Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) 3L1T3 válasza Peti78 (#950) üzenetére


3L1T3
addikt

A BVV teljes szerkesztőségét felpofoznám :D Hát régen nem erről szólt ez a műsor mint most. Azért ennél jóval jobb tartalmakkal is meglehetne tölteni.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#952) antikomcsi válasza UFO1 (#949) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

VLC

(#953) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

(#954) Vakegérke válasza antikomcsi (#953) üzenetére


Vakegérke
veterán

A vibrátort bezzeg kihagytad. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#955) DEJVID válasza UFO1 (#929) üzenetére


DEJVID
őstag

Dehogy művelt a Gábor. Közhelyeket puffogtat, a semmiről beszél túl hosszú mondatokban, választékosan próbál beszélni, de persze a felére rosszul emlékszik a betanult szövegeknek.

Nem véletlen nem volt vitapartnere Daninak sem. Nem azzal nyomta le Dani, hogy hangosabb volt, vagy csúnyábban beszélt, hanem rámutatott arra, hogy Gábor értelmetlen faszságokat hord össze, és a görénykedés az egyedüli célja ezekkel. Lásd mikor odaült Danihoz ugatni valamit, az meg kiakadt rá.

[ Szerkesztve ]

(#956) antikomcsi válasza DEJVID (#955) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

De jó, hogy nem csak én vettem észre, hogy nem is művelt ez a Gábor gyerek. Csak okosnak akart látszani, de nem volt az. Tényleg, mintha fegyvertelenül akarta volna utánozni Alekoszt, csak míg neki magától jött a beszéd könnyedén, addig Gáboron látszott az erőlködés, a begyakorlás, aminek jó példája volt a szerelmi vallomása még a játék elején.

Ha valaki fülelt, akkor hallhatta, hogy nem ment neki a ragozás, sokszor nem megfelelő szót használt, és az is kiderült párszor, hogy nem is volt tisztában minden szó jelentésével. És ráadásul nagyon idegesítő volt az előadás módja. Egy igazi mentális energiavámpír volt.

(#957) UFO1 válasza Peti78 (#950) üzenetére


UFO1
senior tag

+ #9513L1T3

Hát én nagyon jól szórakoztam dettó abszurd humor és ahogy előadja hatásszünet, hangsúlyozás. Tehetséges a csaj és nem is tud róla!

#954Vakegérke
Ne, itt a vibrátorod!

[ Szerkesztve ]

(#958) rushty


rushty
senior tag

Hol élnek ezek? mit jelent a szkeptikus szó?
(3x2)x1 - van ilyen műsor másik csatornán :U

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#959) UFO1 válasza rushty (#958) üzenetére


UFO1
senior tag

Jó nekik nincs ott a Wiki különben meg ÉNB jól mondta! :K

[ Szerkesztve ]

(#960) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#961) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hááát, nem szokta a cigány a szántást tésztaválogatást. :D

Nem irigylem őket. Padlón aludni nem kellemes, nincs egy kiadós reggeli, (kivéve Robit,) fáradtan, éhesen melózni szenvedés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#962) UFO1


UFO1
senior tag

Úgy kellet volna ébreszteni őket mint a VV6-ban! 1:50 :D ;]

(#963) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A hímező brigád alig keresett valamit. Meglep, hogy Gádzsina a nyafizása ellenére szép összeget kasszírozott.

Le kellett volna mindenkit mérni a munkahét előtt és után is. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#964) UFO1


UFO1
senior tag

Aki csak 1000 − 1500 VD-t keresett az hol alszik csövezhet kint az „udvaron” a pad alatt? :F :Y

(#965) UFO1


UFO1
senior tag

retardónak a doki bá Győzinél pengető pávián póz! Bal kézzel támaszkodik jobbal meg penget! A slozin!

#963Vakegérke

arandán úgysem/ez sem segít! ;]

[ Szerkesztve ]

(#966) antikomcsi válasza UFO1 (#965) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én azért kihagytam volna ezt a jelenetet, a legkevésbé sem vagyok arra kíváncsi, hogyan él egy perui indián nemi életet saját magával.

(#967) UFO1 válasza antikomcsi (#966) üzenetére


UFO1
senior tag

Segíts magadon … különben meg Fru nem csapja ki neki soha (komolyabbról meg ne is álmodozzon :U ) esetleg becsatlakozhat Virágékhoz neki nagyon megy, ja csak nem mehet be a hálóba! Bukta!
:D ;]

(#968) rushty


rushty
senior tag

Kulcsár szépségkirálynőről egy kép [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#969) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Merci huncutkodik. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#970) lowzor válasza Vakegérke (#969) üzenetére


lowzor
veterán

Ez kb Gábor maszkos ripacskodásának a szintjén van.

(#971) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#972) LamaCube


LamaCube
addikt

Éhen hal mindegyik, de cigire van pénzük... ostobák ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#973) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A nap fénypontja a vásárolt cuccok megérkezése volt. Zabáltak kétpofára. :)

Dani akaratán kívül kib*szott a madáretetős brigáddal. Az oldalelem léceit nem hozta ki a raktárból, úgyhogy a pozdorja lemezből kellett fűrészelniük. Több etető készülhetett volna, így viszont kevesebb lesz a lóvéjuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#974) Vakegérke válasza LamaCube (#972) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha abbahagyod a cigizést, megnő az étvágyad, tapasztalatból tudom. Ördögi kör.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#975) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Azzal nyugtatják magukat, hogy Bálint biztos hazudik, és nem annyik voltak a százalékok, hisz Dugót biztos szerették a népek kint, igazából biztos nagyon szoros párbajok lehettek. Előtte mondták be nekik az állást, mikor Bálint visszatért, szinte ugyan az volt az eredmény is, de biztos hazudik igazából 51-49 lehetett.
Gádszina simán ki merné hívni párbajra. Úgy legyen, már várom!

#973 Vakegérke

Azért ez elég bosszantó hiba volt Danitól, konkrétan egy csomó pénzt kivett a zsebükből.
Ha bent lettek volna a lécek, abból pikk-pakk meglett volna a keret, az OSB-ből meg megcsinálták volna az alját, tetejét. Szerintem nekem is bedurrant volna a fejem.

[ Szerkesztve ]

(#976) LamaCube válasza Vakegérke (#974) üzenetére


LamaCube
addikt

15 éve leszoktam vagyis inkább úgy mondom nem gyújtok rá, mert mocskosul hiányzik. Viszont, amikor abbahagytam napi 2.5 doboz ment el úgy, hogy 15 éve dohányoztam. Az étvágyam nem lett nagyobb, de majd megőrültem az első hónapban olyan elvonási tüneteim voltak. Viszont az is igaz, hogy elnyomja az éhséget.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#977) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha a büdös löttyből Robi húzta volna az egyenleg lenullázót, sírva szúrta volna tökön magát. Beles, Frutól is (joggal) elrabolta a hamburgert(?), meg 2 kólát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#978) Vakegérke válasza LamaCube (#976) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gyújts rá valami erősebb cigire, szívd mélyre az első slukkot, minden bajod lesz tőle. Na, akkor oltsd el hamar, már nem is fog annyira hiányozni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#979) Vakegérke válasza antikomcsi (#975) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volt is Daninak lelkiismeret furdalása, de attól nem lett több lóvéjuk a srácoknak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#980) LamaCube válasza Vakegérke (#978) üzenetére


LamaCube
addikt

Biztosan nem gyújtok rá :N Sajnos visszaszoknék. Sokszor álmodom róla, hogy visszaszoktam és szidom is magam álmomban. De amikor felkelek tök jó, hogy csak álom volt.
Ahogy elnéztem az előzetest, Fru rendesen undorodik már Renátótól. Mondjuk ez eddig is látszott rajta, de lassan érik, hogy kitörjön egy műbalhé és bejelentse Reninek, hogy vége a nagy szerelemnek :O ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#981) rushty válasza LamaCube (#980) üzenetére


rushty
senior tag

Reni, most ugrik be, hogy ő se volt kisdarab. :DD

Revolut meghívó pü-ben

(#982) UFO1 válasza antikomcsi (#975) üzenetére


UFO1
senior tag

Ezért ők a sötét oldal csak a rosszindulat csak kombinálás csak az (nem létező) ellenség keresés/kreálás és természetesen találjunk ki egy számunkra tetsző valóságot. Baromira meg lesznek lepődve mikor kiesik innen mindenki, hogy mennyire utálják őket. :U :K

(#983) Vakegérke válasza LamaCube (#972) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gádzsina nem vesz cigit, mégis füstöl. 0:44-től. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#984) Danex válasza UFO1 (#982) üzenetére


Danex
addikt

Azért azt nem ártana figyelembe venni, hogy bent nagyon sokan kedvelték Digo-t amiből gyakorlatilag semmit nem láthattunk illetve ő volt ott a kezdeti időkben a közös pont sokak között.

Ezt (is...szerintem) manipulálta az RTL.

A párbaj után meg gyakorlatilag aki gyorsan kapcsolt/ napraforgó volt gyorsan át is libbent bálinthoz és igazából azóta nem nagyon váltott senki se ide se oda.

Ebben a játékban nincs értelme annak, hogy mindenki mindenkivel jóban van, főleg ha nem hátszéllel jönnek be mert akkor egyértelműen náluk az előny.

Emiatt kb ennyi esélyük volt, hogy marad a 2 oldal aztán meg kiderül melyik a nyerőbb kint, de legalább gyorsan eldől és nem fél évet van bent az ember feleslegesen valakinek a farvizén hogy a legvégén kiessen.

A fő problémát a nézőkben látom, hogy egyáltalán nem azt veszik figyelembe, hogy a szórakozásunkhoz taktikák kellenek, balhék, fordulatok. De a taktika valamiért mindig negatív értelemben tűnik fel.

Az meg extra gáz, hogy még a nyugiszobát is Bálint nyerte meg a nagy büdös semmire :D De ahogy látom van erre vevő oldal, hogy a következő 2 hónapban is még ilyen 20/80-as bárbajok legyenek, mert hát ugye peace és világbéke

[ Szerkesztve ]

(#985) LamaCube válasza Vakegérke (#983) üzenetére


LamaCube
addikt

Még ő mondta, hogy a cigiről le tud mondani :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#986) LamaCube válasza Danex (#984) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondolom az eltitkolt barátnője is kedvelte Digot, amikor 1.5 hét alatt "megujjazta" Ginát. Renátót tartották erősnek, de Digó bemenetele után Digóhoz csapódtak.

Biztosan van manipuláció Az RTL részéről, de szerintem ez oda-vissza játszik.

Én is azt mondom, hogy nem kell mindenkivel jóban lenni. A hátszelet gondolom Bálintra érted, viszont Gábor is szerepelt Anikó műsorába, persze nem lehet egy lapon említeni a két szereplést. Azonban én pl. azt se tudtam, ki Bálint, de rajta kívül még Robit tartom esélyesnek a fődíjhoz. Én nem hinném, hogy egy sorozatban történő szereplés miatt szavaznának csak ez nettó hülyeség szerintem. Egyik kedvenc színészem Robert De Niro, de ha olyan sötét rosszindulatúan, kárörvendően viselkedne, mint a "sötét" oldal legtöbbje, akkor biztosan nem szavaznék rá. Mondjuk én itt se szavazok senkire csak "élvezem" a "jellemfejlődéseket".
Korábban írtam, hogy idővel mindenkiről lehullik az álarc, mert hetekig nem lehet így élni. Számomra Robi, Bálint normálisnak tűnik éppen úgy viselkednek, mint amikor bejöttek. Ebbe a sorba beillik Dani és Virág is, függetlenül attól, hogy hogyan viselkedik, főleg Dani.
Vivi az számomra kérdőjel még lehet oldalvízen elsunnyog.
Renátó, Amanda, Gina, Fru egy párbajosak lesznek. Abban a "csapatban" Ginát tartom még a legkorrektebbnek, mert ő ugyanaz a tajparaszt, mint Dani egy oldalon maradt, de meddig?

Taktikák között is hatalmas a különbség. Pl. Forma1-ben egy jó taktikával lehet versenyt nyerni, de egy rossz taktikával is pl. véletlenül kicsapják a konkurenciát egy előzés közben sajnos volt rá példa. Melyik taktika a szimpatikusabb???

Úgy őszintén! Kinek kellett volna megnyernie a nyugiszobát? Szerintem egyiknek sem. Ezek a szavazások csak szimplán szimpátia szavazások, bár mindegyik az.
A szerződések miatt senki nagyon nem beszélhet a kiesettek közül. Én pl. Digónál és Gábornál is kíváncsi lennék, hogy amikor megnézték az adásokat, akkor mit éreztek. Hogy ezernyi jó dolgot nem mutattak a szerkesztők?
Ez a műsor már a balhékról szól leginkább. "Magasröptű" viták, mint anno a régebbi szériákban előfordultak, már nincsenek. Nekem nem tud szimpatikus lenni az, aki folyton ekézi a másikat a háta mögött. Amanda tudjuk miért rühelli Bálintot. Amint bejött Bálint "szerelmes" lett belé még Virágot is helyre tette vele kapcsolatban. Utána érdekes megutálta. Indokolni persze nem tudta. Gina alapoktól utálja ezt korrekten el is mondta Bálint meg is értette, de az okot nem érti. Renátó szót sem érdemel Fru-val egyetemben. Moh-Merci taktikából gyorsan átment a másik csapatba. Robi próbál mindenkivel jóba lenni és szerintem ő játssza jelen esetben jól a VV-t a játékokban próbál maximumot teljesjteni, hogy előnyhöz jusson. Frutól simán elrabolta a hambi menüt. Jó kérdés, hogy pl. ezt Bálinttal is megcsinálta volna vagy a csapata többi tagjával?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#987) lowzor válasza LamaCube (#986) üzenetére


lowzor
veterán

Amanda azért utálja, mert amikor még szerelmes volt belé Bálint rárakta a jelét.
Gina szerintem meg azért, mert a szerelmét, Digót kint hagyta.

(#988) antikomcsi válasza LamaCube (#986) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az rendben van, hogy nem kell mindenkivel jóban lenni! Nincs ezzel gond, ez normális.

De miért kell gyűlölködni? A másik háta mögött acsarkodni?

Pl. amikor Bálint mondta Arandának, hogy Te sem vitted túlzásba a bevásárlást, abban én semmi rosszindulatot nem éreztem, sőt inkább együtt érzést véltem felfedezni, hisz neki is alig van valamije. Igazából én úgy éreztem, hogy azt érzékeltette volna micsoda szívás ez a helyzet.

Erre Aranda bemegy a hálóba, és már kurv@ anyázza Bálintot!

A nyugi szobás nyereménnyel kapcsolatban én azért szavaztam Bálintra, mert volt bennem egy kis káröröm már előre! Kíváncsi voltam a sötét oldali fejekre, amikor megtudják, hogy ezt is Bálint nyeri! ;]

(#989) LamaCube válasza antikomcsi (#988) üzenetére


LamaCube
addikt

"Erre Aranda bemegy a hálóba, és már kurv@ anyázza Bálintot!"
Egyetértek, mármint nem Amandával. :))

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#990) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azon töprengek, hogy Arandáék vajon kire teszik a jeleket szombaton. Három játékosra saccolok.

Danira, mert párszor beletaposott Gábor harmatos lelkivilágába.
Virágra csak azért, mert gyengíteni akarják Danit.
Vivire, mert elpártolt tőlük.
Igazából egyikre sincs okuk haragudni, de Bálint védett, valakire meg tenni kell.

Ilyenkor már susmutolni szoktak, hogy miként legyen. No most vagy nincs susmus, vagy a szerkesztők nem vágják be a műsorba.

Persze van még egy lehetőség. Renátó magára pakoltatja a jeleket, majd Bálintot provokálja, hogy lemondjon a védettségről, hogy kihívhassa párbajra.
Boldogan megteszik neki ezt a szívességet, addig se ők vannak műsoron.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#991) Vakegérke válasza Vakegérke (#990) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez kimaradt. Valószínűleg mindegy, hogy kire teszik, mert Bálinték megszórják jelekkel Renátót.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#992) LamaCube válasza Vakegérke (#991) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem is Renátó lesz a kiválasztott. Aranda, Fru, Gina- Vivire. Renátó Danira, de csak azért, mert Bálint nem választható indokkal.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#993) Vakegérke válasza LamaCube (#992) üzenetére


Vakegérke
veterán

A korábbi sorozatokban a műsorvezető megkérdezte a lila kendőst, hogy lemond-e a védettségről. Érdekes, már ez sem divat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#994) LamaCube válasza Vakegérke (#993) üzenetére


LamaCube
addikt

Tényleg, volt ilyen is. Sok minden megváltozott sajnos. Vagy mi öregedtünk meg :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#995) Vakegérke válasza LamaCube (#994) üzenetére


Vakegérke
veterán

A bigbráner miatt van minden változás. Másra nem tudok gondolni.
Amit a legjobban nehezményezek, az a beszavazás elmaradása.
Ki a franc találta ki, hogy lepaktáljanak a bigbránerrel? Felnégyelni!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#996) lowzor válasza Vakegérke (#995) üzenetére


lowzor
veterán

A big bráner közel sem volt ennyire trash műsor, amennyire vissza tudok emlékezni belőle.
Meg a szabályrendszere is teljesen más volt, például a kiszavazásnál név szerint mondták folyamatosan, hogy ki hogy áll, nem csak a végén fedték fel.

(#997) LamaCube válasza Vakegérke (#995) üzenetére


LamaCube
addikt

Azért vették meg a BB-jogait, hogy ne legyen konkurencia. Utána össze-vissza változtak a szabályok. Most a covid miatt gondolom a beszavazás is ilyenre sikerült. Bár előtte se volt már ilyen beszavazósdi, ha jól emlékszem.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#998) C4mp3r válasza Vakegérke (#995) üzenetére


C4mp3r
addikt

a beszavazo showk nem a big brother license megvasarlasa miatt maradtak el (mar joval korabban ugy emlekszem vv5 volt az utolso ahol volt) hanem a drasztikusan megvagott koltsegvetes es scope miatt amit a shownak szantak amit jelez az is, hogy a fo csatornarol atkerult a b csatornara majd egyre kesobbre toltak az osszefoglalok kezdesi idejet is. egyszeruen a csatorna nem tekinti fo produkcionak mint pl. egy x faktort, ha megnezed a feladatok, jutalmak is egyszerusodtek, szerenyebbek lettek. hol van mar pl. egy vv4 alatt szervezett box meccs a szereplokkel? vagy mikor a radiosok jartak be es onnan adtak a reggeli musort. a regiekhez kepest ennek a szerianak a koltsegvetese kb. kozmunkas szinten van :D

(#999) Vakegérke válasza C4mp3r (#998) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, igazad lehet, ebbe bele se gondoltam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1000) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.