Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#857) Headless


Headless
őstag

Sziasztok, csak így olvasgatva a padavanos problémákat, nyilván lede/openwrt alatt is vannak, amiket én nem vettem észre, de én padavan előtt mindenképp először lede-vel próbálkoznék, mivel innen a gyári visszaállítás maradéktalanul megoldható, padavanról ezt nem tudom lehetséges-e, vagy hasonlóan feketelyuk ez a téma mint a 860l esetében.

Amivel jobb lenne a padavan az a wifi, de én nem tapasztalok még wifi problémát panel környezetben, 2,4ghz-en és 5ghz-en sem. Az utóbbi időben az mt76 driver rengeteget fejlődött.

Mint korábban említettem készítettem egy buildet amibe beleforgattam kb mindent ami kellhet, de ha kell még valami szívesen leforgatom újra. Hely annyi van mint a nyű... De a 17.01 repo is használható.

Egy valami nem működik az a sysupgrade, szóval csak úgy tudtam frissíteni, hogy gyárira visszaállítás+ újra flashelés, ez amiatt van mert a snapshot lede-ben hibás volt a kernel ami miatt adat korrupció volt megfigyelhető. (és sajnos pont az upgrade function-t módosították a snapshotban a 17.01.4-hez képest)

Teljes értékű konfigurálhatóság. Nagy szabadság szerintem. És nem azzal kell szenvedni, hogy beállítsa az ember a transmission letöltési könyvtárát.

persze én elfogult vagyok, és ellenzek mindent ami korlátoz engem, pl gargoyle,ddwrt,padavan,stb... Sosem használtam egyiket sem és egyenesen utálom őket.

Majd lehet felrakjuk suste oldalára az elérhető buildek közé leírással. Telepítése sokkal gyszerűbb mint padavanos társa.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.