Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38251) xcds válasza xcds (#38250) üzenetére


xcds
őstag

A hátlap sem recézett. Gyanús nekem, hogy egy S2 plus-t akarnak rám sózni.

(#38252) xcds válasza xcds (#38251) üzenetére


xcds
őstag

Ugyan ilyen, de ez meg nem S2 plus. Akkor nem értem.

(#38253) fireman3 válasza xcds (#38252) üzenetére


fireman3
tag

Ez egy olcsó klón. A képek nem jelentenek semmit, nincs garancia, hogy azt kapod amit látsz.

<Xiaomi MI 9>

(#38254) chemo20


chemo20
tag

Na, hat nem talalom sehol a lockscreen optionst. Viszont lett egy olyan ikonom "lezart kepernyo" cimmel nemtudom h eddig volt e es csak nekem nemtunt fel vagy most csinalta mikor felraktam, na de ezzel csak hatteret tudok allitani a zarolt képernyőn. Más nem próbálta?

(#38255) xcds válasza fireman3 (#38253) üzenetére


xcds
őstag

Értem, köszi. :(((

(#38256) SteveJobs válasza logarithm (#38238) üzenetére


SteveJobs
őstag

NeatROM boot animáció mért nem jön be? Pedig be állítottam,csak az android felirat jelenik meg helyette.A telefon működik tökéletes!! Csak azért b....a a csőrömet.Rakjam újra?

(#38257) logarithm válasza SteveJobs (#38256) üzenetére


logarithm
őstag

Nem tudom, lehet a nem jó telepítés, vagy a rom nem megfelelő mérete okozza. Ha van kedved full wipe philz kernel alól és telepítés belső sdről, tuti lesz.

Android felirat? nem tudom hol látsz olyat neatrom alatt nincsen android felirat, max a stock samsung logo felirat töltéskor, mint pl amit én is szeretek és használok mint azt a foscsi neatsuck sz@rt :DDD

(#38258) PapG.


PapG.
tag

Hello! Tudja valaki hogyan lehet wifin képernyőt tükrözni tv-re?! Működhet ez egyáltalán s2-őn? Ha valaki már csinált ilyet vagy tud linket ahol van erről leírás, az írja már meg! Köszi!

(#38259) noto válasza SteveJobs (#38256) üzenetére


noto
senior tag

Fellehet külön is tolni csak azt csináltam xda van ilyen linket nem tudom mar

(#38260) #03445504


#03445504
törölt tag

Holnap jön a 2000-es aksim. :) A gyári 1650-es másfél óra kijelzőidőt bírt. (Másfél éves aksi)

(#38261) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok.

SLimkat 4.4 alá melyik kernelt használjátok, melynek van St Weaks supportja?

Előre is köszönöm.

(#38262) noto válasza #03445504 (#38260) üzenetére


noto
senior tag

Az enyém 2.5 evés 2.5 h bír meg

(#38263) #03445504 válasza noto (#38262) üzenetére


#03445504
törölt tag

100-rol teljesen lemerül 60-70 perc böngészés alatt. Plusz pl. 80%-ról 20-ra esik egy restart után.

Most reggel 5-kor vettem le töltőröl és 29% 45 perc kijelzővel.

[ Szerkesztve ]

(#38264) noto válasza #03445504 (#38263) üzenetére


noto
senior tag

Akkor ez a vége

(#38265) kicsike22


kicsike22
csendes tag

Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni! Van olyan ember akinél a AOSP Neat rom 2.8 vagy a 3.1
esetleg a Neatrom 5.6- 5.9 ig a modem nem müködik az S2 -jén?
Mert sajnos nekem ez a problémám és igy sajnos nem tudok telefonálni rendesen a lakásba az utcán jo.
És az a bajom hogy volt eddig ezek közül amelyik jo volt de már az sem. Valaki tud ajánlani valamit? Elöre is köszönöm!! :R

(#38266) noto válasza kicsike22 (#38265) üzenetére


noto
senior tag

AOKP nàlam hibatlan sokkal jobb mint a Neatrom!

(#38267) Just_Reboot válasza noto (#38266) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Szia. Van már belőle hivatalos nightly? Mert nekem az unoffical nem az igazi.

(#38268) Ricardo válasza #03445504 (#38263) üzenetére


Ricardo
félisten

Az valóban kevés. Az én 2,5-éves példányom (1650-s) többet bír.
Viszont a töltöttségi szint zuhanása újraindításkor nálam is előfordult néha, ezért vettem újat.
Ma érkezett meg a 2000-s akku. Kíváncsi leszek. :K

[ Szerkesztve ]

(#38269) BBandigyerek


BBandigyerek
tag

Urak!

Múltkor föl lettem sötétítve itt, hogy az ilyen RAM-tisztító alkalmazások teljesen fölöslegesek, megfogadtam, valóban semmi különbséget nem érzékelek, egyszer se lassult még be a készülék. Viszont jópár ilyen programnak (pl Clean Master, hogy az egyik legelterjedtebbet említsem) vannak olyan funkciói, hogy trash cleaner, gyorsítótár ürítő, estébé, kérdésem: ezek is hasznavehetetlenek, parasztvakító dolgok?

"A végtelenbe és tovább..."

(#38270) Burt1793 válasza BBandigyerek (#38269) üzenetére


Burt1793
veterán

Ezeknek a funkcióknak már van értelme, de program nélkül is meg lehet csinálni. :)
Tény, hogy programmal egyszerűbb.

(#38271) oba


oba
addikt

neat 5.9 gyári zenelejátszó :) be lehet valahogy állítani, hogy összes szám nézetben jobb oldalt a betűs gyorskereső sávon normális karakterek jelenjenek meg és ne (csak) a magyar abc ékezetes magánhangzói? :D

(#38272) Eclips21 válasza BBandigyerek (#38269) üzenetére


Eclips21
őstag

ha annyira sebességet akarsz SlimKat + dorimanx kernel ( V10.43v94 stabil) és lefosod a bokád XD, tegnap frissítettem hát valami eszméletlen a futó alkalmazások menü meg irtó jó lett

[ Szerkesztve ]

(#38273) Eclips21 válasza Eclips21 (#38272) üzenetére


Eclips21
őstag

mégse jó a kernel :O töltőn + deepsleep bug :O

(#38274) noto válasza Just_Reboot (#38267) üzenetére


noto
senior tag

Szerintem összekeverd valamivel ennek nincsenek ilyen verzioi!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#38275) kicsike22 válasza noto (#38266) üzenetére


kicsike22
csendes tag

Szia esetleg egy linket dobnál? illetve ahhoz kell külön gapps vagy benne van a romban?

(#38276) noto válasza kicsike22 (#38275) üzenetére


noto
senior tag

Felleted a link!
Gapps nincs benne de az is ott van nekem minden megy rendesen nem volt Fágyas stb jó az akkuidő is!

(#38277) Daemos válasza noto (#38276) üzenetére


Daemos
tag

Csak megerositeni tudom en is Noto kolega kommentjet!!
En is ezt hasznalom es meg vagyok vele elegedbe nagyon!! ;)

(#38278) Kékes525 válasza Daemos (#38277) üzenetére


Kékes525
félisten

Sziasztok!

Megvásároltam a skvalex féle Call Recordert Call Recorder, ennek ellenére próbaverziót ír ki, amely április elsején lejár. Előtte a próbaverzió volt fenn, de uninstalláltam, ahogy a leírásában volt.

Ilyenkor mi van? :F Nem fog működni április elseje után? :O Rossz tréfa lenne... :((

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38279) Oldman2


Oldman2
veterán

Valaki elmagyarázná nekem a következő rövidítéseket?

AOKP
AOSP

Köszi

(#38280) oba válasza Oldman2 (#38279) üzenetére


oba
addikt

AOSP - Android Open Source Project - azaz teljesen szűz és érintetlen gyári android forráskód

az AOKP pedig AOSP -re épülő de sok extra feature van benne, magyarul egy "felturbózott" AOSP

(#38281) jbl


jbl
aktív tag

Cm 11-em van. Jelszóval szeretném ellátni a memória kártyát. Hogy tudom ezt meg tenni?

(#38282) stefi68 válasza Oldman2 (#38279) üzenetére


stefi68
addikt

Ahogy az előttem szóló is írta AOSP (Android Open Source Project), AOKP (Android Open Kang Project) -> [link]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#38283) PapG.


PapG.
tag

Hello2 !! Erről senki semmit ?!
"Tudja valaki hogyan lehet wifin képernyőt tükrözni tv-re?! Működhet ez egyáltalán s2-őn? Ha valaki már csinált ilyet vagy tud linket ahol van erről leírás, az írja már meg! Köszi!"

(#38284) Oldman2 válasza stefi68 (#38282) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi ez értem. Az alá-fölé rendeltség a lényeg.

A Cyanogenmod ezekhez hogy viszonyul?

Teljesen más, vagy az is az AOSP egyik "forkja"?

(#38285) kicsike22 válasza noto (#38276) üzenetére


kicsike22
csendes tag

Köszönöm szépen! remélem tényleg müködni fog :)

(#38286) Kékes525 válasza PapG. (#38283) üzenetére


Kékes525
félisten

AIRTAME Magyar a fejlesztő csapat vezetője. Ez lesz a legjobb, azonban még okostelefonra fejlesztés alatt áll. AIRTAME a facebookon

Másik Vezeték nélkül játssza át mobilról TV-re a filmeket és játékokat az LG új Ultra HD átviteli technológiája

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38287) henter


henter
tag

Sziasztok!

Egy ideje már SlimBean-t használok, teljes megelégedéssel. Az utóbbi időben folyamatosan jelezte, hogy van hozzá frissítés. Ma letöltöttem és telepítettem a legújabb SlimKat-ot a hozzá tartozó gapps-szal, azóta minden indításnál "Az óra alkalmazás sajnos leállt"-felirat fogad. 3x telepítettem újra mindent, a helyzet változatlan.
Tud erre valaki valami megoldást?

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#38288) SteveJobs válasza logarithm (#38257) üzenetére


SteveJobs
őstag

a Rendszer UI alkalmazás sajnos leállt.Most evvel jött elő! :B :B
Pedig mindent úgy csináltam most ahogy írtad. :R
Ja ! Ma reggel pofára ejtettem 1 m magasról eltörött a hátlap. :O

[ Szerkesztve ]

(#38289) Jumbozorz válasza henter (#38287) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia

Nekem is ez volt. Titaniummal töröltem. Felraktam Ezt, mint rendszeralkalmazás és ugyanúgy ébreszt, mint az eredeti és ez nem áll le.

Az ingyenes is teszi a dolgát ugyanúgy. Csak nem annyira testreszabható.

[ Szerkesztve ]

(#38290) logarithm válasza Oldman2 (#38284) üzenetére


logarithm
őstag

Nincsen alá fölé rendeltség, van a kang és az open project, sőt van még itt a külön álló slim project is.

Legtöbb fícsör szerintem a slimben van utána jön az aokp és után a letisztultabb aosp.

A cyanogenmod pedig "Based on the Android Open Source Project, CyanogenMod is designed to increase performance and reliability over Android-based ROMs" és van ugye saját fícsöre a cyanmodnak is természetesen ezen belül. forrás:[link]

(#38291) Eclips21 válasza PapG. (#38283) üzenetére


Eclips21
őstag

samsung smart tvhez van egy gyari samsumg program az Allshare lehet tukrozesre nem jo de videok zenek kepekre jo

[ Szerkesztve ]

(#38292) henter válasza Jumbozorz (#38289) üzenetére


henter
tag

Az ingyenesben nincs ébresztés. Ráadásul a weather&clock widget a gyárit használja

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#38293) Jumbozorz válasza henter (#38292) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Értem. Elnézést. Én csak a fizetőst használtam eddig. De abban működik minden.

Én nem használom ezt a weather and clock widgetet. Helyette a Dashclock-ot és a weather1-et használom.

[ Szerkesztve ]

(#38294) chemo20 válasza SteveJobs (#38288) üzenetére


chemo20
tag

Ezt nekemis csinálta az első beállításnál, azóta többször nem.

(#38295) henter válasza Jumbozorz (#38293) üzenetére


henter
tag

Megoldottam. A widget beállításainál meg lehet adni, hogy melyik órát használja. Letöltöttem egy másikat és átállítottam arra.
Azért köszi a segítséget

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#38296) randras_83 válasza henter (#38295) üzenetére


randras_83
addikt

full wipe után raktad föl amúgy?
Asszonykám telefonján is az van és gondolkodom a kitkaten, hátha még jobb és gyorsabb, érdemes felrakni?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#38297) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Sziasztok!

Milyen kernelt ajánlotok S2 CM11 legfrissebb nightly alá amiben megoldott a tuning lehetősége és viszonylag frissnek mondható/gyakrabban frissül? :)

(#38298) henter válasza randras_83 (#38296) üzenetére


henter
tag

Nem volt full wipe, csak a két cache. Saját adataimat nem akartam letörölni

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#38299) Eclips21 válasza Th3Ac3 (#38297) üzenetére


Eclips21
őstag

dorimanx tuningra szerintem csak ez, de vigyazni kell vele, olvassd a forumot mielott felteszel egy teszt verziot, gustavo kernelet nem probaltam de ugytudom abban is lehet allitgatni

(#38300) randras_83 válasza henter (#38298) üzenetére


randras_83
addikt

az simán okozhat problémákat, mivel fő verzió váltás is volt. 4.3-4.4-re ilyenkor javasolt a wipe, de én is pont e miatt nem tettem föl még a babámnak

https://www.flickr.com/randras83/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.