Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Farm

Hozzászólások

(#701) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már bocsásson meg a világ, mi keresnivalója van a kutyának az ágyban?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#702) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Holnap pénzes nap lesz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#703) antikomcsi válasza Vakegérke (#701) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nekem is van kutyám, és nagyon szeretem, de itt a házba se jöhet be.

Kint van a helye és kész.

(#704) Vakegérke válasza antikomcsi (#703) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az egy dolog, hogy szabad bejárása van a házba, azonban két dolgot nehezményezek. Az egyik az, hogy ott sertepertél, ahol főznek, a másik pedig az ágyban alvás. Ha ott lennék, én bizony megszavaztatnám ezt a dolgot, és ha sikerül, korlátoztatnám Kongó mozgási, tartózkodási körzetét.

Brigit az ágyba, ne Kongót. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#705) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na lássuk...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#706) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egyre apróbb dolgok zavarják a lakókat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#707) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sanya Vikire cserélte Dórit, mint ágyszomszéd. Jókor, mindjárt vége a pünkösdi királyságának. Nem tudja megemészteni, hogy Dóri a leghaszontalanabb lakóként szavazta meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#708) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"A ránk bízott munkát elvégeztük..."

Sanya rosszul fogalmaz Így kellett volna: A ránk bízott munkát elvégezték...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#709) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A gazdák a boci után a csajokat is kitárgyalták. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#710) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, pénz állt a házhoz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#711) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Muszáj alapon sz*rpucolás. Vajon kié lesz a nemes feladat? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#712) Peti78


Peti78
őstag

Sándor össze van szakadva nem?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#713) Vakegérke válasza Peti78 (#712) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sándor, vagy Sanya?
Úgy érted, hogy csökkent a fizikuma, vagy úgy, hogy maga alatt van?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#714) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, Heni kit hív ki? Meglepődnék, ha nem Vivient.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#715) Peti78 válasza Vakegérke (#713) üzenetére


Peti78
őstag

Sándor Sándor. Fizikailag.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#716) Vakegérke válasza Peti78 (#715) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem sokat mutogatják, nem tudom megítélni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#717) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vivien lett a kihívott.
Érdekes párbaj lesz. Heni gyakorlatias, Vivien gyúr.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#718) Danex


Danex
addikt

Sanyának a beszéde annyira zavaró :D több "ööööööö"... "ööööööö" -t nem is lehetne már mondani :W

(#719) Vakegérke válasza Danex (#718) üzenetére


Vakegérke
veterán

Határozatlan a krapek. Többek közt ezért se alkalmas hetigazdának.
Már bezengte, hogy ha lejár a mandátuma, akkor se fog többet csinálni, dolgozni. Mármint minél? Mert dolgozni eddig se láttam.

Ma 20:00-kor kezdődik a műsor. Párbaj lesz.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#720) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A lakók közül akik benne lesznek a top 5-ben, legalábbis szerintem:
Attila, Norbi, Dia, Dóri.
Ha nem esik ki a párbajon, akkor talán Heni is köztük lesz.

Gábor egyelőre sötét ló. Még nem tudom értékelni.

Akik szerintem elvéreznek:
Sándor, Sanya, Cintia, Vivien.
Brigit nem mondtam, hiszen csöndes, feltűnés nélkül teszi a dolgát. Ettől függetlenül könnyen veszíthet egy párbajon.

Ha már párbaj.
Heni gyakorlatias, szerintem győzni fog.
Vivien bár edzésben van, ha lesz logikai feladvány, belebukik.

Hajrá Heni!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#721) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hadd szóljon...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#722) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gáborban van erő. Akkor földdarabot dobott ki a gödörből a lapáttal, hogy csak lestem.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#723) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Attila határozottan Heni ellen van. Pedig Heni a nőnemű Attila.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#724) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sanya azt mondja, hogy Heni kezelhetetlen. Ugyan kit tudott megfelelően kezelni a héten? A kutya se hallgatott rá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#725) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Megjött a szállítmány. :)

A kávé kimaradt. Úgy tűnik, Vivien a hunyó. Attila szerint Sanya.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#726) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nyusziáldás várható a közeljövőben.

Szegény Brigi nagyon nem boldogul a fejéssel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#727) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy Brigi bele van pistulva Gergőbe?

Hopp, közben kiderült, hogy Briginek van egy nős pasija, méghozzá nyolc éve.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#728) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jön a párbaj, hajrá Heni!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#729) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Heni a súlyánál fogva esélyesebb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#730) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Úgy drukkolok, hogy begörcsölt a lábam. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#731) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vivien állandóan a súlykülönbségre hivatkozik. Mondjuk van némi igaza, de hol az erő?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#732) Vakegérke válasza Vakegérke (#731) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hát, kedves Vivien, ez égés. :K

Heni győzött. :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#733) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sanya már megint hetigazda akar lenni. Ez a krapek semmit nem szégyell?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#734) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha jól láttam, Henitől el se búcsúzott Vivien...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#735) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kiosztják Sanyát, de rendesen. Meg is érdemli.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#736) Danex


Danex
addikt

Mindketten esélyesek voltak, csak Heni tudta, hogyan használja ki előnyét, addig Vivien próbálta a nyers erőből megoldani, de az ide kevés.

Attila jól látta, mikor ment Heni a ládához, Vivinek vele együtt kellett volna forogni, plusz egyszer csinálta jól, hogy a keze köré tekerte majd hátizomból+ gravitációval húzta el Heni-t és ezzel Ő sem tudott mit kezdeni, csak erre 4 csillagnyi idő kellett, meg után még ezt is elrontotta.

Sanya meg fél, tudja, hogy Ő lesz a következő és próbálná menteni amit menthet, Vivi reakciójából ítélve nem adja oda neki

(#737) Vakegérke válasza Danex (#736) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volt néhány helyzet, amikor Heni is állt, Vivien mégsem volt képes úrrá lenni a helyzeten. Heni súlyfölöslege tényleg előny volt, de azt hiszem, hogy erőben sem maradt alul Viviennel szemben.

Sanya nem véletlen duruzsolt, hogy ő akar hetigazda lenni egy újabb hétig. Arra hivatkozott, hogy a fitness népszerűségét akarja növelni, de szerintem mindenki tudja, hogy ez kamu. Igazad van abban, hogy majrézik, én meg hozzáteszem, hogy egyszerűen büdös neki a meló.
Vivien azt mondta, hogy "Sanya rinyált neki", ezzel le is írta magát a krapek nála. Nem lennék meglepve, ha Heni lenne a következő hetigazda. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#738) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Most nem olvasom el a hozzászólásokat, de majd pótlom. Pár napra elutaztam az asszonnyal lazítani, most, hogy megjöttünk visszanézem az elmúlt adásokat. Lássuk ki lett a kihívott, és ki esett ki? Indulhat a reklámmentes farm! :)

(#739) Vakegérke válasza antikomcsi (#738) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem lövöm le a poént, izgulj te is. A párbajt ki ne hagyd! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#740) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Végeztem az adásokkal.

Megmondom őszintén engem Gergő és Brigi szerelmi szála nem igazán érdekel, nem örülnék neki, ha a későbbiekben több blokkot is e köré építenének. Már megint nem tudok szó nélkül elmenni a kutya mellett. De nem a kutyával van bajom, hanem azzal, hogy fent a hálókörletben az egyik ágyban fekszik. Ez szerintem kicsit több a megengedhetőnél. No persze ahány ház, annyi szokás.

A wc kiürítése tényleg annyi volt, hogy kimertek egy taligányit aztán kész? Szerintem ez a semmivel egyenlő.

A gyapjú átvételnél a gazdák nagyvonalúak voltak. Simán mondhatták volna, hogy ezt az árut így ahogy van elviszik, de csak II. osztályú árat fizetnek érte, mert nem úgy csinálták, ahogy kellett volna.

A párbaj érdekes volt, ide most nem nagyon kellett logika, és ügyesség, a feladat ismertetésekor már borítékoltam volna, hogy Heni fog nyerni. Be kell látni, hogy hiába a jobb állóképesség, ide most a nyers erő kellett.

Szerintem egyértelműen a heti gazda felelős a rendelésért, szó nincs kollektív hibáról. Sanyának ki kellett volna húzni a gerincét és mondani a többieknek, hogy bocsi fiúk és lányok, elb@sztam, lehagytam a kávét.

Nem szimpatikus, hogy próbálta befolyásolni Vivit, hogy újra őt tegye meg gazdának, bár ezzel pont az ellenkezőjét érte el.

Kíváncsian várom kit jelölt meg, és mivel az előzetesből úgy tűnt, hogy Attila lett az, ebből gondolom, hogy valaki más lett mégis. Szerintem Sanya, és Heni kizárható, ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy Norbi.

(#741) Vakegérke válasza antikomcsi (#740) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egészen az utolsó mondatodig egyetértek veled.
Szerintem Attilát nevezi meg Vivien. Ezt pont arra alapozom, ami benned kétséget ébreszt. Mondjuk még az is lehet, hogy nem ezt a döntést helyesli Attila, hanem azt, hogy Vivien a "végrendeletében" visszaállítja a korábbi rendet, miszerint nőkre bízza a konyhai munkát, a férfiakra meg a fizikait.

Ami azt illeti, Attila egyre szimpatikusabb számomra. A modora ugyan hagy némi kívánnivalót maga után, de az tagadhatatlan, hogy ő fejlesztette fel a gazdaságot, és bármilyen munkát zokszó nélkül végez.

Sanya csúnyán leszerepelt. A pénz elfogyott, a társaság lezüllött. Ember legyen a talpán a következő hetigazda, hiszen ezt az állapotot szép szavakkal nem lehet feljavítani.

Mondjuk Norbit sem tartanám rossz választásnak. Kemény, gyakorlatias, helyén van az esze.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#742) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...
Ki lesz az új hetigazda?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#743) antikomcsi válasza Vakegérke (#742) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Norbi! ;]

Már szinte minden rész úgy kezdődik, hogy az előző adásban történt, és Gergő - Brigi fekszik az ágyban.

(#744) Vakegérke válasza antikomcsi (#743) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ám legyen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#745) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ezt a mulatozást már Vivien is csak tévében láthatja. Bort se kap. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#746) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lemossa valaki az asztalt a táncikálás után?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#747) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eddig ki se szúrtam, hogy Diának mekkora cicije van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#748) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sanya parasztoknak nevezi a többieket. Aztán ő micsoda? Egy senkiházi ficsúr.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#749) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gyünik a postás. Mingyá kiderül, hogy ki lesz a hetigazda!

Jé, Brigi lett. Hogy ez jó döntés, vagy nem, majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#750) antikomcsi válasza Vakegérke (#749) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

:DDD

Jól átvágtak mindkettőnket! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Farm
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.