Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-04-11 15:31:42

LOGOUT.hu

Vodafone 858 / Huawei U8160

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) ityam válasza Lasy (#2440) üzenetére


ityam
senior tag

nem írtam le hogy melyiktől hal be. de könnyen meg tudják állapítani mert most csak az az 1 játék van feltelepülve valameddig...

Egyébként más kipróbálta ugyanezeket a játékokat a telójával és rendesen feltelepült. igaz nem indult el de az más tészta. A LÉNYEG HOGY NEM FASZASZTOTTA LE a telót úgy hogy ujrainduljon és elcsesződjön a telefon. Tehát az enyim HIBÁS. A hibás telefonnom kicseréléséhez meg hagy használjak fel mindent amit tudok. NEm egy hibátlant akarok kicseréltetni mint ahogy te akarod beállítani.

(#2452) ityam válasza Lasy (#2440) üzenetére


ityam
senior tag

Legutolsó kérdésem:
Ugye te sem hagynád annyiban a dolgot ha vennél egy új latopot és amikor rakod fel a battlefield 3 at akkor újraindulna telepítés közben. Hiába csak egy integrált szutyok intel videókártya van a laptopba amivel úgyse menne a BF3. Vagy ha elkezded felrakni a crysis 2t és a telepítésnél lefagyna, majd a windows nem töltődne be többet.
Hiába nem menne egyik játék sem a szutyok intel videókarival de abban biztos vagyok hogy te is addig csesznéd el a laptopot amíg a szerviz ki nem nyögi hogy hibás ez.
és nem nyugtatna a tudat hogy másik 10 játék feltelepül rendben.

De ha te ilyenkor hagynád a dolgot akkor nem vitatkozok veled tovább és igazat adok neked. Én vagyok egy köcsög vásárló.

[ Szerkesztve ]

(#2453) RaZroX


RaZroX
addikt

Gyári romot (rootolva) hogyan lehet úgy "beállítani", hogy a legtovább bírja az aksi, de mégis jó legyen a teljesítmény, szóval lehessen vele játszani rendesen ?
Proci húzásra melyik appot használjátok/ajánljátok ?
Boot skint le lehet cserélni ? :DDD

Előre is köszi! :R

This is the way

(#2454) beefjeez válasza ityam (#2450) üzenetére


beefjeez
senior tag

Szóval amiket ajánlottam blogom, nem jók?
Akkor tényleg vidd vissza.
Bár amikkel itt találkoztam azalapján a voda supp-ja sz/-\r.

(#2455) beefjeez válasza RaZroX (#2453) üzenetére


beefjeez
senior tag

Alapromon procit nem lehet húzni, akku időt meg: fényerő minimumra, root olod a telefont, Titanium Backup-ot felrakod, és a nevem alatti blogban készül az első hsz, ott ez le van írva, hogy innentől mi a teendő.

(#2456) w.miki válasza RaZroX (#2453) üzenetére


w.miki
veterán

noFrills-el felrakhatod 600 OD-re :DDD
de nem vettem észre, hogy olyan gyors lenne vele :U

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#2457) w.miki válasza beefjeez (#2455) üzenetére


w.miki
veterán

:0 ott hol van leírva, hogy mit kell kiszedni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#2458) RaZroX


RaZroX
addikt

Smart lucky-ból melyik a legjobb? Nekem csak az a bajom vele hogy mindenért csipog (pl ha engedéjezem az adatforgalmat vagy bekapcsolom a telefont...) szóval melyiket ajánljátok? :DDD

This is the way

(#2459) beefjeez válasza RaZroX (#2458) üzenetére


beefjeez
senior tag

CM7 v0.5

(#2460) RaZroX válasza beefjeez (#2459) üzenetére


RaZroX
addikt

Inkább kipróbálom az SL 2.5-öt :D

Majd írok véleményt

This is the way

(#2461) beefjeez válasza RaZroX (#2460) üzenetére


beefjeez
senior tag

:K
Mit próbáljak ki én? :F

(#2462) agoka07 válasza RaZroX (#2460) üzenetére


agoka07
senior tag

Kiváncsian várom én is gondolkodom, hogy ki próbáljam-e? :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#2463) RaZroX válasza beefjeez (#2461) üzenetére


RaZroX
addikt

4.0 :DDD ;]

Amúgy most bootol és kurva szép a boot skin :DDD

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#2464) beefjeez válasza RaZroX (#2463) üzenetére


beefjeez
senior tag

nem nem, mondjuk droinix? bár lehet nem fogom :)

(#2465) ityam válasza beefjeez (#2454) üzenetére


ityam
senior tag

az egyik amit ajánlottál azzal is ujraindult telepítésnél. most hirtelen nem emléxem melyikkel.

(#2466) aminat


aminat
tag

Az v.05-ös verzió van fent és mostanában vettem észre, hogy a képernyő kikapcsolást 30 másodpercre állítom akkor az nem marad meg. Egy idő után vagy újraindítás után átáll 15 másodpercre. Ennek mi lehet az oka?

(#2467) beefjeez válasza aminat (#2466) üzenetére


beefjeez
senior tag

Akku ki/be megoldja?

(#2468) agoka07


agoka07
senior tag

Én egyet próbálok SmartLucky DroniX 0.5-val :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#2469) aminat válasza beefjeez (#2467) üzenetére


aminat
tag

Most leállítottam, kivettem az akkut, újraindítottam és megint 15 másodpercre állt át.

(#2470) beefjeez válasza aminat (#2469) üzenetére


beefjeez
senior tag

Hmm, passz.
Wipe-ok megvoltak?

(#2471) w.miki válasza beefjeez (#2464) üzenetére


w.miki
veterán

próbáltam szerintem az nem jó
SL 2.1 milyen?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#2472) aminat válasza beefjeez (#2470) üzenetére


aminat
tag

Mind a három.

(#2473) beefjeez válasza w.miki (#2471) üzenetére


beefjeez
senior tag

régi.

(#2474) beefjeez válasza aminat (#2472) üzenetére


beefjeez
senior tag

akkor ha újra rakod a cm7-et?

(#2475) aminat válasza beefjeez (#2474) üzenetére


aminat
tag

Ezt akarnám elkerülni.

(#2476) beefjeez válasza aminat (#2475) üzenetére


beefjeez
senior tag

Hát nem nagyon tudod, de ha gondolod várjuk meg etooo-t.

(#2477) zho-lee válasza RaZroX (#2458) üzenetére


zho-lee
addikt

Menü/beállítások/hangok/figyelmeztető hangok/ki

Bocs, ha már próbáltad! :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#2478) RtgLaci válasza beefjeez (#2459) üzenetére


RtgLaci
tag

Bocsánat, esetleg tudnál egy direkt linket adni ehhez...Most az XDA fórum nem elérhető.

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#2479) beefjeez válasza RtgLaci (#2478) üzenetére


beefjeez
senior tag

Nem igazán :(

(#2480) RtgLaci válasza beefjeez (#2479) üzenetére


RtgLaci
tag

Akkor megvárom, amíg újra elérhetőek lesznek...Köszi.

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#2481) RtgLaci


RtgLaci
tag

Lányomtól most kaptam (vissza) ezt a telefont. Gondoltam, egy rom frissítés jót tehet, mert az volt a panasz, hogy lassú. Mindjárt egy problémába ütköztem: recovery-be bootoltam, ami az 5.0.2.7.-es verzió, nem lehet a menükbe bemenni, mert csak az üres kalapos képernyő jelenik meg. Az a gyanúm, hogy ez a reco a 845-öshöz való? Valahogy fel kéne tennem egy kompatibiliset, de jelenleg a telón nincs net (fájlokat tudok asztali PC-re tölteni) és ha rom managerrel szeretném cserélni a reco-t, net kéne neki...Ugyan van egy recovery.img az SD-n, de nem tudom, azt hogyan tehetném fel.
Bocsánat a pancserkedésért, ha valakinek van egy kis türelme válaszolni, megköszönném.

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#2482) beefjeez válasza RtgLaci (#2481) üzenetére


beefjeez
senior tag

gyári van? akkor az aláírásomban a blogban minden benne van. :F nem teljesen értem a gondot.

(#2483) RtgLaci válasza beefjeez (#2482) üzenetére


RtgLaci
tag

Az 5.0.2.7 szerintem nem gyári. A baj az, hogy csak fel-le tudok sétálni a Menüben, de a bekapcs. gomb. nem léptet bele.
Az a baj, hogy a melóhelyen vagyok, itt minden blog-video-és még sokféle honlap hozzáfáráse le van tiltva...:( Ha nem boldogulok, majd holnap otthonról próbálkozom.)
Most mindössze annyit szerettem volna, ha működő Recovery lenne a telón.
De azért köszönöm.

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#2484) beefjeez válasza RtgLaci (#2483) üzenetére


beefjeez
senior tag

Hát remélem otthon megoldódik :K

(#2485) RtgLaci válasza beefjeez (#2484) üzenetére


RtgLaci
tag

Ha mégsem, kénytelen leszek kérdezni :Y :C

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#2486) etooo válasza RtgLaci (#2481) üzenetére


etooo
senior tag

Rom manager nem igazán kompatibilis ezzel a telefonnal, szóval annak a használatát nem ajánlom.
Recovery-t inkább recovery manager-el telepíts, az sd-n lévő recovery.img-t is azzal tudod felrakni. (feltéve persze, ha az ehhez a telefonhoz van)

(#2487) RtgLaci válasza etooo (#2486) üzenetére


RtgLaci
tag

Köszönöm, akkor először megpróbálom azzal. A fent lévő img - nagy valószínűséggel - jó lehet, bár nem a legfrissebb.

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#2488) RtgLaci


RtgLaci
tag

Sikerült a Recovery Managerrel felrakni a rec.img-t, 4.0.1.5-ös működő verzió volt!
Most már csak egy jól működő stabil ROM kéne...

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#2489) etooo


etooo
senior tag

A tegnapi a "saját" romom gyártásával kapcsolatos pár órás nem túl sikeres próbálkozás után ma megjött az ihlet: nem véletlenül szerepel az update szócska a cm7-es telepítők nevében, hisz tényleg csak updatel: rámásolja a fájljait a már meglévő rendszerre.

Vagyis nem töröl le semmit.
(ez utólag belegondolva mondjuk triviális, hisz ezért nem kell mindig újratelepíteni a gapps-ot)

Tehát ha például smartluckyra telepíti fel az ember, akkor a fájlok, amik a luckyban benne vannak, de a cm7-ben nincsenek, azok a cm7 telepítése után is megmaradnak a rendszerben, és mondanom sem kell, hogy ezek potenciális hibaforrások.
De ugyan ez a lehetőség fent áll sima cm7 update-kor is, hisz annál is kerülhetnek ki fájlok az újabb verzióból.

Ezért csináltam magamnak egy flashelhető format scriptet, és így már a romom is működik rendesen..

Összegezve: akinek olyan gondja volt a cm7-el, ami másnak nem (szóval nem általános romhiba), annak egy próbát szerintem megér a format utáni telepítés, hátha..

(#2490) w.miki válasza etooo (#2489) üzenetére


w.miki
veterán

:0
mi az a format?
nem azért van a wipe? :F
akkor szerinted mindig a gyári ROM UTÁN rakjunk fel MÁS rom-okat?
így nincs baj?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#2491) etooo válasza w.miki (#2490) üzenetére


etooo
senior tag

A wipe-ok a system mappához nem nyúlnak, a rom fájljai pedig ott vannak. Ha nyomsz szokásosan 3 wipe-ot, akkor is be fog tölteni a rendszer, csak alapbeállításokkal.

Rom függő a dolog, mert a smartlucky telepítője törli a system mappát is, de a cm7-é nem teszi ezt.
Első gondolatom nekem is az volt, hogy gyári rom után ajánlott cm7-et felrakni, de aztán mint írtam is, inkább csináltam egy zip fájlt, ami törli a systemet is, és utána kezdtem az eddig megszokott telepítést.

[ Szerkesztve ]

(#2492) beefjeez válasza etooo (#2489) üzenetére


beefjeez
senior tag

Korábbam írtam, hogy érdekes ez az update dolog.
Te a végére jártál :R

(#2493) RaZroX


RaZroX
addikt

Na kipróbáltam az SL 2.5-öt...

Pozitívumok: lehet húzni a procit, nagyon szép boot skin, multi touch

Negatívumok: használat közben jóval lassabbnak tűnt mint pls a CM7 pedig húztam a procit is, az egész rendszer el van rondítva ocsmány ikonokkal és színekkel, pocsék a görgetés a menükben mert ha görgetnél akkor először kijelöli amihez hozzá értél és utána kezdi csak el görgetni

Ezek után már ki sem próbáltam semmit, tettem vissza a gyárit.
Nem ajánlom különösen senkinek, akkor már inkább CM mint ez.
(Amúgy hasonló okok miatt nekem egyik SL se jött be amit kipróbáltam)

This is the way

(#2494) beefjeez válasza RaZroX (#2493) üzenetére


beefjeez
senior tag

pozitívumok amiket felsoroltál nem romhoz kötöttek.
Procit sl 2.1-óta lehet húzni.
Bootskint belehetenni
Multitouch sl 2.0 óta van :DDD ;]

(#2495) etooo válasza etooo (#2491) üzenetére


etooo
senior tag

Itt van a zip, ha valaki esetleg ki akarná próbálni így a telepítést (3 wipe, majd install zip-el ez a zip, aztán jöhet a rom, hotfix, gapps).

Szintén ha érdekel valakit, a romot is feltölthetem, amit csináltam magamnak: egy kiherélt cm7 v0.6, hotfixel és gapps-al együtt 65 mega. Elvileg teljesen működőképes, vagyis inkább úgy mondanám, hogy a meglévő hibák mellé nem hoztam létre újakat, de 100%-ig biztosan ezt sem állíthatom, mert nem tudtam még teljes körűen tesztelni.

(#2496) zho-lee válasza etooo (#2495) üzenetére


zho-lee
addikt

De jó lett volna nekem ilyen.. én hiába csináltam bármit, ha hozzányúltam a romhoz, nem települt.
Látszik ki ért hozzá igazán. :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#2497) w.miki válasza etooo (#2495) üzenetére


w.miki
veterán

:B :B :B :B :B

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#2498) etooo válasza zho-lee (#2496) üzenetére


etooo
senior tag

Az azért túlzás, hogy értek, programozói szinten nem tudok belenyúlni, többnyire csak töröltem/másoltam, meg átírtam pár beállítást, és ennyi, de így is ráment egy fél napom, mire mindig kitaláltam, hogy éppen mért nem települ fel, vagy bootol be, vagy mért nincs lockscreen, stb stb :D

Közben bele akartam rakni a formázást a romba, erre látom, hogy abban is benne van alapból.. Nem tudom eddig hogy nem vettem észre :F
Csak a cm7 telepítő scriptje előbb lefuttat egy backupot a szerinte fontos system fájlokról, majd az install végén azt visszaállítja. Még így is származhat gond egy luckyra telepítésből, de jóval kevesebb, mint azt az előző hsz-mben gondoltam.
Mindenesetre kiveszem belőle ezt a részt, aztán feltöltöm.

(#2499) Lasy válasza etooo (#2498) üzenetére


Lasy
veterán

az a formázás még nem biztos, hogy be is következik. :(
sajna x8-on nem csinálja meg. pedig benne van. utána is kell neki. :F

+36702778032

(#2500) H_András


H_András
tag

Amatőr kérdés következik: a bekapcsoláskor megjelenő céglogót ki lehet cserélni valami egyedi animációra? Hozzáférhető-e, és ha igen, milyen formátumú?

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.