Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#341) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

12: Egyetlen farmernadrágom van, amiben el tudok menni hazulról, a többi mind elszakadt, vagy kinőttem. Pólóból van vagy négy-öt ugyanolyan (fekete vagy nagyon sötét kék), azokat gyakrabban váltom. Farmerdzsekiből szintén egy, meg egy motorosdzsekiből kreált mellény, plusz egy bőrdzseki, és akkor ezzel be is végeztem az "elmenős" ruhatáram felsorolását. Hogy mikor cserélem le? Lényegében mindegy, mert mire újra fölveszem, hogy elmenjek hazulról - két ilyen jeles esemény között általában hónapok telnek el -, minden szag kiszellőzött belőle. Onnantól pedig csak az a lényeg, hogy láthatóan koszos-e. :) És amúgy sem izzadok, pedig a vonathoz mindig futok 2 km-t, de akkor sem szoktam.

Egyébként pedig az itthoni, munkaruhámat akkor cserélem, amikor édesanyám kimos egy másik váltást. Igazából ez is mindegy, mert két óra használat után olyan büdös a kecskék miatt és olyan koszos a kerti munka miatt, mint amilyen két héttel később is. És akkor még jól vagyok, mert egy hónapnál gyakrabban cserélem, a régi parasztoknál pedig csak havonta volt mosás, és télen meg nem is mostak, ráadásul dezodorjuk sem volt. :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.