Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Vakegérke válasza Tim82 (#700) üzenetére


Vakegérke
veterán

25/a kérdés, Tim82 kiegészítése:
A férfiak miért nem támogatják teljes mellszélességgel a barátnőjük/feleségük fogyókúráját?

Ha nem gond, hadd legyen így, jó?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#702) Tim82 válasza Vakegérke (#701) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem tökéletesen megfelel, a sorszámozás mindegy. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#703) LA_COSTE válasza Vakegérke (#699) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

A helyes megközelítés az lenne, ha mindkét fél egyformán elfogadja, hogy a másik olyan amilyen. Mellesleg ez abból az elgondolásból fakad, hogy a nőnek mindig szépnek kell lenni. Ezért van annyi ronda férfi mellett jó nő...és valljuk be: a nőknek többet kellene szekálni a férfiakat, hogy menjenek sportolni.

(#704) Vakegérke válasza LA_COSTE (#703) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bizonyára meglátszik rajtam életkorom, de a muszkuláris fajtába tartozom. Anno izompacsirta voltam, bár nem roboráló szerek által felfújt, hanem munkával szerzett izmokkal.
Feleségem hajlamos volt a hízásra, és bár morogtam érte, elfogadtam őt plusz kilóival együtt. Ha most azt mondom, hogy 165 centis magasságához 104 kiló párosult, az már dagi, ugye? Több, mint 30 kilót szedett fel házasságunk alatt.
Nekem ő volt a legszebb, és csókolom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#705) Tim82 válasza LA_COSTE (#703) üzenetére


Tim82
nagyúr

A szituációra egyébként az a népi bölcsesség, hogy a férfiak mindig azt akarják, hogy a nő olyan maradjon, mint amikor megismerték, a nőknek pedig ez csak a kezdet, ők totálisan meg akarják változtatni a férfiakat.

Ami a "szekálást" illeti, lehet kifejezetten idegesítően és halál kedvesen is csinálni. Előző barátnőm az előbbi kategóriába tartozott, a mostani pedig az utóbbiba... nem véletlenül hallgatok rá sokkal-sokkal jobban.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#706) LA_COSTE válasza Tim82 (#705) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Kinek mi a jobb...nekem a noszogatás is bejön, de csak úgy, ha ő is sportol. :)

(#707) Tim82 válasza LA_COSTE (#706) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem nagyon nem mindegy, ha azt közlik veled, hogy taszító vagy, mert van egy kis sörhasad, vagy azt mondják, hogy úgyis szeretnek, amilyen most vagy, csak így-meg-így még jobban néznél ki. :)

Jelzem, soha nem voltam az ideális testtömeg-index felett (legrosszabb esetben 95 kg/193 cm).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#708) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez a hozzászólás a női topicban is megjelenik.

Úgy érzem, hogy lanyhul az érdeklődés. Ha nincs célközönség, semmi értelme folytatni a kérdezősködést.
Csak információ szinten, de büszkén mondom, hogy pillanatnyilag 8.310 letöltéssel bír bejegyzésem.
Holnap még lesz kérdés, méghozzá anyám kételyét teszem közzé. Aztán ha úgy látom, hogy nincs tovább, legyen meg a ti hallgatólagos akaratotok.

Semmi értelme fenntartani valamit, ami nem tarthat érdeklődésre számot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#709) tildy válasza Vakegérke (#701) üzenetére


tildy
nagyúr

hát ez nem egészen így van nálunk. Lajos kezeli a kajakasszát, ő dönt a kajákról többnyire, persze lehet ezt aztkérni , de kizárólag csalónapokon , illetveolyat, ami egészséges. Úgyhogy abszolút mértékben támogatja a fogyókúrám.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#710) nem_tom válasza Vakegérke (#704) üzenetére


nem_tom
őstag

Ha az ember a párját tiszta szívből szereti, akkor tök mindegy hogy néz ki, az ember szemében ő lesz a legszebb a világon. Legalább is, egy idősebb és tapasztaltabb tanárom ezt mondta. :U

(#711) Chaser


Chaser
titán

25. Én 65-70kg voltam mikor megismertem jelenlegi "áldozatomat" 4 éve, ő épp hizlalni akart:D most 102kg vagyok-sörhasam nincs:)-...de megmondtam neki vége, visszamegyek 85kg körülire, 185cm-hez elég annyi.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#712) Crystalheart válasza Vakegérke (#708) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Vannak hozzászólások több embertől is, és bezárnád? :D Az olvasottságszámláló csak azt mutatja, hányan néztek be. :DDD

(#713) Chaser válasza Crystalheart (#712) üzenetére


Chaser
titán

A kevesebb kérdés is mutatja, mennyivel bonyolultabbak a nők:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#714) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

25, 25/a Nálunk ez sosem volt gond, mivel én nem érzem jól magam, ha felszedek pár kilót. Az exem szerint még jól is állt. Ő viszont elég sokat magára kapott, mióta megismerkedtünk. Sosem kérdeztem a súját, de úgy 8-10 Kg lehetett. Mivel mindig is nőiesen telt volt és kövér sosem, miért zavart volna?
Gyakran próbált fogyni és gyakran én csináltam neki a fogyókúrás kaját, szóval támogattam benne.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#715) LA_COSTE válasza Tim82 (#707) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Én rendszeresen sportolok és ebből nekem adódik, hogy a motiváció fenntartásának egyik eszköze ha ösztönöznek. Nekem jólesik, ha egy külső személye noszogat, mert látja, hogy ebben vagy abban nem vagyok jó. Az alakomra is figyelek, ezért nekem pontosan jólesik, ha mondja, mert vannak olyan időszakok, mikor ellankad a figyelem, felszalad, aminek nem kéne.

(#716) LA_COSTE válasza nem_tom (#710) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Ebben igaza van, csak igazából a saját igényessége egy embernek, ha odafigyel a testsúlyára, arról pedig ne feledkezzünk meg, hogy az egészség szempontjából kifejezetten fontos. Az orvosok erről tudnak beszámolót tartani.

(#717) Vakegérke válasza Crystalheart (#712) üzenetére


Vakegérke
veterán

Zárásról szó sincs. :N
Az viszont előfordulhat, hogy kifogynak a kérdések. Mára és holnapra még el vagyok látva, aztán nem tudom mi lesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#718) Tim82 válasza LA_COSTE (#715) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pont azt mondom, hogy nincsen gond a noszogatással, az a nem mindegy, hogy hogyan csinálják. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#719) Crystalheart válasza Vakegérke (#717) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát na, nem halunk bele, ha van néhány nap szünet. :)

(#720) localhost válasza Crystalheart (#719) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Semmi baj azzal, hogy ha reggel felébredek és balra nyúlok, ott is az asszony, ha meg jobbra nyúlok, ott is :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#721) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Huszonhatodik kérdés, anyámé:
A férfiak meg vannak róla győződve, hogy ők a teremtés koronái, a nők személyes tulajdonukat képezik. Mire alapozzák véleményüket?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#722) nem_tom válasza Vakegérke (#721) üzenetére


nem_tom
őstag

Gondolom arra, hogy mindig is a férfiak vadásztak, harcoltak, eleinte csak ők voltak politikusok azaz vezetők, királyok meg a többi. Ez így kialakult. És gondolom azért alakult így ki, mert fizikailag erősebbek vagyunk, mint a nők.

Bár az igazat megvallva, nem tartom többre a férfiakat a nőknél. Egyenlőek vagyunk, kiegészítjük egymást.

(#723) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

26: Ezt én sem értettem soha! Csatlakozok nem_tom-hoz: egyenlőek vagyunk, kiegészítjük egymást. Szó sem lehet semmiféle alárendeltségről!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#724) Chaser válasza Vakegérke (#721) üzenetére


Chaser
titán

Sztem azért, mert a legtöbb nő általánosít:P

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#725) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

A 26. kérdést egy olyan társadalomba beivódott tévhit képezte, hogy a férfiak magasabb teljesítményre képesek mindenben, mint a nők. Ezt az emberek adaptálták, különben nem lenne megkülönböztetés pl. a fizetések terén. De! nézzük meg pl. Svédországot, ahol sok nő dolgozik magas beosztásban. Itt gyökerestül kellene megváltoztatni dolgokat, hogy a nők el legyenek fogadva, mint a társadalom férfi tagjaival egyenrangú tagjai. De ez elmondható sok más dologról is.

(#726) Crystalheart válasza Vakegérke (#721) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Másra való a nő és a férfi, de éppen az elméleti dolgokban azonos teljesítményre is képesek tudnak lenni. A fizikai erőfölény nem teheti a nőt a férfi tulajdonává, aki így gondolkodik, az egy primitív barom.

(#727) Vakegérke válasza Crystalheart (#726) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azért a szabin nőket elrabolták, ugye? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#728) Crystalheart válasza Vakegérke (#727) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Oda kellett volna írnom, hogy a XXI. században. :D

(#729) Vakegérke válasza Crystalheart (#728) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most is vannak ám érdekes dolgok. Mondjuk az araboknál, Indiában, hogy az elmaradt törzsekről ne is beszéljünk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#730) Crystalheart válasza Vakegérke (#729) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Igen, primitívek, mint mondottam.

(#731) God Vazzeg válasza Vakegérke (#721) üzenetére


God Vazzeg
veterán

26.: nem tudom, én sose tekintettem tulajdonnak egy barátnőmet se, az viszont igaz, hogy valamilyen szinten irányítani kell őket, mert ha mindent rájuk hagyunk, a fejünkre sz@rnak.. A férfi a pokolban is férfi legyen, de én ezt nem úgy gondolom hogy tirpák, nagyképű, kihaénnem, hanem ha valamit megmond, az úgy van. Legyen akár ígéret, akár kérés.. Egy férfinak első számú ismérve a gerince :K

(#732) Csemike válasza God Vazzeg (#731) üzenetére


Csemike
csendes tag

"A férfi a pokolban is férfi legyen, de én ezt nem úgy gondolom hogy tirpák, nagyképű, kihaénnem, hanem ha valamit megmond, az úgy van. Legyen akár ígéret, akár kérés.. Egy férfinak első számú ismérve a gerince"

Akkor - azt kell mondjam - nem sok férfi szaladgál a Földön. :N

(#733) Chaser válasza Csemike (#732) üzenetére


Chaser
titán

Vagy csak nem a megfelelőkkel találkoztál :P

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#734) Csemike válasza Chaser (#733) üzenetére


Csemike
csendes tag

Áh, a mai férfiak pudingok mind. :DDD

(#735) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Huszonhetedik kérdés, Tim82 küldte:
A férfiak miért nem képesek manapság igazán romantikus gesztusokra? Mintha manapság nemcsak a kreatív és egyedi meglepetések, amikkel örömet szerezhetnének a nőknek, hanem a hétköznapi kedvesség - pl. virág ajándékozása - is kezdene kihalni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#736) Geri Bátyó válasza God Vazzeg (#731) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Még annyival kiegészítenélek, hogy időnként a párodat is hagyni kell érvényesülni. Nem lehet mindig neked igazad és nem lehet mindig az, amit te mondasz! A gerinc attól még gerinc marad, ha meghajlik a szeretett nő akarata előtt. A lényeg az egyensúlyon és a kölcsönösségen van.

27: Én annyi rózsát adtam a volt feleségemnek (mindig leszárította), hogy a végén nem tudtuk hová tenni és a régebbieket ki kellett dobni! De szerintem romantikus gesztus az is, hogy minden reggel ágyba kapta a tejeskávét.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#737) bullseye válasza Vakegérke (#735) üzenetére


bullseye
addikt

27, mert akkor a nők fanyalognak, hogy nem elég macsók... a rózsát jellemzően a tetovált, kigyúrt állatoktól várnák el, a filmeken is nekik illene sírni :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#738) Chaser válasza Csemike (#734) üzenetére


Chaser
titán

Nincs lehetőségem megcáfolni, de lehet valaki majd megteszi helyettem:)

27. Nem kell túlzásba vinni a romantikát, én legalábbis így vagyok vele, nagyon könnyen hozzászoknak a nők az ilyenhez, aztán már elvárás lesz, vagy megszokás. Sonkát is évente csak párszor eszek, tudom is értékelni :K Ha minden nap lenne -hiába szeretem- nem várnám.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#739) God Vazzeg válasza Csemike (#732) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Aki meg ilyen, azt leszarják a nők.. Tapasztalat sajnos :P

(#740) God Vazzeg válasza Geri Bátyó (#736) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Természetesen. Nem elnyomom a párom, hanem megbízható vagyok, és elveim vannak. De hajlok ha kell, kompromisszum késség is kell ezek mellé :K

(#741) God Vazzeg válasza Vakegérke (#735) üzenetére


God Vazzeg
veterán

27.: képesek.. De csak ha hálás érte a nő. És igaza van Chasernek, nem szabad belőle rutint csinálni, mert akkor tényleg elvárás lesz. Mondjuk sok ilyen dolog van férfi-nő kapcsolatban, amire figyelni kell :U

(#742) Geri Bátyó válasza God Vazzeg (#740) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tudom, hogy így gondoltad! :R Kiegészítésnek szántam a mondókámat, mert félreérthető voltál (meg én is, ezek szerint :DDD).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#743) God Vazzeg válasza Geri Bátyó (#742) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ketten összehozunk egy épkézláb gondolatot :DDD :C

(#744) tildy


tildy
nagyúr

én spec örülök, ha nincs ez a nagyromantikázás, "nyáladzás". Egy meglepetés reggeli ezerszer többet ér, mint ilyen mástnemtudtamkitalálniennekmindennőörül virág.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#745) Chaser válasza tildy (#744) üzenetére


Chaser
titán

Most már legalább tudjuk, hogy nem csak a férfi szívéhez vezet a gyomrán át az út:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#746) tildy válasza Chaser (#745) üzenetére


tildy
nagyúr

De nem ám. Túró rudival pl bármikor lefizethető vagyok. PErsze csak ha étcsokis:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#747) Crystalheart válasza Vakegérke (#735) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Romantika... ha írok neki egy könyvet és húsz novellát, az elég romantikus? :)

(#748) Tim82 válasza tildy (#744) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezek szerint éppúgy igényled az ilyen gesztusokat, mint más nő, csak épp nem a vágott virág a műfajod.

Nem értem egyébként, hogy a romantika szóra miért gondol mindenki "nyáladzásra", köze sincs a kettőnek egymáshoz.

Múltkor kivittem a kedvesemet a Gellérthegyre, vittem gyertyákat, terítőt, jégkrémet, a laptopról pedig a kedvenc zenéje szólt. Tök egyszerű dolog, nem kell nagy szervezés, de örömet okoztam neki. Na, valami ilyesmit, illetve az ilyen dolgokra való készséget hiányolok a férfiakból.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#749) Tim82 válasza tildy (#744) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezek szerint éppúgy igényled az ilyen gesztusokat, mint más nő, csak épp nem a vágott virág a műfajod.

Nem értem egyébként, hogy a romantika szóra miért gondol mindenki "nyáladzásra", köze sincs a kettőnek egymáshoz.

Múltkor kivittem a kedvesemet a Gellérthegyre, vittem gyertyákat, terítőt, jégkrémet, a laptopról pedig a kedvenc zenéje szólt. Tök egyszerű dolog, nem kell nagy szervezés, de örömet okoztam neki. Na, valami ilyesmit, illetve az ilyen dolgokra való készséget hiányolok a férfiakból.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#750) Csemike válasza Tim82 (#749) üzenetére


Csemike
csendes tag

"Nem értem egyébként, hogy a romantika szóra miért gondol mindenki "nyáladzásra", köze sincs a kettőnek egymáshoz."

Hát igen. :) Csak ma már ez is olyan elcsépelt szó lett, mint a "párom", ahogy én sose nevezném a barátomat/férjemet. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.