Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Az #1.hsz, a könnyebb frissíthetőségének érdekében a LOGOUT blogon elérhető!

Gyári Visszaállítás

Mobile ODIN használata

A topicban TILOS az OFFolás. Ha a témához szorosan nem kapcsolódó mondanivalód van, akkor azt a Samsung Galaxy Felhasználók OFF Topicja keretein belül fejtsd ki!

[ Módosította: 7 ]

(#2) busman


busman
addikt

Megvagy..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#3) maggi1886076 válasza ngabor2 (#1) üzenetére


maggi1886076
addikt

:C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#4) mandju


mandju
senior tag

Hmm... új topic.. :C

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#5) kecsetihunor válasza mandju (#4) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Igen... Hogy telik az idő... Én az első fórum 3000. hozzászólása óta követem a fórumot, úgy május közepétől. Szinte mindennek részese voltam, sok embert, fórumozót névről megismertem, szép emlékek fognak fűzni a telefonomhoz, persze továbbra is tulaja maradok, de ígyis másfél év távlatában :)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#6) Arween


Arween
senior tag

már mentem is a kedvencekbe :)

(#7) GrooveHero


GrooveHero
addikt

üdv itt is :DD
Szerintetek hány hsz múlva fog jönni a jébé? :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#8) kano


kano
nagyúr

Mégis új topic lett a vége.
Hogy ON is legyek, nekem a VK kb. 1 napig volt fent, de nekem is sokat evett. A NeatROM most stabilnak tűnik, de hiányzik a ripple screenlock.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9) maggi1886076 válasza GrooveHero (#7) üzenetére


maggi1886076
addikt

ha ilyen gyorsan gyűlnek a hsz-ek akkor a következő topicnál :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#10) nggabi


nggabi
nagyúr

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#11) Kerio


Kerio
őstag

:))

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#12) istvan47


istvan47
senior tag

:C
XXLSJ_NeatROM_Full :R
:C [lPár kép]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#13) sniphoe


sniphoe
aktív tag

Hogy visszataláljak.. :)

[ Szerkesztve ]

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#14) kungzi


kungzi
veterán

(#50000) GrooveHero

Neked miért nincs egyéni arcképed? :B ;] Volt már gorilla, meg bézbólsapkás csávó. Rossz voltál, hogy nem lehet?

Valahogy úgy, de lehet majd utána kérdezek, elég rég volt már az :D

(#15) Weeman1 válasza nggabi (#10) üzenetére


Weeman1
veterán

Te már megint itt vagy? ;]

Xiaomi 11T Pro

(#16) nggabi válasza Weeman1 (#15) üzenetére


nggabi
nagyúr

mindjá kapol a bézbózütőmmel ;]

"szenyor dzsíííí"

(#17) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Nektek még fel-fel villan a kijelző random időközönként? Nekem ma este elég sokszor megtörtént, és ahogy néztem a T-Mobile automatikusan küld egy üzenetet Krisztiánnak... Ki hallott már ilyenről? :Y

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#18) zoleeno1 válasza kungzi (#14) üzenetére


zoleeno1
addikt

Bezke féle rom hogyan bánik az aksival, a stock 4.1.2-höz képest?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#19) GrooveHero válasza kungzi (#14) üzenetére


GrooveHero
addikt

szerintem is kérdezz utána, egyéni elbírálásban fogsz részesülni, és kb 2-3 hét múlva majd max mondják, hogy várj x időt, de legalább tisztában leszel vele. Amúgy nem mondod, hogy enyimé lett az 50.000-ik hsz? :Y :Y :Y :Y wwwáááááááááá :C :C :Y :Y

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#20) kungzi válasza zoleeno1 (#18) üzenetére


kungzi
veterán

eddig nagyon jól :D most még nem nagyon tudok mit mondani, mert délután raktam fel, de most került a kezeim közé a gép, mert eddig vendégek voltak nálam :D

(#21) Weeman1


Weeman1
veterán

Jöhetne már az Omega v16.2. :((

Xiaomi 11T Pro

(#22) HardRic


HardRic
addikt

Jó is lesz gyári JB megjelenésével egy új topic :) keresgélésnek jót fog tenni.
And GSII is still the best phone ever.

(#23) Slovak


Slovak
tag

Jáááá, mennyivel jobbak ezek a színek..
(on topic!!)

(#24) kungzi válasza Weeman1 (#21) üzenetére


kungzi
veterán

miért várod te ennyire? ugyanaz lesz, mint a bezke féle :) semmit nem csináltak maguktól, max összepakolták a moddigolt cuccokat egy deodexelt rommal, ennyi ;]

omega se magának portolta mondjuk a multiwindowt és semmi más újdonság nem lesz benne a bezke féléhez képest szerintem

(#25) hdekakas


hdekakas
senior tag

Csomószor kapok oda az értesítési sávba reklámot, azokat nem lehet valahogy letiltani?

(#26) Weeman1 válasza kungzi (#24) üzenetére


Weeman1
veterán

Jó pár romot kipróbáltam amit Indie csinált,
tetszettek.
Most VK 6.1 van fent,de eszi az aksit,
azért várok rá ennyire.

Xiaomi 11T Pro

(#27) hr2 válasza hdekakas (#25) üzenetére


hr2
őstag

(#28) proly01


proly01
őstag

Mi az,hogy eszköz készenlétben 2ó 22p 35mp ?

Ez meríti a legjobban a telómat de a telóm már 4 órája be van kapcsolva :F

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#29) Rebell válasza proly01 (#28) üzenetére


Rebell
senior tag

Honnan tudok vmi app-t letölteni. Samsung Smart TV távirányításához?

(#30) nfsu17 válasza Rebell (#29) üzenetére


nfsu17
veterán

Samsung Remote App lets you control Samsung TV and BD products easily when you have them connected to the same wireless router.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#31) Rakeem válasza Rebell (#29) üzenetére


Rakeem
aktív tag

(hogy vissza találjak)

(#32) kecsetihunor válasza Slovak (#23) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Milyen színek? Én mindig a mobilarénás fórumot nézem, mert jobban szeretem, mint a logout, vagy prohardver színeket :)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#33) Rebell válasza nfsu17 (#30) üzenetére


Rebell
senior tag

Köszi :R

Ja: hogy ehhez is Router Wifi kapcs szükséges.

Tisztelt Fórumtársak.
Ha wifi Hot Spot be van kapcsolva, az azt jelenti, hogy működik a telefonon a Wifi? a Laptopom látja a telefont, de a telefon nem látja a Routert, Pls. help! :R

[ Szerkesztve ]

(#34) kungzi


kungzi
veterán

(#35) Antares83 válasza kungzi (#34) üzenetére


Antares83
tag

Nálam nem működik. Gyári JB leak van rajta.

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#36) kungzi válasza Antares83 (#35) üzenetére


kungzi
veterán

deodex rom kell hozzá :)

(#37) khorvat válasza Rebell (#33) üzenetére


khorvat
senior tag

Változatlanul a routerben nézelődnék a helyedben, más telefon wifije érzékeli a routert?
Milyen router ez pontosan?

(#38) Antares83 válasza kungzi (#36) üzenetére


Antares83
tag

Azért azt odairhatták volna.:(

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#39) PapG.


PapG.
tag

Köszi a linket, meg a priviket is, az apk file segített!

(#40) charlie1975


charlie1975
aktív tag

honnan tudom hogy odex vagy deodex a romom?

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#41) balees


balees
tag

Ez a 4.0.4 jó: I9100XWLQ2? Kipróbálta valaki?

(#42) PapG.


PapG.
tag

Hello még1x mindenkinek. Ha valakinek van benne tapasztalata, ajánlana nekem egy olyan JB 4.1.2 romot, amiben van videohívás funkció mint a gyári s2 i9100 4.0.3 samsung romban? Elég sokat nézegettem az xda oldalon az elérhetőket, de igencsak sok van, a legtöbben nincs videocall funkcio. Persze szempont hogy lehetőség szerint kiforott legyen és müködjön rajta minden. Jah, arrol van info (vagy inkább link) hogy a gyári stock 4.1.2 mikortol meg honnan/hogy tehető fel. Egy hete próbáltam odin-nal flashelni erre de nem sikerült mert nem stimmelt valami build verzio a telomon. Köszi a válaszokat!

(#43) bajusz66 válasza PapG. (#42) üzenetére


bajusz66
aktív tag

4.1.2 XXLSJ

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#45) Rebell válasza khorvat (#37) üzenetére


Rebell
senior tag

Belkin Router.
belépek a Router beállításokba, de valamiért nem engedd változtatni semmit. Jelszót nem fogadja el viszont Laptop Wifi stickel elfogadja a hálozat nevet és a Passworodt is. Lehet csinálok1Router Reset-et.

ki kell próbálnom másoknál is a telefont, hátha itthon van a gond.

Viszont a neten több helyen olvastam, hogy a 4.0.4 verzióval nem engedi a telefont csatlakozni a hálózathoz.
Galaxy Ace látja
Jó lenne 1 stabilabb Szotver

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#46) hdekakas


hdekakas
senior tag

Láttam a Titanium Backup-ban azt, hogy Rendszer ROM: 528 Mb , és ebből 52,2 szabad. Ez mit takar? Hogy lehetne ez több?

(#47) zack válasza istvan47 (#12) üzenetére


zack
nagyúr

Mondtam én, hogy jó. ;) Nem véletlen, hogy nem cserélem le...Szerintem a hivatalosig. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48) TheBomberman


TheBomberman
tag

(hogy visszataláljak) :R

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#49) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Feltettem tegnap Bezke no wipe romjat, ma töltöttem 100ra, 6 óra alatt merült 84%-ra, ebből másfél perc volt kijelző.


Megjegyzések: már 76%-nal vagyok, plusz az a wlan wake folyamatos 200 MHzen pörgött a proci Deep sleep helyett

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#50) madrac válasza TheBomberman (#48) üzenetére


madrac
őstag

Egyébként miért nem találsz vissza? Nem működik az oldal elmentése funkció?

Amúgy praktikus ez a rendszeres téma szétszedés, mert így, ha kíváncsi az ember valamire, akkor minden témában külön rá kell keresni az adott dologra.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.