Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) MyckY


MyckY
senior tag

Valaki használja az áttekintő módot vagy annak mi az értelme mert nem sikerült még rájönnöm :D

(#7602) Grande Ale válasza Tv (#7599) üzenetére


Grande Ale
őstag

De, többfélét próbáltam, nem az a ludas.

(#7603) Tv válasza Grande Ale (#7602) üzenetére


Tv
senior tag

Csak azért kérdeztem, mert ezek amellett hogy húzzák az akkut, általában teljesen pontatlanok.

(#7604) Grande Ale válasza Tv (#7603) üzenetére


Grande Ale
őstag

Gondoltam rá én is, de nem az agond, az tuti. Szerintem másnál sokan nem is tudják, hogy fennál náluk is a probléma, vagy csak nem foglalkoznak vele.

(#7605) Tv válasza Grande Ale (#7604) üzenetére


Tv
senior tag

Akkor oké. Csak amiatt írtam, mert ezekhez is sokan szoktak görcsösen ragaszkodni, mint a task killer progikhoz (ami a másik orbitális baromság), akkor is ha csak a bajt csinálja. De ha a gyári akkuszintjelzőnél is fennáll a probléma akkor nem szóltam.

(#7606) G@be22


G@be22
tag

Sziasztok, most egy hónapja van Mini Prom. Imádom, szupi masina, soha jobbat (legalabbis nekem).
Egy pár kérdésem azért volna :)
-Előfordult a multkor, hogy elvileg 18% volt az akksi, ám mégis fogta magát és lekapcsolt, mikor vissza kapcsoltam eltünt egy csomo SD-re installált app. Másodszor ilyen akkor volt, mikor lemerült a telefon, töltés-bekapcsolás után ugyanez fogadott, eltunt az összes installált app a telefon sarkán lévő buborékból, eltutnt egy pár a desktoprol is, sőt még a menüből is... :F :F
Előfordulhat az, hogy azoknak az appoknak amik SD-re vannak telepitve (gyári 2Gb-os kártya), kikapcsolás után nem jelenik meg az ikonja?
-néha egy két app elszáll hibával, másnak is van ilyen?
-kell valamilyen virusvédelem a telóra?

(#7607) hackeeeee válasza G@be22 (#7606) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az FC előfordulhat, bár az sem normális jelenség.

Vírusvédelem.. Júzer ellen nem véd semmi.. :D Van csúcsszuper Avast, vagy valami Eset Nod féleség... Biztosan csodákra képesek. :)

Véleményem szubjektív...

(#7608) G@be22 válasza hackeeeee (#7607) üzenetére


G@be22
tag

FC?

(#7609) hackeeeee válasza G@be22 (#7608) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Force Close.. :)

Véleményem szubjektív...

(#7610) G@be22 válasza hackeeeee (#7609) üzenetére


G@be22
tag

Áááá :D Értem.

(#7611) Ghard válasza G@be22 (#7606) üzenetére


Ghard
őstag

ha sok app van az sd kártyán(főleg ha lassabb fajta) akkor kell neki egy perc kb indulás után még betölti az ikonokat.
app még nekem sosem tűnt el. ha sok mindent telepitgetsz,inditsd egyszer legalább újra ezután,mielőtt teljesen lemerülne és magától kapcsol ki.

(#7612) TomBennet


TomBennet
tag

Olyat meg lehet oldani ezzel a kütyüvel, hogy ha bedugok egy fülhallgatót, akkor a média hangerőt vigye fel mondjuk felére, ha kihúzom, akkor állítsa vissza 0-ra, vagy ahol eredetileg volt? (iPaden így működik)
Vagy legalább létezik valami szoftveres (widget) hangerőszabályzó?

Más:
Feltelepítettem a köpönyeg.hu widgetjét a telefonra, de hiába húzom ki a főképernyőre, nem widgetként működik, csak egy ikon. Valamit rosszul csinálok, vagy nem kompatibilis ezzel a telefonnal?

(#7613) Ghard válasza TomBennet (#7612) üzenetére


Ghard
őstag

AudioManager
A köpönyeges widgetet ugy add hozzá hogy nyomva tartod a főképernyőt,ne ugy huzd ki mert az csak ikon lesz.

(#7614) epinephrin


epinephrin
csendes tag

Üdv!
Tegnaptól én is boldog tulaja vagyok egy ilyen telónak.
Apróbb kérdések fel-fel merülnek, így használat közben:
1. Tárcsázónál a rezgést hogyan lehet kikapcsolni?
2. Flash-t csak a "gyári" böngészőben játszik le? Opera mini-ben nem sikerült működésre bírnom.

(#7615) rob210 válasza epinephrin (#7614) üzenetére


rob210
nagyúr

Tudomásom szerint az opera mini nem kezeli a flasht, de azért olvass utána.
A rezgést pedig a beállításoknál lehet kikapcsolni.
Beállítások, hang, rezgés, vagy ha nem a teljes rezgést akarod levenni, akkor a rezgős visszajelzés menüpontban.

Renault power

(#7616) fatal` válasza epinephrin (#7614) üzenetére


fatal`
titán

1. Nem lehet, ha jól tudom.
2. Opera Mini nem tud Flasht, mert az egy renderer csak, az Opera szervere küldi a "képeket" neki. Használj Opera Mobilet, ha teljes értékű böngésző kell. :)

(#7617) epinephrin válasza fatal` (#7616) üzenetére


epinephrin
csendes tag

rob210: sajnos a tárcsázóban nem veszi így le a rezgést :(

hunfatal: tényleg..., de kezdő vagyok.:) Mondjuk érthető is a mini spórol az adatforgalommal ezáltal

[ Szerkesztve ]

(#7618) fattyu válasza epinephrin (#7617) üzenetére


fattyu
veterán

ex dialer... amugy is rommá alázza a gyárit...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#7619) rob210 válasza epinephrin (#7617) üzenetére


rob210
nagyúr

Valóban kipróbáltam és tényleg nem veszi le :F

Renault power

(#7620) epinephrin


epinephrin
csendes tag

Még valami:
LED-s "vaku"-t betudom valahogy kapcsolni a fotózáson kivül? Nagyon hasznos lenne sötétben.
(régi SE K550i-ben volt ilyen opció)

(#7621) HofiZoli válasza epinephrin (#7620) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Tölts le egy lámpa (zseblámpa) app-ot és kapcsolgathatod ki-be amikor akarod.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#7622) Isten88 válasza epinephrin (#7620) üzenetére


Isten88
senior tag

(#7623) walkmanboy


walkmanboy
tag

Sziasztok ! Ma reggel 9:34 kor vettem meg ezt a kis szuper mobilt, ( XPERIA MINI PRO ) a LwW- után nem nagy meglepetéseket okozott, szóval nem esetem hanyat tőle, de:

Az ICS erre is a hónap végén jön mint a LwW-re ?

Üdv nektek !

[ Szerkesztve ]

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#7624) fatal` válasza walkmanboy (#7623) üzenetére


fatal`
titán

Igen, egyszerre fog jönni.

(#7625) epinephrin


epinephrin
csendes tag

Köszi a progit srácok. Zseblámpát ismerem, csak gondoltam valahogy menüből is elő lehet csalni és nem kell külön app hozzá...

Apropó valaki használ tokot hozzá? Tegnap körbejártam pár mobilost, de sehol nem kaptam méretben jót hozzá. T-mobil webshopján néztem egy képek alapján jót, de ennyi pénzért nem venném meg látatlanba:
Roxfit Sony Ericsson Mini pro case

(#7626) Simba86 válasza epinephrin (#7625) üzenetére


Simba86
senior tag

én ilyet vettem, de, amit te kinéztél, az másik kategória :)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#7627) PearCyp válasza epinephrin (#7625) üzenetére


PearCyp
tag

én pierre cardin bőr tokot vettem hozzá
Ilyet

3ezer ft, de pont passzentos, és elegáns

[ Szerkesztve ]

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

(#7628) MyckY


MyckY
senior tag

link :D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#7629) szente válasza MyckY (#7628) üzenetére


szente
addikt

Ezzel még ugyan úgy nem vagyunk előrébb szerintem.

Amúgy a Ray topikból kiindulva mi T-Mobile-osok számolhatunk csúszással ICS frissítést illetően. Ha csak nem a többiekével együtt jön.

(#7630) MyckY válasza szente (#7629) üzenetére


MyckY
senior tag

De még pontos időpont most sincs ahogy én tudom szóval semmivel nem vagyunk előrébb csak találtam xda-n és belinkeltem dehát ehez is bottloader kell szóval ....

Az hogy van hogy a mini pro-ba nézem a futó alkalmazásokat és a facebook alkalmazás folyamatosan 85 mb felett van az Arc S-be meg max 20 mb.És semmit nem tudok vele csinálni ez zabálja a legtöbbet :S

[ Szerkesztve ]

(#7631) ko9 válasza MyckY (#7628) üzenetére


ko9
addikt

Kb egy hónapja adtuk ki, kicsit le vagy maradva ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7632) MyckY válasza ko9 (#7631) üzenetére


MyckY
senior tag

láttam a dátumot csak xda-n nem nagyon szoktam böngészni :D
a 2. kérdésemre nem tudsz valamit hogy miért zabál ennyit a facebook?

[ Szerkesztve ]

(#7633) szente válasza MyckY (#7632) üzenetére


szente
addikt

Megnéztem, nekem is 25MB RAM-ot eszik a Face.

(#7634) MyckY válasza szente (#7633) üzenetére


MyckY
senior tag

nekem meg ennyit és ez úgy hogy nem is használtam ma letörlöm és keresek valami alternativ megoldást mondjuk van fent a fastfacebook vagy mi a neve csak ezt már megszoktam de mind 1 ....

(#7635) szente válasza MyckY (#7634) üzenetére


szente
addikt

Elhiszem, hogy neked annyit eszik! Újraindítást nem próbáltad? Esetleg régebbi/újabb verziót nem próbáltál?

Amúgy ha már itt tartunk, neked a Dolphin mennyi procit eszik? Mert nekem 90-95% között mozog, amit soknak érzek.

(#7636) MyckY válasza szente (#7635) üzenetére


MyckY
senior tag

ÚJrainditást próbáltam és ahogy elindult az alkalmazás egyből elkezdett kajálni, a dolphint nem használom de adj egy linket és felrakom megnézem

(#7637) szente válasza MyckY (#7636) üzenetére


szente
addikt

[link]

Nem tudom, nekem a legújabb van fent, és normális a memóriahasználat. Bár én csak bevagyok jelentkezve és ennyi. Se szinkroizáció, se widget, se kontakt összefűzés.

(#7638) MyckY válasza szente (#7637) üzenetére


MyckY
senior tag

Na elkeztem böngészni startlap.hu meg youtube-on pár videó és fel ment 73%-ra a proci ez volt a max.

Én se szinkronizálok semmit és widget-et se használok nem tudom miért van ez

(#7639) zapadi


zapadi
csendes tag

valaki nem tudja, hogy az xperia mini pro-hoz hol találok normális drivert?????

(#7640) PearCyp válasza zapadi (#7639) üzenetére


PearCyp
tag

Milyen drivert?

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

(#7641) motoflug


motoflug
őstag

Bocsi,ha már felmerült,de valaki tud magyarázatot adni,hogy miért válnának meg olyan sokan ettől a telefontól?Gondolom a kis kijelző lehet az oka,de nem véletlenül kaphatta meg a "különösen ajánlott" plecsnit..

(#7642) HofiZoli válasza motoflug (#7641) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Mit jelent a sokan?

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#7643) motoflug válasza HofiZoli (#7642) üzenetére


motoflug
őstag

Legalább 6-an. :D
Azért tűnt soknak,mert kb. minden nap felkerül egy.De átfogalmazom a kérdést:Van valami hiba,vagy hiányosság,ami miatt valaki megválna tőle,vagy csak a mérete miatt unják meg?

(#7644) rob210 válasza motoflug (#7643) üzenetére


rob210
nagyúr

Nem tudom miért gondolom hajtja őket az újat újat újat eszme a tesóm is mindig ezt csinálja ahogy kijön valami újabb mindig megveszi.

Szerintem hibátlan a kis készülék és még egyenlőre minden el is fut rajta.
Az aksija fenomenális, nekem x10mini pro volt előtte tehát megvettem az utódot ahhoz képest sokkal jobb a teljesítménye és az aksija is.
Azzal 3 napot bírtam ki enyhe használat mellett ezzel 4 napot simán elrohangálok úgy hogy használva is van.

Szóval nem a készülék miatt adják el szerintem.
:R

Renault power

(#7645) PearCyp


PearCyp
tag

Android óta nemvagyok az agyonmoddolás híve, szoval valahogy így próbáltam kicsit modernizálni a xperia mini-met, amig nemjön a jégkrémszáunvics
Sajnos csak statikus, de ez is szép szerintem.

ha valakinek kelll, akkor itt van a kicsit megszerkesztgetett xperia s háttérkép.

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

(#7646) Crob válasza PearCyp (#7645) üzenetére


Crob
tag

nahát ,ez nemsemmi :Y ha gondolod itt van a live:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1470612
:U :DDD

(#7647) Crob válasza motoflug (#7643) üzenetére


Crob
tag

kifejezetten jó telefon ez, csak hát lassan énis lecserélem, mert ha nem adom el legkésőbb ősszel, akkor tuti szarul járok vele...ha meg idejében cseréled, el tudod adni értelmes áron...én ezért fogom csak, najó meg azért jóság az a nagy kijelző is, arra jöttem rá :D

(#7648) motoflug


motoflug
őstag

Köszi a válaszokat,most állok telefon vétel előtt,2év után :D
Felmerült a minike is,de megnézem valahol,ahol meg lehet tapicskolni,aztán meglátom,hogy meg tudnám-e szokni. :)

(#7649) PearCyp válasza Crob (#7646) üzenetére


PearCyp
tag

ezt is kipróbáltam, de pixeles, és ráadásul ez nem is az eredeti, csak hasonló, ezért kerestem meg az eredetit, és szerkesztettem rajta egy kicsit.

nézd meg az xperia s hátterét, teljesen más. ez folyamatosan mozog, míg az csak akkor, amikor képernyőt váltanak

[ Szerkesztve ]

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

(#7650) motoflug


motoflug
őstag

Egyébként mik a tapasztalatok a "melegben megzakkanó gombokról"?(olvastam,hogy van ilyen jelenség.. :Y )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.