Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-04-11 15:31:42

LOGOUT.hu

Vodafone 858 / Huawei U8160

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) zho-lee válasza disy68 (#2190) üzenetére


zho-lee
addikt

Nekem anno a weather is mellőzve volt, mert anélkül egy sima clock widgettel elvoltam.
És kinéztem az ablakon, akkor megvolt a weather is.
Bocs, nem ironizálni akartam, de ezután nőtt tényleg az akku időm.
A legegyszerűbb, pl: digiclock widget, ilyesmi.
Kerültem a "lapozós órákat" is.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#2202) beefjeez válasza RaZroX (#2200) üzenetére


beefjeez
senior tag

Es 858 ad van? :DDD

(#2203) RaZroX válasza beefjeez (#2202) üzenetére


RaZroX
addikt

1- nincs az az isten hogy 60k-nál többet adjak egy telefonért, szóval iPhone kilőve.
2- Ha választhatnék egy iPhone és egy azzal megegyező androidos telefon között akkor androidosat vennék, de ettől függetlenül nagyon tetszik az iPhone :D

This is the way

(#2204) etooo válasza beefjeez (#2197) üzenetére


etooo
senior tag

Jogos, csak úgy emlékeztem, hogy a task killer widget is külön appnak minősül, mint a go weather widget, vagy a go calendar widget, de nem. Így is fogyaszt valamennyit, de azért kevesebbet, mint egy külön app.

RaZroX: az a theme hdpi-re és miuira van, ezekből egyik sem teljesül a 858nál, szóval nem igen tudnád felrakni :N Ha iphone feelingre vágysz, próbáld ki inkább ezt: [link]. Nekem egyedül a sok hülye színes ikon nem tetszik benne, de az megoldható.

(#2205) adrian87 válasza etooo (#2204) üzenetére


adrian87
tag

Valaki megtudná írni, hogy miért nem ismeri fel az 1 gb-os sd kártyát amit a 6300-ás nokiából tettem bele? Annyit ír ki, hogy nincs sd kártya... pedig ki és be kapcsolás között beletettük.
+ 8gb-os kártyát kezel?

Önkéntes adminok, piaci kofák és NAGYOBB KOCKÁK kíméljenek! - de tényleg

(#2206) beefjeez válasza adrian87 (#2205) üzenetére


beefjeez
senior tag

elv 32 gigáig kezel, és: Ments le a kártyáról minden adatot, formázd meg, majd rá az adatokat, amik kellenek, és úgy? :)

(#2207) adrian87 válasza beefjeez (#2206) üzenetére


adrian87
tag

már mint a nokiával formázzam le vagy a számító géppel? ...858-as egyáltalán nem látja...

Önkéntes adminok, piaci kofák és NAGYOBB KOCKÁK kíméljenek! - de tényleg

(#2208) beefjeez válasza adrian87 (#2207) üzenetére


beefjeez
senior tag

hát amivel tudod, nokián letudod?

(#2209) lacee90


lacee90
tag

gepen formazd le. akk tuti jo lesz.

(#2210) beefjeez válasza beefjeez (#2208) üzenetére


beefjeez
senior tag

jaaa, én mindenképp gépen gondoltam, csak azt nem értettem, hogy a nokiát bedugva a gépbe :)

(#2211) adrian87 válasza beefjeez (#2210) üzenetére


adrian87
tag

Most vissza raktam a nokiámba és már ott sem lélegzik. :S Létezik, hogy már teljesen tönkre ment attól, hogy egyik telóból a másikba raktam a kingston memóriakártyámat ami kb 5 éves lehet?
A csatlakozója elég fényesnek tűnik. :S

Önkéntes adminok, piaci kofák és NAGYOBB KOCKÁK kíméljenek! - de tényleg

(#2212) beefjeez válasza adrian87 (#2211) üzenetére


beefjeez
senior tag

Memória kártya olvasód van? Valakinél kitudod próbálni? Ha pc felismeri, egy formázás megjavítja valószínüleg.

(#2213) replay160


replay160
csendes tag

Hali!

Van egy Vodafone 858-as telefonom SmartLucky 2.4 Color van rajta és mostanában kicsi t belassult, meddig húzhatom a procit? Mert felhúztam most 710Mhz-re sokkal gyorsabb és nagyon elfogadható. A max 729Mhz fel lehetne húzni maxra károsodás nélkül?

2. kérdés
Az SD kártyámnak mág a fele szabad (8Gb-os) de mikor marketből telepítenék azt írja nincs elég hely... -.-

(#2214) etooo válasza replay160 (#2213) üzenetére


etooo
senior tag

729en eddigi általános tapasztalatok alapján már nem lesz stabil, szóval lefagyhat a telefon, újraindulhat, stb. Az a freki, amin stabil, az elvileg nem károsítja.

Market pedig alapból a telefon belső memóriájába próbál telepíteni, valószínűleg ott nincs hely. Rakj át pár appot a belső memóriából az sd kártyára.

(#2215) poffsoft válasza replay160 (#2213) üzenetére


poffsoft
addikt

a belső memen nincs elég hely, legalább 20 mb kell.
pl a CM 7.2-ben már nem 729 a vége.
Lépésenként húzzad, és akkor nem lesz baj. ha már sok neki, azonnal lefag y a teló :)

mod: etooo megelőzött :)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2216) misike.83


misike.83
csendes tag

Sziasztok tudna nekem adni valaki SmartLucky 2.5 linket? És még valami a CyanogenMod ot is ugyan úgy kell feltenni mert itt olvastam hogy ahhoz mell valami ikon pack vagy mi??

(#2217) beefjeez válasza misike.83 (#2216) üzenetére


beefjeez
senior tag

aláírásomban a telepítés.

(#2218) replay160


replay160
csendes tag

Hát mikor 691mhz-ra feltoltam akkor is újraindult de bekapcsolás után (jelenleg is) normásan üzemel. Habár ugyanígy újraindul a legapróbb frekiváltoztatásra lehet hogy csak így OK-ozza le magának :) A legkisebb az 600-ról 614mhz.

Mindent áthelyeztem az SD kártyámra minden ott van de így is. Nem lehet hogy előbb a telefon belső SD-jébe rakra vagy a telefonmemóriába (ami kevés neki) és azért nem tudja?

(#2219) beefjeez válasza replay160 (#2218) üzenetére


beefjeez
senior tag

visszább írtam egy kis összeírást alap dolgok törléséről, lehet csinál elég helyet.

(#2220) misike.83 válasza beefjeez (#2217) üzenetére


misike.83
csendes tag

gapp-market-3-0-27-signed.zip ez jó nekem??????

(#2221) poffsoft válasza misike.83 (#2220) üzenetére


poffsoft
addikt

gapps-gb-20110828-signed.zip
ez kell neked, de ez nem ikonpak, hanem a szükséges google appsok telepítője.

beefjeez: Valami topikot, vagy ilyesmitz nyithatnál a blogodban, hogy mi kerüljön a nagy 1. hsz-be....
Vagy csináljak én a logoutba?

más:
megpróbálatam a cyanolucky ideosmart v4-et, u8160-port.
nos, a wifi és a bluetooth nem működött csak az induláskor ("hiba"), így a regelésnél be is fejezte a pályafutását. Viszont innen visszarakva a cyanogent (7.1 v0.6), most eléggé gyors, meg stabil. Meg a rendelkezésre álló 167 mb-ből 163 szabad volt , most fél nap után 149 mb szabad (gyári cyanogen, adw-vel, semmi memóriamenedzser, taskkiller, semmi plusz nincs rajta, sőt, még a felesleges dolgokat sem pucoltam le eddig)
Ez így egészen barátságos....
asszem megpróbálom a 710 mhz-t hogyan fogadja, aztán kap egy antutut....

:)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2222) Marseille199


Marseille199
senior tag

Sziasztok!

Hogy lehetne kigyilkolni sok feleslegesen elinduló programot, ami sok memóriát zabál?

Pl Gmail, Térkép, Navigáció, meg ilyesmik?

Elegem van, hogy mindig le kell állítgatni, de újraindul és feleslegesem oda 20-25 Mb

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#2223) etooo válasza Marseille199 (#2222) üzenetére


etooo
senior tag

Gemini app manager.

(#2224) lacee90


lacee90
tag

q cyanoluckyn a wifi meg a blou azert nem ment mert a telepito valamiert ideosnak ismeri meg a tellod nem smartnak. ezen csak a gyari rom segit.

(#2225) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Milyen ingyenes appot tudtok mondani, ami kepes egy adott processz/app fagyasztasara ujrainditasig/veglegesen?

A titanium bancup fizetose tudja csak.

(#2226) etooo válasza coolpet (#2225) üzenetére


etooo
senior tag

Gemini app manager. :D

(#2227) maja1


maja1
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni Tőletek ! :)
Vettem egy Vodafone 858 smart telefont. Akárhogyan próbálkozom a GPS-t használni de sajnos nem tudom. Le töltöttem a Google Maps csomagot de nem indítja el azt sem. Nem tudom mi oka lehet. Annyit ír ki,hogy várakozás a helyre és kész,kis ideig keres de meg szakad.Ha esetleg tudnátok segíteni abban,hogy net kapcsolat nélküli navigáció használatához mit töltsek le egy egyszerű Magyarországi térképhez ,és mit kell be írnom ,valamint hogyan kezdjek neki és hogyan fejezzem be,lépésről lépésre .Legyen szíves Valaki segíteni mivel annyira nem vagyok otthon ebben a témában.
Előre is hálásan köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#2228) Lasy válasza maja1 (#2227) üzenetére


Lasy
veterán

sygic navigáció-t használj, mert az offline. a google map, az online, és csak akkor megy ha neted is van. :(

+36702778032

(#2229) maja1 válasza Lasy (#2228) üzenetére


maja1
csendes tag

Köszönöm próbálkozom vele is.Ha esetleg nem megy valami akkor még kérdezek :)

(#2230) Lasy válasza maja1 (#2229) üzenetére


Lasy
veterán

van több is, mint pl igo, de az ezen fórumon wareznek számít, így még említeni sem említem, hogy működik.

+36702778032

(#2231) maja1 válasza Lasy (#2230) üzenetére


maja1
csendes tag

Szia
Letöltöttem a Sygic navigációt és követtem az utasítást amit írt. Most ott tartok,hogy nem tudom hova írjam be a telefonomba a számot amit kaptam.

(#2232) maja1


maja1
csendes tag

Vagyis a memória kártya gyökerébe de ezt sajnos nem találom,hogy hol van :(

[ Szerkesztve ]

(#2233) Lasy válasza maja1 (#2232) üzenetére


Lasy
veterán

simán a memkarira.
Ne legyen más mappában, ezt nevezik a gyökér, vagy root mappának.

+36702778032

(#2234) maja1 válasza Lasy (#2233) üzenetére


maja1
csendes tag

leszedtem mindent... mert hang az volt de semmi több....majd előröl kezdtem az egészet. Most nem indul a SetupSymbian.sis-t.Annyit ír ki hogy nem lehet megnyitni ! Nem tudom hol a hiba..:W

[ Szerkesztve ]

(#2235) Lasy válasza maja1 (#2234) üzenetére


Lasy
veterán

az egy symbiános progi persze, hogy nem megy az Androidon...

+36702778032

(#2236) maja1 válasza Lasy (#2235) üzenetére


maja1
csendes tag

Köszönöm de akkor mi megy rá? Meg tudod írni mailban ha el küldöm az e-mail címem?
mariann1978@citromail.hu köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#2237) H_András


H_András
tag

Biztos én vagyok a béna, de egyszerűen nem találom a billentyűzet beállításainál hogy hol tudok ékezeteket használni :( minden klafán megy, de ékezet nuku, help plíz.. illetve lejjebb olvastam, csak nem találom, hogy ki is lehet cserélni az alapértelmezettet, ehhez is kérnék egy kis segítséget -linket.
Valamint (Vistám van Ultimate) a gépre csatlakoztatáskor (usb) az égvilágon semmi nem történik. A windows kiírja, hogy hardver csatlakoztatása és eszköz illesztőprogramja blabla sikeres, de konkrétan nem látom a gépen a telefont. Lentebbi hozzászólások alapján sikeresen telepítettem már (wifin keresztül) néhány alkalmazást, pl egy ftp kilenst is, ami viszont tökéletesen látja a telefont, illetve az sd kártya tartalmát, így tudok rá másolgatni stb, de az amit szintén itt lent olvastam, ha a gépre van kötve a telefon, és egy alkalmazást szeretnék honlapról telepíteni, akkor az nem indul el magától, mint nektek..

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#2238) Lasy válasza H_András (#2237) üzenetére


Lasy
veterán

hosszan nyomd az "E" betüt, és lesz é. :D

maja ment privát.

+36702778032

(#2239) H_András válasza Lasy (#2238) üzenetére


H_András
tag

:W bakker, köszi..

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#2240) etooo válasza H_András (#2237) üzenetére


etooo
senior tag

Gépre dugás után kiválasztottad az usb-s háttértárat? (értesítési sáv lehúz, "usb-eszköz csatlakozva" szövegre katt, majd "usb-tár bekapcsolása")

(#2241) H_András válasza etooo (#2240) üzenetére


H_András
tag

Menetközben rájöttem, köszönöm, itt volt a hiba, ekkor megjelent még egy felugró ablak amit le kellett okézni a gépen.
Újabb kérdéseim akadtak :B a nagy tesztelgetés közben.
Telepítettem néhány alkalmazást, játékot, egyebeket. A root dologgal nem vagyok tisztában, illetve az egyik szakértő aláírásában (linken) szereplő módszert sajnos nem bírtam megcsinálni, a vírusírtóm kiabált egyből. Figyelmen kívűl hagyhatom, mert téves riasztás?
Vagy más módszer nincs a rootolásra? Néhány progi igényelné, azok is amik magyar nyelven elérhetőek, kipróbálnám őket (szintén itt egy másik szakértő aláírásában).
A másik kérdés, időközben vettem egy nagyobb sd kártyát. Melyik programmal tudom lementeni - átrakni rá a dolgokat, amik már fent vannak a kisebben, hogy kártyacsere után ugyanúgy menjen minden mint eddig? Gondolom a sima rámásolás nem elég, vagy igen? Újra is rakhatnék persze mindent, de csak van valami egyszerűbb megoldás erre a célra.

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#2242) etooo válasza H_András (#2241) üzenetére


etooo
senior tag

De, elég a sima átmásolás.
Roothoz nem tudom hirtelen melyik programról van szó, de általában azért szoktak a vírusirtók kiabálni érte, mert a program kvázi feltöri az adott linux rendszert (android), és rendszergazda jogot szerez rajta, az ilyen cselekményeket pedig a vírusirtók nem nézik jó szemmel. De mivel te épp ezt akarod elérni, így figyelmen kívül hagyható a kiabálás.

(#2243) H_András válasza etooo (#2242) üzenetére


H_András
tag

[Innen] van a rootolás. Az ott szereplő z4root nevű progit jelzi vírusosnak, akárhonnan szedem le.
A gyors segítséget köszönöm :R :R

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#2244) poffsoft válasza H_András (#2243) üzenetére


poffsoft
addikt

Exploit van benne, ezt ismeri fel a vírusirtód. Nyugodtan zárd ki a vizsgálatból, mellőzd, stb. tökmindegy.
Ha más vírust talál benne, akkor passz...

[ Szerkesztve ]

(#2245) beefjeez


beefjeez
senior tag

Sziasztok!
Ez borzalamom, ez a 0.6. nekem nem kell, rakok valami mást, sokat fagy.

(#2246) lacee90


lacee90
tag

lefagy:s erdekes... mikor fagy le alltalaban?

(#2247) beefjeez válasza lacee90 (#2246) üzenetére


beefjeez
senior tag

ha launcherrel babrálok, de próbáltam 4félét, minddel.

[ Szerkesztve ]

(#2248) Lasy válasza beefjeez (#2247) üzenetére


Lasy
veterán

Nekem a v05-is csak akkor fagyott, ha kinthagytam az udvaron...

+36702778032

(#2249) salaud válasza beefjeez (#2247) üzenetére


salaud
aktív tag

Mielőtt felraktad, cache törlések megvoltak? Nekem fent van egy ideje, semmi fagyás vagy ilyesmi.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#2250) zho-lee válasza Lasy (#2248) üzenetére


zho-lee
addikt

Miért, kinn hagytad?

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.