérdezted meg az Advance topikjában, ahol ki is fejtettem hogy miért NE az S3 Mini-t vedd...dupla áron van mint az Advance, hardverben/tudásban 90%-ig ugyanaz!

(#6941) noxon


noxon
őstag

Na ez érdekes.... fogta magát a teló és magától nem kapcsolja ki a képernyőt :Y JB leak jeboo van fenn...

We live in a simulated world...

(#6942) logarithm válasza girnyau (#6936) üzenetére


logarithm
őstag

changelog
Elvileg 7.40-en működhet, de még azt írják tesztelés alatt áll. Okosabbat nem tudok mondani :)

(#6943) busman válasza logarithm (#6942) üzenetére


busman
addikt

Làtom te felraktad..milyen?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#6944) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Egyetlen "apró" gond van....advancedet, nem lehet részletre venni csak spéci qrva drága csomagokkal, készülékváltásban nem, s ők se tudják megmondani miért nem!

(#6945) logarithm válasza busman (#6943) üzenetére


logarithm
őstag

Miui -n teljesen jó :) és nem is van nagyon más választásom.
Siyah-nál butább ugye, más kernel opció nincsen ezen a fronton tudtommal :)

JB sammy romokon nem próbáltam (XXLSJ).

[ Szerkesztve ]

(#6946) Szelley


Szelley
senior tag

Asszem elérkezett a JB-re váltás ideje :) Mostanában csak a Leak romról olvasok a topicban, CM vonalon mozog valaki? Mennyire jó napi használatra?

(#6947) porse válasza Szelley (#6946) üzenetére


porse
senior tag

Érdemben erre én sem kaptam választ, ma tettem fel, elég vajas, de le is merítettem belakásnál, eddig hibával nem találkoztam. De ez a jobbrabalra húzós képernyőzár, nem tetszik.

... szerintem.

(#6948) vrgkrisztian


vrgkrisztian
aktív tag

Na oké! Kész! Több baj van ezzel a telefonnal,mint nem :O
az akksi csak úgy eldobja a töltöttségét(naponta megtörténik,hogy lefagy,újraindul,és az akksi kb 50%ról 20-vagy kevesebb%-ra esett :F :(( :((( ) a wifi befagy,a kijelző foltos,a krómozott keret reped,és pereg,a kamera közepe rózsaszínes,a videófelvétel laggol,a teló SoD-ol,néha a töltőn nem tölt,reggel nem ébreszt...
hát valami nálam nagyon nem király :(((
ebből nálam garancia lesz,de cseréljék ki,mert rájukborítom az asztalt... :DDD
és még a nem küldi el az sms-t,vagy nem vagyok elérhető(nem tudnak hívni,nem jön meg az sms)problémát nem is említettem... :F

(#6949) hr2 válasza Pszihonaranc (#6926) üzenetére


hr2
őstag

Alaplap csere.

(#6950) hariboh válasza girnyau (#6924) üzenetére


hariboh
tag

Csak stock cm kernellel megy.

@Szelley
Nekem semmi gondom nincs vele. Talán az akksi bírhatná tovább. Napi használatra tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.