Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) Sprite75 válasza Klarsa (#6865) üzenetére


Sprite75
tag

Jó lett Köszi. Ujraraktam A GoLaunchert és helyreállt a dolog

(#6952) Klarsa válasza Sprite75 (#6951) üzenetére


Klarsa
tag

Na ezt örömmel hallom :C

[ Szerkesztve ]

(#6953) zoleeno1 válasza vrgkrisztian (#6948) üzenetére


zoleeno1
addikt

Rángassad ki a helyszíni javítást szerintem, és ezeket a hibákat szépen sorban toljad bele a szerelő srác arcába :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6954) vrgkrisztian válasza zoleeno1 (#6953) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

érdekes,hogy a haverom s2-je független,és kb ég és föld a két telefon közötti különbség... nála semmi probléma nincs...viszont az enyémen az s2 összes ismertebb hibája jelentkezik... hát mi a franc ez?(az enyém témobilos...) tényleg ennyi különbség van egy független,és egy szolgáltatói(f*s) változat között? :O vagy csak én vagyok egyszerűen ennyire szerencsétlen? :DDD a témobilhoz a selejtes verziók jutnak el!!! hurrá :K

[ Szerkesztve ]

(#6955) Varszegig válasza kano (#6879) üzenetére


Varszegig
veterán

A kijelződ nem műanyag, hanem üveg. Az nagy tévedés, hogy az üveg nehezen karcolódik. Elég egy homokszem. A zafír az ami nem karcolódik:)

(#6956) kungzi válasza Varszegig (#6955) üzenetére


kungzi
veterán

pontosan, zafír kijelző kellene a csúcs telefonokra. csak hát az árat kicsit megdobná :D

(#6957) Varszegig válasza kungzi (#6956) üzenetére


Varszegig
veterán

Ja. Egy zafír kijelzős óra kb. az S3 árában van. A többit ki lehet innen számolni:)

(#6958) gabe96 válasza vrgkrisztian (#6954) üzenetére


gabe96
aktív tag

Biztos azért rózsaszínes a kamera közepe. :DDD
Bocsi :B

[ Szerkesztve ]

(#6959) Pszihonaranc válasza vrgkrisztian (#6934) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Hát azért szerintem álljon már meg a menet samsungéknál.... mégis csak a csúcskészülékükről van szó, 2011-es év telefonjáról. Ennek megfelelően volt is árazva... szerintem az nem járja, hogy egy évik működik utána meg imádkozni kell hogy ne hibásodjon meg legalább 5 dolog benne.

Amúgy csatlakozom hozzád, én is t-mobilos vagyok 4.0.3-mal, csak nekem már több mint egy éve megvan a vas, így nem lehet kijelenteni, hogy az új készülékekkel van a baj :U

szerk.: Két dologra lehet gyanakodni.... 1. valóban a trémobilban árulnak selejtet, és akkor az édesanyjuknak kívánok minden jót.
2. a szervizben a szakemberek olyan igényesen "megjavították" ,hogy mire visszaért 2x annyi hiba lett benne.

(#6949) hr2 alaplap csere az ajánlatos, úgy gondolod? És szerinted nekem kéne megmondani a "szakembereknek" hogy mit csináljanak?

[ Szerkesztve ]

(#6960) vrgkrisztian válasza gabe96 (#6958) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

ezt már párszor én is elsütöttem :DDD
de komolyra véve,nagyon idegesítő,főleg úgy,hogy kb 120ezret letettem érte az asztalra :U

(#6961) Szelley válasza vrgkrisztian (#6960) üzenetére


Szelley
senior tag

Feleslegesen idegesíted magad rajta! Hívd házhoz a szervizt, cserélnek egy alaplapot és csókolom! :)

(#6962) kungzi


kungzi
veterán

Most cseréltem fóliát a telón, de a fa.ért nem tudják 100% pontosan kivágni ezt a xart? :D :W

Eddig mindegyik fólia ilyen volt, amit vettem, pedig ez egy német márka és 1500Ft volt 1db.

[ Szerkesztve ]

(#6963) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Egy kis más: Óvatosan kopogtassátok meg a telefon előlapját a samsung logó körül. Mit tapasztaltok?
Én ilyen lágy kotyogó hangot hallok, mintha lötyögne benne valami.... felettébb zavaró. És ez is csak a "szervizelés" után jött elő :W
A régi HTC Desiremnek volt ilyen hangja, ott gyárilag így volt összerakva állítólag a kamera kotyogott.

(#6964) zoleeno1 válasza Varszegig (#6957) üzenetére


zoleeno1
addikt

Viszont az meg nagyon merev, rideg, törik mint az állat úgy tudom :)

(#6962) kungzi: Én a tescoban vettem, egy kicsi kis standon, 1k-ért, tökéletesen illeszkedik minden kivágás. A srác fel is tette. Azt mondta nagyon sok fajta fóliát kipróbált már, de magasan ez a legjobb szerinte (mármint ebben az árfekvésben). A fólia pont az, amit sosem rendelnék, abból azért jó tudni/látni mit veszel.

(#6963) Pszihonaranc: Nálam semmi kotyogás nincs.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6965) hr2 válasza Pszihonaranc (#6959) üzenetére


hr2
őstag

Tudni fogják Ők maguktól is.

(#6966) randras válasza kungzi (#6962) üzenetére


randras
veterán

Jó drágán vetted, nem kell normális, tökéletesen kivágott? Mattot használok, király...

Pszihonaranc: Az a kamera, normális, ha csak alig hallod.

(#6967) nfsu17 válasza Pszihonaranc (#6963) üzenetére


nfsu17
veterán

Én nem hallok semmit a logo körül. :U

(#6968) gabe96 válasza zoleeno1 (#6964) üzenetére


gabe96
aktív tag

Érdekes én meg pont fóliát szoktam nyugodt lélekkel rendelni. Persze mindig 3 rétegűt veszek.

(#6969) kungzi


kungzi
veterán

Ezt próbálta már valaki?

Elvileg CWM-ből is fel lehet rakni! Valaki próbálta? :U
(B)
Google fordító:(/B)

Mint azt mindannyian tudjuk, egy csomó ember van a média scanner wakelock. Ez egy jól ismert probléma minden Google JB Phones. A Google végre egy javítás 4,2, amely úgy tűnik, hogy rögzítse, de még mindig vannak olyan dolgok, hogy meg kell tenni a felhasználók.
Googles FIX: https://android.googlesource.com/pla...2148729f714e3d

Úgy tűnik, a probléma abból ered, korrupt thumbnail vagy egyéb fájlokat. Szintén a probléma bővült SQL joker például aláhúzás [_] a fájl nevét.

Szintén fontos megjegyezni, hogy a. Nomedia a mappák úgy tűnik, nem működik már, mint közzétette Koushik Dutta (Koush) CWM: https://plus.google.com/u/0/10358393...ts/Ntgmq2oniA5

[ Szerkesztve ]

(#6970) Pszihonaranc válasza randras (#6966) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

A többiek nem hallják, ezek szerint nem normális. De én se hallottam a legutolsó szervizelésig. Utána lettem csak figyelmes, biztos rosszul szerelték össze.

(#6971) nggabi válasza Pszihonaranc (#6970) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem cseréltek benne kamerát a szervizben? csak mert a fókusz szokott zörögni némelyik telóban.

"szenyor dzsíííí"

(#6972) zoleeno1 válasza kungzi (#6969) üzenetére


zoleeno1
addikt

Hát ezt nem igazán értem... ez a SoD-ra lenne valami féle megoldás? Vagy mi ez?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6973) Pszihonaranc válasza nggabi (#6971) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Papíron az áll, hogy kicserélték, amit én nem hiszek el. De lényegtelen ebből a szempontból szerintem, mert ha cserélték, ha nem nem kéne lötyögnie.... :o Úgy érzem valami szaftos kis levelet írok a my.samsungnak

(#6974) nggabi válasza Pszihonaranc (#6973) üzenetére


nggabi
nagyúr

ezt mondom h lötyöghet, zöröghet a kamera belseje. :U ne égesd be magad...

"szenyor dzsíííí"

(#6975) bagly


bagly
tag

Nem sok ez egy kicsit? :Y

(#6976) zoleeno1 válasza nggabi (#6974) üzenetére


zoleeno1
addikt

Mondjuk elég szomorú, hogy egy prémium kategóriás készüléknél akármi is lötyög/zörög... Ennyi pénzért nekem ne lötyögjön semmi! Főleg úgy, hogy nem mindenkinél, pl nálam sincs semmi hangja. Also megint a különböző minőségű alkatrészeknél tartunk...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6977) bagly válasza zoleeno1 (#6976) üzenetére


bagly
tag

Nálam meg a ház recseg nyomásra nem is kicsit :( még a jó öreg zte blade se recseg így.

(#6978) Pszihonaranc válasza nggabi (#6974) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Nem értem hogy ezen mi a beégetés. Félreérthetően fogalmazol, amivel nem engem égetsz be.
Nem tudhatom, hogy a problémára próbálsz rávilágítani és azért használsz feltételes módot vagy pedig hangsúlyozod, hogy lehet neki lötyögni, zörögni nincs attól semmi baj.
Ennek ellenére én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy eddig nem lötyögött, most se tegye azt.

(#6979) Így már értem mire gondoltál. Lehet hogy nincs semmi kihatással a minőségre, mivel a régi htc-m is ilyen volt mégse esett szét.
Az egész csak arról szól, hogy zavar / idegesít.

[ Szerkesztve ]

(#6979) nggabi válasza zoleeno1 (#6976) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem akármi hanem a kamerában a fókusz mechanikája... :W nem a telefon akar szétesni... :(

advancenél és s3 is volt pár ilyesmi jelenség, nem kell vele foglalkozni.

Pszihonaranc: lehet neki lötyögni, zörögni nincs attól semmi baj. :DDD azért feltételes mód mert valóban nem mindegyik zörög. hozzá kell szoknod véleményem szerint.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6980) bagly


bagly
tag

Nálam se lötyög, zörög, csattog :DD. bladenél elég hangosan hallatszik, már csak akkor is, ha az asztalra le teszem.

(#6981) Pszihonaranc válasza nggabi (#6979) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Amúgy ajánlom figyelmedbe ezt a hozzászólásomat ( ha esetleg nem olvastad volna).
Eleinte a rózsaszín effektet hoztam párhuzamba a lötyögő jelenséggel, de nem az :N
Tök mindegy mert úgyis megy garanciába, és akkor már felhívom a figyelmet arra hogy a kotyogást is szüntessék meg.

(#6982) zoleeno1 +1

[ Szerkesztve ]

(#6982) zoleeno1 válasza nggabi (#6979) üzenetére


zoleeno1
addikt

Én értem amit mondasz. Hogy ettől még nem hibás, a működést nem befolyásolja, nem fog szétesni, stb.
Te nem érted, amit én mondok. Prémium kategóriában, az egyik legnagyobb telefongyártó cégnél ne lötyögjön semmi!

Egy durva hasonlat: Veszel egy használt Audi 80-ast, lötyög a visszapillantó tükör rajta. Nem örülsz neki, de ez van, ezt kell szeretni, belefér, attól még megy. Viszont ha veszel egy 0km-es Audi A8-at, és azon lötyög, kivered a balhét nem? Attól még nem esik szét, megy, működik megfelelően, de egy prémium kategóriás autón ne lötyögjön semmi...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6983) kungzi válasza zoleeno1 (#6972) üzenetére


kungzi
veterán

nem tudom pontosan mire jó, de akinek nagyon SoD-l a telója az egy backup után kipróbálhatná :)

(#6984) maggi1886076 válasza zoleeno1 (#6982) üzenetére


maggi1886076
addikt

audit nem veszek... csak bmw-t :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#6985) Pszihonaranc válasza maggi1886076 (#6984) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

ne kezd el, mert hamar ellenfelekre találsz ;]

(#6986) randras válasza nggabi (#6974) üzenetére


randras
veterán

Zöröghet. Valamelyik iPhone-nál is nagy téma volt, normális dolog.

(#6987) zoleeno1 válasza kungzi (#6983) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nekem most semmi humorom hozzá, de valaki télleg megtehetné... :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6988) nggabi válasza randras (#6986) üzenetére


nggabi
nagyúr

én már feladtam :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#6989) bagly


bagly
tag

(#6990) bAtt001


bAtt001
addikt

sziasztok, csatlakoznék a fórumhoz a ma szerzett készülékkel :) holnap akarom "heggeszteni" a telefont a sima S-t már számtalanszor újrahúztam stb. itt kellene nekem egy kiindulási alap hogy hol kezdjem. 4.0.3as gyári droid van rajta 3.0.15-I9100XWLP7-CL340913 pdi@DELL134 #3 kernellel :D jó ez így kínai nekem az a kérdésem hogy akkor rootnál kell kezdenem, igaz? és melyik erre a tuti kernel? (tuti megkapom az "1. hsz" választ de akkor is megkérdezem) :DDD
és kellene nekem egy herélt rom is kb annyi extra programmal mint a cm10 vagy aokp és 4.2 lehetőleg :B bocs ha sokat kérek, egy hét alatt beletanulok aztán jövök segíteni

[ Szerkesztve ]

(#6991) randras válasza bAtt001 (#6990) üzenetére


randras
veterán

Nézted már az első hszt?

;]

(#6992) porse válasza bAtt001 (#6990) üzenetére


porse
senior tag

Ugyan az mint ott.
Ezzel rootolsz [link] aztan efs t mentesz, 4.0.4 en nem csinálsz factory resetet!, csak cserélt kernellel, se... És van slimbean s2 re is ,próbáld ki és számodj be róla :P

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#6993) logarithm válasza bAtt001 (#6990) üzenetére


logarithm
őstag

Hamarosan átköltözik mindenki az sgs topikból ide ;]

Én pl.: sgs megszokása szerint kernel-el rootoltam pl.:siyah :)
Amúgy szinte majdnem ugyan úgy van minden mint sgs-en nagyon nem fogsz meglepődni ;)

(#6994) zoleeno1 válasza nggabi (#6988) üzenetére


zoleeno1
addikt

Mivel értelmes érveket nem tudtál felhozni, ezért nem is tehettél mást :U Mer' a "hadzörögjönjóvanaz"-t, meg a "szokjáhozzáponteztfogtadki"-t én nem sorolom ide... De részemről a téma lezárva, nem is kellett volna bele mennem, ezt elismerem. Az enyém nem zörög, pusztán azért szóltam hozzá, mert meg tudom érteni, hogy kifogásolja a dolgot. peace :R

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#6995) porse válasza zoleeno1 (#6994) üzenetére


porse
senior tag

Van itthon több I cucc is.. i4 is zörög ha rázod, meg sárgább az egyiknek a kijelzője mint a másiknak, szerviz mit mond, elszíneződött indikátort. :DDD. prémium..
Samsung legalább cseréli.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#6996) Hina válasza porse (#6995) üzenetére


Hina
aktív tag

Miért nem szórod a kukába?

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#6997) etooo válasza kungzi (#6983) üzenetére


etooo
senior tag

Előfordulhat, hogy a mediascanner beragad, és ilyenkor nagyon zabálja az akksit, ezt hivatott javítani az a mod.

(#6998) nggabi válasza zoleeno1 (#6994) üzenetére


nggabi
nagyúr

az h NEM HIBA sztem elég értelmes indok... már annak aki megérti :U

"szenyor dzsíííí"

(#6999) Szelley válasza zoleeno1 (#6994) üzenetére


Szelley
senior tag

Nem értem mit ugráltok ezen a témán. A fókusz zörög a kamerában! rázd meg erősen a tiéd és az is fog zörögni, még pedig azért meg MOZGÓ alkatrészről beszélünk.
Egy autónak a lengéscsillapítóját megtúráztatod és sziszegő hangot fog kiadni, hiába nem az a dolga, de az a rohadt olaj csak átpréselődik a csillapító lyukakon aminek HANGJA lesz!

(#7000) kungzi


kungzi
veterán

Xperia Z Launcher Port

ha valakit esetleg érdekel :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.