Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38401) logarithm válasza AndrewTdi (#38400) üzenetére


logarithm
őstag

Azt csináld amit a triangle away ír, újra kell indítani saját recoveryt feltesz ideiglenesen ott csinálod amit ír, és kész utána letörlöd a progit használható a készülék ennyi. az utasításokat kövesd amit a program ír neked.

(#38402) xcds


xcds
őstag

Az miért van, hogy betettem egy sim kártyát és az összes addig telepített alkalmazásom eltűnt és kiírja a bal alsó sarokban, hogy biztonságos mód? :F

(#38403) logarithm válasza xcds (#38402) üzenetére


logarithm
őstag

Nyomva tarthattál pár gombot boot közben? [link] [link] és elindult safe mod, avagy csökkentett módban vagy biztonsági módban. restart és jó lesz elmélet.

[ Szerkesztve ]

(#38404) Burt1793 válasza logarithm (#38403) üzenetére


Burt1793
veterán

Van valami jó rom mostanság? lecserélném a jellysnapot valami stock androidra. de olyanra, amivel nem merül jobban készenlétben. A múltkori 4.3 amit írtál, nem volt ebből a szempontból jó. :(

(#38405) logarithm válasza Burt1793 (#38404) üzenetére


logarithm
őstag

Sajnos nincsen, azt gyanítom xwlss romtól fel fele, direktbe bele tette a samsung, hogy az android OS pörögjön, ez szívja is az akkut eléggé szépen, ez igaz jellysnapra is meg neatrom-ra is tehát az xwms3 romokra. még pedig olyan céllal, hogy vegyél új telót, na ez az összeesküvés elmélet :D, de amúgy elképzelhető a kernel befolyás is, mert pl dorimanx alatt nem pörgött az android OS, bár logikával átgondolva ilyenkor a romokban csak a kernel lesz újabb más nem nagyon, és apoloval sem sokkal jobb a helyzet.

kitkat romokra várok, mert még sok kis bibi van amit fixálni kell. így marad a cm10.2.1 stable pure cm, tehát nem linaro optimalizált. plusz dorimanx utolsó béta kernel.

(#38406) xcds válasza logarithm (#38403) üzenetére


xcds
őstag

Köszi, így már érthető. Amikor pattintottam fel a hátlapot, akkor nyomhattam meg több mindent. :B

(#38407) robyg


robyg
senior tag

Üdv Skacok.

Remélem tudtok segíteni.

Kb. két hónapja visszaraktam a 4.0.3as droidot a telómra.
Eddig nem volt vele baj de három nappal ezelőtt elkezdte ezt a hibát kiírni.
Csinátam megint egy full wipeot meg egy resetet.
De megint elkezdte csinálni.

Mostmár zsinorba majdnem mindig feljön ez a hiba.

Nincs valami tippetek mi lehet az okozója?

[ Szerkesztve ]

(#38408) Burt1793 válasza logarithm (#38405) üzenetére


Burt1793
veterán

És ez, amit most használsz, hogy bírja? Nem fagyogat, gyors és jó az aksiidő? Miért béta kernellel használod?
Ha a megkérlek belinkeled nekem pontosan ezeket? Ha kedvező válaszokat adsz a kérdéseimre, akkor szívesen kipróbálnám. Valami full fekete kiadásban.

(#38409) logarithm válasza Burt1793 (#38408) üzenetére


logarithm
őstag

Cm sose szokott fagyogatni :D stabil semmi gondom nincsen vele, de benne van a nevében is. Azt sajnálom, hogy hivatalosan nem adták ki mert hülyék vagy nem tudom, pedig full stabil.

grift build-elte, mert hivatalosan nem készült el mint írtam, okát nem értem mai napig. CyanogenMod 10.2.1 Galaxy SII GT-I9100

(magamnak annyit csináltam a zip-el, hogy átírtam a build propban, hogy ne az ő neve legyen ott meg a zip-et is átneveztem :D kis szépség javítás :P bár a tisztelet az övé, de saját célra lényegtelen)

Akku idő nem rosszabb mint egy gyárin, de adj neki minimum három merülés töltés ciklust utána oknak kell lennie.

Mert a béta újabb mindenben, és végre megoldódott a sod bug is, tehát kényelmesen elvagyok rajta.
Amúgy nyugodtan használhatod a cm stock kernelel ha akarod.

De linkelem a két kernel variánst amit lehet használni a rom alatt illetve három mert apolo kernelt is lehet.
[link] [link] -> ami nekem fent van most ha tesztelős vagy: Kernel_Dorimanx-V9.43v97.1-Comp-mv2-[21-26]-[13-03]-JB-SGII-PWR-CORE

(#38410) Burt1793 válasza logarithm (#38409) üzenetére


Burt1793
veterán

Fagyást nem szeretnék, ha azt mondod, hogy a béta kernellel sincs gond, akkor azt rakom. :) Este 11 körül felrakom. Nagyon-nagyon köszi szépen. Elegem lett a samu androidból. :D

(#38411) logarithm válasza Burt1793 (#38410) üzenetére


logarithm
őstag

Készülék válogatja mivel minden i9100-nek más más cpu típusa van szerk: voltage group ami 5 különböző van a leggyakoribb a 3mas nekem az van a legstabilabb a 4es.. stb kiírja az stweaks meg hasonló infókat., többet adott ki a samsung illetve más más touch screen típus van, ha a gyakoriakba esel mint én akkor nincsen semmi gond. vagy max vissza lépsz a v97-re. de szerintem nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

(#38412) Burt1793 válasza logarithm (#38411) üzenetére


Burt1793
veterán

Hol tudok ilyen infót kinyerni? Stweaks az csak egy progi, ugye?
A lényeg, akkor most ezt a romot és ezt a kernelt (legfelső) kell felraknom. Full wipe, rom, wipe dalvik, cache, majd a kernel (kernelwipe nem kell?) és kész.
Valami plusz beállítást kell végeznem? Stweaks vagy valami?
Most a jellysnap van fent, erre mehet full wipe után a mostani kernelre ez a rom?

Bocs a sok hülye kérdésért. :B

(#38413) logarithm válasza Burt1793 (#38412) üzenetére


logarithm
őstag

Igen mind a kettore, full wipe kell persze kernel wipe nem kell, stweaks telepul alapbol es be is van hangolva nem sok mindent kell allitani latni fogod hol kell infot kinyerni szerintem :-)

(#38414) Burt1793 válasza logarithm (#38413) üzenetére


Burt1793
veterán

És most miért váltottál 10-es kernelre? Ne azt rakjam fel?

(#38415) xcds


xcds
őstag

2 gondom van. Az egyik, hogy az s-szervező, ami gyárilag benne volt nem mutatja a fb ismerősök sznapját.2napja még mutatta. A másik, hogy beállítottam egy háttérképet kezdőképernyőnek, de a lezárt képernyőnek már nem megy, hiába csinalom végig ugyanazt. Annyi lesz az eredmény, hogy a galériàban lesz mégegy kép a másik mellett. Ötlet? Köszi

(#38416) acerola


acerola
tag

Sziasztok.
Cyanogenmod 11-nél egyszer csak nem működött a menü és vissza gomb.Minden más működik.Van valakinek tippje mi okozhatja?Vagy mi a megoldás?

(#38417) robyg


robyg
senior tag

Üdv Skacok.

Lenne egy kérdésem

Ha ezt a droidot tenném fel a telómra nem csinál bajt?

T-mobil függő a telefeonom.

(#38418) xcds


xcds
őstag

A beállításokban a Fiók hozzáadásánál csak a google fiók van. Ha hozzáakarom adni a facebook fiókot, akkor csak villan párat a kijelző és ugyanúgy csak a google fiók van hozzáadva. Ezt miért csinálja? Gondolom, ezért nem működik a naptárban sem a fb szinkronizálás. :F

(#38419) hr2 válasza robyg (#38417) üzenetére


hr2
őstag

Nem.

(#38420) robyg válasza hr2 (#38419) üzenetére


robyg
senior tag

Köszöntem :R

(#38421) logarithm válasza Burt1793 (#38414) üzenetére


logarithm
őstag

Nem 10est írtam :) az maliv3 video driverhez való kernel, cm10.2ben maliv2 video driver van, tehát 9.xx széria kell.

[ Szerkesztve ]

(#38422) Burt1793 válasza logarithm (#38421) üzenetére


Burt1793
veterán

Jas bocs, rosszul értelmeztem az aláírásodat.

(#38423) LLRobi


LLRobi
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok adni egy root kernelt ehhez a legújabb spanyol stock rendszerhez?

xwms3
xxms4
FOPLs6

valami Philz szerűséget keresek, hogy feltehessem rá a legújabb neatromot.

(#38424) acerola


acerola
tag

Hali.Mitől halhattak be a funkciógombok cyanogen 11-en?Egyik pillanatról a másikra... :F please help... :Y :O

(#38425) logarithm válasza acerola (#38424) üzenetére


logarithm
őstag

frissítsd le a maira, akkor is ilyen?

(#38426) mtade


mtade
aktív tag

Hülye kérdésem lehetne?

A gyári JB-mel meg vagyok elégedve, csak néhány extra funkció hiányzik belőle.

- visszagomb hosszú nyomására kényszerített bezárás
- hosszan nyomott valamilyen gombra lámpa
- ledek villogtatása értesítésekkor.

Ezt valahogy bele lehet a gyáriba kókányolni viszonylag egyszerűen?

Köszi a válaszokat,

mtade

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#38427) acerola válasza logarithm (#38425) üzenetére


acerola
tag

Most nincs wifim,nem tudom frissíteni,de szerintem ez nem oldja meg a problémát... :-(

(#38428) logarithm válasza acerola (#38427) üzenetére


logarithm
őstag

Ha ez nem szerinted, akkor tedd vissza a gyári romot.

(#38429) acerola válasza logarithm (#38428) üzenetére


acerola
tag

Azon gondolkoztam,ha esetleg kernelt cserélnék...
Mert eddig szépen futott...
Csak nem tudom mivel fut jól a cm11?Dorimanx 10?vélemény???

(#38430) xcds válasza xcds (#38418) üzenetére


xcds
őstag

Erre vki? Netán csak annyi a gond, hogy a google nem szereti a fészbukot? :U Mert a naptárat is pont a fb-al lenne értelme szinkronizálni, ott van mindenki születésnapja meg ott hívnak meg eseményekre. a névjegyzéket is azzal kellene szinkronizálni, mert akinek megvan a száma, az fb-on is ismerősöm valószínű... Nekem google+-on nincs is ismerősöm és a google naptárat se használom..

(#38431) logarithm válasza acerola (#38429) üzenetére


logarithm
őstag

Nem tudom, nem használom, próbáld ki, v10.xx ami kell neked.

(#38432) Th3Ac3 válasza acerola (#38429) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Nekem is el szoktak tünedezni néhanapján, főként frissítéskor, ilyenkor STweaks-on belül alapból be volt pipálva a "Force Disable Touchkeys". Na azt kell megváltoztatni aztán megy minden a régiben :) Mindezt nem Dorimanix hanem Gustavo mai kernellel.

(#38433) acerola válasza Th3Ac3 (#38432) üzenetére


acerola
tag

Köszönöm,ez valahol a beállításokba van,vagy cwm-be??

(#38434) Th3Ac3 válasza acerola (#38433) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Egyik sem, külső program, Playen megtalálod ha beírod a keresőbe. Sok okosság van benne számomra alap alkalmazás.

(#38435) acerola válasza Th3Ac3 (#38434) üzenetére


acerola
tag

Hálás köszönet!!! ;-)

(#38436) noto


noto
senior tag

a romba szereplő csengő hangokat melyik mappa ba találom? 4.4.2 alatt
Átnéztem mindet nem talaltam

[ Szerkesztve ]

(#38437) Oldman2 válasza noto (#38436) üzenetére


Oldman2
veterán

/system/media/audio/

?

(#38438) noto válasza Oldman2 (#38437) üzenetére


noto
senior tag

:R

(#38439) acerola válasza acerola (#38435) üzenetére


acerola
tag

Gustavo kernel fennt,a leirtak szerint pipa kivéve,restart is volt,de a probléma még mindig fennál... :-( :W

(#38440) acerola válasza Th3Ac3 (#38434) üzenetére


acerola
tag

Nehogy egyszerű legyen,még holnap megpróbálom,hogy a cm-et is frissítem...hátha magához tér... :U

(#38441) #03445504


#03445504
törölt tag

Az új 2000-es aksi bevált. +2, 5 - 3 óra kijelzőidő :)


[ Szerkesztve ]

(#38442) acerola válasza acerola (#38440) üzenetére


acerola
tag

Unexpected error
Ezzel a szöveggel indul az STweaks...
:(((

(#38443) noto válasza #03445504 (#38441) üzenetére


noto
senior tag

Én is azzal nyomom màr tényleg jó nem kell nézni hogy kibirja e estig

(#38444) harry3


harry3
őstag

Üdv.
Lenne egy csereajánlatom erre a telefonra. Olvasgattam a fórumot és azt vettem észre, hogy a 4.4-és romok eléggé stabilak. Tényleg így van? A gyári 4.1 mennyire használható? Xperia T-m van, de borzasztó, hogy milyen hibák vannak a romban és meg csak nem is javítja őket a Sony, erre meg rátesz a függőség is.

(#38445) Th3Ac3 válasza acerola (#38440) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Öhm van egy script amit ajánlatos lefuttatni kernel felrakása előtt, próbáld ki hátha attól menni fog (kitörli teljesen az előző kernelt): LINK

Más: tegnap 55%-on volt este az akksi de befagyott a wifim, újraindítottam a telefont. Utána 20%-ról folytatta, mitől lehet ez? Nagyon bosszantó hogy 35% akksi csak úgy eltűnt a semmibe.

[ Szerkesztve ]

(#38446) acerola válasza acerola (#38442) üzenetére


acerola
tag

Igen,unexpected error...
Köszi... :R

(#38447) palee69 válasza Th3Ac3 (#38445) üzenetére


palee69
senior tag

Lehet ,hogy az akksid a végét járja.
A 2 évessel nekem is csinálta ezt.

(#38448) Th3Ac3 válasza palee69 (#38447) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Sajnos lehetséges, bár mintha valahol olvastam volna hogy ez egy bug is lehet. A telefon nem régóta van nálam, öcsém használta nagy vigyázva 2,5 évig, így konkrétan nem tudom most milyen állapotú az akksija. Lehet érdemes volna beruházni egy 2000-es akkumulátorba?

(#38449) acerola válasza Th3Ac3 (#38445) üzenetére


acerola
tag

Most jó!!!!!
Köszönöm a segítséget!!!! :R ;)

(#38450) Th3Ac3 válasza acerola (#38449) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Ennek örülök, használd egészséggel :C CM-re érdemes hetente frissíteni ahogyan kernelből is jönnek ki újabb verziók :) Előtte ne felejtsd használni amit linkeltem!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.