Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) LamaCube válasza UFO1 (#1298) üzenetére


LamaCube
addikt

Bevallom férfiasan én Ginára tenném a szavazatom Fru ellenében. Gina az elejétől egy tajparaszt, de Fru kb. 20x szembe ment a hangoztatott elveivel és teljesen kifordult vagyis inkább megmutatta önmagát.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1302) UFO1 válasza antikomcsi (#1300) üzenetére


UFO1
senior tag

Majd visszanézem mert pont e miatt kérdeztem őt nem is kéne sminkelni! :D

Marija Kerry hahahaha mondja Garistapár Gyeriésözi! :C ;]

[ Szerkesztve ]

(#1303) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Dani (súgó): Nyúl (mondd a szöveged)

Eszméletlen intelligens nyúl még idegen nyelveket is beszél! :DDD

(#1304) UFO1


UFO1
senior tag

A legutóbbi adás elején a veszekedés az szerdán történt akkor direkt nem mutatták szenteste ahogy gondoltuk.
Érdekes volt hogy a grincs különbséget tesz, hogy ha retardo beleáll ok nélkül valakibe, ill. hogy egy szándékos provokációra (3 irányból) valaki felhúzza magát. Dani gyereknek viszont egyáltalán nem kellett volna beleszólni mert csak szította a tüzet meg különben okos enged … :K

A virágot meg nem értem ha éneklős feladat van még a hangnemet sem találja! Az ezerszer nehezebb dalokat kisujjból kirázza a tingi lingi karácsonyi zenéket meg nem. RAP-elni meg még a hülye is tud mert csak ütemérzék kell hozzá! Érdekes ha Bobyval énekelgetnek akkor meg megy neki. Nem értem az egészet. :U

Aranda meséli: kortes 1-2, fantom kép, igazi kép és jövök vissza!? :FLehet átteszem szegényre hogy legalább az 1%-ot érje már el! :Y ;]

Mióta van tehén meg (húsvéti) nyúl (vagy az szamár csak annak nem rózsaszín a hasa kivéve ha kóckasfülű igaz annak a füle volt olyan) a Betlehemben? Legalább Gáspárt tényleg retardó játszotta igaz a korona hiányzott! Dani miért nem szerepelt ha már bárány nincs ökörnek mehetett volna! :P

Különben rájöttem miért holnap lesz a kiválasztás így nem tudnak felkészülni rá és a síró rívó „maradék” 3 fő majd köpni nyelni nem fog tudni! :C

BVV: White angel = vad angyal dezső ez nagyon fájt! :W

Lehet ez lesz az első VV ahol többen jönnek ki mint amennyien bementek? Virág bekapta a legyet? :Y ;] :F

Ezt a zenét ismeri valaki ki az előadó?

(#1305) snecy20 válasza UFO1 (#1304) üzenetére


snecy20
veterán

Szerintem egy ideje te túldimenzionálod Virág énektudását. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1306) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gádzsina volt Jézuska a betlehemes játékban. Én bizony nem szoptatnám meg. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1307) UFO1 válasza snecy20 (#1305) üzenetére


UFO1
senior tag

Nem tudom a 2-3 NET-en fellelhető videója alapján nagyon tud :K és itt is néha csak a feladatoknál furcsa. :F Pedig az éneklést nem nagyon lehet elfelejteni :U (kb. mint a biciklizés). Azért én szurkolok neki mert egy ilyen műsor ha másra nem is jó, de hogy felfigyeljenek valakire arra több mint tökéletes! :R

#1306Vakegérke

Pedig nagyon ki lehet éhezve és már dijégó sincs meg ugye ujjazás! :DD

[ Szerkesztve ]

(#1308) Vakegérke válasza UFO1 (#1307) üzenetére


Vakegérke
veterán

Merciékkel tudatták, hogy ma kiválasztás lesz.

Nem éri őket váratlanul, akár össze is foghatnak valaki ellen. Ha jól értem, akkor csak ő és támogatói tudnak róla, a sárkány kommandó nem. Szerintem Frut fogják megszórni jelekkel, és talán Gádzsina is rá szavaz bosszúból, ha Aranda kint marad.

Konyak és egy tábla csoki kikészítve. Utóbbit kettétörtem. Az egyik fele a párbajra, a másik a kiszavazásra kell, hogy ne csikorgassam a fogamat izgalmamban. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1309) LamaCube válasza Vakegérke (#1308) üzenetére


LamaCube
addikt

Ha ez így van, akkor szerintem nem korrekt. Bár a másik oldalnak nincs sok beleszólása a kiválasztásba..., de nekik is tudniuk kellene ezt kívánja a korrektség. Akármilyen a másik oldal.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1310) i3odnar válasza UFO1 (#1307) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Szerintem is inkább elhülyéskedi, nem veszi komolyan az éneklést és a néha jól sikerült éneklései sem tudatosak. Természetesnek veszi és nem hiszi hogy különleges tehetsége lenne hozzá. Esetleg korábbi rossz élmény miatt nem foglalkozik már a hangjával úgy.

(#1311) Vakegérke válasza LamaCube (#1309) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak a következő hétre kapnak tájékoztatást. Valószínű, hogy utána a sárkány kommandó is kap egy hetet. Sokat ugyan nem érnek vele, mert Aranda se lesz már köztük, meg kicsi a csapat.
Mondjuk ezt a kiválasztós infót velük is meg kellett volna osztani, de megint csak ott tartok, hogy semmit se érnének vele.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1312) LamaCube válasza Vakegérke (#1311) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen, mint írtam nem érnek el vele semmit, de így lenne korrekt. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1313) Vakegérke válasza LamaCube (#1312) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy a szerkesztők is berágtak rájuk Fru és Renátó ordenáré viselkedése miatt és így törlesztenek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1314) LamaCube válasza Vakegérke (#1313) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát nekik függetlennek kellene lenniük, de én is így csinálnám ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1315) Vakegérke válasza LamaCube (#1314) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legalább ezegyszer a kedvünkre tesznek. :)

Remélem a %-os arány porig alázza Arandát, remélem Fru lesz a kiszavazott, remélem Gádzsina is rá rakja a jelet bosszúból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1316) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1317) antikomcsi válasza Vakegérke (#1315) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Pontosan ezeket szeretném ma este látni én is a műsorban! ;]

(#1318) LamaCube


LamaCube
addikt

Amanda=katasztrófa...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1319) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gádzsina jobban izgul, mint a párbajozók.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1320) LamaCube válasza Vakegérke (#1319) üzenetére


LamaCube
addikt

Érzi, hogy nem megy vissza ;]
Aranda azt hiszi, hogy ezzel rá szavaznak, hogy folyamatosan mondja, hogy visszamegyek?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1321) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fru képest volt odamenni megölelni Mercit. Ehhez azért pofa kell.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1322) LamaCube


LamaCube
addikt

Táncra szavaztam :D

Vakegérke
Aranda megmondta, hogy ők jófejek. Fru-nak meg láttuk az elveihez való ragaszkodását...

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1323) Vakegérke válasza LamaCube (#1322) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1324) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ez a tánc párbaj elég kínos volt!

Én legalábbis kínosan éreztem magam, míg Arandát néztem, ahogy vonaglott! :DDD

(#1325) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Holnapra linkeld be, légy szíves, én nem láttam. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1326) UFO1 válasza Vakegérke (#1308) üzenetére


UFO1
senior tag

Nyugodtan vedd ki ha zavar(ó)! ;] :P

#1324antikomcsi
Hol nézted telefonon vagy gépen? mert én vagy lekéstem mert akkor kapcsoltam be vagy ott nem megy!? :U

#1325Vakegérke
Instán fent lesz! ;)

Már kezdem sajnálni arandát mert nem tudja mi vár itt rá, át is teszem a szavazatom! ;) ;]

[ Szerkesztve ]

(#1327) Vakegérke válasza UFO1 (#1326) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagyok az Instán tájékozott, azért kéne a link.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1328) UFO1 válasza Vakegérke (#1327) üzenetére


UFO1
senior tag

Csinálsz egy kamu profilt csak egy kamu fénykép és egy e-mail kell hozzá! Gépen is lehet! :K

Most jött a legtöbb szavazat! :C

81,49- 18,51! ;]
Ez nem volt kérdés és nem tettem át! :D

[ Szerkesztve ]

(#1329) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az a fej!

Hangosan röhögök!! :DDD :DDD :DDD

(#1330) LamaCube


LamaCube
addikt

Ez az :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1331) antikomcsi válasza UFO1 (#1326) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Telefonon élőben.

(#1332) Vakegérke


Vakegérke
veterán

81,49-18,51%. Merci tarolt. :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1333) LamaCube válasza Vakegérke (#1327) üzenetére


LamaCube
addikt

rtl24 appon biztos fenn lesz holnap

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1334) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Várom Gina fejét, amikor megtudják a százalékot! :DDD ;]

(#1335) Villa7


Villa7
tag

Na mi van :C
A nagy hármas maradék sírhat

(#1336) Vakegérke válasza UFO1 (#1328) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó, de milyen címszó alatt keressem?

#1333: Tényleg. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1337) UFO1 válasza LamaCube (#1333) üzenetére


UFO1
senior tag

Oda nem teszik fel ez csak instán van fent a kijövetel bemenetel már fent is van!

#1325Vakegérke
Itt a táncbárbaj!

[ Szerkesztve ]

(#1338) Vakegérke válasza UFO1 (#1337) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm szépen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1339) LamaCube válasza UFO1 (#1337) üzenetére


LamaCube
addikt

Szekunder szégyen a négyzeten ;] Kár volt megnézni :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1340) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

ciGádzsina próbált erős maradni, de torzult a feje rendesen, ment is rágyújtani.

Ki lesz a hibás? A nézők? Vivi? Fru? Netán a denveri musztángok bajnokcsapata? ;]

(#1341) UFO1


UFO1
senior tag

(#1342) Vakegérke válasza antikomcsi (#1340) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ki a hibás? Mi tudjuk, hogy Fru. Ha Gádzsina gondolkodik, ő is hamar rájön.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1343) UFO1


UFO1
senior tag

Már kezdem érteni a lufis játék nyertesei tudták meg hogy ma lesz a párbaj (ez nem ly-os?) gondolom!? ;)

Tiszta Mission Impossible!
Ez a szalag öt másodpercen belül megsemmisíti önmagát!

[ Szerkesztve ]

(#1344) LamaCube


LamaCube
addikt

Basszus... ennyi idősen nem tudják visszatartani a vizeletet? 45 vagyok, de ha úgy van a helyzet, akkor akár 8 óráig is kibírom munka mellett, hogy nem megyek el vizelni....

UFO1
:C Teljesen jó meglátás!

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1345) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem ér, a sárkány kommandó nem balettozott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1346) Vakegérke válasza LamaCube (#1344) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jövő nyáron leszek 70, de óvatosan 4-5 órát én is bevállalnék. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1347) UFO1


UFO1
senior tag

Daniella királykisasszony „én nem veszek részt benne” (a balettos feladat). 1 hét az udvaron kenyéren és vízen! :K
Valaki mondja már el neki hogy ez csak egy játék és ha úgy akarják vicces is lehet és az is lett. :D
És érdekes módon mindenki nagyon jól szórakozott rajta! :C
A 6-os szériában is az egyik legjobb és legviccesebb feladat volt!

[ Szerkesztve ]

(#1348) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fru rágja a szája szélét. Talán a vesztét érzi?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1349) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Mi értelme így az egésznek, ha a fél bandán lila kendő van????

#1348 Vakegérke

Fru és Recskardo védett. Nehéz kiszámolni, hogy ki lesz a kiválasztott.

[ Szerkesztve ]

(#1350) UFO1


UFO1
senior tag

Az igen 5 vagy 6 lila kendős csak kapkodom a fejem! Na ilyen se volt még soha! :Y

grincsen már szerintem az újra boot-olás sem segít! Láthatóan lefagyott a szerver és a szoftver is! :D ;]

#1349antikomcsi
Ez eddig a legjobb lehet átveszem! :CBár már a grics veri neki! :Y

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.