Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-04-11 15:31:42

LOGOUT.hu

Vodafone 858 / Huawei U8160

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) agoka07 válasza beefjeez (#2799) üzenetére


agoka07
senior tag

Nagyon kíváncsi vagyok :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#2802) RaZroX


RaZroX
addikt

Ez a v0.8 nagyon zsír :Y

This is the way

(#2803) poffsoft válasza etooo (#2791) üzenetére


poffsoft
addikt

A fullos CM v0.6-ra még fölment, meg a gyárira is.

majd nemsoká referálok mi a pálya.
Először a v0.8 lp-t tolom fel. utána a svox próba...
:C

[ Szerkesztve ]

(#2804) szoke12 válasza Lasy (#2800) üzenetére


szoke12
őstag

Volt egy kérdésem , feltettem. Ezért van a fórum. Nem?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#2805) poffsoft válasza Lasy (#2797) üzenetére


poffsoft
addikt

Te használsz ext-et?
Azt hittem, senki nem használja.
Egy csomót szenvedtem, aztán leszedtem róla(sd.ext, meg dalvik).
Azóta mintha stabilabb lenne a cucc....

szoke12: jól mondtad, ezért van. Csak Lasy szerintem 19384566-odszor mondja el, mindig másoknak. Vagy picit rossz pillanata volt. ;)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2806) poffsoft válasza etooo (#2791) üzenetére


poffsoft
addikt

Most nézem a fájlnevet, személyre szabott custom :Y :C :C :C :C

thx ! :DDD :R

Még annyit, wipe ajánlott a telepítés előtt, vagy indiferens? v0.8-as? ha igen, nem semmi tempód van :D :C

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2807) etooo válasza poffsoft (#2806) üzenetére


etooo
senior tag

2 cache igen, data nem fontos, csak ha valami probléma merül fel a rendszerben, de a svox nem hiszem, hogy függene ettől.
Illetve ha van feltelepített nem működő tts programod, azt azért inkább szedd le előtte.

[ Szerkesztve ]

(#2808) poffsoft válasza etooo (#2807) üzenetére


poffsoft
addikt

Köszi! hamarosan települ :D

[ Szerkesztve ]

(#2809) mester1242


mester1242
tag

Etooo: köszi a rom pucolást, nagyon ott van ;D

Saját topicot kellene indítanod az XDA-n :D

(#2810) poffsoft válasza etooo (#2807) üzenetére


poffsoft
addikt

Nagyon köszönöm!
Királyul műxik !
Svox-om is....
:R

[ Szerkesztve ]

(#2811) agoka07


agoka07
senior tag

Lehet valamiféle baja a mobilomnak a sok ROM cserétől? :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#2812) zho-lee válasza agoka07 (#2811) üzenetére


zho-lee
addikt

Igen, ha egymás után csinálod többször, lemerül az aksi :K

szerk: most látom, átöltöztél?
Múltkor zöld pólóban voltál.. :R

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#2813) agoka07 válasza zho-lee (#2812) üzenetére


agoka07
senior tag

Megnyugtató :) Köszi szépen ! :R

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#2814) PRO_KoRa válasza etooo (#2807) üzenetére


PRO_KoRa
tag

Hallod etoo megcsinálnád nekem ezt a cm7.2 v0.8 at light ba???? mint a v0.7 et.....??? az előző nagyon jó volt de ez a 0.8 nagyon tele van.....am én is módosítottam....és nekem nem sikerült......te teszel bele valami txt fájlt az apk-król amit beteszel??? vagy csak simán belemásolod és csókolom? És át szoktál írni config fájlokat???? :DDD előre is kösz mindent!!!

(#2815) poffsoft válasza PRO_KoRa (#2814) üzenetére


poffsoft
addikt

Amíg etooo ráér válaszolni neked, kérlek olvasd át ezt a hozzászólását ALAPOSAN!
[link]

;) ;]

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2816) replay160


replay160
csendes tag

Az eddigi tapasztalatok alapján a CM 7 v0.8 jobb mint a 0.5-ös verzió?
Érdemes felrakni helyette?

(#2817) etooo válasza PRO_KoRa (#2814) üzenetére


etooo
senior tag

Ha rendszeralkalmazásnak akarsz valamit belerakni, azt csak simán be kell másolni a system/app-ba, viszont arra figyelni kell, hogy ha az adott programban vannak lib fájlok, akkor azokat külön be kell másolni a system/lib-be.
Ha csak simán telepített programként akarod viszontlátni azokat, akkor pedig a data/app-ba kell másolni az apk-kat. Ekkor a lib-el nem kell foglalkozni, viszont az installer scriptet ki kell egészíteni, hogy a data mappával is foglalkozzon telepítéskor, mert alapból nem teszi.
Amennyiben az utóbbi érdekel majd leírom konkrétan is, csak most nem férek hozzá a fájljaimhoz.

replay160: Éppen csak 1 napja létezik a v0.8, szóval komolyabb tapasztalatszerzésre még nem igazán volt idő :)

(#2818) beefjeez


beefjeez
senior tag

Emberek, a v0.7-el nekem brutálisan bírja az akksi! :)

(#2819) RaZroX válasza beefjeez (#2818) üzenetére


RaZroX
addikt

Azt mondod ? Nekem v0.8-al volt tegnap az, hogy véletlen lemerítettem a telefont 4%-ra, utána még 3 órán keresztűl bírta a telefon és nem merült le :K

This is the way

(#2820) beefjeez válasza RaZroX (#2819) üzenetére


beefjeez
senior tag

de én használom is, és úgy bírja nagyon durván :)

(#2821) szoke12 válasza beefjeez (#2820) üzenetére


szoke12
őstag

Ja , volt, hogy egész nap wifiztem, és estére még 50% maradt.
Gyárival ilyen használattal már kora délután lemerült. ha a zene jó lett volna, még mindig az lenne fent nekem is.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#2822) szoke12 válasza RaZroX (#2819) üzenetére


szoke12
őstag

battery calibration?
azért kell, mert egy idő után már nem jó értéket közöl az aksiról a rendszer.
Esetedben 4%-ot írt ki, de valójában lehet, hogy jóval több volt. Azért bírta sokáig.
De ez fordítva is igaz.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#2823) RaZroX válasza szoke12 (#2822) üzenetére


RaZroX
addikt

Még sose kalibráltam az aksit. Ha a rendszerre nincs hatása akkor lefuttatom, csak mondjátok, hogy hogyan :D

This is the way

(#2824) szoke12 válasza RaZroX (#2823) üzenetére


szoke12
őstag

Igazábol nem az aksira van ez hatással, hanem azt a rendszerfájlt törli, amit az android használ, és a törlés után újra generál. tehát bajod nem lehet belőle.
Szóval: Letöltöd marketből a Battery Calibration nevű progit (asszem ez a neve ?)
Aztán feltöltöd az aksit 100%-ra (na ez viszont nem játék; tényleg száz legyen)
Megnyomod a Calibration gombot, és kész!
Itt bővebben: Android tippek

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#2825) RaZroX válasza szoke12 (#2824) üzenetére


RaZroX
addikt

Köszi! Meg is csinálom! :R
Szerk.: Miközben lefuttatom, fent hagyhatom a töltőn a telefont ? Vagy ez nem számít ?

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#2826) szoke12 válasza RaZroX (#2825) üzenetére


szoke12
őstag

Hagyd fent! Ha már minden kész, utána vedd csak le.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#2827) RaZroX válasza szoke12 (#2826) üzenetére


RaZroX
addikt

Na meg is csináltam, ahogy lefuttattam és végzett egyből leesett 99%-ra.

This is the way

(#2828) poffsoft válasza etooo (#2817) üzenetére


poffsoft
addikt

Az akksi kijelzésének megváltoztatása?
pl. az http://uot.dakra.lt/kitchen/ ajánlatából,
ilyen:
[link]

(Custom Battery, Black taskbar, Style =1 ("A"), Charging animation=3 (Hybrid), Use gradient)
/Battery for MIUI?/

Egy rövid leírás, hogy pontosan mit kellene tenni a cél érdekében?
A framework-res.apk és a SystemUI.apk -t kell a v0.8-ból feltölteni, hogy módosítsák?

Az svox-hoz meg egy ravasz kérdés: vajon, ha a pico nyelvi fájljai közé álnéven bemásolom a svox megfelelő két .bin állományát (sg és ta), mekkora a valószínűsége, hogy a pico lejátsza? Nulla?
:B

[ Szerkesztve ]

(#2829) szoke12 válasza RaZroX (#2827) üzenetére


szoke12
őstag

Érdekes. De ugye nem akkor futtattad, ahogy épp felugrott 100-ra? (mondjuk gondolom, hogy nem)
Nekem nem ugrott le tőle, de lényeg, ami lényeg, hogy utána sokkal tovább bírta.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#2830) beefjeez válasza szoke12 (#2829) üzenetére


beefjeez
senior tag

Én sose csináltam, és a fórumon nekem bírta egyik legjobban, és bírja most is.

(#2831) szoke12 válasza beefjeez (#2830) üzenetére


szoke12
őstag

Gyári romnál használtam. Akkor megfelelt. Most ezen nincs fent.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#2832) poffsoft válasza beefjeez (#2830) üzenetére


poffsoft
addikt

amúgy a cpu settingsben meddig próbáltad lejjebb engedni a fogyasztás csökkentése céljából?
És biztos, hogy úgy többet fogyaszt, ha nem 691/691, ondemand, hanem mondjuk 245/691, ondemand?

[ Szerkesztve ]

(#2833) beefjeez válasza poffsoft (#2832) üzenetére


beefjeez
senior tag

Nem próbáltam, amúgy szórakozott 691en, most 652-652 ondemand, és jól bírja.

(#2834) zho-lee válasza beefjeez (#2830) üzenetére


zho-lee
addikt

Ilyet anno én sem csináltam.
De bírta rendesen szintén.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#2835) poffsoft válasza beefjeez (#2833) üzenetére


poffsoft
addikt

Hasonló, én is megálltam 245/652/ondemandon...

[ Szerkesztve ]

(#2836) RtgLaci válasza etooo (#2817) üzenetére


RtgLaci
tag

Kedves etooo, ha nem túl bonyolult, én szívesen megismerném, hogyan hozzak létre data/app mappát a rom-ban úgy, hogy kezelje is.

[ Szerkesztve ]

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#2837) poffsoft válasza RtgLaci (#2836) üzenetére


poffsoft
addikt

Szerintem ha megnyitsz egy eredeti CM-et és egy etooo lp-t, már tudod is a választ ;)

[ Szerkesztve ]

(#2838) etooo válasza poffsoft (#2837) üzenetére


etooo
senior tag

Csak részben :)
Egyrészt ugye kell egy data/app mappaszerkezet a romba, kell hozzá a check_data_app fájl a "gyökérbe". Ezeken kívül pedig a META-INF\com\google\android\ mappában lévő updater-script fájlt kell kiegészíteni ezzel a pár sorral:

mount("yaffs2", "MTD", "userdata", "/data");
ui_print("Adatok kitomoritese...");
package_extract_file("check_data_app", "/tmp/check_data_app");
set_perm(0, 0, 0777, "/tmp/check_data_app");
run_program("/tmp/check_data_app");
package_extract_dir("data", "/data");
set_perm(2000, 2000, 0771, "/data/local");
set_perm_recursive(1000, 1000, 0771, 0644, "/data/app");
unmount("/data");

Viszont ezt a fájlt nem ajánlott wordpad-el, vagy notepad-el szerkeszteni, mert akkor nem fogja felismerni a telefon (ráment erre pár órám, mire rájöttem.. -.-), hanem pl. a notepad++ programmal.

(#2839) RtgLaci válasza etooo (#2838) üzenetére


RtgLaci
tag

Köszönöm szépen! :R

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#2840) csoki1990


csoki1990
csendes tag

Hali, nem tudom, akárki akármit mond én tökéletesen meg vagyok vele elégedve, mert a "szükségleteimet "teljesen kielégíti, továbbá, hogy a szoftverét babráljam arra is tökéletesen megfelel, hisz ha friss jogsis vagy, sem egyből egy ferrari-in kezdesz vezetni, nah szal a telefon nekem istenesen bejött.
Kérdésem viszont az lenne , hogy nézegettem neten a 2.3 updatot főzött rom nélkül,, de nem mertem belecsapni, mert nem találtam olyan leírást, vagy videót , ami bizonyítaná a létezését, vagy egyáltalán a pontos leírását, estleges hibáit.
Ti mit gondoltok erről,nyugodtan jöhet hideg meleg:D Előre is köszi a válaszokat:D

(#2841) poffsoft válasza csoki1990 (#2840) üzenetére


poffsoft
addikt

Hivatalos gyömbérkenyér frissítést keresel?
Én még nem láttam,de ha megtalálod, nyugodtan számolj be róla!

[ Szerkesztve ]

(#2842) beefjeez válasza csoki1990 (#2840) üzenetére


beefjeez
senior tag

Te valami official 2.3 módosított romot találtál.

(#2843) salaud


salaud
aktív tag

Némi nehézség után fent a 0.8 a telón és szuper. De lenne 2 kérdés:

1, hogyan tudom beállítani az ADW Launcherben az asztalok számát? Nekem csak 3 kéne...

2, hogyan tudom kiszedni marketből a letörölt alkalmazásokat? Mert most mutatja őket.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#2844) agoka07 válasza salaud (#2843) üzenetére


agoka07
senior tag

Sziasztok! Tudtok segíteni abban, hogy hogyan tudná, lecserélni az akku szint jelzőt az állapotsorban? :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#2845) H_András


H_András
tag

Újabb bénázás.. :B
Hol tudom beállítani (illetve ellenőrizni) a szolgáltató beállításait? Minden rendben működik, ám MMS-t se fogadni, se küldeni nem tudok (küldésnél kiírja hogy megy, de háromnegyed óra urán se történik semmi).. Minden más megy. Viszont a telefonban egyszerűen nem találok sehol erről semmit..
Másik kérdés, ha gyári beállítást rakok vissza (kicsit túl sokat próbálgattam - telepítgettem az itt olvasottakat :D , sztem megzakkant bele a telefon), akkor ugye minden törlődik (adatokat elmentem persze ami kellhet), és eltűnik a sok felesleges programok által felpakolt mappa, ezmegaz, ami végül is nem kell...

[ Szerkesztve ]

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#2846) RaZroX válasza salaud (#2843) üzenetére


RaZroX
addikt

Használj Launcher Pro-t. Nincs annyi extra, de a lényeg megvan benne és 100x gyorsabb :)

This is the way

(#2847) szoke12


szoke12
őstag

Tegnap megpróbáltam kipucolni egy romot (hangok, nyelvek, progicsere, stb.) A systembe olyan mélyen nem nyúltam bele. Felraktam, szép, minden, de a wifinél hibát írt ki.
más rommal meg jó a wifi.
Mit ronthattam el?

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#2848) habarcs67


habarcs67
csendes tag

Sziasztok! vodafon858smart típusú készülékem van, és nem tudom beállítani a hangtárcsázást, és a hangvezérlést sem, de ezeket Bluetooth-on szeretném ha működne.
előre is köszönöm ha valaki tud segíteni. üdv habarcs
:((

(#2849) agoka07


agoka07
senior tag

Van alkalmazás amivel tudom "távirányítani" a pc-m? Próbáltam ezt: All In One Remote.
Nem sikerült. Közre működhet az is, hogy a gépem nem Wifi-vel csatlakozik a netre?

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#2850) beefjeez válasza habarcs67 (#2848) üzenetére


beefjeez
senior tag

Hát ezek a funkciók sose működtek sehol igazán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.