Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45793) DonDragonka


DonDragonka
őstag

Üdv népek!

Nem szoktam ilyet tenni, de most még is megteszem...
Hozzászólok a fórumhoz, nem csak olvasgatom... :D

Na a lényeg. Egy ideig nem volt rá módom, hogy ROM-t cserélgessek. Pár hete eljött a lehetőség, felszabadult egy kis időm és nekiláttam ROMolgatni...
Szinte mindent felraktam amit értem.

Végeredményként két véglet, és egy köztes ROM, legalábbis számomra.
Nálam az utsó: Török bármelyik verziója. Instabil, laggol, fc, stb és ráadásul még csak nem is tetszik.
A második: Wanamlite, bármelyik 2.3.X-es ROMja. Atom stbil, néha modemet kell cserélgetni alatta, mert nem igazán találja el a legjobbat, sallangoktól mentes, legközelebb áll a gyári ROM-hoz. Témázni kell, ha nem bejövős a gyári kinézet.
És számomra a mindent vivő, legjobb: Illusion-xT v1.6. Kész. Ez a ROM, stabil, gyors, (emlékszik még valaki a Lite'ning ROM-ok sebességére? na ez még annál is jobb), a modemje frankó, fogyasztása már kezd alakulni, de ugyebár bejáratós a ROM ééééés valami eszméletlen szépen össze van rakva a témája...

Fentiek, szubjektív véleményemet tükrözik. Nem kívánok vitába szállni senkivel akinek a Török ROM-ok jönnek be.

Még egy személyes megjegyzés. Most hogy már jó ideje SGS II-m van most egy érdekes és fura jelenségre figyeltem fel a minap.
Lassúnak tűnik a notim. (HP 2540p i5 540m, 8GB, 7200-as SATA, stb...) Egyszerűen a telót többet használom. Rászoktam arra, hogy elindítok valamit és nincs várakozás. Ehhez képest az egyébként egyáltalán nem lassú notim-on elindít valami és várakozik pár másodperc... Jó nem sír a szám, mert vágom, hogy ez és az összehasonlíthatatlan egymással. Nem is a technológiai körítést akarnám itt összevetni, és ugyebár másra és másra használom a két gépet, de az érzés, nos az akkor is érdekes...

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.