Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gusztáv válasza Den (#46) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ilyen árkategóriában az SB Roar-t érdemes kipróbálni, eszméletlen, mit tud az a hangdzóró. Mondjuk méretben azért jóval nagyobb (kb mint egy tégla), van benne 5 hangszóró, a BT része multipont, a beépített microsd olvasóról akár le is játsza a zenét. Usb-n gépre kötve külső hangkártyaként látszik, még letölthető kezelő szoftver is van hozzá. Én cyberport.de-ről vettem, ott néha akciós (pl ma is 159 helyett csak 119€), de máshol is láttam 129€-ért, mert most jött ki az Roar 2.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#52) f(x)=exp(x) válasza syler123 (#50) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

TV minőségét nem hozza, de közel van hozzá. Kerti sütögetéshez garantáltan jó, én is szoktam erre használni.

(#53) spy14


spy14
tag

(#54) Kinsiinoo válasza spy14 (#53) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

5W-os az igazi ereje :3

Samsung S23 Ultra 12/512

(#55) herdsman12 válasza vadkörte (#11) üzenetére


herdsman12
őstag

"(nem fika, de néhol elkelt volna még némi korrektúra... :)) )"

Mi szükség az ilyen aljas megjegyzésre?
A fórumozók többsége amatőr író és nyelvész, maximum priviben illene tájékoztatni, ha valamit szabálytalannak, kidolgozatlannak gondolsz. Nyilvánosan ilyen megjegyzés minimum illetlenség.

Itt a lényeg a tájékoztatás, az információ, a vélemény megosztása, na ezt kellene értékelni.
(Ne vedd fikának, csak írkálok.)

[ Szerkesztve ]

(#56) macskea


macskea
őstag

Vettem egyszer egy ehhez nagyon hasonló cuccot a Lidlben, óriási pozitív meglepetés volt, semmit nem vártam tőle, ennek ellenére egy laza sörözős estét simán el lehet vele hajtani mind akkukapacitás mind hangerő téren. Még a hangzása sem fájdalmasan szar, inkább csak a magasak összemosódottsága lehet hosszú távon zavaró, de ugye ezek nem audiofil eszközök. :) Ja, ötezer volt, három év garanciával. Szóval ez 10e-ért rablás. :O

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#57) Kinsiinoo válasza macskea (#56) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Látszik ,hogy te ezt a hangszórót véletlenül se próbáltad, messze veri az árkategóriáját, és nagyon jó az árérték aránya.
3W-os, semmi torzítás, mély,magas,basszus minden gyönyörű, ja és megjegyezném h nem egy agyon hajtott fos hangszóró van benne mint a többi drágább "márkás" hulladékba hanem egy szépen szóló 5W-os visszafogva!
Xiaomi termék, csak minőségi cuccokat gyártanak és nem a márkát fizeted meg, egyébként is azért 10ezer ami amugy kb 9ezer magyarországon is, mert itt laksz!
Kínából rendelve 7ezer körül van és odacsap a méreg drága márkásabb szaroknak.
Ha ez rablás akkor Obama kínai vagy minimum fehér....
De tegyük hozzá ,hogy ez a batár nagy ár ennek a "csodás" országnak a műve....

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 12/512

(#58) wocsok17 válasza syler123 (#50) üzenetére


wocsok17
tag

Szerintem legalább olyan. Múltkor átvittem megmutattam a szomszédnak. Már mikor alap hangerőn elinítóttam azt mondta jól szól, aztán ráadtam a maxot a dobozon, akkor már nyílt a szája. Utána a bt hangerőt is felnyomtam a telefonomon. Nem kicsit volt meglepődve... :D

(#59) macskea válasza Kinsiinoo (#57) üzenetére


macskea
őstag

Ja, rendeljük Kínából, fogjuk az országra. Akkor viszont már a sajátmárkás fost is vegyük onnan, és akkor nem 10e/5e lesz az arány, hanem 7e/3e. A hangzásba meg ne menjünk bele, ismerem én ezeket a szarokat, a helyükön kell őket kezelni. Nyilván a telefon hangszórója után csodás mind, de már egy random mini hifihez képest is elkent hangú szar az összes. Arról vitatkozunk, hogy tízből kettő vagy kettő és fél pontot kapnak. Nem arról, hogy az egyik jól szól, a másik meg szarul. Mind szarul szól, de annak fényében, hogy mekkora, mégis csoda. (nekem is van, érted) Ha nem más, a hangerő. Arról meg hogy neked ilyen van, és jó magyar szokás szerint megsértődtél azon, hogy valaki azt merészelte mondani, hogy nem az évszázad vétele meg nem tehetek. Fel kell nőni, és ez nem fog gondot okozni... vita lezárva, a topik zárható. ;)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#60) wocsok17 válasza macskea (#59) üzenetére


wocsok17
tag

Nekem is mondta valaki akinek Iphone-ja van, hogy az jobban szól, de mikor megmutatta nem hitt neki senki. Szerintem ez akkor is jó cucc akármit is mondasz.

(#61) syler123 válasza wocsok17 (#58) üzenetére


syler123
veterán

Értem akkor annyira nem vészes, mondjuk annyira nem sürgős hogy rögtön rendeljem is, de ha egyszer kipattan a fejemből, hogy kell egy ilyen, akkor ezt a Xiaomi-t veszem :) Bár attilasd szerint nem ér fel egy tv hangszóróval, amit meg is értek, azok 2 * 10w-osak, legalábbis nekem a Samsung 40f6670 elég jól szól, gondolom azt nem hozza hangminőségben.

Igazándiból pont a mérete tetszik, ez még a nyeregtatyóban is elfér :)

[ Szerkesztve ]

(#62) f(x)=exp(x) válasza syler123 (#61) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nekem is 2×10W-osok, ahhoz hasonlítottam.

macskea: nem azt mondom, hogy hifi minőségű az eszköz, de az elkent hangú sz@rtól elég távol áll... :U

[ Szerkesztve ]

(#63) syler123 válasza f(x)=exp(x) (#62) üzenetére


syler123
veterán

Köszi, akkor így nagyjából be tudom lőni hol lehet a hangja.

(#64) LeG3Nd


LeG3Nd
tag

Sziasztok!
Az itt bemutatott BT hangszóró és a [sztereó Xiaomi] közül melyiknek jobb a hangminősége és hangereje? Esetleg Jam 2-höz viszonyítva. Van valaki aki mindkettőt kipróbálta?

shorter of breath and one day closer to death

(#65) macskea válasza wocsok17 (#60) üzenetére


macskea
őstag

Jó cuccok ezek, azt nem vitatom. Csak sokakon nagyon látszik, a következő "összefüggés". Mindig életed első rendes hifije fog a legjobban szólni, utána vehetsz bármit, az már nem lesz rád olyan hatással. A másik meg a szokásos fanboyság. De arról az elején írtam, nem ismétlem magam.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#66) vadkörte válasza herdsman12 (#55) üzenetére


vadkörte
addikt

Most könnyebb? Kitomboltad magad? Ha ki akkor már elégedett lehetek.
Amúgy megdulmáltuk (~juk, mert még nem beszéltünk meg mindent...)

Üdv. V. Körte

(#67) Kinsiinoo válasza macskea (#65) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Nem, itt pont az a gond, hogy azt hiszed neked van igazad mikor itt volt pár tanú ,hogy brutál jól szól ;)
Vehetsz te drágábbat de attól az még nem lesz jobb, csak verheti az ember magát h "nagy" márka :)
Mellékesen megjegyzem ,hogy a Xiaomi mindenhol az élmezőnyben van ha olvasol cikket :D

Samsung S23 Ultra 12/512

(#68) wocsok17 válasza Kinsiinoo (#67) üzenetére


wocsok17
tag

De te meg én nem számítunk, mert nekem is a xiaomi a kedvencem, meg neked is... :C

(#69) syler123 válasza macskea (#65) üzenetére


syler123
veterán

Már lassan hifihez hasonlítjátok ezt a szerencsétlen bögre hangszórót? Persze hogy nem szól úgy, mint egy hifi, tudom, nekem is van, bár már nem kapcsoltam be vagy 5 éve, Panasonic kb 1,5kg / hangfal vagy több + erősítő, 2 * 110W, persze hogy nem szól úgy ez a szerencsétlen, de nem fogsz hifivel járkálni sütögetésekre, másrészt meg én személy szerint nem bömböltetném, mert mi így közben beszélgetni is szoktunk :)
Egyelőre nekem sem kell, de ettől még a maga kategóriájában jó lehet, Bangood-ról pedig 5500, szóval inkább ez, mint a márkátlan kínai.

Pont ma jött meg egy Xiaomi Piston 3 youth fülhallgató, kiváló hangja van és 2300ft volt, ezzel idehaza nehéz versenyezni. Jó cuccokat gyárt/gyártat a Xiaomi.

(#70) Kinsiinoo válasza syler123 (#69) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

+1 :R

wocsok hát de érted na... :DDD

Samsung S23 Ultra 12/512

(#71) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

vadkörte fórumtárs segítségének köszönhetően javítottam néhány helyen a cikket! Köszönöm a segítséget, ha hibát láttok, jelezzétek nekem nyugodtan, akár privátban is! :)

(#72) macskea válasza syler123 (#69) üzenetére


macskea
őstag

Minden szavaddal egyet értek. :R Meg tetszik a véleményformálás mikéntje is tetszik.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#73) nemlehet válasza syler123 (#69) üzenetére


nemlehet
őstag

Csak a szokásos. Pl amikor kijön egy alsó-középkategóriás kínai telefon ami nagyon jó ár-érték arányú és elkezdik dícsérni, akkor jönnek az okosok, hogy de hát az iPhone mennyivel jobb....
Jah csak a kínai az 40-50 az iPhone meg 200k de az nem fontos.
Vagy érdemes megnézni a piston topicokat ott is megy a fikázódás, hogy de ez meg az a füles mennyivel jobb meg minőségibb. Az nem baj, hogy 4x annyiba kerül, az részletkérdés. Meg hogy alig 20k val többért mennyivel jobbat lehet kapni. Nah bazzeg nem mondod, több pénzért jobbat lehet venni :D

A termékkategóriák összemosása szintén kedvelt elfoglaltság. Van a ferrari meg a MAN kamion és a ferrari mekkora szar, mert 600 lóerő azt nem tud elvontatni 3 tonna trágyát... Végülis tényleg egyforma mind a kettő. :))

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#74) XtremLor


XtremLor
őstag

Ez kb varhato volt, ezert is mertem ajanlani a xiaomi-t, melle nem foghatsz vele!
En most egy Philips Flex BT2000B nyustolok, megtetszett a flexibilis resz, papiron 2w-os, de a hangero tobb mint eleg, szethuzva melyebbre megy egybol, rendesen remegteti az asztalt! :D uzemido is 12h irnak ami kb valos is, vezerlogombok amit neha hianyolok, de ez se annyira ordongos!
40$ nem adnek erte, de eleg jo aron sikerult hozzajutnom, tehat kb annyiba volt mint a xiaomi kintrol! :C

"Legen...Wait for it...Dary"

(#75) f(x)=exp(x) válasza XtremLor (#74) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Az jó akkor! :K 40$ helyet 20$ nem kis megtakarítás.

(#76) Buster17


Buster17
addikt

Egy link hogy hol lehet megvenni?
Vagy már van ennél jobb alternatíva is?

(#77) MineFox54 válasza Buster17 (#76) üzenetére


MineFox54
őstag

[link] remélem nem zavar, hogy nem MO-ról jön méregdrágán :)

[ Szerkesztve ]

(#78) syler123 válasza MineFox54 (#77) üzenetére


syler123
veterán

Most méregdrága Bangood-on is, volt az 5000 is, akcióban kell megvenni.

(#79) MineFox54 válasza syler123 (#78) üzenetére


MineFox54
őstag

Akkor volt olcsó... :P Most van normál áron.

(#80) f(x)=exp(x) válasza Buster17 (#76) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Külföld: Bangood, itthon: Xiaomishop.

(#81) Buster17 válasza f(x)=exp(x) (#80) üzenetére


Buster17
addikt

Bangoodon 6xxx forintra jön ki. Az jó?

(#82) f(x)=exp(x) válasza Buster17 (#81) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Simán megéri, de szoktak nagyon jó akciókat csinálni (elég gyakran), de 6xxx-ért is jó vétel.

(#83) lkristóf


lkristóf
senior tag

Nekem a téglalap formájú van, ha merül akkor csipog kettőt vagy mennyit és pirosan villog addig a led, utána rá ~2 percre ismét csipog. Nem vártam meg míg kikapcsol, felraktam tölteni. A kör alakú is jelez ha merül? Egyébként nagyon meg vagyok vele elégedve [link] én 5665 forintért vettem akcióba. :C Olyan hangja van... besz@rsz. :)) Szinte elszalad az asztalról ha maxon van, én azért vigyázok rá nem úgy mint a videóban. :DDD Laptopról is szoktam használni már kis hangerőn is elég hangos hát még ha feljebb rakja az ember.

(#84) f(x)=exp(x) válasza lkristóf (#83) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Megnézem. :)

(#85) Buster17 válasza lkristóf (#83) üzenetére


Buster17
addikt

Ez a jobb vagy a kerek?

(#86) lkristóf válasza Buster17 (#85) üzenetére


lkristóf
senior tag

Kerekkel nincs tapasztalatom, de ez a tégla alakú nekem nagyon bejött, megérte teljes mértékbe. Neked kell eldönteni, hogy a kerek kell amin vannak hangerő szabályzó gombok, egy db hangszóró van benne és a plafont nézi lejátszás közbe. Téglalap alakún csak egy gomb van amivel bekapcsolod aztán az még működik play/pause gombként, van benne 2 hangszóró és egy passzív mélynyomó? asztalon akár magad felé is fordíthatod, de ez is nézheti a plafont.

(#87) lkristóf válasza Buster17 (#85) üzenetére


lkristóf
senior tag

Most a kerek 6254 HUF, a tégla 5401 HUF a Banggood -on.

[ Szerkesztve ]

(#88) e-newsee


e-newsee
addikt

Én egy Bluedio BS-2-t várok most. 7k-ért vettem ebay-ről, sok jót mondanak róla, állítólag nagyon jól szól. Ha megjön, írok róla pár szót.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#89) f(x)=exp(x) válasza e-newsee (#88) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Várjuk!

(#90) Buster17


Buster17
addikt

Még mindig nem tudom mit vegyek :F

(#91) f(x)=exp(x) válasza Buster17 (#90) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Mennyit szánsz rá? Hátha tudok segíteni.

(#92) Laci.M válasza Buster17 (#90) üzenetére


Laci.M
senior tag

Egyik barátomnak most próbáltam ki a Lemfo márkájú cuccát. Ez már más kategória mint a Xiaomi, nagyon jól szól, és még power banknak is tudod használni. Amióta megvan neki még nem töltötte, pedig már majdnem egy hónapos. Ha ideér a Xiaomi nekem és nem vagyok megelégedve vele tuti ilyenre váltok.

A július végén rendelt Banggoodos xiaomimat a magyar posta nem látja még, a svéd szerint úton van.
Date/Time Location Tracking event
8/20/2015 7:20 AM MALMO UTR/MMAH,Sverige The item has been dispatched from Direct Link's international terminal for onward transport to the country of destination
8/8/2015 2:34 PM Direct Link, PostNord Receiving HUB Item received for processing

Aláírás

(#93) Laci.M


Laci.M
senior tag

Sziasztok!

Banggood elrontotta a rendelésemet, kettő Xiaomi speakert küldött (egy autós töltőt viszont lespórolt...) így van egy eladó hangszóróm biztos forrásból. (számlával tudom igazolni, hogy nem trükközés, videóra van véve a bontás is) Akit érdekel keressen meg.

Magával a termékkel meg vagyok elégedve, csak kissé halknak tartom. Összehasonlítom hétvégén egy noname cuccal, kiváncsi vagyok az eredményre. Sokkal tisztábban szól a Xiaomi az biztos.
Hétfőn jönnie kell egy akksinak is, egyszerre rendeltem őket. Nem bánnám, ha abból is kettő jönne! ;]

Aláírás

(#94) Logeeen


Logeeen
senior tag

Ma jött meg nekem is egy ilyen.
Magyar vagy angol használati útmutatót tudna valaki linkelni?

#Xiaomi 13T#

(#95) f(x)=exp(x) válasza Logeeen (#94) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Szerintem nincs hozzá. Itt egy részletes leírás.

(#96) Laci.M válasza Logeeen (#94) üzenetére


Laci.M
senior tag

Nagyon egyszerű! :)

A bekapcsoló gombot hosszan nyomva (karika benne egy függőleges vonal) elkezd világítani a karika körben. (hangot is ad)
Telefonnal/tablettal/számítógéppel rákeresel az elérhető eszközökre és hozzáadod (NDZ-03-GA a neve). Innentől amikor be van kapcsolva a hangszóró a telefon automatikusan rákapcsolódik.
Lekapcsolás: bekapcsoló gomb hosszan nyomva.

Hangerő állítás: +/- gombok hosszan nyomva. Végállás esetén itt is hallasz hangot.

Szerintem ennyi az egész, ha valamiben elakadsz szólj! :)

Aláírás

(#97) indigo


indigo
aktív tag

Filmnézéskor is jelentős a hang késése? Mert az eléggé zavaró tud lenni :(
Köszi a választ!

(#98) f(x)=exp(x) válasza indigo (#97) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nem sok, van amikor eléggé lekésik (30 percenként kb.), ekkor meg kell állítani, majd újra elindítani és nincs gond.

(#99) Palos


Palos
tag

Sziasztok! Hogyan jelzi a hangszóró, hogy lemerült? Villog esetleg pirosan a LED csík, vagy csak kikapcsol? Én 25 napja vettem, és töltöttem föl, de azóta kb. napi 1 órás használattal még nem merült le.

(#100) Logeeen válasza Laci.M (#96) üzenetére


Logeeen
senior tag

Ennyi bőven elég.
Köszönöm szépen!

#Xiaomi 13T#

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.