Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) csacsi67 válasza Szicskeee (#5300) üzenetére


csacsi67
addikt

Kapcsold be meg ujra ki a telefont várj egy kicsit.Zárd be a falshtoolt is.Inditsd ujra a flashtoolt és amikor kéri a telefont kikapcsolt állapotban hangerö gombot lenyomva tehát lefelé nyomva dugd rá.

(#5302) Szicskeee válasza csacsi67 (#5301) üzenetére


Szicskeee
tag

[link]

Ezt most rakja pedig biz Isten ugy csinaltam az elobb is. :)

(#5303) csacsi67 válasza Szicskeee (#5302) üzenetére


csacsi67
addikt

Van ilyen. Sok furcsaságba ütköztek már én is.

(#5304) Szicskeee válasza csacsi67 (#5303) üzenetére


Szicskeee
tag

Most megprobaltam a masikat az is megy... Hihetetlen :U :Y

Minden esetre koszonom szepen a segitsegeteket. :R

[ Szerkesztve ]

(#5305) csacsi67 válasza Szicskeee (#5304) üzenetére


csacsi67
addikt

Az a lényeg hogy jó lesz.

(#5306) freemanone válasza Szicskeee (#5304) üzenetére


freemanone
őstag

Kezdeti összeismerkedési probléma.... ezt én csak így hívom. Eddig akárhány droid járt a kezemben mindel voltak gondok, de miután "beállt" a rendszer már mindig menni fog, amíg újra nem rakod a windows-t. A lényeg hogy sikerült!

(#5307) hurrikan


hurrikan
addikt

Nem tudom korábban jelezte e valaki.
De nagyon durván jó áron van az U a T-nél!!!

40ezer forint Dominó kártyásan!!!
[link]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#5308) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Egyetemistaknak választható like előfizetéssel! Az is nagyon előnyös! Vagy ha tudsz rajzolni iskolalatogatasit az is jó! :-)

(#5309) pepe1150 válasza Jimmy66 (#5264) üzenetére


pepe1150
csendes tag

bocsánat ez el... :((
egyet felejtettem csak el, hogy nem a gyári voda rom volt rajta és akkor írta ki a frissítés lehetőségét.

(#5310) Jimmy66 válasza pepe1150 (#5309) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Ez azért megfordult a fejemben...

(#5311) Orgi


Orgi
őstag

Érdeklődnék, hogy nektek tökéletes a teló illesztése, nem nyekereg sehol? Nekem az előző x10 minimhez hasonlóan szintén bal oldalon kb középen megnyomva érezhetően nem tökéletes az illesztése a telónak, másnál is így van ez?

(#5312) jenei1994 válasza Orgi (#5311) üzenetére


jenei1994
addikt

Nálam minden rendben tökéletesen illeszkedik minden része a telonak.Még az alsó kupak is rajta nem recseg jó illeszkedik ez is.

[ Szerkesztve ]

(#5313) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok ! Most szeretnék venni egy ilyen készüléket a lányomnak. Egy-két mondatban mennyire ajánljátok ezt a készüléket ? És van e hivatalos ICS amit a Sony által lehet frissíteni ? Ja igen T.-s telefon lenne ! Válaszotokat előre is köszönöm.

kengyel

(#5314) jenei1994 válasza kengyel (#5313) üzenetére


jenei1994
addikt

Ennyi pénzért amennyiért van a T-mobilnál a legjobb választás.Elvileg van mán rá a T-mobilnál is ics én még nem frissítettem rá így agyira nem tudom de szerintem van rá mán.

(#5315) mrlujoak válasza Orgi (#5311) üzenetére


mrlujoak
veterán

Alapvetően jó az illesztés (alsó kupak okés) de már évek óta javaslom, ha valahol mégis meg-megnyikkan a burkolat, hát segíteni kell rajta.

Lehet kapni (obi, praktiker...) olyan festő ragasztót, ami akár papírról és vakolatról is visszaszedhető.
Maga a ragasztó is papír alapú, téphető (ne, ne a gyűrt, kreppesített verziót vedd, az nem jó)

A márka nem lényeg, de ilyet nézz(etek):

Ezzel a hátlap belsejére bárhova tudtok 1, akár 2 réteg kis darabkát beragasztani, és a legkisebb nyiszorgás is megszűnik.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5316) kengyel válasza jenei1994 (#5314) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszi szépen gondolkozok mert számításba jött a P is :) :R

kengyel

(#5317) mrlujoak válasza Orgi (#5311) üzenetére


mrlujoak
veterán

...és az alapvetően jó illesztéshez még hozzátartozik, hogy nekem is nyikorgott egy helyen.
Az pedig a készülék tetején, középen, a jack aljzat mellett, és a másodlagos mikrofon lyuk közötti részen.

Normál használat mellett észre sem vettem, ám egy téves gombnyomás (Xperia ray-en pont ott van a kijelzőfeloldó gomb) miatt megnyomva a burkolatot hangot adott.

Erre ezt eszközöltem, a már említett ragasztók egyikével:

Természetesen a pár perces művelet után nincs hangja...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5318) Shara válasza Orgi (#5311) üzenetére


Shara
tag

Nekem fehér a telefon és ugyanott, bal oldalt középtájon ha benyomom akkor "ropog". De vettem rá egy fekete hátlapot és most azzal használom a készüléket és ennél viszont nem vettem észre. Végignyomkodtam mindenhol és semmi. Úgy látszik csak a fehérnél van ez?.

(#5319) execute93


execute93
őstag

Sziasztok
Ez a tok szerintetek jó lenne az U hoz?
Valami hasonlót nem tudtok? Ha esetleg nem lenne jó.

:R

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#5320) Orgi válasza mrlujoak (#5315) üzenetére


Orgi
őstag

Köszi, ezt kipróbálom!

(#5321) Jimmy66 válasza execute93 (#5319) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Ez nem jó! Xperia S-re való.

Millió fajta van...

[ Szerkesztve ]

(#5322) pit stop válasza mrlujoak (#5317) üzenetére


pit stop
addikt

Köszönet, ez valóban hasznos! :)
Feketénél én is tapasztalom ott. No meg ha sokat használom fektetve, akkor az alsó felén (ami eredetileg bal oldala). :R

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#5323) execute93 válasza Jimmy66 (#5321) üzenetére


execute93
őstag

Köszi :R

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#5324) Rinita


Rinita
tag

Ti mindennap kikapcsoljátok majd vissza a telefont? A használati útmutatóban olvastam hogy célszerű mindennap újraindítani a telefont. Esetleg kikapcsoljátok éjszaka, majd reggel be? Én eddig sose kapcsoltam ki a telefonjaimat, éjszakára se.

(#5325) sutszi válasza Rinita (#5324) üzenetére


sutszi
veterán

Én egyszer kipróbáltam. 4 nap amíg bírta az akku addig nem volt restart. Semmit nem vettem észre...és nem csak a szekrényen ült a mobil...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#5326) Jimmy66 válasza Rinita (#5324) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Soha nem kapcsolom ki...

(#5327) bandee0817


bandee0817
tag

Üdvözletem. Keddi napon én is megkaparintottam eme csodát :D viszont.... fehér háttérnél nem nehezen észrevehető ilyen halvány szaggatott csíkok függőlegesen. olyan mint ha az érintés érzékelőnek lenne valami "rácsazata" vagy nem is tudom. ha a kijelzőt forgatom, akkor a rácsos vonalak mozognak, de szabályosan. havernak egy galaxy ace-e van, megnéztük az övén is. annyira nem látszott nála mint nálam, de csak feltűnt. eddig vagy nem tűnt fel nekem, vagy pedig most jött elő... nem tudom eldönteni, hogy ez most normális, vagy valami hiba jött elő. plíz ha valaki találkozott hasonlóval vagy valami tapasztalata van, írja már meg :) köszönöm és respect :R

(#5328) Jimmy66 válasza bandee0817 (#5327) üzenetére


Jimmy66
senior tag

(#5329) Mágus2 válasza bandee0817 (#5327) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Normális dolog, mindegyik U-n látszik. Csak bizonyos szögből. ;)

(#5330) bandee0817 válasza Jimmy66 (#5328) üzenetére


bandee0817
tag

köszönöm :R akkor nem szaladok egyből t-be mint hülyegyerek h panaszkodjak xd

(#5331) pit stop válasza Rinita (#5324) üzenetére


pit stop
addikt

Ha érzed hogy belassul csak használ neki. Ha meg nem érzed és nem zavar akkor futtatod.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#5332) jenei1994


jenei1994
addikt

Érdemes erre (6.1.1.B.1.10) frissiteni a telefont? vagy még várjak vele?

(#5333) bandee0817


bandee0817
tag

Kísérleteztem volna gps -el, de nem tudtam semmire se jutni vele, csak azt írta h várakozás a jelre.... Vki tud kis segítséget nyújtani? :)) píísz

(#5334) air válasza bandee0817 (#5333) üzenetére


air
nagyúr

Ha van mobilneted, akkor a GPS előtt kapcsold be az adatforgalmat is! Így működni tud az AGPS szolgáltatás, és gyorsabban talál jelet. Ha nincs mobilneted, (fizess elő rá! :D) akkor nyílt terepen, sokáig kell mozdulatlanul maradnod ahhoz, hogy fixet fogjon. Sajna a GPS ilyen.
Egyébként az előző telefonom (Nokia E72) sokkal gyorsabban adott fixet, még zárt helyen - ablakhoz közel - is, mint az U szabadban.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5335) bandee0817 válasza air (#5334) üzenetére


bandee0817
tag

rájöttem már a problémára xd netes gps ment, viszont én a rendes műholdas gps-t akartam használni, de aztán rájöttem, meg telefon is írta h műholdas gps-hez szabad ég kell xD és hát panelban fölöttem még van 2 emelet, sztem eléggé leárnyékolt :D

(#5336) godzsy2 válasza Rinita (#5324) üzenetére


godzsy2
senior tag

Nekem 140 óra készenlét után 55-65MB szabad memóriám van csak, amitől úgy belassul az ICS, hogy a gyári launcher lapozásakor már nincs is animáció, csak ugrik egyet (akad/laggol) és átvált a másik képernyőre. :) Még megvárom ezt az állítólagos ICS frissítést, amit pár napja beszéltek, hogy már van olyan vodás, aki megkapta, de ha az is ilyen lesz, akkor megy vissza a gyári GB. :(

(#5337) #TOTTI válasza godzsy2 (#5336) üzenetére


#TOTTI
őstag

Soha nem tapasztaltam ilyet?! Milyen programokat használsz, vírusirtó, task manager, vagy mi az ami ennyire foghatja, nekem 6.1.1.C.1.0-val tökéletes, ahogy a B-s ROM-mal is?!

[ Szerkesztve ]

(#5338) godzsy2 válasza #TOTTI (#5337) üzenetére


godzsy2
senior tag

6.1.1.B.1.10-em van. Vírusírtóm nincs.

Amik ugye mindig futnak:
Illumination Bar, Fancy Widgets, Időkép, WidgetLocker, Wave live wallpaper (a Cosmic Flow helyett)

Naponta használom:
Dolphin Browser, Friendcaster Pro, ES File Explorer, EX Dialer, Walkman

Néha használom:
Airdroid, Doodle Jump, My Epsiode Manager, Youtube, Gmail, beépített filmnéző és képnéző

Az ami mindig belekerül a futó alkalmazásokba és baromira nem vágom miért:
Moxier Pro, OfficeSuite, Joyn szolgáltatás. Ezek együtt 10MB-t foglalnak. Ezeket kis is gyomlálnám, kell a francnak. Jah, és a térkép is állandóan elindul, de minek?!

Most néztem: másfél órája kapcsoltam ki-be és csak 78MB szabad memória van, viszont nem akad. Régebben ilyenkor még 120MB szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#5339) godzsy2 válasza godzsy2 (#5338) üzenetére


godzsy2
senior tag

Jah, még van egy Memory Cleaner, hogy egy gombnyomásra kidobálja a programokat, amit ezen fórumon javasolt valaki, de ez is csak pofon a sz*rnak, mert újraindulnak a bezárt programok.

(#5340) air válasza bandee0817 (#5335) üzenetére


air
nagyúr

Netes GPS? :W Az meg mi a rák?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5341) #TOTTI válasza air (#5340) üzenetére


#TOTTI
őstag

aGPS-re gondolt! Meg nekem pl. azonnal van GPS jel ha megy a mobilnet. Még leárnyékoltabb helyen is.

(#5342) Kabirobi


Kabirobi
tag

Sziasztok!

Elég sok hozzászólás született és célravezetőbbnek gondolom, ha megkérdezem, hogy vagytok megelégedve a telefonnal?
Kamerája a való életben is jól szerepel, netezni mennyire jó rajta? A három alsó gomb nem vesz el sokat a kijelzőből?

Előre is köszönöm!

(#5343) bandee0817 válasza air (#5340) üzenetére


bandee0817
tag

Igen, az agpsre gondoltam. Szal az a rák xd

(#5344) air válasza #TOTTI (#5341) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nem.
Az a tippem, hogy a hálózat alapú (wifi hotspotok alapján történő) helymeghatározásra gondolhatott.
De aki így ír, (hogy helyett 'h', "sztem", minden csupa kisbetűvel, tagolatlan, ömlesztett szöveg) attól nehéz elvárni, hogy a gondolatait is meg tudja fogalmazni. :W

(#5343) bandee0817:
Ha az AGPS-re gondoltál, akkor nem tudod, hogy mi az.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5345) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Kaptam egy csere fehér gyári hátlapot! De egyenlőre nincs rá szükségem! Érdekel valakit?

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#5346) cynu válasza Ramoskaa (#5345) üzenetére


cynu
tag

IGEN!!! Ment PÜ.

(#5347) Chris Kiki válasza Kabirobi (#5342) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Alapvetően elégedett vagyok vele. Azért vannak hibái. Ha elsősorban zenelejátszásra szeretnéd használni, ne ezt válaszd. A tárcsázója kritikán aluli. A Sony mérnökei a W-betűt kifelejtették az ABC-ből, MEGALOL!! Még szerencse, hogy létezik egy ExDialer nevű ingyenes app. Ezenkívül rendszeresen ignorálja a csengőhangokat, amelyeket egyes személyekhez rendeltem és csak az alap csengőhangot szólaltatja meg. Ennyi az össz bajom a telefonnal, egyébként csak ajánlani tudom.
Netezni kellemesen lehet vele, elég gyors, jó a zoom, mindent megjelenít. A kamerát ritkán használom, ellenben moddoltam, így már jobb a képminősége a gyárinál.

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#5348) confuser válasza Chris Kiki (#5347) üzenetére


confuser
senior tag

Azzal ugye tisztában vagy, hogy kizárólag szoftveres "hibákat" soroltál fel? Nem akarlak megsérteni, de nem értesz túlzottan a témához, ha emiatt egy telefont nem ajánlasz valakinek.

(#5349) bandee0817


bandee0817
tag

attól HOGY rövidítve írok, nem jelenti azt hogy nem tudom megfogalmazni rendesen a gondolataimat.... egyébként az a-gps (assisted-gps) meg a "netes" gps egy és ugyanaz, csak nem voltam olyan nagyon szakszerű a megfogalmazásban ennyi. a-gps a mobil- vagy wifi hálózatot is használja a helymeghatározáshoz, szóval én kérek elnézést hogy nem voltam mérnökien pontos a megfogalmazásban :D :R

(#5350) bandee0817 válasza Chris Kiki (#5347) üzenetére


bandee0817
tag

zene lejátszó szerintem teljesen korrekt. elején bajba voltam vele, nem tudtam bizonyos mappán belül lévő zeneszámokat hozzáadni egy playlisthez, de aztán a TC megoldotta a problémát. a w-t nem tom hol nem találod a telefonban, egyszer nem találkoztam ilyesmi hibával :D
én amit javaslok mindenkinek, akinek némi gondja akad az alap galériával (nálam az újonnan készített és feltöltött képeket nem akarta sehogyse megjeleníteni), az applikálja be a QuickPic-et. gyors, lényegre törő, praktikus, minden tud amit kell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.