Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13851) NFree válasza Hor matyka (#13850) üzenetére


NFree
addikt

Mindenképp, de egy gyári koller is megteszi, lehet esetleg venti nélkül, de kell rá biztos valami, ki kell próbálni, de hűtő borda nélkül felejtős. simán nem bírja el

vga

(#13852) Hor matyka válasza NFree (#13851) üzenetére


Hor matyka
újonc

Hűtőborda az tudom hogy kell rá,csak a gyári van hozzá. Ventillátort kèrdeztem, hogy kell e rá? Mert win7 volt rajta ès 40 °C főlè nem nagyon ment mikor használtam. Csak az a gáz hogy nem tudok rá nagyobbat tenni mint a gyári, mert nem fèr el.

(#13853) NFree válasza Hor matyka (#13852) üzenetére


NFree
addikt

ki kell akor próbálni szedd le a ventit , állísd be a cpu-t s próbáld ki, egyébként amibe bele akarod rakni lessz valami légmozgás?

vga

(#13854) Shifty01


Shifty01
tag

Hi
Azt szeretném megkérdezni, hogy érdemes-e K-s processzort vennem avagy sem.
Asus Gtx 760
8gb 1600 CL 8
i5 4570-t néztem ki korábban.
Viszont felmerült bennem a kérdés, hogy mi lenne ha vennék 1 asus Maximus VII Ranger-t és 1 i5 4670k-t
A Táp az pedig ez lenne:
[link]
A 4570-el megáll a rendszer össz fogyasztása 250 környékén vagy alatta terhelés alatt.
A helyzet az, hogy a 4570 és a 4670k is 84W-os TDP-vel birnak tehát ennél egyik sem fogyazthat többet.
Tehát ha tuningolnám a processzort akkor sem menne 84W fölé a processzor fogyasztása. vagyis tápot nem kell ujat néznem ha K-s processzrot veszek igaz?

Az lenne a kérdésem, hogy játékokban lenne érdemi különbség 1 tuningolt i5nek 1 gtx 760 társaságában full HD felbontás melett 1 monitorral 1 i5 4570 el szemben.
Mert nekem azt mondták a 4570 vigan kihajtja a gtx 760at, ergo nem kell erősebb processzor. Vagy tévedek?
Érdemes lenne tuningolni és magasabb órajellel jatszani 1 ilyen vga mellett?
A vga már megvan szoval az fix.
Persze tudom vannak CPU intensive játéko és alkalmazások ezek logikusan jobban futnának 1 magasabb orajelű procin, de átlagosa na játékok terén lenne-e javulás avagy sem?
Azért érdekel mert az i5 4570 már alapjába véve nem gyenge viszont felmerült bennem ez a kérdés

(#13855) NFree válasza Shifty01 (#13854) üzenetére


NFree
addikt

Szia , nos a sima proci is , elvan a vga-a val. Ezek a procik kb 120-130w-ig (fogyasztás)lehet elmenni tuningban fölötte már nem tudod lehűteni. Kb úgy számolj. Ha nem foglalkozol tuningal akkor felesleges a k-s proci , ha viszont érdekel a téma belevághatsz, de a vga sookal hamarabb fog kipurcanni , mint a proci. Te dönsd el mire van szükséged. De ha most újítanál gépet akkor várj még kicsit , míg mehjellennek a haswel refres K s procik s azt vedd 97 es lapall. Kb 2 hónap.

vga

(#13856) Shifty01 válasza NFree (#13855) üzenetére


Shifty01
tag

Lenne segitségem tuningban nem én csinálnám, hanem egyik ismerősöm aki tapasztalt tuning terén.
A fogyasztás még igy is 300 körül tetőzik tehát akkor a táp elég lenne gondolom, vagy jobb ha van több tartalék?
Mire gondolsz mikor azt mondod, hamarabb purcan ki a vga?
A proci tuning rossz hatással van a vga-ra vagy ezt általánosságban mondtad a vgak terén?
Egyelőre nem tartok a processzor vásárlásnál. VGA ram és hdd ház van már meg.
Következő táp, alaplap lesz aztán cpu
Szoval böven kijön addig a refresh, de köszönöm hogy szoltál.

Ugytudtam, hogy a Z97es és a Z87es között nem sok különbség van csak kompantibilis a Broadwell-el és van rajta pár + port meg sata express.
Mivel jobb a Z97 a Z87nél? Mert kettőt néztem Asus Gryphon és a Ranger-t.

Eldönteném mire van szükségem ha tudnám hogy mekkora hatása van a cpu tuningnak 1 vga-s 1 monitoros fHD rendszerben játékok terén. Mert ha nem nyerek vele érdemleges profitot FPS terén akkor nem fizetek felárat a prociért és nem veszek kétszer drágább alaplapot és még az áram számlával is jol járok .
Hosszútávra tervezem ezért érdekelne különösebben.
Mert 10 ezerrel olcsóbb a nem K-s az alaplap nem 45k hanem 20k a hűtőt sem kell cserélni és kevesebebt fogyaszt.
Csak akkor vágnék bele ha játékokban ad némi + fps-t
A monitor 60HZ-s szoval 60 FPS-t kellene tartnaia stabilan. Tudom ez elsősorban a vga feladata, de az most más tészta, mert engem a processzor tuning játékra gyakorolt hatása érdekel első sorban.

(#13857) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok,
Van egy i5-750-es procim, amit ma úgy döntöttem, hogy újrapasztázok. Gyári hűtővel használom mióta megvettem úgy 3 éve, sose néztem a hőmérsékletét, most a pásztázás után terhelés alatt 82-83 fok. Viszont nincs viszonyítási alapom, hogy körülbelül mennyi az átlag hőmérséklet gyári hűtővel, vagy hogy eddig mennyi volt, és nem tudom, hogy én rontottam el e valamit a pasztázás közben, vagy ez normális érték. Esetleg van még valakinek ilyen procija gyári hűtővel, és megtudná mondani nála milyen értékek fordulnak elő?

(#13858) NFree válasza Shifty01 (#13856) üzenetére


NFree
addikt

Nos úgy értem, hogy hamarabb elfogy a vga-ból a graft mint a prociból. egy jól megrángatott 4770k szerintem vagy 4670k (4,4ghz-en) szerintem teljesen alkalmas 2db gtx770 meghalytására, kb így számolj ami viszont tápba már minimum 850w
Az általad említett vga, procituningal ,nem fog sok fps-t hozni sajnos mert kicsi a vga, tehát ahoz a vga-hoz amit szeretnél nem érdemes tuningos lapot+procit venni, de mint feljebb említettem egy tuningos prociban kicsivel több tartalék van. A másik dolog ma inkább számít egy jó vga- mint egy jó proci. Ne haragudj , hogy nem tudok érdemileg segíteni, de csak azért mert mindenkinek el kell döntenie mire van szüksége és mennyit ad érte.
Később még hogy mit hoz a k-s refresh nem tudom minenki csak találgat, de ha bejön az intel igérete, akkor kb 2 évig nem hiném, hogy a proci miatt kompromiszumot kellene kötni bármiben4790K ra gondolok, talán a kisebb társa is hasonló lessz . de ezek még csak találgatások.
A proci tuningot meg akkor veszed észre amikor már az kevés kezd lenni de jelenleg fhd felbontáson a vga a szűk keresztmetszet. az általad említett prockó is képes szerintem kihalytani egy gtx 660 760 sli-t.
De mindenképp kérdezősködj még itt ott , mert ez csak az én véleményem :R

(#13857) Rison77
Talán a proci topikjában hamarabb kapsz választ, több a tulaj mint itt. én egy kicsit sokallom a hőfokot. Lehet újra kellne ismét pasztázni.

[ Szerkesztve ]

vga

(#13859) Shifty01 válasza NFree (#13858) üzenetére


Shifty01
tag

Végülis lemondtam a tuningról másik topicban is hasonló választ kaptam. A semmiért pedig nem fogok fizetni + 15-20 ezret alaplapért + 10 ezret prociért + 10-15 ezret 1 normális hűtőért és egy nagyobb tápért.
A semmit képletesen értem. Ugy, hogy számomra semmi előnyt nem jelentene.

A vga-ról jokat hallottam max 1-2éven belül lecserélem és annyi ha kevés lesz. Viszont nem olyan rossz ez a kártya bir ez sok szép játékot, lehet, hogy nem nem minden eye candyvel bekapcsolva de végülis highon elbirja nagyrészt én ugy láttam a tesztekben.(nem feltétlen kell minden ultrán szépek a mai játékok már high-on is )

Köszönöm a válaszodat és a magyarázatot. :R

(#13860) CirrMee válasza Rison77 (#13857) üzenetére


CirrMee
addikt

Esélyes, nekem durvább volt gyári értékeken használva. Célszerű alulfeszelni, ha a gyári hűtő kell, ha meg tuning, akkor pedig kiszórni a francba... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#13861) Rison77 válasza CirrMee (#13860) üzenetére


Rison77
senior tag

Igazából amióta megvan nem volt hozzányúlva, újrapasztázva sem ami cirka 3-4 év már. Nem is figyeltem, hogy ilyen köhögős a gyári hűtő, eddig nem volt problémám belőle, de lehet beszerzek hozzá valami stabilabb hűtőt.

(#13862) gyuri86


gyuri86
tag

Sziasztok.

Processzor memóriakezelési problémám adódott. i7-4820k proci, Memtest86 alatt memóriahibákat dobált, gari csere után kaptam egy újat. beszerel, újabb teszt, hibák eltűntek.
Win 7 alatt találtam pár hiányzó intel proci drivert, telepítőlemez be, felrak, restart.
Reboot, Hiren's boot cd, Memtes86 indít, megint rengeteg memóriahiba! nem értem! A felrakott hiányzó intel driverekhez nem is nyúl a memtest mivel az windows alatt van, ez meg memóriából fut.
Az első körben 3x futtattam a memtest-et és nem voltak hibák. Hol van összefüggés!?
Az alaplap Asrock x79 extreme 4.
Csere előtt kipróbáltam egy i7-3820 procival,ott szintén nem voltak memória hibák, így az alaplap hiba kizárható. 4820k-val teszteltem több fajta memóriát és mindnél hibák voltak, így a memória hiba is kizárható, marad a proci. De az első körös tesztek során miért nem voltak hibák!? most miért vannak!?

(#13863) 88Prot


88Prot
tag

Sziasztok! Kérdésem lenne, AMD-ről a napokban váltottam Intelre, mert a GTX770 Phantomhoz már kevésnek találtam az AMD-t (FX6300@4,8Ghz 24/7)
Következő a konfigom Asrock Formula Z77 +i5 2500K 4,5Ghz-en üzemel most a proci, de még így is a VGA 95%-on megy esetleg ha rángatnám még egy kicsit a procit akkor kitudná fullozni a 770-et vagy váltsak egy i7-re? Ezzel a lappal meddig lehet a proci bajszát rángatni? Ha számít egy Corsair TX650V2 tápom van, és 2*4Gb 1866-os Viper Black Mamba memóm, most 2000-e van belőve.
Válaszotok előre is köszi

(#13864) Zsivaagoo válasza 88Prot (#13863) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

"de még így is a VGA 95%-on megy" -- Ez azt jelenti, hogy a proci tökéletesen "kihajcsa".
Nem kell tovább rángatni azt a 2500K-t.

------------------
Asus Sabertooth 990Fx; -- Na ebbe a lapba én egy FX-8320/50-et raktam volna af FX-6300 helyett.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#13865) NFree válasza 88Prot (#13863) üzenetére


NFree
addikt

Azt nézd meg , hogy a proci hány százalékra van beterhelve ha 100 akkor igen proci limit van , de nem hinném hogy ez lenne a gond szerintem röhögve elég a proci a vga-nak, nézd meg aidával game közbe , mennyire tekeri meg a procit a game.

vga

(#13866) 88Prot válasza NFree (#13865) üzenetére


88Prot
tag

Megnéztem 80% a proci akkor elég neki olyan 4200Mhz-körül? Lehet inkább visszahuzom... habár nem melegszik egy brocken van rajta 2*14es ventivel :)

(#13867) NFree válasza 88Prot (#13866) üzenetére


NFree
addikt

Ha jó a hűtés nincs vele gond akkor mehet nyugodtan, nem lessz baj annyi kis tartalék meg elfér bőven ;)

[ Szerkesztve ]

vga

(#13868) 88Prot válasza NFree (#13867) üzenetére


88Prot
tag

:D:D:D Egy Alpenföhn Brocken van rajta... 2 14es ventivel... elég jól muzsikál :P

(#13869) whited


whited
addikt

Sziasztok
Abban az árkategória amit néztem (40k) körül néztem két cpu-t:
Egyik AMD FX 8350, erre azt írja a cpubenchmark, hogy a legjobb vétel ebben az árban, a másik:
Intel i5-3570
Mit gondoltok, a megfelelő alaplappal, stb melyik a jobb választás, valóban az AMD jobban megéri az árát játékok terén

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#13870) solfilo válasza whited (#13869) üzenetére


solfilo
veterán

Játékra inkább i5. FX-8350-hez drágább a hozzá való alaplap és lehet nem árt egy normálisabb hűtő is. Az FX inkább munkára való. (8350 helyett egyébként jobban megéri a 8320, néhány kattintás és kész a 8350, most nézem, vagy 10k-val olcsóbb a kisebb, rablás a 8350 így. :Y )

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#13871) whited válasza solfilo (#13870) üzenetére


whited
addikt

CPU-mark mennyire hiteles mert az alapján sokkal jobb az AMD, tényleg nem kötözködés, pusztán érdeklődöm :R

procik

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#13872) solfilo válasza whited (#13871) üzenetére


solfilo
veterán

Sztem semennyire nem hiteles. Valóságban kevés az olyan program, ami 4+ vagy 6+ szálra van rendesen optimalizálva. A játékok nem ilyenek, 1-2 példa van csak, ahol mégis, mint BF4.

FX-8320/8350 ugyan 8 magos, de ezek nem teljes értékűek, logoutos mérések alapján 1 Bulldozer modul (2 mag) olyan ~1,5 magnak felel meg (gyanítom ezen olyan sokat nem segít a Piledriver), de egy szálon gyengék, miközben i5 jóval erősebb egy szálon.

Itt van i5-3470 (3570-nél picit gyengébb) és 8350-as is: ph! teszt
Ebből leszűrhető, hol jelenik meg a 8 mag előnye és hol hátrány a gyenge egyszálas teljesítmény. :)

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#13873) solfilo válasza solfilo (#13872) üzenetére


solfilo
veterán

Már nem tudtam szerkeszteni, ez a ph! teszt még jobb, ebben van i5-3570K, tuning nélkül.

solfilo

(#13874) whited válasza solfilo (#13873) üzenetére


whited
addikt

de ha jól látom, több mint 10k amivel drágább a K, nem, és alig gyorsabb mint az AMD

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#13875) Apollo_21 válasza whited (#13874) üzenetére


Apollo_21
addikt

Ha lapot+cpu-t számolsz ..tuningolhatóság alapján..ott leszel h 70 vs 80e...
4nél több magra sehol sincs szükség..játék terén biztos nincs....ergo intel nyert...ha esetleg van vmi tervező progi vagy vmi amit nemismernék és ott elöjön az akár 8mag meglétének előnye amd...

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#13877) solfilo válasza whited (#13874) üzenetére


solfilo
veterán

Az i5-3570K ugyan úgy megy tuning nélkül, mint a nonK 3570-es. Csak ezért linkeltem. :)

solfilo

(#13878) severance


severance
csendes tag

Sziasztok!
A10 5700, 8gb 2133mhz dual channel rammal elbírna 2 monitort?
FHD filmnézés, wowozás. Másra nem kell!
Véleményeket ellenérveket várok hogy sikerülhet-e a dolog?

(#13879) solfilo válasza severance (#13878) üzenetére


solfilo
veterán

Szia! Próbáld a topicjában: Trinity/Richland

solfilo

(#13880) severance válasza solfilo (#13879) üzenetére


severance
csendes tag

Dánke :C

(#13881) m165le2


m165le2
csendes tag

Sziasztok!

egy kis fogyasztású irodai hálózatot raknék össze J1800 vagy J1900 -as CPU -s alaplapokkal

Internet elérés , és firebird / delphi adatbázis kezelés történik rajtuk

egy szerver 3 kliens elrendezés

a kérdés az, hogy ezekre a feladatokra melyik proci a gyorsabb

a kétmagos 2,4Ghz -es , vagy a négymagos 2.0Ghz -es

magyarul kihasználja-e a rendszer a négy magot vagy sem, mert ha nem jobb a nagyobb frekis 2maggal

esetleg megosztva, 4mag szerver 2mag kliens?

(#13882) ak05


ak05
tag

sziasztok

Egy ilyen Asus lapban van egy celeron d 331
proci,bekapcsoláskor 50 fokot mutat az everest,kis terheléskor(böngészés) felmegy 60 fokra,
passzív gyári hütő+cooler master venti van rajta(1700et forog),paszta van rajta,mennyire gond ez a hőmérséklet?
köszönöm előre is

[ Szerkesztve ]

(#13883) gabor0012


gabor0012
tag

Erről a kombiról mondjatok véleményt:
Alaplap: MSI MS-7366 (támogatja a 4 magos 775 procikat)
CPU: Dual Core Intel Core 2 duo E-6750
Video: NVIDIA GeForce 8600 GT, 256 MB
ez egy komplett gép volna de most nem irom le a több részt.
lényegében jó kis gép de az tetszik benne hogy később is jó szolgálatot tehet ha kap 4 magos cput jobb videókártyát nyilván nem dobom a latba az alkatrészeket nem azért veszem meg kompletten hanem hogy később is legyen egy jó gép belölle egy darabig másod gépi szolgálatot tenne szoval nem lenne agyongyötörve amig nem lesz fullra fejlesztve :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#13884) solfilo válasza gabor0012 (#13883) üzenetére


solfilo
veterán

Most akarod venni?
Őszintén szólva pénzt nem tennék már LGA775-be. Elég drága is bele egy 4 magos proci. Az a 8600GT sem egy erőbajnok már.
Persze minden keret függő, de én inkább vennék egy Haswell Celeront/Pentiumot, hardverapróról.

solfilo

(#13885) gabor0012 válasza solfilo (#13884) üzenetére


gabor0012
tag

a 4 magos is használtan lenne bele meg egy 9600gt vagy hd 4870 max 20-30 ezer kell még majd hozzá de mondom később lenne csak bövitve eladó alkatrész meg mindig lesz később még olcsobban is lesz :)) :)) ja és 30000 a konfig 160 as hdd 350 es táp stb

[ Szerkesztve ]

(#13886) solfilo válasza gabor0012 (#13885) üzenetére


solfilo
veterán

Persze, értem én, de ez így most mennyibe fájna?

Hát, egy 4 magos procit meg egy 4870-et nem hiszem, hogy rábíznék arra a tápra. :D
Persze, eladó alkatrész mindig lesz, de egyre elavultabbak is lesznek.
Én inkább innét vennék egy ilyet 45k-ért:
Ház: Fekete mATX
Táp: 380W Antec Earthwatts ATX
Alaplap: Lenovo IS6XM Q67
Processzor: intel G850 - 2x2900mhz - sandy bridge
Memória: 4GB (4096MB) DDR3
VGA: int. Intel HD Graphics (D-SUB + displayport)
HDD: 320GB SATA2
ODD: Dual Layer DVD-RW

Aztán később mellé pattintanék egy 7770-et (20k alatt is van hardveraprón) és körbe is van alázva a 4870-es gép játékteljesítménye, miközben kevesebb a fogyasztása és jóval újabb, okosabb hardverelemekből áll a konfig, tárhely is nagyobb, stb.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#13887) gabor0012 válasza solfilo (#13886) üzenetére


gabor0012
tag

Ha jól néztem q9500 a max ami belemegy de azért nézd meg te is :)) :)) no ide azért majd táp is kéne már ha fullra fellenne bövitve. De ha azt nézzük alapul kis pénzből egy fullos gépet lehet belölle csinálni igaz hogy használt de gyakorlatilag sok-sok évig ez jó gép lenne. :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#13888) gabor0012 válasza solfilo (#13886) üzenetére


gabor0012
tag

Igen a tápocska az a legkevesebb. :)) :)) az nem olyan drága bele azt szerintem nem is nagyon érdemes használtat venni ki tudja mit müveltek vele :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#13889) solfilo válasza gabor0012 (#13888) üzenetére


solfilo
veterán

Minden esetre inkább spórolnék még a helyedben, mint most beugrani egy rég halott platformba. ;)

Igen, egy valamire való táp olyan 9-10k, azon nem nagyon szabad spórolni.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#13890) gabor0012 válasza solfilo (#13889) üzenetére


gabor0012
tag

Egyébként nem azért akarok beleugrani hogy hu 4 magot támogat a lap hanem tényleg kell egy második gép. nyilván nem érdemes egy gépet kompletten megvenni hogy 5 perc mulva csere minden nem lakok egyedül az az igazság :)) :))

No de a lényeg tényleg nem érdemes rögtön beleugrani lehet 2 hónap mulva olyan gépet találok hogy kitépném a hajamat hogy egy gyengébb gépet vettem pár 1000 ft al olcsobban :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#13891) margithid


margithid
veterán

Sziasztok!
Core i7 3770em van, 7/24ben megy gyári hűtővel, 7 virtuális gép megy virtualboxban, most ebben a melegben 73 fokig megy fel a maghő, a cpu hőmérséklet max 51 fok volt eddig, ez ugye nem vezsélyes még?
Mi az a hőmérséklet ami után gond lehet?
Amúgy nem netezek a gépen, és "csak" a virtuális gépek mennek meg aminek kell, akkor lemegy 60 fok alá is a cpu maghő.

[ Szerkesztve ]

(#13892) edari válasza margithid (#13891) üzenetére


edari
őstag

Hát az a 71 már elég erősen a határon van.

(#13893) margithid válasza edari (#13892) üzenetére


margithid
veterán

Miért, processzormag mennyit bír max?
Nem mindig ennyi, ez a max, amúgy 74 a max:)

[ Szerkesztve ]

(#13894) edari válasza margithid (#13893) üzenetére


edari
őstag

70 alatt érdemes tartani őket. Az a biztos.

(#13895) margithid válasza edari (#13894) üzenetére


margithid
veterán

Az intel oldalán van egy táblázat, Case 67.4 C Junction 105 C.
Jól sejtem, hogy az útóbbi a maghő? Az első pedig a cpu max hőmérséklet?

(#13896) korn válasza gabor0012 (#13883) üzenetére


korn
aktív tag

Egy apró cpu foglalat módosítással valószínűleg mennének a 771-es xeon-ok ebben a lapban. Azokat meg gombokért lehet venni 4 magosat is.

(#13897) gabor0012 válasza korn (#13896) üzenetére


gabor0012
tag

Nem lett még megvéve valószínű hogy érdemesebb rögtön 4 magos gépet keresni mint donorgépet keresni késöbbi bövitésre. :)) :))

(#13898) gabor0012 válasza korn (#13896) üzenetére


gabor0012
tag

Inkább nézelödök valószínű még egy darabig csak egy hirtelen öttlet volt de elszált az ihlet nem éri meg abszolut. :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#13899) Sutee89


Sutee89
aktív tag

Sziasztok!

GTX660 videokártya mellé milyen LGA1150-es CPU-t ajánlanátok, ami kihajtja?
Haver szeretné leváltani a Q8300-as gépét, a videókari (GTX660) és az alalap (Gigabyte B85M-D3H) már megvan, kellene egy CPU. Ő i3-at szeretne venni 30k körül (ennyi maradt a keretből), én g3220-at ajánlottam (14k) és kis gyűjtögetés után ezt eladva váltana egy i5-re (4570, 4670).

Melyik a jobb megoldás?
Köszi előre is.

(#13900) Zsivaagoo válasza Sutee89 (#13899) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

g3220-ról i5.

Fürge az i3, de hirtelen szokta összefosni magát, amikor még "2 zsák lisztet a vállára tesznek."

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.