Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Farm

Hozzászólások

(#1501) lacy86 válasza Vakegérke (#1500) üzenetére


lacy86
addikt

Tudom miert ( szerintem )
mert O hivta ossze a farmbirosagot, nem?

(#1502) Vakegérke válasza lacy86 (#1501) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a fő ok. Legalábbis Attila szerint. Cintiát több oka lett volna kihívni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1503) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jé, Cintia hajlandó felkelni...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1504) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gergő épp csak le nem sz*pja a kutyáját.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1505) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Attilának minek a bögre a WC-n? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1506) lacy86


lacy86
addikt

Kave es cigi a budin Attilanal :DD

(#1507) lacy86 válasza Vakegérke (#1504) üzenetére


lacy86
addikt

Nagyon szereti a kutyat :B

(#1508) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gábor még erdős fílinget is varázsolt a malackáknak. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1509) lacy86 válasza Vakegérke (#1508) üzenetére


lacy86
addikt

Vannak neha jo meglatasai :K

(#1510) Vakegérke válasza lacy86 (#1509) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó srác. Nem sajnálnám tőle, ha megnyerné a játékot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1511) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gergő az egyetlen srác, aki a "tyúkokhoz" húz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1512) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dia határozottan csúnya lett kiborotvált fejjel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1513) Vakegérke


Vakegérke
veterán

És eljöve az est csúcspontja...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1514) lacy86 válasza Vakegérke (#1512) üzenetére


lacy86
addikt

Nesze neked divat :D

(#1515) lacy86


lacy86
addikt

Ez durva lesz :D
Szerintem Dia fog kiesni mert mar most undorodik Tole

(#1516) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Rafkós a feladat, hú, de rafkóóós... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1517) lacy86


lacy86
addikt

Egyre nehezebbek a feladatok, nem ?

(#1518) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szegény Dia, egyelőre esélytelen.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1519) lacy86


lacy86
addikt

Dia setal a parbajon :DDD

(#1520) lacy86


lacy86
addikt

Nem olyan egyszeru - szerintem ugy voltak, hogy megszamoljuk oszt csa

(#1521) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Innen már Attila a befutó.

Győzött.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1522) lacy86 válasza Vakegérke (#1521) üzenetére


lacy86
addikt

Dia mar feladta
Attila win

(#1523) Vakegérke válasza lacy86 (#1522) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazából nem tudom, hogy örüljek, vagy sem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1524) lacy86 válasza Vakegérke (#1523) üzenetére


lacy86
addikt

Annyibol tisztelem Attilat, hogy van kitartasa
Annyibol viszont nem, hogy nagyon bunko :D

(#1525) lacy86


lacy86
addikt

Szerintem Dia Brigit fogja hetigazdanak jelolni
Cinti nem hiszem, hogy bevallalja

(#1526) Vakegérke válasza lacy86 (#1525) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem kívánságműsor. Akit a távozó megnevez, az a hetigazda.

Sajnálom Diát, nem neki kellett volna hazamenni. Inkább Cintia, vagy Brigi lehetett volna a vesztes.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1527) Vakegérke válasza lacy86 (#1525) üzenetére


Vakegérke
veterán

Cintia épp most mondja, hogy vállalja, hiszen nem kell csinálni semmit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1528) lacy86 válasza Vakegérke (#1526) üzenetére


lacy86
addikt

Ezen mar nem tudunk valtoztatni :P

(#1529) lacy86 válasza Vakegérke (#1527) üzenetére


lacy86
addikt

Akkor rosszul ertettem az elobb
Az kiraly lesz - Attila majd ossze fog vele veszni es megy a szivatas - ezaltal kovetkezo parbaj meg is lesz :D

(#1530) Vakegérke válasza lacy86 (#1528) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgyis csak a top 5 (vagy 3?) az érdekes.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1531) lacy86


lacy86
addikt

Lehet hulye kerdes
de ki nyirja a fuvet ott?
Nem hiszem , hogy a sok allat annyit lelegelne

(#1532) lacy86


lacy86
addikt

Mekkora resz lesz Hetfon :C :C :C
Gergo rajott, hogy mennyit er a kicsi Brigike?

(#1533) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az előzetesből kiderül, hogy Gergő dobja Brigit. Szerintem ideje volt felébredni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1534) lacy86 válasza Vakegérke (#1533) üzenetére


lacy86
addikt

+1 +1 +1 +1 +1 :K

(#1535) Vakegérke válasza lacy86 (#1534) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hétfőn kiélvezzük az eseményt. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1536) lacy86 válasza Vakegérke (#1535) üzenetére


lacy86
addikt

Ejszakas leszek, szoval most latom egesz heten :C

(#1537) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Megnéztem a tegnapi részt!

Attila miért nem csinált semmit egész héten, amiből pénzt kereshetett volna? Pont ő mondta idáig, hogy aki nem dolgozik, ne is egyék, erre totálisan szart a feladatra. Ez teljesen érthetetlen. :U

Dia jó választás volt a párbaj szempontjából, akinek most visszaütött a heti gazdás keménykedése.

Gergő elég durván nyomja a kutyával, és nem is biztos, hogy nem szo..a le, csak azt a rész már kivágták. ;)

Brigi továbbra is irritál, de talán végre felnyílik Gergő szeme.

Jövő héten, gondolom Cintia lesz a gazda, az pedig külön érdekes lesz, amikor majd Attilának a feladatokat osztja.

(#1538) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Nem tudom mit vétettem, hogy cintia és brigi még mindig bent ücsörögnek, és Dia ment ki.
Ezerszer inkább Dia, mint az előbbi kettő, már tekertem, mikor brigike és az a szerencsétlen Gergő voltak képernyőn...

Remélem tényleg dobja a francba már, sok, hogy ez a műsor is ál-love story lett.

Gábor nagyon egyszerű és butus pasas, DE mindegyikőjüknél is nagyobb szíve van, semmiféle gonoszságot nem látok benne, én kedvelem.

[ Szerkesztve ]

(#1539) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#1538) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyezik a véleményünk.

Ha már Gergőt nem merte, Cintiát, vagy Brigit kellett volna kihívnia Attilának.
Gergőt nem merte, mert kaszkadőr, és úgy ítélte meg, hogy nincs ellene esélye.
Brigit talán azért nem merte, mert Gergő "kedvese".
Cintiát talán azért nem merte, mert fürge, és nem betoji, Norbit legyőzte.
Maradt Dia, aki mellett nincs támogatás, nem igazán gyors, erőben sem veheti fel vele a versenyt.

Gábortól nem sajnálnám a 20 milkót, ha ő nyerne.

A holnapi adásban láthatjuk, ahogy Gergő leszakítja magáról Brigit. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1540) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#1539) üzenetére


¤Envy¤
tag

A holnapi adásban láthatjuk, ahogy Gergő leszakítja magáról Brigit. :K

Vagy megint csak egy okos összevágás, aztán 10 perc múlva brigike benyávog valami kamu dumát, ölelkezés, smár, láb szét és békét nyert.

(#1541) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#1540) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglepne, bár nem lehetetlen.

Gergő eléggé zárkózott fajta, komolyan vesz mindent. Nem egyszer bocsájtotta már meg Briginek viselt dolgait, de nincs az a pohár, amely be ne telne egyszer. Azt se feledjük, Dóri elmondta Gergőnek, hogy miféle nővel épít kapcsolatot. No meg ott volt a helyzet, amikor úgy beszéltek, mintha megnyerték volna a fődíjat, és tíz évvel idősebbek lennének, Brigi meséjében nem volt Gergőnek szerepe.
Ennyinek elégnek kell lennie egy szakításhoz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1542) #41133696 válasza Vakegérke (#1539) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt nem vágom, mit eszik azon a Brigin... mert ha egyébként egy nagy szépség lenne... oké, hát nincsenek egy tucaton sem, és annak a fele kandúr... de ez nem társkereső, mondjuk az is volt már belőle, Szilveszter is úgy maradt vissza :D

Brigi-nek megy egyértelmű, hogy nem kell a fickó, pedig adottságait illetve nem kellene ennyire válogatni :D

Attila pedig most még kapott egy gyenge ellenfelet, de előbb vagy utóbb úgyis kifog egy erőset és ott vagy-vagy...

(#1543) Vakegérke válasza #41133696 (#1542) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mennyire fontos számodra a szexualitás?
Nagyon fontos! Azért mert imádom a nőket. Nem én akarom, de feszít belülről.

Talán csak ennyi az ok. Lehet, hogy tudatosan választotta Brigit, méghozzá pont azért, mert nem egy Miss Farm, és könnyen kaphatónak vélte. Kétkedéssel fogadom, amikor kettejük rózsaszín jövőjét ecsetelgeti.
Az is benne van a pakliban, hogy nincs hova mennie, és arra számít(ott), hogy Brigi oldalán biztonságot nyer, hiszen jó kiállású srác, míg Brigi úgy arcra, mint testre, és családi állapotára nézve nem éppen kelendő portéka, így kapva kap a lehetőségen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1544) #41133696 válasza Vakegérke (#1543) üzenetére


#41133696
törölt tag

A bemutatkozójukat nem is olvastam, köszi :)

Egyébként nekem maga a Farm mint reality koncepció is biceg. Akkor lenne valóságshow ha nem lenne nekik megmondva, hogy mikor mit csináljanak, értem én, hogy úgy unalmasabb lenne, de be lehetett volna őket rakni úgy a farmra, hogy azt csinálnak amit akarnak, maguknak kell termelni, de azt amit akarnak, meg amit értenek, és előbb vagy utóbb, egyik másiknál elszakadt volna a cérna, és feladta volna a játékot. Meg úgy egyáltalán, hogy na képesek e fenntartani a farmot. Ez, hogy Szilveszter, hoz libákat, meg mindenfélét, aztán azokat kell csucsujgatni ez így nem az igazi... Lenne x számú liba, disznó, stb... de nekik kellene menedzselni a farmot teljes egészében.

Pénznél is, Farm pengő, lol... miért nem lehet rendesen azt mondani, hogy 1 kg zsír ennyi Ft aztán vehetsz a boltban érte amit akarsz. Így nem több mint egy megrendezett paródia. Aki utolsónak marad, ugyanúgy az kapná a lóvét.

(#1545) Vakegérke válasza #41133696 (#1544) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amit mondasz, tetszik, úgy lenne reális. Annyi lehetőséget viszont adnék nekik, hogy felvehessék Szilveszter gazdával a kapcsolatot, és tanácsot, vagy extra pénzszerzési lehetőséget kérjenek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1546) Danex válasza #41133696 (#1544) üzenetére


Danex
addikt

Erre nem elég a 2-3 hónap, a növények is épp, hogy megteremtek, túl sok állatot nem tarthatnak mert nem lenne elég takarmányuk, illetve a létszám is kevés lenne az összeshez.

Így hétről hétre mindig kapunk egy kis belátást mi hogyan, hisz a nagyvárosiak ilyet még a neten se nagyon láttak.

A pénz azért nem jó mert , ha olcsón adják akkor az a baj, mert az átlag embernek meg drágábban kell a multiban megvenni?!, ha pedig drágán akkor meg jajj, ez így nem is reális.

Sajnos ez a farm dolog reality részéhez sokkal több idő kell és az meg nem vonz nézőket ,ha ugyan az megy 3 hónapon keresztül.

(#1547) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1548) lacy86


lacy86
addikt

Gyerunk Gergo!
Adjad neki :C

(#1549) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Brigi már megint berúg?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1550) lacy86 válasza Vakegérke (#1549) üzenetére


lacy86
addikt

Most lehet figyel magara :P

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Farm
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.