Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) antikomcsi válasza Weareus (#50) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én sem akartam mondani semmit, de ha már így válaszoltál a kollégának, akkor én is megjegyezném, hogy ahhoz képest, hogy nincs TV-d, PC-d, konzolod, mégis elég sokat lógsz egy hardveres fórumon itt a "gányban".

béke

(#52) Geri Bátyó válasza Weareus (#47) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszönjük a burkolt leoltást, igazán nagyra értékeljük (nem). :R
Viszont ha már mi itt fetrengünk a "gányban" elárulnád, hogy fér bele az értékrendedbe, hogy munkaidőben munkahelyi gépről fórumozol?

Béke!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#53) Somatom válasza Geri Bátyó (#52) üzenetére


Somatom
veterán

Símán. Nekem is van egy céges tablet a kamion műszerfalán és amíg rakodják az autót, vagy dugóban állok, addig szoktam rajta fórumozni. Sok olyan meló van, amiben csak készenlétben kell lenni. Azt is símán töltheti fórumozással.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54) rushty válasza GSPLR (#11) üzenetére


rushty
senior tag

Zsuzsu is ezt mondta live-ban. [link] 5:00 "vv10 két év múlva indul vsz"

Revolut meghívó pü-ben

(#55) Vakegérke válasza rushty (#54) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gond egy szál se, kivárjuk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#56) Geri Bátyó válasza rushty (#54) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Milyen jó, hogy senkivel sem fogja tartani a kapcsolatot, erre ott van Erával.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#57) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#56) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyem azt a bolond jó szívét...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#57) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hagymával és majorannával? ;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#59) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#58) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak jelképesen. Ebből a csajból nem kéne semmi. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#60) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#59) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Vessük az oroszlánok elé!
De dulván! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#61) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#60) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha kiéheztetnénk őket, akkor is csak sírva ennék meg. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62) rushty


rushty
senior tag

Kiköltözött villalakó Kismocsok hajléktalan [link]

Bekoltoztethetnenek hajléktalanokat.

Revolut meghívó pü-ben

(#63) Vakegérke válasza rushty (#62) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem volt szimpatikus számomra a sorozatban, így elsőre fel sem ismertem. Ahogy mondja, Kőbányán él egy garzonban, tehát nem hajléktalan. Tény, hogy bejelentett lakcíme nincs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#64) rushty válasza Vakegérke (#63) üzenetére


rushty
senior tag

Nem látszik nagyon rajta a kor, pedig eltelt azóta 15 év.

Revolut meghívó pü-ben

(#65) Vakegérke válasza rushty (#64) üzenetére


Vakegérke
veterán

Éppen ezért nem hiszem, hogy hányatott élete van. Persze közrejátszik a személyes adottság is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#66) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Szep estet uraim!
Valami bennfentes infomorzsaja valakinek?
Mikor indulhat az őrület?

(#67) Vakegérke válasza zolikaDB (#66) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Az előző sorozatra is két évet vártunk. Gondolom, majd ősszel indul az új.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#68) zolikaDB válasza Vakegérke (#67) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ja...
Altalaban osszel indulnak, tehat iden nyilvan nem, tavasszal mar nem hiszem en sem.

(#69) Vakegérke válasza zolikaDB (#68) üzenetére


Vakegérke
veterán

Türelem NyalóVilágot terem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#70) antikomcsi válasza Vakegérke (#69) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Legalább a Survivort megcsinálhatták volna, ha VV nem volt tervben. Számomra kicsit hülye magyarázat, hogy Istenes Bence nem ért rá ezért elhalasztották. Akkor vezette volna más. Mondjuk Kiss Ramóna és/vagy Puskás Peti, őket úgy is annyira imádjátok! ;]

(#71) Vakegérke válasza antikomcsi (#70) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hát meg. Túl jól megy a rötölönek, kihagyják a nagy nézettséget produkáló műsorokat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#73) Vakegérke válasza antikomcsi (#72) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem erre számítottam. :N

Hézagpótlóként lesz Survivor.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#74) antikomcsi válasza Vakegérke (#73) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Valahogy gondoltam! :DDD ;]

Legalább megtudtuk, hogy a játékosok valójában a Mensa Klub tagjai, csak a szerkesztők kényszerítik rájuk az akaratukat! :DDD

(#75) Peti78


Peti78
őstag

Akit esetleg érdekel pár rész az első szériából. [link]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#76) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

(#77) rushty


rushty
senior tag

jön

Revolut meghívó pü-ben

(#78) Vakegérke válasza rushty (#77) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi srácok, már be is építettem az írásba a hírt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#79) rushty


rushty
senior tag

1-9 [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#80) Vakegérke válasza rushty (#79) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem semmi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#81) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az egyik műsorvezető Nádai "görbelábú" Anikó lesz.
Hogy ki lesz a másik, az még titok.

Negatív koronavírusteszt lesz a Való Világ új évadába bejutás egyik feltétele.
Mondjuk nem lenne fair, ha szájmaszkot viselnének a villában, hiszen a mimika sokmindent elárul, amit a verbális kommunikáció nem.

Végül egy kis pénzügyi vetület.
Érdemes végigolvasni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#82) antikomcsi válasza Vakegérke (#81) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A pénzügyi részre kitérve, rájöttek, hogy nem kell ekkora nyeremény, hisz annyi hülye van, hogy még a mostani főnyeremény feléért is túljelentkezés lenne.

(#83) Vakegérke válasza antikomcsi (#82) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem még 1, azaz egy milkóért is lenne jelentkező. Hónapokig habzsi-dőzsi, és ha nyer, még (viszonylag) jó zsebpénzt is kap.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#84) flegga92 válasza Vakegérke (#83) üzenetére


flegga92
senior tag

Még az is lehet, hogy nyeremény nélkül is lenne bőven jelentkező.
Egyébként kapnak valami "fizetséget", akik nem nyernek?

(#85) Vakegérke válasza flegga92 (#84) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fizetséget? Ugyan miért kapnának? Kaptak ingyen kaját, szállást, még akár nőt is, megismerte őket az ország. Ennyi a fizetségük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#86) flegga92 válasza Vakegérke (#85) üzenetére


flegga92
senior tag

Simán elképzelem, hogyha produkálsz valami műbalhét, nyomnak a zsebükbe valamit.

(#87) Vakegérke válasza flegga92 (#86) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elképzelhető, hogy kapnak instrukciókat, amit ha tejesítenek, honorálja nekik a szerkesztőség. Minél több a balhé, annál nagyobb a nézettség. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#88) rushty válasza Vakegérke (#81) üzenetére


rushty
senior tag

A másik műsorvezető a közkedvelt Puskás Peti. [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#89) Vakegérke válasza rushty (#88) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor már csak játékosok kellenek. Jó lenne belesni a castingra. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#90) zolikaDB válasza rushty (#88) üzenetére


zolikaDB
veterán

Majd remélem kap valami szponzor csomagot a Negrótól, mert a múltkor olyan halkan beszélt végig, hogy alig hallottam.

(#91) rushty válasza Vakegérke (#89) üzenetére


rushty
senior tag

[link]

Revolut meghívó pü-ben

(#92) Vakegérke válasza rushty (#91) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi. :)

"Az biztos, hogy idén sem lehet majd a szereplőket összekeverni egy kvízműsor játékosaival."

Virágnyelven ez szerintem azt jelenti, hogy nem IQ bajnokok lesznek a villalakók. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#93) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Üdv!

Olvasgatom itt azt a pár hszt, ami időközben születik, de még nem találkoztam ezzel.
Tudjátok, hogy Somácska streamel? Persze sokan nézik is...
Zsolt meg a youtube-on csinál ilyen-olyan (amúgy jó) videókat.
Itt egy szösszenet, ami kettőjüket összehozza. Egy VV nyertes, és egy meleg, nem nyertes, akit anno sokan utáltak. [link]

Gondoltam, csak itt hagyom.

(#94) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#93) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó, hogy megmutattad, megyek is megnézni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#95) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#94) üzenetére


¤Envy¤
tag

Időközben észrevettem, hogy Somát tiltotta/törölte a platform, amin streamelt eddig.
Elvileg az alant nézhető esett miatt. :R

(#96) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#95) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit mondjak, Soma megerőltetés nélkül tud bunkó lenni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#97) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#96) üzenetére


¤Envy¤
tag

Néha feltévedtem a streamjére, csupán, hogy lássam, mit művel.
Máig nem hiszem el, hogy egy ilyen ember VV-t nyert.

Épp ezért, az újtól én már semmit sem várok. Újra ez lesz, bedobnak pár IQ nulla faszit, hozzájuk pár hivatásos lányt, aztán várják a +18 tartalmat. Ide süllyedt a társadalom, hogy ez számít már jó műsornak.

Kétlem, hogy kapnánk már egyszer is olyan évadot, mint mondjuk a VV4 volt.

(#98) LamaCube válasza ¤Envy¤ (#93) üzenetére


LamaCube
addikt

Zsolt teljesen jó videókat készít egyetértek veled! :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#99) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ez is eros: Soma es Bartos.

(#100) Vakegérke válasza zolikaDB (#99) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább gusztustalan.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.