Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Farm

Hozzászólások

(#1) gaben1117


gaben1117
senior tag

Mikor megláttam a reklámját, rákerestem hogy mi lehet ez,de nem nagyon találtam semmit. :)

(#2) Vakegérke válasza gaben1117 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

A linkelt olvashatókon kívül én sem tudok többet. Még csak csöpögtetik a mézet a madzagra. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) ncc1701


ncc1701
veterán

Atomot nekik. Ha akváriumot mutatnának, az is értelmesebb lenne. Mondjuk a halak iq-ja is több lehet, mint a résztvevőké...

(#5) Vakegérke válasza ncc1701 (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Poén lesz, hogy miként élnek meg a saját emberségükből, munkájukból. Lesz majd nagy vartyogás, hogy ki dolgozott ki helyett, meg hogy aki nem dolgozik, az ne is egyék.
Városbéli puhányok, nyavalyások... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Én ehhez túl fiatal (23) és túl vidéki (selyemparaszt) vagyok.

Nem értem hogy miért néz valaki ilyesmit.
Én csak Tila Tequila műsorát tudtam elviselni, az összes többi szánalom. :(

Jobban belegondolva nagyapám még most is Mónika show ismétléseket szokott nézni. :W

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) Fr0z3n válasza Klaus Duran (#6) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Csak azért mert csabai vagy, ne blamáld le magad. Jaminai vagy legalább? Akkor menne a kapálás. Én 4. emeleti tégla paraszt vagyok. Osztakkó? :DDD

(#8) Vakegérke válasza Klaus Duran (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az emberi reakciók érdekelnek. Gondolj bele, mennyi konfliktus lesz a lakók közt, hiszen nekik kell megdolgozni a kajáért, vizet fazékban kell melegíteni, ha fürödni akarnak, feltételezhetően pottyanós budi, ganét kell villázni...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Klaus Duran válasza Vakegérke (#8) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

"vizet fazékban kell melegíteni, ha fürödni akarnak, feltételezhetően pottyanós budi, ganét kell villázni..."

Nekem ezek mind megvoltak. :DDD No nem életvitel szerűen de néha előfordult.
Én próbálok nem élvezetet lelni mások szenvedésében. Nem mindig sikerül, de törekszem rá.

(#7) Fr0z3n
1 Jaminai vagyok.
2 Kertes ház
3 Régebben volt külön kert is.
4 Traktor is van, De nem nekem.
5 Disznók már nincsenek. De tavaly még volt. ;]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#10) Vakegérke válasza Klaus Duran (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagyok mai gyerek, és siheder koromban vándorcirkusszal jártuk az országot. Nekem is megvolt szinte minden, én is tudom, hogy mivel jár a tanyasi élet, az állatokkal való törődés, kútból vízhúzás.

Nem tartom szenvedésnek, hogy a napi betevőért meg kell majd dolgozniuk a játékosoknak. Inkább szokatlan munka a helyes kifejezés. Ami pedig azt illeti, a győztes szép summát birtokol majd.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Remélem kevésbé lesz szánalmas mint a Való Világ...

(#12) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Azt tudom, hogy te nagyon rá vagy pörögve arra a műsorra amiben bezárnak pár problémás életű embert egy házba és időközben mindent kiteregetnek, majd egy valag pénzt keresnek az SMS-eken meg a nézettségen, miközben a Magyar agya elsorvad. Üdv Symbi! :R

[ Szerkesztve ]

(#13) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Fúú már csak 1x is megnézem azért, hogy lássam a ______t ___t pucolni! :)

(#14) Vakegérke válasza Kolondrum (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

A NyalóVilág se kutyafütyi, de ez a műsor szerintem nagyobb küzdelmeket hoz. Itt jön képbe, hogy ki tud ember maradni, kinek törik le a szarva, ki akar élősködni másokon. Szerintem életszerű, életszagú lesz a játék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Klaus Duran válasza Vakegérke (#14) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Inkább ezt nézném újra. [link] Mintha nagyszüleimet látnám a képernyőn. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#16) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Szerintem páran nem értitek igazán, hogy miről is szól ez a topik, de nem is baj, én azért elmentem a kedvencek közé, és miután ezt megteszem, még embernek fogom érezni magam! :D

(#17) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Lesz Valóvilág is, csak ValoVilag powered by BigBrother címmel.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#18) Vakegérke válasza alkatraz3000 (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

A BigBránert nem ismerem, de ha sorozat lesz, amely nem vetélkedő jó kis nyereményért, akkor az az érzésem, hogy kihagyom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) alkatraz3000 válasza Vakegérke (#18) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ugyanaz kb :) a BigBrother az licensz alapján ment, a Valóvilág sajatgyartas.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#20) Vakegérke válasza alkatraz3000 (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor meglessük. Topicja már van. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) mephi666


mephi666
nagyúr

anno 2001 környékén a "bázis" című "reality" volt jó: kitették a puhányokat valami sátorba, aludhattak tábori ágyon, kaptak kiképzőtisztet, aki minden nap szívatta a fejüket :D mondjuk ő végigcsinálta mindig a feladatokat, amit a versenyzőknek végre kellett időre/rendesen hajtani, különben csökkent a főnyeremény... azt hiszem egyszer nem tudták úgy megcsinálni, hogy biztosítsák az összeget... az csak csökkent és csökkent :D nem volt folyamatos ivászat, mint pl a vv szériában: csomószor éjfél után estek be a népek az ágyba, aztán pár óra alvás után már verte is fel őket az őrmester... rengetegen fel is adták, volt nagy sírás-rívás

ui: ez a farm vicces, de mintha lett volna hasonló 10-15 éve... nem akarok politizálni, de viccelődtem ilyennel, hogy választás előtt a politikusokat ki kellene tenni egy hasonlóra, adni nekik minimálbért és dolgozzanak, próbáljanak megélni... aki fél évet kihúz így, az indulhat

ui2: yt-n csak ezt találtam a bázisról

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Vakegérke válasza mephi666 (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkoriban annyira fáradt voltam a sok munkától, hogy kimaradt az életemből. Ma már ráérek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) vimes


vimes
senior tag

Ilyesmi műsor volt már korábban az USA-ban nem? Nem most, legalább 10 éve.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#24) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Aki eddig nem vágta bele a fejszéjét a jelentkezésbe, már ne is tegye, a Nagy Farmerkeresésnek ez a szakasza ugyanis véget ért. Tavasszal végre kiderül, kik költözhetnek be a múltszázad eleji tanyára, hogy a felmenőikhez hasonlóan közelebb kerüljenek a természethez és persze a 20 millió forintnyi nyereményhez".
Forrás

A műsorvezetők Nádai Anikó és Fördős Zé lesznek.
Anikó a NyalóVilág 4-ben szerepelt, Zé pedig gasztroblogger.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) Vakegérke válasza Vakegérke (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az RTL múlt századi tanyájára rekord számú érdeklődő jelentkezett, a műsorra pedig már nem kell sokat várni. Március 21-én indul, 14-en vágnak bele a kalandba, a végén csak egy maradhat, ahogy az ilyen játékoknál szokás, és május végén megtudjuk majd, ki az.

Videó is van, pár játékost mutatnak. Nekem a tolmács csaj nem szimpatikus.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) antikomcsi válasza Vakegérke (#25) üzenetére


antikomcsi
veterán

Na, erre kíváncsi leszek!

Remélem érdekes lesz, és tetszeni fog.

Már arra sem emlékszem mikor néztem utoljára az RTL-t, de szerintem hónapok óta még csak át sem tekertem rajta, nemhogy néztem volna, na de majd most! :D

Köszönjük az infót! :R

(#27) Vakegérke válasza antikomcsi (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy kiszúrok valami friss hírt, megosztom. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, már nem csak azt lehet tudni, hogy március 21-edikén indul a játék, hanem azt is, hogy az adás 18:50-kor kezdődik. Másnap (gondolom) ismétlik 14:40-kor. A többi napon 18:55-kor, szombaton 20:00-kor kezdődik a műsor, vasárnap szünetel.
Forrás

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) antikomcsi válasza Vakegérke (#28) üzenetére


antikomcsi
veterán

Akkor úgy látszik visszaállnak az "anyacsatornára".

Gondolom így nagyobb nézettséget remélnek.

(#30) Vakegérke válasza antikomcsi (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy csak az RTL2-t akarták felfuttatni, amikor ott adták a NyalóVilágot.

Már csak egy megbízhatóan működő stream kéne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Pillanatképek a válogatásról

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) antikomcsi válasza Vakegérke (#31) üzenetére


antikomcsi
veterán

Elég vegyes a kép.

Anélkül, hogy ítélkeznék számomra első látásra úgy tűnik, hogy volt ott olyan, akinek ha kettővel magasabb lenne az IQ-ja, akkor egy szinten lenne egy karalábéval, és volt olyan is aki egész kulturáltnak tűnt.

Véleményem szerint egyébként mindkét féle emberből kell egy ilyen műsorba, ha jól szeretnénk szórakozni.

(#33) Vakegérke válasza antikomcsi (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Véleményem szerint egyébként mindkét féle emberből kell egy ilyen műsorba, ha jól szeretnénk szórakozni."

Lásd Attila és Cristofel a NyalóVilág 5-ből. Soha nem fogom elfelejteni Attila kérdését, melyet Cristofelnek tett fel.
- Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról? :D :DD :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) zolikaDB válasza Klaus Duran (#6) üzenetére


zolikaDB
veterán

Én is néztem Tila Tequilát, de az ezeréve vót. Ja, meg a kani kutya is róla kapta a nevét, asszem... :DDD Vagy Tequila és Bonetti, vagy mi?? Nemtom :)
Szóval, ez a mívsor se volt kutya, úh majdcsak "kibírjuk" a Farmot is!

(#35) Vakegérke válasza zolikaDB (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem, hétfőn összejövünk páran, hogy jól kidumáljuk a szereplőket. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Íme a játékosok.

Vegyes a felhozatal. Nyugdíjas tűzoltó, szépfiú, olyan csajok, akik műsorvezetőként, vagy színésznőként tudnák elképzelni magukat. No meg persze a többiek.
Nálam Tina hátrányból indul, pusztán a fényképe miatt.
Cintia meg valahogy Fannira emlékeztet. "Nyerőmániás lánynak tartja magát, aki szeret mindig győztesen kikerülni minden helyzetből..." Talán ezért.

Megleshető a tanya.
Jobb, mint gondoltam, még artézi kút is van az udvaron.

Holnap indul a banzáj az RTL Klub-on, 18:50-kor.

Működő stream, a lap alján van a csatorna linkje. Kicsit babrás, vannak felugró ablakok, de türelem adást terem. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) WOT-H-A-C válasza Vakegérke (#36) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A törtető lányokra kiváncsi vagyok, mennyire lesznek lelkesek mikor "ganyézni" kell majd az állatokat. :) A model srácokrol nem is beszélve. Egyenlőre az idősebb korosztályal szimpatizálok. :K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#38) antikomcsi válasza Vakegérke (#36) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem túl sok szimpatikus van így képek, és a rövid leírások alapján, bár tudom nem lenne szabad elsőre ítélkezni.

Ami furcsa, hogy nem vagyok meleg, de mégis két hím neműben látok fantáziát, a lányok valahogy nem tetszenek.

Holnap még nem hiszem, hogy okosabbak leszünk, szerintem 1-2 hétnek el kell telni, hogy rendesen felmérjük, ki, kicsoda.

(#39) Vakegérke válasza Vakegérke (#36) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Holnap indul a banzáj az RTL Klub-on, 18:50-kor."

Tévedtem. 18:55-kor kezdődik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) antikomcsi válasza Vakegérke (#39) üzenetére


antikomcsi
veterán

Akkor 1 óra múlva kezdünk, addig játszok egy kicsit, de aztán jövök vissza. :K

(#41) Vakegérke válasza antikomcsi (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rám számíthatsz itt leszek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Apa, kezdődik!

A stream csúszik félpercet, de nem baj. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Stílszerűen traktoros póton érkeznek a helyszínre. Eddig jó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44) mephi666 válasza Vakegérke (#43) üzenetére


mephi666
nagyúr

...csettegő kellett volna :D azért lesz itt is beképzelt majom a műsorban

ui: remélem ez az anikó keveset fog megszólalni, mert nagyon felmegy a vérnyomásom attól, amilyen irritálóan artikulál

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#45) Vakegérke válasza mephi666 (#44) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már van egy. Melózni nem hajlandó, de mindig ő szokott győzni. A nevét nem tudom, pedig mondta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tina nem hajlandó ganéban turkálni... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) mephi666 válasza Vakegérke (#46) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem mondták, hogy mivel kell áttúrni: kerítettem volna egy villát a helyükben és percek alatt átforgatom az egészet :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48) Vakegérke válasza mephi666 (#47) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ehhez ész is kell.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#49) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sanya nem túl lelkes...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#50) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na végre... Sándor lett a heti gazda.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Farm
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.