Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Den


Den
veterán

Na pont a múlthéten vettünk bt hangszórót. Nem voltak nagy elvárásaim ilyen kis méretű kütyüktől, de a valóság alulmúlta a várakozásaim. Kipróbáltunk jbl-t sony-t meg mit tudomén még milyen márkásabb hangszórókat a 20-40k-s tartományban. Hát borzalom, a szokol rádió és a dobozhang között mozogtak. Hangerejük volt, de az árukhoz képest igen vérszegény hangminőség mellett. Így aztán az lett a verdikt, hogy ha mát szarul szól, legyen olcsó. Így lett egy soundfreaq sound spot, ami le volt akciózva 20k-ról 12k-ra. Ki se próbáltuk, megnéztük a dobozában, hogy néz ki, fizettünk, hazahoztuk.

Aztán elég döbbenet ahogy szól. A magasak kristály tiszták, nincs szokolrádió effektus, a közepek szépek teltek, nincs doboz hang, és mélyek is rendesen vannak nem ez a tipikus kishangszórós puffogás, teljesen korrekt. És az egész frekvenciatartomány egyenletes, nincs kiemelés, halkulás, hihetetlenül szép a hangja. Csak ajánlani tudom.

Nekem annyira bejött, hogy fixen telepített hangszórónak vettem egy soundfreak sound platform 2-t is. Az is nagyon jól szól, bár az nem olyan kiemelkedő a méretéhez képest, azt hozza amit egy ekkora doboztól el lehet várni. De a sound spot az mesze jobb mint amit egy ilyen kis hangszórótól várna az ember.

[ Szerkesztve ]

www.simson4t.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.