Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) f(x)=exp(x) válasza Palos (#99) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Még egyszer sem merítettem le teljesen, de tapasztalatom szerint elkezd akadozni a hang.

(#102) Izzé válasza f(x)=exp(x) (#101) üzenetére


Izzé
őstag

Hangjelzést ad és ha jól emlékszem mellé a piros led villog.

(#103) Palos


Palos
tag

Jelentem lemerült a hangszóró, 34 nap után, átlagosan napi 1 órai használattal.Szép teljesítmény, meg vagyok vele elégedve. Nem jelzett semmit, egyszerűen csak kikapcsolt.

(#104) inteltunder válasza Palos (#103) üzenetére


inteltunder
tag

na az úgy joje :DDD

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#105) MarQs


MarQs
senior tag

Sziasztok!
Nekem a számla kiegyenlítésétől számítva 18 nap alatt érkezett meg a motyó Kínából. A Banggood-ról rendeltem - postával együtt mindössze 6067 Ft volt. Ha valaki kezébe venné a dobozát, eszébe nem jutna, hogy csupán egy nagyobb bubis borítékban utazott idáig. Teljesen rendben van külsőleg (is!), semmi sérülés.
Eddig egy Marley HMDX240 JAM Plus-t használtam hónapokig, aktívan, ami szintén egy korrekt ketyere, de elkezdett csiklandozni ennek a Xiaomi bögrének az elég impresszív üzemideje, aztán láttam, hogy belülről is rendben van - pl. a felülméretezett 5w-os hangszórójával - úgyhogy idővel csendben jeleztem igényemet az előbb említett forgalmazó felé.
Lényeg a történetben, hogy bejött a sejtésem. Ez a kis töpszli lenyomja az amúgy nem sokkal, de nagyobb kollégáját köbö minden lényeges ponton.

Pedig a JAM Plus is szépen teszi a dolgát. Jól szól, sokszor vittem már magammal cimborás hétvégékre és elismerő bólogatáson kívül eddig mást még nem kapott, de a Xiaomi NDZ-03-GA-t fülelve előjönnek a különbségek, végig, a teljes hangspektrumban. Egyszerűen kafa! Ennyi és pont.
Üzemidő terén abszolút nincs kérdés. Összeszerelés, küllem és anyagminőségben is minimum hozza az "elég frankó" szintet. Egyedül a JACK kimenetet hiányolom - néha van, hogy jól jön - de ez nem igazi lemondás... illetve, még egy dolog: némelyik, basszussal erősebben megáldott számnál és adott hangerőn (mondjuk maxon) lábat ereszt és útnak indul a kicsikerek. :)
Bár, ha úgy vesszük, bizonyos szemszögből simán lehet ezt is pozitívumként értékelni...

Mindent egybevéve: köszi Xiaomi!

...és természetesen, köszi a cikket attilasd!

:R

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#106) f(x)=exp(x) válasza MarQs (#105) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nincs mit! Jó volt olvasni ezt a "kis szösszenetet".
Néha tényleg lábra kel a kicsike. :DDD

(#107) twi452 válasza MarQs (#105) üzenetére


twi452
senior tag

Köszi, nekem ez segítség, hogy ezt a kettőt összehasonlítottad mert ezek között vaciláltam eddig már egy ideje.. :)

(#108) lkristóf


lkristóf
senior tag

Esetleg ha valaki venne az újfajta Xiaomi "tégla" -ból [link] akkor ne tartsa magába a véleményét róla. :DDD Külsőre nagyon vagányra sikerült de csak ezért nem cserélem le a régi téglám. :U

[ Szerkesztve ]

(#109) f(x)=exp(x) válasza lkristóf (#108) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Eszerint elég jó, sőt...

(#110) lkristóf válasza f(x)=exp(x) (#109) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ilyenem van, én az újra lennék kíváncsi, hogy milyen. ;)
AUX bemenet lenne hasznos és akkor szinte bármivel összekötöd pl. tévével. :D

小米蓝牙音箱

(#111) f(x)=exp(x) válasza lkristóf (#110) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ja bocs, mostmár látom.

(#112) s-men


s-men
tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem hozzátok.
Mitől függ, hogy a telefon vezérli-e a bluetooth hangszórót?
Android verzió vagy bluetooth verzió?
Nekem Thl 5s telóm van most és sajnos nem tudok bluetooth hangszorót vezérelni vele. :W
Köszi ha valaki tud segíteni!!!! :R

Üdv : Dani

(#113) f(x)=exp(x) válasza s-men (#112) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Az Bluetooth szerintem. Melyik típusról van szó pontosan?

(#114) s-men válasza f(x)=exp(x) (#113) üzenetére


s-men
tag

JBL Extreme-mel próbáltam...azzal semmi kommunikáció....a teló THL 5S.

Üdv : Dani

(#115) f(x)=exp(x) válasza s-men (#114) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Lehet, hogy csak egyszerűen nem támogatott a készülék. A JBL eszközökről amúgy is azt hallottam, hogy sok a kompatibilitási probléma.

(#116) s-men válasza f(x)=exp(x) (#115) üzenetére


s-men
tag

Értem.
Majd akkor megpróbálom másik fajta bl hangszoróval.
Köszi!

Üdv : Dani

(#117) Laci.M válasza s-men (#114) üzenetére


Laci.M
senior tag

Nem is látja? Nem megy a párosítás sem? Más telefonnal működik a hangszóró? Más telefonnal működik a telefon? Nem vagy éppen rálépve másik eszközre a BT speakerrel?

Restartot is próbáld meg, esetleg törölj minden párosított eszközt.

Aláírás

(#118) f(x)=exp(x) válasza Laci.M (#117) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#119) hunaqua


hunaqua
addikt

Veszek egy Xiaomi-t,de a hengert vagy a téglát vegyem? :F :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#120) s-men válasza Laci.M (#117) üzenetére


s-men
tag

Nem is látja és abszolút nem is párosul vele.
Más telókkal vagy számítógépekkel jó párosodik.
A hangszoró másik telókkal jól működik.

Üdv : Dani

(#121) LeG3Nd válasza s-men (#120) üzenetére


LeG3Nd
tag

Nem kaptam választ hogy a két Xiaomi közül melyiket éri meg jobban, így nem volt más lehetőség és megrendeltem Banggood-ról mindkettőt. :)

A kerek is az akkori 6.000 Ft-ért jól szól, de az 5.300 Ft-os tégla lemossa minden tekintetben. Persze mindent a méretéhez viszonyítva, de egy (dupla annyiba kerülő) Jam Plus-t hangerő és hangminőség tekintetében is véleményünk szerint lealázza. Öcsémé a hangszóró, a kettőt egymás mellett tudtuk kipróbálni, a tulaj szerint is jobb a Xiaomi. Megfelelő felületen, asztallapon a mély hangok is meglepően jók.

Banggood-ot pedig csak ajánlani tudom, több mint 40 rendelésen vagyok túl, de eddig negatívat nem tudok mondani. Az elsőnek rendelt tégla hangszóró sarkánál, belül, valami magas hangerőnél, bizonyos zenéknél rezonált. Nem kifejezetten zavaróan, de észrevehetően. 2 videó és 2 email után érkezett egy új, már hibátlan és ismét eredeti darab. Természetesen szállítási költség nélkül, a magyar ár feléért.

shorter of breath and one day closer to death

(#122) LeG3Nd válasza hunaqua (#119) üzenetére


LeG3Nd
tag

Az előző üzenetet Neked szántam, bocsánat. :)

shorter of breath and one day closer to death

(#123) hunaqua válasza LeG3Nd (#122) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszi.Két verzió maradt a "tégla" Xiaomi,ill. a Bluedio BS-3.Ez utóbbi 11.-én az Ali-n 28usd lesz,ami viszont nagyon jó árnak tűnik.(a BS-2 pedig 20usd)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#124) MarQs válasza LeG3Nd (#121) üzenetére


MarQs
senior tag

Erre a Xiaomi téglára gondolsz? Üzemidőben is jobb? :)

Én meg csak most látom, az előző posztomban rosszul írtam: a GearBest-ről rendeltem, nem a Banggod-ról. Csak a következetesség kedvéért...

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#125) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Ha valaki véletlenül venne egy ilyen hangszórót, megosztaná velünk a tapasztalatát?

(#126) LeG3Nd válasza MarQs (#124) üzenetére


LeG3Nd
tag

Még nem sikerült teljesen lemerítenem. A leírásban szereplő 10 óra biztos megvan, alacsony-közepes hangerőn pedig szerintem jóval több.

shorter of breath and one day closer to death

(#127) djbelo


djbelo
senior tag

Srácok! 2db meg tudok szólaltatni egy telefonról? Vagy csak 1 db tudok mindig csatlakozni?

(#128) lkristóf válasza djbelo (#127) üzenetére


lkristóf
senior tag

Csak egyet.

(#129) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!
Szerintetek ez megéri az árát?
Eddig még nem volt Xiaomi termékek, de most gondolkodóba estem! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#130) kisskaresz21 válasza Dolphine (#129) üzenetére


kisskaresz21
tag

Fentebb írták, hogy jobban szól, mint a tesztben szereplő, én is ebben gondolkodom. :)
Amúgy a Banggoodnál vedd, 5 dolcsival olcsóbb.
De lehet inkább várok egy kicsit és beszerzek egy ilyet, talán még karácsonyra le is akciózzák. :)

[ Szerkesztve ]

(#131) Dolphine válasza kisskaresz21 (#130) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm! :R
Rájöhettem volna, hogy erre az eszközre gondoltak. Mármint, hogy ez jobban szól, mint a tesztben szereplő! :DDD

Apropó, hogyha a Banggoodtól rendelem, arra nem jön még vám meg ÁFA? :F

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#132) kisskaresz21 válasza Dolphine (#131) üzenetére


kisskaresz21
tag

22 vagy 23 euro alatti vásárlás esetén semmiképp, de a fölött már befigyelhet.
Mondjuk ha EU-s raktárról rendeled nem biztos, de hallottam már olyat is, hogy EU-s raktárból rendelte mégis megsarcolták. Egy szó mint száz, 22 euro érték alatt nyugodtan rendelhetsz, nincs semmi plusz költség.

(#133) Dolphine válasza kisskaresz21 (#132) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszi! :R
Ha jól láttam, akkor a Banggoodból ezt a terméket nem lehet megrendelni EU raktárból! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#134) kisskaresz21


kisskaresz21
tag

De úgysem éri el a 22 eurós összeget szóval nem kell fizetned áfát, hiába kínából jön. Én csak ajánlottam, megrendelheted a Gearbestről is, csak úgy drágább lesz. Én egy piston 3-at rendeltem a banggoodról, igaz még nem jött meg, de utánaolvastam és azt írták, hogy onnan tuti eredeti xiaomi cuccot kapunk. :R

(#135) Dolphine válasza kisskaresz21 (#134) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm, mérlegelni fogom a tanácsodat! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#136) MarQs válasza kisskaresz21 (#134) üzenetére


MarQs
senior tag

Csak jelzem halkan: ha a GearBest-től is Kínából rendelné, akkor az a legolcsóbb megoldás! :)
[LINK]

(#135) Dolphine
A motyó termékoldalán azt írják, csak akkor tudod tölteni, ha épp nem szól a zene... és ugyanígy fordítva. Ha még nem rendelted meg és kritikus számodra a dolog, esetleg nézz utána, hogy valóban így van e...

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#137) MarQs


MarQs
senior tag

A topik zajkeltőjével kapcsolatban, azoktól, akiknek már sikerült lemeríteni: jelzi valahogy a hangszóró, ha a töltés véget ért? Ha elérte a 100%-ot...

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#138) Dolphine válasza MarQs (#136) üzenetére


Dolphine
addikt

Tehát külső aksiról nem működik? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#139) lkristóf válasza Dolphine (#138) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ha a tégláról van szó akkor azt tudod tölteni zene hallgatás közben.

(#137) MarQs Itt írtam, hogy nekem csipog ha már merül, és ha feltöltődött akkor kialszik a pirosan világító led. A kerek meg állítólag nem jelez, avval nincs tapasztalatom: (#103) Palos

(#140) kisskaresz21 válasza MarQs (#136) üzenetére


kisskaresz21
tag

Bocs, azt nem figyeltem, hogy melyik raktár van bepipálva. :R

(#141) Dolphine válasza lkristóf (#139) üzenetére


Dolphine
addikt

Igen, arról van szó. Szóval, hogyha merül, akkor vagy külső aksira, vagy a laptopra rákötöm és megy tovább?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#142) lkristóf válasza Dolphine (#141) üzenetére


lkristóf
senior tag

Igen, semmi sem változik, szól ugyan úgy tovább ha töltöd közben. :)

(#143) Dolphine válasza lkristóf (#142) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszi! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#144) Dolphine válasza lkristóf (#142) üzenetére


Dolphine
addikt

Végül megrendeltem. Kíváncsi leszek rá! :C

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#145) MarQs válasza lkristóf (#142) üzenetére


MarQs
senior tag

Köszi az infókat!
Érthetetlen miért írnak hülyeségeket a termék saját oldalán...

"...no matter what way you use, it does not support charging in playing music, and it only plays when it is not charging."

...marketingre még gyúrhatnának kicsit.

Közben sikerült először lemerítenem a kereket! Még a gyárból érkezett szuflával használtam - nem töltöttem rá, de így is ment minimum vagy 10-12 órát.
Mielőtt megadta volna magát, időben jelzett csipogással, aztán lehet az utolsó lehelete előtt is csippant még, de nem emlékszem pontosan...
A töltés folyamatát szintén a piros LED jelzi, ahogy te is írod a téglával kapcsolatban. Sanszos, hogy minden Xiaomi hangoskodó ugyanúgy működik e téren.

Szuflával mennyit bír amúgy a tied? Gondolom a specifikációjában jelölt időtartamtól az is bőven többet hoz...

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#146) lkristóf válasza MarQs (#145) üzenetére


lkristóf
senior tag

Igazán nincs mit, enyém is bőven kitolja a specifikációt aksi ügyben, de nem mértem az időt, természetesen hangerőtől függ, hogy meddig bírja. Ha laptopról használom akkor már a 25% hangerő is bőven elég. :)

Már van feketében is, nekem külsőre lehet jobban bejön mint a fehér. :B

Aki ilyet venne netán és akarna hozzá valami szütyőt amibe tárolná én ilyen szemüvegtartót vettem: [link] Így néz ki benne (mintha ráöntötték volna), mégis csak védve van a por/kosz ellen:

(#147) Dolphine válasza lkristóf (#146) üzenetére


Dolphine
addikt

Egy ilyen tartót rendeltem is. Köszi! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#148) MarQs válasza lkristóf (#146) üzenetére


MarQs
senior tag

Kafa ez a kis tatyó! :K

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#149) lexter00


lexter00
őstag

Honban érdemes megrendelni külföldről?Ebay?Ott 6ezer ft környékén van.

(#150) Dolphine válasza lexter00 (#149) üzenetére


Dolphine
addikt

Én a Gearbest oldalról rendeltem. Ott sem lesz drágább, sőt! :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.