Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Farm

Hozzászólások

(#51) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Anikónak olyan a lába, mintha hordón szárították volna a harisnyáját. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#52) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ó, a jó kis budi... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53) mephi666 válasza Vakegérke (#51) üzenetére


mephi666
nagyúr

volt cselgáncsedzőm jó 110-120kilós ember volt és ő mondta a régi osztályfőnökömre, hogy "olyan görbe a lába, hogy tigrisbukfencben át lehetne ugrani közöttük" :D

lakályos kis hely ez, szívesen elköltöznék pár hónapra most egy ilyenre... csak +1 tucat ember nem hiányozna még oda :D

ui: ja, retro a budi nagyon... nem vagyok finnyás, de háziállatnak kint a helye: franc engedné be az étkezőasztalhoz...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#54) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az eddig látott bemutatkozó videók elég szánalmasak.

Kivétel talán csak a kőműves, és a favágó srác.

Sőt egy-két játékos kifejezetten unszimpatikus.

Egyébként szerintem kicsit erős volt rögtön a ganéba küldeni őket.

Lesz itt konfliktus bőven, látszik, hogy úgy vannak válogatva a szereplők! :K

(#55) Vakegérke válasza antikomcsi (#54) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még nem is mutatták meg igazi valójukat, de némelyik már most gizdáskodik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#56) antikomcsi válasza Vakegérke (#55) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Igen, és szerintem pont a rossz módja ez a játéknak.

Bár nekem az sem tetszett, hogy a kislány lejáratta a családját, édesapját. Nem tudjuk, hogy milyen a viszonyuk, de ez pont olyan, amit nem itt, és így kell elmondani. Sírva, ország világ előtt! Vajon belegondolt abba, mit érezhet most az apja?

Az néztem, hogy a többség berontott a házba kéz és láb mosás nélkül csupa trágyásan, úgy kellett nekik szólni, hogy ugyan gyertek már mosakodni.

(#57) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kéne tudni a neveket.
A szemüveges srác kicsit gyámoltalan, de nekem eddig szimpatikus.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ezek még a kerekeskutat se tudják kezelni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#59) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Laurát nagyon fűzi a selyemfiú. Szerintem jó nagyokat hazudozik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#60) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az előzetes szerint már a következő adásban hegyeződik a szurony, a gyengék kiborulnak. Mi lesz itt, mondjuk egy hónap után?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#61) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nekem furcsa, hogy effektív egy napig sem bírták tartóztatni magukat, és már ölik is egymást.

Érdekesnek ígérkezik, de az biztos, hogy "megveszem 200 euróért, és eladom 10x-es áron 1,5 millióért" Dani nálam már az utolsó helyen van.

(#62) Vakegérke válasza antikomcsi (#61) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van köztük pár "fertőzött" egyed. Önimádó, a meló büdös, "majd én megmutatom" típus. Ők gerjesztik a balhét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#63) antikomcsi válasza Vakegérke (#62) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Meglátjuk mire mennek ezzel bent, és mennyire nyerik el a nézők szimpátiáját.

(#64) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Sajnos lemaradtam a műsorról, úgyhogy most csak scroll-oztam a 24 hsz-t holnap de. lehántom és pótolom! :D.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#65) Vakegérke válasza WOT-H-A-C (#64) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt megnézhető.
Regisztrálni kell ugyan, de nem fáj. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#66) Danex válasza antikomcsi (#61) üzenetére


Danex
addikt

Eddig a kutya a legnormálisabb már nem azért ;] am nálam is Dani van leghátul, kimondhatatlanul gyűlölöm az ilyen segge alá lett tolva minden és még menőzik is vele.

(#67) WOT-H-A-C válasza Vakegérke (#65) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Köszönöm! :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#68) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Üdvözlet mindenkinek.

"Meglestem" miről van szó magam is, ahogy a VV-nél is, rendes adásban biztosan nem nézem, csak utólag, akkor csak úgy, hogy mellette mást is csinálok, pl. böngészős játékok. :DDD

Kb. 2-3 ember van, aki normálisabb az egész bagázsban... :(
Mondjuk ez volt a lényeg, így lehet nézettséget szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#69) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#68) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Itt utólag megnézhetőek az adások.

WOT-H-A-C: Szívesen. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#70) Vakegérke válasza Danex (#66) üzenetére


Vakegérke
veterán

Danival kapcsolatban egyetértünk. :K

Nekem pillanatnyilag Attila, Márk, és Norbi szimpatikusak. Sándor is az lett volna, de nem csípem az ordítozós modorát.
A csajokról még nincs véleményem. Vagyis egyről van, az Tina. Egyelőre mínuszban van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#71) Lauda


Lauda
félisten

Tetszett az elso resz. Mondjuk mar itt is latni mekkora iranyitott fos az osszes reality. Azt a kulcsot sosem talaltak volna meg a tragyaban, oda volt keszitve. :DD

(#72) Vakegérke válasza Lauda (#71) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hittem, hogy van rajta valami nagy kolonc, hogy megtalálható legyen. De csak egy piros madzag volt, ami be se koszolódott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#73) Lauda válasza Vakegérke (#72) üzenetére


Lauda
félisten

En is valami nagyobb, jelkepes kulcsra gondoltam, ez igy vicces volt. :D

(#74) Vakegérke válasza Lauda (#73) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tény, hogy első próbatételnek nem volt piskóta. Azt viszont nehéz bekönyvelnem, hogy Tina az állapota miatt, Sanya meg csak úgy nem volt hajlandó összepiszkolni magát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#75) ¤Envy¤ válasza Lauda (#71) üzenetére


¤Envy¤
tag

Kicsit sem volt feltűnő, hogy a kulcs nem volt trágyás.

Úgy kell ezeket "nézni", hogy teljesen irányított az egész. Talán már a nyertes is megvan rég.

(#76) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az nekem is feltűnt, hogy milyen tiszta volt a kulcs. És nem csak a kulcs maga, hisz az könnyen letörölhető, lehetne erre fogni, de, hogy maga a zsinór is patyolat volt, ami a 2 köbi trágya alatt érett, az tisztán látható volt az én TV készülékemen.

Lehet már a stáb unta, hogy harapják a sűrű levegőt, aztán oda hajítottak egy kulcsot, hogy nesztek itt van, csak haladjunk tovább végre.

(#77) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nézzük, mit alkotnak ma... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#78) antikomcsi válasza Vakegérke (#77) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Rajta vagyok! :)

Kutya a házban........... szerintem ebből lesznek gondok.

A sorkatonaságot ellenzők figyelmébe ajánlom Danit! Szégyen! Az emberiség szégyene!

[ Szerkesztve ]

(#79) Vakegérke válasza antikomcsi (#78) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meg abból is, hogy a csajok kelletlenebbek.

Tartok tőle, hogy Dani hamar kihúzza a gyufát.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#80) antikomcsi válasza Vakegérke (#79) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nálam már kihúzta! :D

(#81) Vakegérke válasza antikomcsi (#80) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem se a kedvencem, és még finoman fogalmaztam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#82) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csóró blöki hogy megijedt...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#83) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sándor mászkál egy bögre vízzel ahelyett, hogy felvitte volna a kannát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#84) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Azt mondja Dani, hogy az a szerencséje, hogy nem baszott oda neki reflexből. Pfffff :DDD

Szerintem a "kopasz ge.i" úgy összecsomagolná, hogy pislogni sem lenne ideje a kis ficsúrnak.

(#85) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

"On the f...ing farm!"

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#86) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Hoppá, Sanya fenyegetőzik.

(#87) Vakegérke válasza antikomcsi (#86) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak a pofája nagy.

Nem Danira gondoltál véletlenül? Ha nem, akkor kimaradtam valamiből.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#88) antikomcsi válasza Vakegérke (#87) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem!

Az idősebb magamutogató(Sanya), beszólt Sándornak, hogy "van ám kinti élet is, ne feledje".

Amúgy minek mentek be? Ez a játék erről szólna. Ezt nem mondták nekik?

[ Szerkesztve ]

(#89) Vakegérke válasza antikomcsi (#88) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érintett a srác, neki is büdös a meló.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#90) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szegény Tina, már most hiányolja a kényelmet. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#91) antikomcsi válasza Vakegérke (#89) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ha én is ott lennék, tuti másképp osztanám el a melót.

A nőket nem engedném ásni, van elég más teendő a ház körül.

(#92) Vakegérke válasza antikomcsi (#91) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem úgy tűnik, hogy jelenleg mindenki azt csinál, amit akar.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#93) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tina nem bírta ki, világgá kürtölte, hogy terhes. Biztos arra számít, hogy megússza a melót.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#94) antikomcsi válasza Vakegérke (#92) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem túl sok minden derült ki a munkaelosztásról valóban. Kicsit kaotikusnak tűnik a helyzet. Van olyan szereplő, akit eddig nem is láttam.

Igen, ismerem az ilyen, "nem akartam elmondani" féle dolgokat, amit aztán az első éjszaka után mégiscsak elmond, persze teljesen véletlen.

[ Szerkesztve ]

(#95) Vakegérke válasza antikomcsi (#78) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, kezdődik a kutyás probléma...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#96) Vakegérke válasza antikomcsi (#94) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én meg a nevekkel vagyok bajban egyelőre.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#97) antikomcsi válasza Vakegérke (#95) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Úgy látom Gergő a kutyás szavazóbázisra hajt.

Én is innét lesem a neveket még.

Már is párbaj? Kicsit korainak érzem, én még érleltem volna a bandát!

[ Szerkesztve ]

(#98) Vakegérke válasza antikomcsi (#97) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gergő szerintem szeretethiányos. Otthon is a kutyájával alszik, élvezi, hogy egy meleg test szuszog mellette.

Sándor jelöli ki a párbajozót. Egyes számban említették, már csak az a kérdés, hogy ki, és milyen alapon lesz a másik.
Szerintem a heti gazda megtorolja a sérelmeit, és vagy Danit, vagy Sanyát jelöli ki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#99) Danex


Danex
addikt

Gondolom a szokásos első nem szimpatikust kilőni majd jön helyette egy "közönségjelölt", az a baj ,hogy Dani van annyira csicska ,hogy a nézők látni akarják, de ne legyen igazam... BTW sajnos én is csak másnap látom majd mindig a részeket. :N

(#100) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Helyzetjelentes: nezzuk a tegnapit. Oszinten: nekem tetszik. Olyan boldog vagyok, hogy latom a szarban turni a csapatot! Meg sok ilyet! Akar ejjel 1-kor, almukbol felebresztve, hmmm, hatha! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Farm
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.