Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) tisvol válasza TheBomberman (#7850) üzenetére


tisvol
aktív tag

Leak-re nem fog KIES-el felmenni. Kell a visszaállítás.
A Leak egy nem hivatalos verzió ( ha jól tudom).
Szerk:
A Leak-ben lévő S3-ra hajazó téma benne van?
Gondolok erre:

[ Szerkesztve ]

Üdv:T.

(#7852) csabám válasza Arcanis (#7830) üzenetére


csabám
addikt

Az értesítés szétbontás/összecsukás engem is érdekelne, hogy lehet - e?!?!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#7853) khorvat válasza bulikavagyok (#7847) üzenetére


khorvat
senior tag

Rendben akkor késtek a piszkok JB január 21.-ről volt szó! :)
Nah majd este várok még tapasztalatokat és letöltéseket, illetve az újra particionálás szükségessége nagy FAKE ezek szerint:)

(#7854) bulikavagyok válasza khorvat (#7853) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ettől sokkal többet késtek, mert ha jól emlékszem 2012 Q4 volt az első hivatalos...
Particionálásról nem tudok nyilatkozni, mert nekem már 4.1 volt fent, de mintha annál kellett volna..Nem emlékszem már.

Depyangel: szerintem nincs szerkesztés.

[ Szerkesztve ]

(#7855) kano válasza Muffi (#7844) üzenetére


kano
nagyúr

Aki nem akar magának szívást csinál FULL wipe-ot.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7856) csabám válasza hariboh (#7719) üzenetére


csabám
addikt

Én már linkeltem :)

Próbáltad, használod esetleg?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#7857) degec


degec
senior tag

ElFtársak !

Azt énekelje el már valaki nekem kéremszépen léCCi , hogy mivan akkor ha T-s 4.1.2 kijön és beviszem a T-be megheggesztik nekem 4.0.3 ról ezt, vagy ezt otthon is majd megfogom tudni csinálni..olvasom ám a dolgokat itt, de ahogy nézem mindenki odin meg kies meg a jóég tudja mivel csináljátok.. ami nekem kínai ! :)

Köszöntem szépen jól ! :R

(#7858) kano válasza khorvat (#7853) üzenetére


kano
nagyúr

Az újra partícionálást a koreai verzióra írták.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7859) Tbs82 válasza kano (#7855) üzenetére


Tbs82
tag

+1 :-)

(#7860) Dongatto01 válasza degec (#7857) üzenetére


Dongatto01
tag

ha a jelly bean re gondolsz akkor azt igen te is megtudod csinálni kiessel ha megjelenik a hivatalos gyári verzió,de értesüléseim szerint hivatalos jb csak a spanyoloknál indult még el.....

(#7861) zoleeno1 válasza degec (#7857) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ha a gyari T-s 4.0.3 van fent, akkor te is tudod Kiessel is frissiteni, ha kijon a magyar, T-s JB.

Akinek mar fent van: A statusbar maradt szurke mint a leakben, vagy volt annyi eszuk, h kicsereltek feketere? :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7862) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Maradjunk annyiban, rengeteg RAM-ot eszik.

Az előbb nekem 695 megát fogyasztott :Y

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#7863) istvan47 válasza zoleeno1 (#7861) üzenetére


istvan47
senior tag

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#7864) Weeman1 válasza Muffi (#7833) üzenetére


Weeman1
veterán

Azt én is nagyon remélem. :)

Xiaomi 11T Pro

(#7865) Muffi válasza Weeman1 (#7864) üzenetére


Muffi
aktív tag

Na feltettem a jb-t leakre...de nem full wipoltam csk a dalvich meg a masikat es tokeletssen mukodik, habar sztem melegebb a telo leakhez kepest...

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#7866) DBC válasza Szelley (#7687) üzenetére


DBC
tag

hú, felizgattál. screen testnél csak a pirosnál látni egy halvány csíkot fent, ez már cserés lehet?
a kijelző cserénél a króm keret is cserélődik? hogyhogy nem nézik? csak közlöm, hogy beégett és jönnek kicserélni?

(#7867) maggi1886076 válasza DBC (#7866) üzenetére


maggi1886076
addikt

nálam is csak pirosnál látszik.

Más: Honnan tudnék a legolcsóbban gyári 2000-es akksit rendelni?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#7868) Weeman1 válasza Muffi (#7865) üzenetére


Weeman1
veterán

Én még fel sem raktam.
Melózom. :((

Xiaomi 11T Pro

(#7869) zoleeno1 válasza istvan47 (#7863) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ugy latom ez maradt a szurke... koszi

weeman: +1, este 9 korul erek haza, de lehet fel se rakom, varok valami jo kis fozetet.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7870) Fireman74


Fireman74
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Két kérdésem volna:
-valaki tudja,hogy ez milyen régiókód: I9100XXLQ6
tavaly ősszel frissítettem OTA-n keresztül ICS 4.0.4-re! gondolom külföldi független a telóm,én használtan vettem.
-másik kérdésem az lenne,hogy ha erre is kijön a JB,azt tudom-e majd OTA-keresztül frissíteni,vagy csak kiesen keresztül?
köszönöm a segítséget előre is! :)

(#7871) proly01


proly01
őstag

Most keltem fel....
Határozottan stabil és nagyon jól bírja az aksi.Jó persze ez valamilyen szinten fake infó mivel root hiányába nem tudok aksi kalibrálást csinálni rajta. :(
De full wifivel 7 óra alvásom alatt csak 3% ot esett az aksi.
Az XDa-n mintha azt írnák,hogy az utolsó philz kernel jó rá rootra.

A kérdésekre:
"ripple effect not there,
slide zoom function was removed in browser,
i didnt find any Improved Camera features,
old wallpapers inserted not new ux ones,
still same old vlingo for voice commands no S voice,"

Szóval gyakorlatilag nincs 1 újjas zoom a böngészőben nincs vizes effekt nincsenek camera újítások,régi hátterek vannak nem mint a leakben,a régi vlingo van nincs S voice.

Valaki tudna linkelni nekem egy CWM es philz 3.71 kernelt?
:R

....Pr:)ly....

(#7872) Senser87 válasza kecsetihunor (#7862) üzenetére


Senser87
tag

Nah ezért nem vettem S3-at...

SAM GS23U

(#7873) Arcanis válasza zoleeno1 (#7869) üzenetére


Arcanis
aktív tag

De hogy látod, amikor a képen nem is látszik a status bar, csak a notification drawer?

(#7874) kely1988 válasza Senser87 (#7872) üzenetére


kely1988
aktív tag

Látom még mindig nincsenek sokan tisztában az android memória kezelési módszerével, pedig el lett már mondva kb. ezerszer, hogy nem számít semmit hogy mennyi ram foglalt! :W
Abban az esetben ha ez nem tetszik akkor el lehet kezdeni kigyalulni az olyan progikat amiket nem használsz! :K
Az én telómon (S3) magyar gyári 4.1.2 van, takarítás után 500 körül terjeszkedik a ramban! :R

Livin' in the UK :)

(#7875) hr2


hr2
őstag

Na végre! :C :C :C

(#7876) zoleeno1 válasza Arcanis (#7873) üzenetére


zoleeno1
addikt

Sehogy, igazad van, en irtam rosszul, a noti-ra gondoltam :D Mar a kerdes is arra vonatkozott volna :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7877) edgelaszlo válasza proly01 (#7871) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

én ezt tettem fel, ebben benne van és rootolt is, ha jól látom ez a leakhez van közelebb, már "fícsörökben"...

viszont dob olyan 2800at a Quadrantban, mint a pinty :)) GB jobb eredményt produkált, de ez lényegtelen, a vajas sztorit nem igazán érzem...lehet h felteszem a gyárit inkább

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#7878) csabám válasza Arcanis (#7873) üzenetére


csabám
addikt

Pont ezt akartam kérdezni én is. . .

Nézze már meg valaki legyen oly kedves ezt az értesítés kibontás/összevonás dolgot, hogy működik - e! Köszönöm.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#7879) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. 4.0.3 van a telómon, van CWM is. Így szeretném felrakni a JB-t:
- szétwipe-olom a mostani rendszert
- CWM-ből felrakom az egyik fórumtárs által linkelt rootolt verziót

Ezután kell megint wipe-olnom, vagy hard resetet nyomni? Vagy inkább ne, nehogy brick bug legyen?

És a legfontosabb kérdés: - a leak esetében előfordult pár embernél, hogy újra függő lett a telefon. Az enyém is egy kis segítségre szorult, hogy megegye a vodás kártyát. Egy play-ről letöltött program oldotta ezt meg. :) Ha felrakom a JB-t, és visszacsinálódna, akkor elég ha újra letöltöm azt a progit?

(#7880) tresh válasza gaben1117 (#7879) üzenetére


tresh
addikt

brick bug => 4.0.4-nél van én így tudom :U

[ Szerkesztve ]

(#7881) kecsetihunor válasza gaben1117 (#7879) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Szia. Én XWLPG alól (Wanam 12) tettem fel a JB-t, pont amit linkeltem (deodexelt, rootoltat) és utána nem csináltam semmit. Előtte persze volt hard reset stb stb.

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#7882) gaben1117 válasza kecsetihunor (#7881) üzenetére


gaben1117
senior tag

Igen, a te általad linkelt-et akarom felrakni. Amúgy ez sokban különbözik a teljesen gyáritól?

Várok még egy kicsit, hátha valaki tud tanácsot adni a "legfontosabb kérdésre". Addig nem kezdek neki. :)

(#7883) logarithm válasza csabám (#7878) üzenetére


logarithm
őstag

Működik és nagyon jó érzés ;)

(#7884) nfsu17 válasza Fireman74 (#7870) üzenetére


nfsu17
veterán

szerintem ez mondja meg a régiód, mert az LQ6 nem azt jelenti.

"azt tudom-e majd OTA-keresztül frissíteni"
ha minden gyári állapotú rajta, akkor fel fogja majd ajánlani a frissítést, amint lesz hozzá JB...amit majd a sammobile-on lehet követni

(#7885) csabám válasza logarithm (#7883) üzenetére


csabám
addikt

Köszönöm, hogy megnézted :R

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#7886) tisvol válasza proly01 (#7871) üzenetére


tisvol
aktív tag

Az egy ujjas zoom amennyire zavaró volt az elején, annyira fog hiányozni most....
A leak-ben lévő háttereket/képeket hol találom a telón? Azokat azért lementeném, ha lehet ilyet.

Üdv:T.

(#7887) busman válasza proly01 (#7871) üzenetére


busman
addikt

Pedig az egy ujjas nagyítás jó dolog volt... :(

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#7888) nfsu17 válasza proly01 (#7871) üzenetére


nfsu17
veterán

TROLL ON
És akkor mi az új? A verziószám? :D
Kicsit smooth, oszt ennyi? (tudom kb mi az új, csak kicsit bele akartam kötni a "rencerbe")

(#7889) kano válasza nfsu17 (#7888) üzenetére


kano
nagyúr

Én is ezen gondolkodom. Szerintem nem teszem fel, jobb nekem a leak, jeboo kernellel.
Kicsit olyan érzésem van, hogy amit Samuék nem tudtak megoldani azt kihagyták a véglegesből.
Egyáltalán biztos, hogy ez a végleges?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7890) Fireman74 válasza nfsu17 (#7884) üzenetére


Fireman74
csendes tag

Köszöntem szépen!! :R

(#7891) busman válasza kano (#7889) üzenetére


busman
addikt

Jah,de ha akkuhasználatban jobb lett akkor lehet megéri feltoni.. :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#7892) sparks


sparks
senior tag

Na én is megreszkíroztam a frissítést. Kicsit paráztam, mert holnap utazom 4 napra külföldre, ahol igen nagy szükségem lesz rá, de gondoltam egyszer élünk :DDD
Simán felment Odinnal 4.0.4-re mindenféle mókolás nélkül. Kicsit izgultam a pár perces "SAMSUNG" feliratnál az újrabootolás után, de aztán szépen lefutott minden. Megmaradt minden telepített programom és minden (amit eddig próbáltam) működik is. Azt hiszem ennél többet igazán nem várhattam volna (bár jöhetett volna korábban ;] ), de így tényleg eléggé megújult a telefon. Most talán kibírom a Nexus 4-ig valahogy :P Bár lehet még megtartom egy darabig, jó kis vas ez még ma is :C

(#7893) kano válasza busman (#7891) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, de szerintem megvárom a főzelékeket, ahol majd minden jó (amit én használok) belekerül.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7894) gaben1117


gaben1117
senior tag

Lehet hülye kérdés, de ha frissítek, akkor az a belső tárhelyet törli? És a factory reset?

(#7895) proly01


proly01
őstag

nfsu17: ;)
Gyakorlatilag többet vettek el belőle ezek szerint a leakhez képest mint amit beletettek :(
Kb a verziószáma új csak ja.

busman,tisvol: Én is nehezen szoktam meg az egy ujjas nagyítást de aztán megszerettem,de ez van,végülis annyira nem fog hiányozni nekem.
Mivel nincs rootom így nem tudom pontosan hol lehet megtalálni a leak háttereket a telóban de gondolom valahol a root exploer ben benne vannak.

edgelaszlo: Ez gyakorlatilag csak csak annyi ha jól látom,hogy rootolva van úgye?Nincs belepiszkálva vagy ilyesmi?
Lehet aztán várok egy PhilZ féle kernelt....

Hát az akuidő :U

És éjjel 3 kor 75% ról indultam...

A leak ilyenkor már igencsak padlón volt :U

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#7896) Tbs82 válasza gaben1117 (#7894) üzenetére


Tbs82
tag

Megmarad minden nyugi :)

(#7897) laszlolczka válasza kano (#7893) üzenetére


laszlolczka
őstag

Már nem sokat várni,nem sokára jön Omega V19. finál.Beindulnak a skacok ügyesen.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#7898) busman


busman
addikt

Szerintem úgy voltak vele,hogy mindegy mit,csak adjunk már valamit sok síró gyökérnek... :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#7899) bajusz66 válasza busman (#7887) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Most készültem feltenni,de így hogy nincs benne az egy újjas nagyítás kihagyom, :o :W :W
Nekem nagyon bejött :C :C

[ Szerkesztve ]

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#7900) proly01 válasza busman (#7898) üzenetére


proly01
őstag

Ja.
Én is megrökönyödtem ma éjjel kicsit,hogy tegnapelőtt este még az volt,hogy a Samsung nagyon keményen dolgozik,hogy minél előbb kiadhassa a JB t és nagyon sok felháborodott levél ment hozzájuk az userektől írja ezt a samfrim aki erre kidob ma éjjel egy hivatalos softwert január 16. a i dátummal.
:U :D

....Pr:)ly....

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.