Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-04-11 15:31:42

LOGOUT.hu

Vodafone 858 / Huawei U8160

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) zho-lee válasza etooo (#2350) üzenetére


zho-lee
addikt

Húúú, ugye nem én vagyok a hibás.. :F
Én csak megköszönni szerettem volna..

Annak idején engem lehülyéztek, és még vagy 3-an ráerősítettek..
Csak már nem emlékszem, melyik fórum is lehetett
:DDD

szerk: Jaa..

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#2352) etooo válasza zho-lee (#2351) üzenetére


etooo
senior tag

Nem, a dőlt betűs szövegre gondoltam :)

(#2353) beefjeez válasza etooo (#2350) üzenetére


beefjeez
senior tag

a rotted nem a rohadt? :DDD

(#2354) poffsoft válasza beefjeez (#2353) üzenetére


poffsoft
addikt

Már az eredmény, hogy tudta, valamelyik betű dupla :).
Csak nem nyert...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2355) zho-lee válasza poffsoft (#2354) üzenetére


zho-lee
addikt

Már megijedtem, mert előtte írtam, de nem semmi, nagyon érdekes google fordítóval :DDD

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#2356) H_András


H_András
tag

Nem vagyok valami nagydarab, de ujjaim néha vastagnak bizonyulnak a teló nyomkodásakor. Tud valaki esetleg hol lehetne beszerezni érintőceruzát (vagy mi a neve annak a kis pálcának) ? :B

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#2357) etooo válasza H_András (#2356) üzenetére


etooo
senior tag

Kapacitív stylus, amit keresel, van sok helyen, vatera is tele van vele. Előző telefonomhoz nekem volt, de nem jött be, mert nyomni kellett vele, nem csak érinteni, ha pedig húzni akartam, még tapadt is a képernyőhöz. Persze lehet, hogy vannak jobb minőségűek is, hisz alapjába véve egy elég olcsót vettem, de sokban azért nem fogadnák rá, hogy a drágább jobb.

(#2358) ityam


ityam
senior tag

Nah gondoltam leírom eddigi szervizelési ügyemet:

Itt PHn is kérdezgettem hogy mennyire normális az ha egy egy játék telepítése közben ujraindul a teló és senki nem válaszolt hogy ez normális ezért már önmagában el akartam vinni a szervizbe a telefont.Aztán egyszer csak azt csinálta hogy amikor akartam feltelepíteni valamit, akkor csak telepített és telepített. 5 perc után már kezdett gyanús lenni a dolog. Gondoltam teló kikapcs visszakapcs és kész. De itt jött a problem hogy ne kapcsolt be a teló többet. elején a win logó bejön de rendesen nem jön be az oprendszer.
Elvittem így már szervízbe mert ez tuti hibás. Direkt kértem hogy én cserét szeretnék mert nem csak az volt vele a bajom hogy nem kapcsol be a teló és tudtam hogy úgyis csak egy szoftver frissítést nyomnak rajta amitől persze be fog kapcsolni a teló.
Persze a kérésem süket fülekre talált. meg is érkezett a telefon kb 2 hét alatt. szoftvert frissítettek teló bekapcsol... persze amik eddig játékok telepítésnél újraindultak azok még mindig újraindultak(micsoda meglepetés....). próbáltam meggyőzni őket hogy ez nem normális és ujra visszaküldték a szervizbe de aztán persze visszakaptam hogy teljesen jól működik a teló. nem megfelelő felbontásű játékokkal próbálkoztam és az a baj.mondom a felbontásnak meg a játék telepítésnél lévő újraindulásnak nem sok köze van egymáshoz... próbáltam elérni hogy egy másik ugyanilyen telón próbáljuk már ki ugyanazt a játékot, de mivel újat nem bonthatnak fel és másik ilyen telójuk nem volt a cserekészülékek között ezért nem tudták/akarták teljesíteni a kívánságom. végül egy régebbi voda 845 el kipróbáltuk ugyanazt a játékot is az sem teleült fel végül, de nem indult újra a teló. kiírt egy hibaüzenetet hogy a progi nem települt. indoklást nem volt de legalább nem újraindult a teló. Jobban örültem volna persze ha feltelepül és megy mert akkor egyértelműbb lett volna hogy a telóm a hibás... Végül nagy nehezen elhoztam a telóm. Gondoltam hogy újra elkezdek telepítgetni rá hátha ugyanannál a játéknál amit a múltkor próbáltam felrakni és behalt a teló hátha most is eljátsza és akkor megint egy látható hibával tudom leadni. Nem értem el a westend kijáratáig amire sikerült megtalálnom valszeg azt a progit ami multkor is behalasztotta mert megint ez történt. vártam pár percet a telepítsére de nem teleült fel nem is indult ujra a teló. miután meguntam a várakozást kikapcs-visszakapcs és már megint nem indult a teló.
fordultam is vissza hogy akkor leadom ujra ugyanazzal a hibával mint először. Beleírtam a panaszba hogy javítást nem vagyok hajlandó elfogadni mert első alkalommal is csak a tünetet kezelték és nem a valós hibát szüntették meg.
Nem tudom hogy most mi lesz. szervizfigyelő szerint már megint a bolt fele halad a készülékem...
Ti mit javasoltok ha megint szoftverfrissítés lesz? Mivel senki nem jelezte itt a fórumon hogy hasonló jelenséget produkál a telója így nem hiszem hogy ennek normálisnak kéne lennie. Ha kicserélik a telót akkor nem tudom ki merjem e próbálni azt a játékot ami behalasztotta a valszeg másodszor is.(ha jól emléxek ez az: Demolition3D_1.1_ARMv6_by_NitroOxid.apk ha esetleg másnak megy ez a játék akkor szóljon.) Ami játék nem okozott kárt a telóban csak ujraindult telepítésnél az több volt. Pl Trial_Xtreme_2_HD_2.4.apk Ha ezt valaki kipróbálja hogy települ e azt is megköszönöm.

bármi hasznos javaslat?

(#2359) etooo válasza ityam (#2358) üzenetére


etooo
senior tag

Holnap(ma) kipróbálom az említett két programot, de szerintem is hibás a készüléked.
Javaslatnak így hirtelen annyi, hogy a 3D-s játékokat inkább felejtsd el, mert nincs grafikus chip a telefonban, így ha el is indulnának, játszhatatlanul lassúak lennének.

(#2360) beefjeez válasza ityam (#2358) üzenetére


beefjeez
senior tag

Hardver hiba.
Ha nem válaszoltunk ne haragudj, biztos azért, mert ilyen panasszal még senki nem érkezett.
Próbáltad házilag rakni újra a gyárit?
Amúgy én már unom a vodafonet, ha a család nem lenne az lelépnénk.
etooo:Én eddig ha a legkomolyabb droidos játékokat raktam is fel, feltelepült mind, de egyiksem indult, az már mástészta :)

(#2361) ityam válasza beefjeez (#2360) üzenetére


ityam
senior tag

nem próbáltam házilag szoftvert frissíteni rajta. se a gyárit se másmilyet. pedig gondolkodtam hogy valami moddoltat felrakok de gáz lett volna most belőle....

az volt a fura hogy az egyik olyan játéknál is újraindult amit a blogodban javasoltál a telóhoz.... Innen sejtettem a legjobban hogy valami nem stimm.

[ Szerkesztve ]

(#2362) beefjeez válasza ityam (#2361) üzenetére


beefjeez
senior tag

moddoltad nem indulú gyárival nehezen raksz fel.

(#2363) The Dave


The Dave
csendes tag

Sziasztok!

A telefonnal kapcsolatban olyan kérdésem lenne ,hogy december közepén vásároltam de csak tegnap használtam először. A telefon tökéletesen működik de van egy problémám. Én bárkinek tudok SMS-t küldeni illetve felhívni,de ha nekem szeretnének üzenetet küldeni akkor nem bírom fogadni és egy olyan hibaüzenetet ad ki, hogy:"az üzenet memória megtelt". De eközben sem a telefon memóriájában sem a SIM-kártyán nincsenek tárolt üzenetek.

Előre is kösz a segítséget!

(#2364) beefjeez válasza The Dave (#2363) üzenetére


beefjeez
senior tag

akku ki be?

(#2365) The Dave válasza beefjeez (#2364) üzenetére


The Dave
csendes tag

Már megvolt és a vodafone-ba is bevittem

(#2366) beefjeez válasza The Dave (#2365) üzenetére


beefjeez
senior tag

Mit mondtak?
Amúgy valószínüleg egy gyári rom újra rakás megoldja.

(#2367) The Dave válasza beefjeez (#2366) üzenetére


The Dave
csendes tag

Annyit mondtak hogy elküldik szervizbe aztán majd kiderül. De az a poén hogy tegnap még hívni sem tudtak rajta, de ma valamit babrált vele a csaj és jó lett. Viszont ez az üzenet memória nagyon idegesítő.

de köszi a segítséget :D

(#2368) beefjeez válasza The Dave (#2367) üzenetére


beefjeez
senior tag

Ha nálad lesz és nem jó akkor majd írj ide :)

(#2369) The Dave válasza beefjeez (#2368) üzenetére


The Dave
csendes tag

Egyenlőre még nálam van mert nem küldték el szervizbe mivel nem múltam el 18 :D De elvileg délután meg lesz oldva a szerviz téma. Ennek ellenére e

(#2370) beefjeez válasza The Dave (#2369) üzenetére


beefjeez
senior tag

Na drukkolok :)

(#2371) The Dave válasza beefjeez (#2370) üzenetére


The Dave
csendes tag

de el tudnád mondani hogy hogyan lehet újra rakni a Rom-ot?

(#2372) beefjeez válasza The Dave (#2371) üzenetére


beefjeez
senior tag

Gyárit:
Letöltöd, a dload mappát bemásolod az sd gyökerébe, utánna kikapcsolt állapotban lenyomod a hangerő gombokat, és a bekapcsoló gombot, és elkezdi fel rakni.

(#2373) The Dave válasza beefjeez (#2372) üzenetére


The Dave
csendes tag

kösz de nem találom meg hogy honnan lehet letölteni. egy linknek örülnék :D

[ Szerkesztve ]

(#2374) etooo válasza The Dave (#2373) üzenetére


etooo
senior tag

(#2375) The Dave válasza etooo (#2374) üzenetére


The Dave
csendes tag

kösz

(#2376) The Dave válasza The Dave (#2375) üzenetére


The Dave
csendes tag

Emberek nagyon szépen köszönöm a segítséget :D. Életet mentettetek 1000 hála !!

Köszönöm :C

(#2377) beefjeez válasza The Dave (#2376) üzenetére


beefjeez
senior tag

Mi is történt?

(#2378) The Dave válasza beefjeez (#2377) üzenetére


The Dave
csendes tag

Újra raktam a gyári romot :D

(#2379) beefjeez válasza The Dave (#2378) üzenetére


beefjeez
senior tag

Minden oké? Ezt a voda miért nem tudja megcsinálni?

(#2380) The Dave válasza beefjeez (#2379) üzenetére


The Dave
csendes tag

Lusták :D még egyszer kösz

(#2381) hg75


hg75
csendes tag

Hello Urak

Kis segítség kellene..
A lányom telója érintőpanelje hibás lett, visszaállítottam gyárira, szervíz gari rendben.
Ma visszajött menne föl rá a főzött rom, de a reco manager települ de nem indul el, nem értem mi lehet a gond, z4root is meg a reco m. is a kártyán volt azóta is.
Lehet a szervíz frissített is rajta valamit és azért nem engedi?

(#2382) etooo válasza hg75 (#2381) üzenetére


etooo
senior tag

Általában akkor nem indul el, ha nem tud root jogot szerezni. Újra lett rootolva szervíz után?

(#2383) hg75


hg75
csendes tag

Z4root lefutott elindítottam az ideiglenes nem pofázott vissza...
Esetleg más verzió a rootra?

(#2384) etooo válasza hg75 (#2383) üzenetére


etooo
senior tag

Van, SOC (SuperOneClick), de mielőtt ahhoz nyúlsz, szerintem használd a permanent root-ot z4rootban, egyrészt mert az ideinglenessel időnként szoktak gondok adódni, másrészt meg a főzött rom amit ráteszel úgyis permanensen rootolt lesz.

(#2385) beefjeez válasza hg75 (#2383) üzenetére


beefjeez
senior tag

Nekem csak a pernament működik, lefut az ideiglenes, de nem működik.

(#2386) hg75


hg75
csendes tag

Elkezdi de szerintem sem az ideiglenest nem csinálja végig se a véglegest elkezdi aztaán visszaugrik az indító képernyőre, utánna már el sem tudom indítani eltávolít újraindít telepít, és kezdődik előlről :O :W ...
Nem értem mi lett vele....

(#2387) beefjeez válasza hg75 (#2386) üzenetére


beefjeez
senior tag

Értem, sokaknak volt így, erre egy gyári újrarakás, és azután elkezdeni a telepítést segít.
Pár hsz-el visszább volt erről szó.

(#2388) hg75


hg75
csendes tag

Köszi
Én is gondoltam rá, csak az a kérdés merült föl bennem, hogy a szerviz rakott föl valamit/frissített, aztán ha dloaddal visszatérek a gyárira, és vissza kell vinni valamikor megint gariba valamikor akkor látszódhat-e a visszatérés? :Y

szerk
de ha másoknak is volt így gyári állapottal akkor ott más probléma van nem a szerviz...

[ Szerkesztve ]

(#2389) beefjeez válasza hg75 (#2388) üzenetére


beefjeez
senior tag

Nem látszódik

(#2390) hg75


hg75
csendes tag

Már másolom is a dloadot a telóra :R

(#2391) mramoeba


mramoeba
csendes tag

Hello Mindenki!
Tegnap üzemeltem be egy új készüléket. Fel volt félig töltve amikor kicsomagoltam, használtam, estére jelzett, hogy lemerült, feldugtam tölteni kb 30 percet, mert még el kellett mennem valahova. Persze éjfélkor jelzett újra, hogy akkor kéri szépen a kiadós vacsorát. Engedelmeskedtem, így ma délelőtt 11-ig töltöttem.
Aztán ma azóta használtam kb. 45 perc wifis netezésre, 10 perc hangszórós zenére, ezenkívül semmi többre, hozzá se nyúltam. Fényerő végig minimumon.

Most az imént ahogy ránéztem kb. olyan 60%-osnak tűnik az akku töltöttsége, ezért kikapcsoltam, és feldugtam a töltőre, mivel láttam tegnap, hogy akkor pontosan jelzi mennyi is az annyi. Nem is sokat tévedtem: 64%-ról kezdte tölteni.

A kérdés az, hogy nem gáz, hogy durván 1 óra tényleges használattól és 12 óra pihenő módtól 2/3 része elszáll?
Nektek milyen tapasztalatotok van?

Üdv!

(#2392) mramoeba válasza mramoeba (#2391) üzenetére


mramoeba
csendes tag

Sorry, elírtam, természetesen így helyes: "1/3 része elszáll"

(#2393) beefjeez válasza mramoeba (#2392) üzenetére


beefjeez
senior tag

Nekem Cyanogen 0.5 nagyon bírta, 4 napot is, a 0.6 már borzalmas, nagyon bánom hogy váltottam...
Visszább beszélgettük az akku idő növelését, de azt megtalálod a logout blogomban is kicsit lejjebb.

(#2394) salaud válasza beefjeez (#2393) üzenetére


salaud
aktív tag

Cyanogenmod .06-van fent, 360 launcher-el, két és fél napja töltöttem, most 23%-on áll az akku, aktív használat mellett, amiben volt kb 1 óra telefon, 4-5 sms, 1-2 óra könyvolvasás, market update, e-mail wifiről, és olyan 1 óra rádiózás. Rom csere után csináltál akku karbantartást? Ajánlatos...

[ Szerkesztve ]

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#2395) beefjeez válasza salaud (#2394) üzenetére


beefjeez
senior tag

nem. soha nem csináltam.

(#2396) Marseille199


Marseille199
senior tag

Nagy kuka ez a telefon, most ott tartok, hogy kihajítom a 9-ről.... A gemini app managerrel sem lehet törölni ilyeneket, mint pl a térkép, vagy hasonló gyári gagyik. Mozgatás sd-re, azt sem engedi sok programnál. Csak backup to sd..... Ugyanott vagyok, ahol a part szakad, a go launcher task killer widgetje ugyanez kb.. Vagy én vagyok a hülye? Hekkelés nélkül semmivel nem tartható kordában a hangyap.csnyi memória????

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#2397) etooo válasza Marseille199 (#2396) üzenetére


etooo
senior tag

Amiket leírtál, annak nem sok köze a konkrét telefonhoz, ez az android. A gyári programok törléséhez root jog szükséges. És vannak olyan programok, amik úgy vannak megírva, hogy ne lehessen őket sd-re rakni.

(#2398) Marseille199 válasza etooo (#2397) üzenetére


Marseille199
senior tag

Igen, én is így gondoltam. :)

De hogy tudok root jogot csinálni? az a baj, hogy én nem bízom magamban ilyen összevissza dugdosós, fullrafeltöltős berhelésekkel kapcsolatban. Valamit rosszul csinálok és kuka...

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#2399) etooo válasza Marseille199 (#2398) üzenetére


etooo
senior tag

[link] innen letöltöd a z4root.apk-t (első hsz alján csatolt fájl), telefonra(memkarira) felmásolod, feltelepíted, aztán a programban rányomsz a permanent root gombra, vársz 1-2 percet amíg végez, majd teló újraindítás, és kész is (amennyiben megjelent a superuser app a telefonon).

(#2400) Marseille199 válasza etooo (#2399) üzenetére


Marseille199
senior tag

Az sd gyökerébe másolom? És a teló újraindítás= kikapcs-bekapcs? Bocsi, suta vagyok ezekhez :))))

És ezzel a telón lévő, létező összes hülyeséget ki tudom lőni? Navigáció, térkép, google search, meg minden hülyeség?

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.