Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Lenry válasza Lenry (#300) üzenetére


Lenry
félisten

persze ez függ attól is, hogy mit próbál, mert vannak olyan ruhák, cipők, amiben szívesen nézegetem :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#302) :-I


:-I
tag

námbör 10.

csak ennyit mondok: drogéria/parfümök. :D

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#303) qantum válasza Apollyon (#275) üzenetére


qantum
senior tag

9
én is ezt mondom, inkább szilikon, mint a semmi , különben elég jó markolászni, de érezni a különbséget , inkább szerintem az a baj ha valaki túlzásba esik !

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#304) geprombolo


geprombolo
senior tag

10. A nők vonzódnak a ruhákhoz, stb. Szeretik felpróbálni. Addig nem baj, amíg meg nem veszik. Egyesek képtelenek ellenállni, mások igen. Ennyi.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#305) Chaser válasza Vakegérke (#295) üzenetére


Chaser
titán

Talán azért mert a nagy többség ilyen...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#306) Vakegérke válasza geprombolo (#304) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aha. Szóval felpróbálgatják, végül aki megveszi, azt gondolja, hogy újat vesz, pedig mégse. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#307) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A tizenegyedik kérdést ABE küldte:
Ha a nő kicsinosítja magát, a párja nem veszi észre, vagy ha észreveszi, nem dicséri meg. Mi lehet az oka?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#308) nem_tom


nem_tom
őstag

10. Én ezt nagyjából a pláza cicákról gondolom. :U

(#309) Lenry válasza Vakegérke (#307) üzenetére


Lenry
félisten

mert számomra így is a világ legszebb nője.

egyébként meg van, hogy nem veszem észre, mert egyszerűen nem veszem észre. mert nem figyelem, mert nem feltűnő, vagy mert örülök, hogy látom, és nem azzal foglalkozok, hogy milyen színű szemceruzával húzta ki a szemét.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#310) Wictor válasza Vakegérke (#307) üzenetére


Wictor
senior tag

11. kérdésre:

Ez nem igaz rám, érdekes, de még azt is észreveszem, ha valakinek (jelen esetben ugye barátnőnek) máshogy áll egy hajszála (jó, erős túlzás, de igaz). És meg is dicsérem, ha előnyére változott az "átalakítás", ha meg nem, akkor a szemébe mondom és nem pedig a háta mögött tárgyalom ki. Így tisztességes, úgy gondolom. :U

Szerk:
10. kérdésre: mert túl sok manapság a vákuumagyú plázap*csa, elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#311) geprombolo válasza Vakegérke (#307) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nagyon sietsz a kérdésekkel. Szerintem. Mindegy.
Ha az asszony kicsinosítja magát, az azt jelenti, hogy indulás előtt kicsivel beveszi magát a fürdőszobába és már rég ott kellene lenni, mire kijön. Na, dícsérd meg ilyenkor! :W

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#312) Ijk


Ijk
nagyúr

"Ha a nő kicsinosítja magát, a párja nem veszi észre, vagy ha észreveszi, nem dicséri meg. Mi lehet az oka?"
Mert ugyanolyan szépnek látjuk, mint csinosítgatás előtt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#313) Csemike


Csemike
csendes tag

11. A férfiak nem erre figyelnek. Szerintem. Nem figyelnek semmire. :DDD

(#314) Wictor válasza Csemike (#313) üzenetére


Wictor
senior tag

Tévedés, mi olyanra figyelünk, amire a nők nem... :P

Példa: nem azt látjuk meg először, hogy de szép az új cipőtök, hanem: "Nézd már, ráragadt a kutyasz*r!" :Y

[ Szerkesztve ]

(#315) Ijk


Ijk
nagyúr

11-re az őszinte válasz:
Mert rohadtul nem érdekel. A férfiban van két patron, az egyik az udvarlós. Na ezt a patront addig használjuk, amíg a másik ki nem fogy.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#316) Csemike válasza Ijk (#315) üzenetére


Csemike
csendes tag

És tényleg. :( :DDD

(#317) Wictor válasza Ijk (#315) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem értem teljes mértékben az összefüggést. Úristen, nő vagyok? :Y :D

(#318) Csemike válasza Wictor (#317) üzenetére


Csemike
csendes tag

Kis ártatlanság. :DDD

(#319) geprombolo válasza Csemike (#318) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kiskorú. Vagy majdnem. El kell nézni neki. ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#320) Chaser válasza Vakegérke (#307) üzenetére


Chaser
titán

"Ha a nő kicsinosítja magát, a párja nem veszi észre, vagy ha észreveszi, nem dicséri meg. Mi lehet az oka?"

Mert amikor rámászok nem szoktam beszélni:D :B

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#321) bullseye


bullseye
addikt

wow, egy topik, ahol oszthatok észt :)

2, mert ha kell, akkor kell, és a kényelmet és biztonságot jelenti, ha megteheti anélkül, hogy rinya lenne belőle (köpködést mondjuk én sem értem)
3, a, mert hátha nem
b, mert különben nincs szex
c, mert ha megvádoljuk a drága hölgyet, hogy átver, akkor nincs szex, viszont még picsogni is fog miatta (pláne, ha tényleg átver)
4, mert túl sokszor találkoztunk a 3. esettel.
5, mert nem nekünk számít le van-e csukva
6, a férfi nem lusta, legfeljebb motiválatlan!
7, mert nagyobb balhé lenne belőle, ha körbevizelnénk a területünket
9, rövid távon tuti, hosszabb távon én pl. nem
11, jó esetben azért, mert szerelmes bele és amúgy is gyönyörűnek látja, így csak a nagy változás esik le neki. rossz esetben valami másért van vele (szex, pénz, kényelem), és amúgy sem nézegeti...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#322) geprombolo válasza Chaser (#320) üzenetére


geprombolo
senior tag

Bakker, ha rámászol... :DDD ... mindenki utálja lenyalni a maltert. Blöeeee! Beszéljen olyankor a Józsi bácsi! Tudod, a kisgazda. ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#323) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Duplás, bocs...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#324) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez már a tizenkettedik kérdés. Küldője tildy.
Miért veszik fel a napok óta hordott a pólót/ nadrágot a férfiak mégegyszer?

Részemről azért, mert megszoktam, mert kényelmes, és nincs másik kikészítve.
Nem koszos, nem büdös, miért ne vehetném fel?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#325) Gergő_ válasza Vakegérke (#324) üzenetére


Gergő_
őstag

pólót nem, de nadrágot(farmer) miért ne? tényleg nem piszkos, akkor meg... :)

(#326) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Közel 3.700 a letöltések száma, holott csak a tizenkettedik kérdés van napirenden. Megtisztelő a figyelem, amely ezt a topicot követi.
Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#327) Csemike


Csemike
csendes tag

Hát... az az igazság, hogy nadrágot én se váltok minden nap.

(#328) ABE


ABE
őstag

Pólót naponta cserélem, esetleg kétszer fél napig hordom, ha vállalható állapotban van. Ha nem okés, akkor persze fél nap után is leváltom. Ellenben nadrágot nem cserélek állandóan, ha nem lesz láthatóan koszos vagy büdös, akkor egy hétig is hordom. Pulóverrel szintén ez a helyzet, nem látom értelmét félkoszosan kidobni a szennyesbe. :D

(#329) kovsol válasza ABE (#328) üzenetére


kovsol
titán

én is így vagyok ezzel teljesen, annyi módosítással, hogy heti 4x megyek edzeni és úgy szoktam, hogy az előző napi pólót veszem fel edzésre, mert ott úgyis csurom egy izzadság leszek és így nem az van hogy napi 2 pólót használok edzés napokon és nadrágot pulcsit meg cserélek ha haza megyek, mert van otthoni viseletem és nem fogok farmerban ülni otthon

más: én laktam együtt többször is albérletben huszon éves lányokkal és a tapasztalatom:
-rendetlenek voltak még jobban mint az általam ismert bármelyik fiú
-mindenhol a sok kurv@ 30cm -es hajakat láttam, még a mosdóban is, mert fésülködés után nem tudta hova tenni hát akkor a lefolyóba? :F
-konyhában az edényeik mindig magas kupacokban álltak és lusták voltak főzni is rendes kaját, ha meg én főztem úgy néztek rám mint valami leprásra
félreértések előtt tisztázzuk: csak lakótársaim voltak nem barátnők így nem fogom elmosni az ő edényeit és nem is fogok főzni neki

és akkor most jöhetnek a női sírások, hogy pedig nem is ilyenek a lányok! na én akkor mondom a férfiak se olyanok mint ami le van írva a kérdésekben! van mind a két nemben ilyen és olyan példa is maga a topic meg tiszta fölösleges így nézve

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#330) venember83


venember83
nagyúr

Pólót naponta akár kétszer, mivel bringával járok melóba, délutáni edzés esetén akár többször is pólócsere. Pulóverek is max kétszer vannak rajtam munkanapokon. A nadrág viszont maradhat, amíg nem koszos, büdös stb.

(#331) geprombolo


geprombolo
senior tag

Póló kétnaponta, ha nem izzadok bele. Ha igen, akkor több is elfogyhat egy nap. Nadrág ritkábban.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#332) nem_tom


nem_tom
őstag

17. Póló 2 nap, nadrág tovább. Szerintem amíg egy ruha nem lesz látványosan szutykos, vagy büdös, addig simán lehet hordani egy napnál tovább. Persze nem sokáig.

(#333) nem_tom válasza nem_tom (#332) üzenetére


nem_tom
őstag

Azért nem árt, ha az ember amennyire csak tud, változatosan öltözködik... Szerintem.

(#334) Vakegérke válasza nem_tom (#333) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szóval belefér a rózsaszín blúz az öltözködésedbe? :)

Na jó, csak butáskodtam. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#335) Chaser válasza geprombolo (#322) üzenetére


Chaser
titán

Kizárt dolog mert nem tudom :N

"Miért veszik fel a napok óta hordott a pólót/ nadrágot a férfiak mégegyszer?" Ha bunkó akarnék lenni azt mondanám: azé' me' nem vagyok büdös bammeg:D De nem vagyok az, szóval ilyet nem mondok. Ha elpiszkolódik lecserélem vagy ha beleizzadok, 1ébként én egész hónapban járnék kedvenc nadrágomban meg pólómban, van egy rakat ruhám de a legtöbbje még 1x se volt rajtam...Ilyen kipihent kérdésekért érdemes ide járni :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#336) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Pólót én is minden nap cserélek, mert abba közvetlen beleizzad az ember, ha úgy van, de egy nadrágot vagy egy pulcsit sokáig hordok, pláne ha kényelmes. Inget kizárólag egy alkalomra veszek fel, még akkor is ha csak egy óráig van rajtam, megy a mosógépbe :K
Én speciel nem dobálom szét a ruháimat hanem egy használaton kívüli székre hányom, majd mikor roskadozik, mosok :D

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#337) nem_tom válasza Vakegérke (#334) üzenetére


nem_tom
őstag

Még csak az kéne. :DDD

(#338) geprombolo válasza nem_tom (#337) üzenetére


geprombolo
senior tag

De a piros igen, meg a kék sapi. Valld be! ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#339) bullseye


bullseye
addikt

12-ben benne van az is, hogy nem kell naponta megjelenést váltanunk...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#340) madstunt


madstunt
addikt

12: ha nem látványosan koszos/büdös akkor miért ne? vagy ha az akkor még otthon dolgozni jó:) evvel vízet spórolunk meg áramot :)

(#341) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

12: Egyetlen farmernadrágom van, amiben el tudok menni hazulról, a többi mind elszakadt, vagy kinőttem. Pólóból van vagy négy-öt ugyanolyan (fekete vagy nagyon sötét kék), azokat gyakrabban váltom. Farmerdzsekiből szintén egy, meg egy motorosdzsekiből kreált mellény, plusz egy bőrdzseki, és akkor ezzel be is végeztem az "elmenős" ruhatáram felsorolását. Hogy mikor cserélem le? Lényegében mindegy, mert mire újra fölveszem, hogy elmenjek hazulról - két ilyen jeles esemény között általában hónapok telnek el -, minden szag kiszellőzött belőle. Onnantól pedig csak az a lényeg, hogy láthatóan koszos-e. :) És amúgy sem izzadok, pedig a vonathoz mindig futok 2 km-t, de akkor sem szoktam.

Egyébként pedig az itthoni, munkaruhámat akkor cserélem, amikor édesanyám kimos egy másik váltást. Igazából ez is mindegy, mert két óra használat után olyan büdös a kecskék miatt és olyan koszos a kerti munka miatt, mint amilyen két héttel később is. És akkor még jól vagyok, mert egy hónapnál gyakrabban cserélem, a régi parasztoknál pedig csak havonta volt mosás, és télen meg nem is mostak, ráadásul dezodorjuk sem volt. :P

[ Szerkesztve ]

(#342) tildy válasza Csemike (#327) üzenetére


tildy
nagyúr

En naponta valtom az osszes ruham. Mert lehet, hogy latszolag nem koszos, de gyakorlatilag mikor ezek utan kimosom, akkor is latszik, hogya sok port osszeszedte. Raadasul egy nap utan a felsoim mar budosek.... Meg igy is megkaptam nemegyszer, hogy budos vagyok (napi 1-2 alkalommal tusolok)
Nadragot is mindennap valtok.

Volt ferfiismeros, aki 3-4 napig is ugyanabba a ruhaban jart dolgozni. Sosem fogom megerteni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#343) geprombolo válasza tildy (#342) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az emberek orra érdekes szerkezet. Aki egy amúgy semleges illatú embert büdösnek érez, az egyszerűen nem "kompatibilis" a másikkal, akinek az illatát éppen érzi. Ez megmaradt az ősidőkből, amikor még az ember a szaglását is használta a párválasztásnál.
Egy másik helyzet, ha az ember nem tud megszabadulni testszagától, bármit is csinál. Ebbe most nem akarok belemenni. Ha érdekel, írj privit, mert innentől senki másra nem tartozik.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#344) Csemike válasza tildy (#342) üzenetére


Csemike
csendes tag

Én naponta egyszer tusolok, inkább este (azért van, hogy reggel is néha:D), a fogamat kétszer mosom meg. Fehérneműt természetesen minden nap váltok, meg felsőt is, de van úgy, hogy a nadrág 2-3x is, egymásután... :) Mondjuk, most elég sokat fogytam az utóbbi időben, és kb. havonta kéne cserélni a ruhatáramat, amit nem tehetek meg. Most kb. 1 nadrágom van, ami pont jó rám, és egy farmer, ami már övvel is kicsit bajosan marad fent. :D De most itt a nyár, jön a szoknya szezon. :) Változatosabban öltözködhetek. :DDD

(#345) Gergő_ válasza geprombolo (#343) üzenetére


Gergő_
őstag

Hát igen a limbikus rendszer néha át tudja venni az irányítást. :D

(#346) nem_tom válasza geprombolo (#338) üzenetére


nem_tom
őstag

Mi baj van ezzel? :D

(#347) geprombolo válasza nem_tom (#346) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kéne bármi legyen vele? Csak rávettelek, hogy bevalld. ;] :P

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#348) Chaser válasza tildy (#342) üzenetére


Chaser
titán

"Volt ferfiismeros, aki 3-4 napig is ugyanabba a ruhaban jart dolgozni. Sosem fogom megerteni." Szörnyű milyen emberek vannak :U vagy lehet csak nincs szaguk :P Genetika lehet ez is az egyik ember hajlamos elhízásra, a másik ha zabál akkor se hízik, én ettől egyiket se mondanám negatívnak.

geprombolo: "Aki egy amúgy semleges illatú embert büdösnek érez, az egyszerűen nem "kompatibilis" a másikkal," :C És tényleg van ilyen, én se tudom elviselni 1-2 kolleganő szagát, pedig az illatuk jó, csak nem bírom a féregszagot ;] Nekem még nem mondta senki hogy büdös vagyok, de a válasz már megvan: el lehet menni.... :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#349) nem_tom válasza geprombolo (#347) üzenetére


nem_tom
őstag

Bevalljam, hogy hordok ruhát? :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

(#350) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A tizenharmadik kérdést ABE küldte:
A testszagukat miért tartják a férfiak férfiasnak?

Részben rímel az előző kérdésre, már ha a pár napos cuccnak van oroszlán szaga. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.