Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13601) tboy72 válasza droving (#13600) üzenetére


tboy72
aktív tag

képet tudsz mutatni?

(#13602) droving válasza tboy72 (#13601) üzenetére


droving
aktív tag

Sajnos nem tudok , mert nem jó a gépemen az usb port.

De a skyphone honlapon van ilyen ha jól hallatom. :U

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#13603) tboy72 válasza droving (#13602) üzenetére


tboy72
aktív tag

Megtaláltam, nekem nem ilyen van. :(

(#13604) droving válasza tboy72 (#13603) üzenetére


droving
aktív tag

Tudnál bővebb infót adni ?

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#13605) tboy72 válasza droving (#13604) üzenetére


tboy72
aktív tag

Nekem az sk17i-hez való van, az pedig nem jó neked.

(#13606) droving


droving
aktív tag

kár ...

Nem tudsz egy boltot ahol biztos kapnék ilyet ?

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#13607) tboy72 válasza droving (#13606) üzenetére


tboy72
aktív tag

Sajnos nem. :(

(#13608) PearCyp


PearCyp
tag

Sziasztok! szeretnék venni egy 32gb mem. kártyát a telefonomba, és ezek közül választanék.
a bolt adott, biztos itt veszem, mert csak.
Itt vannak

melyik éri meg szerintetek a legjobban? nekema samsung class 6 szimpatikus 9200ért, csak érdekes h olcsóbb mint a kingstone. vélemények?

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

(#13609) Isten88 válasza PearCyp (#13608) üzenetére


Isten88
senior tag

Hali!
Nekem is Samsung van, Cl10, por, csepp és elvileg vízálló, eddig semmi bajom nem volt vele. Volt a kezemben már egy Cl6-os Samsung is, bár az csak 8 gigás volt, de szépen hozta az osztályának illő teljesítményt. "Dobozára" a Cl6 mellé rá volt írva, hogy 12MB/s ír, 24MB/s olvas, ezt hozta is, csak nem állandó jelleggel, gondolom ezért Cl6, mert stabilan ennyit tudott hozni.
Cl6 vagy Cl10-ben gondolkozz, itt többen ajánlják a Cl6-ot, mert kisebb fájlok írásánál elvileg gyorsabb, és a telefonnak ez kell. :)

(#13610) Lion76


Lion76
csendes tag

Helló mindenkinek?
Lenne 1 kérdésem!
A gyárilag mellékelt 2gb-os kártyán,csak 800mb szabad felhasználhatóság van!
Mi a retek foglalja el a többi helyet?
Bosszantó,mert a párom telójában(Lg optimus one) is 2gb-os kari van,és ő kb 1.6gb-t tud felhasználni!
Meg lehet formázni?Nem tűnnek el fontos dolgok?
Válaszokat előre is KÖSZÖNÖM!!!

(#13611) Isten88 válasza Lion76 (#13610) üzenetére


Isten88
senior tag

Heló!
Nem "retek", hanem gyári/szolgáltatói programok, demók, ajánlások, stb. Formázhatod, fat32-be ajánlott. Ha vannak rajta számodra fontos dolgok, akkor formázás után értelemszerűen azok a továbbiakban a kártyáról elérhetetlenek, hozzáértőknek nehezen, de elérhetők lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#13612) e-newsee


e-newsee
addikt

Sziasztok!

Most próbálkozom először használni a telefon naptárát.
Két problémám van csak vele:

1.) Nem lehet valahogy beállítani, hogy az emlékeztetőt ne csak egyszer játssza le, hanem addig, amíg ki nem nyomom? Ez pl a hagyományos Nokiákon úgy működik, és sokkal jobb megoldás. Legalábbis szerintem, mert cégnél a mittingekre :) jól jönne. Így, hogy csak egyszer pittyeg, és megrezzen, nem mindig veszem észre, ha valami nagyobb háttérzaj van.

2.) Azt vettem észre, hogy ha egy ismétlődő megbeszélésből törölni akarok egyetlen időpontot, akkor csak azt ajánlja fel, hogy vagy az összeset törlöm, vagy azt, és az összes utána következőt.

Próbáltam több naptár alkalmazást is, de mindegyik így működik. Valami tipp?
Köszi előre is!

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#13613) bogil99 válasza PearCyp (#13608) üzenetére


bogil99
aktív tag

Nekem is ilyen Kingston -om van. Igaz, ehhez képest kb. 55-60% áron, mert csak. ;)
Semmi bajom vele. Sosem volt más márkám. Illetve egyszer pendrive-ból használtam egy másik márkát és adatvesztés lett a vége. Ja, és egyszer számítógépbe vettem egy hasonló nevű utánzatot, az meg gyárilag hibás volt. Nálam memória kariból ez az etalon, az Alpha és az Omega.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#13614) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Update

[ Szerkesztve ]

(#13615) PearCyp válasza pepe091 (#13614) üzenetére


PearCyp
tag

minek még egy ics? remélem akkor már legalább beleakják az xperia nxt appokat

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

(#13616) pepe091 válasza PearCyp (#13615) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Rossz hozzáállás... Más gyártó rég nem frissíti a régebbi készülékeket, a Sony meg még most is frissít, ennek örülni kell! :)

(#13617) PearCyp válasza pepe091 (#13616) üzenetére


PearCyp
tag

én örülök neki, csak én kicsit más szemmel nézek rá. xda-s vagyok

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

(#13618) Bergo


Bergo
tag

Üdv!
Na erre a 4.1.B.1.13-as szoftverre kíváncsi leszek :) de vajon a root jog megmarad?

(#13619) Isten88 válasza Bergo (#13618) üzenetére


Isten88
senior tag

Majd kiderül, ha kijön, addig fölösleges találgatni. :)

(#13620) ko9 válasza Bergo (#13618) üzenetére


ko9
addikt

Hasznos lehet majd ;)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#13621) batai15


batai15
félisten

Srácok havernak olyan gondja lenne hogy a telefon nem hajlandó kommunikálni a gépével.
a gépén xpvan .
Míg gb volt neki rajta ment, de felraktam neki az icst azóta nem hajlandó kommunikálni egymással.
minden más gépen sikerül ez.

(#13622) dobobazsy válasza Bergo (#13618) üzenetére


dobobazsy
őstag

én inkább a 13 build alapú főzött romokra leszek kiváncsi ;] :C

(#13623) leroyclub válasza dokee78 (#13599) üzenetére


leroyclub
senior tag

Azt hiszem az volt a baj, hogy nem rootoltam ujra. Most megcsináltam és utána már lett CWM. Fel is raktam a Smulltronicot. Eddig jo. Akartam ujra CWM-et csinálni de nem fut le a DOS ablakos cucc. Megáll ott hogy enable USB debuging and reconnect, pedig be van kapcsolva :S nem értem. Mondjuk egyenlöre nem kell a CWM, de azért gondoltam mecsinálom, hogy legyen.

(#13624) bogil99 válasza leroyclub (#13623) üzenetére


bogil99
aktív tag

Ezzel sokat szívtam én is. Ha nem fut le, próbáld ki egy máshonnan letöltött, frissebb verzióval, vagy
próbáld az X-parts-szal.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#13625) eclipse006


eclipse006
őstag

Sziasztok.

Ma lettem boldog tulaja egy Mini Pro-nak. Szerettem volna, az 1. hsz. alapján flashelni ICS-re a rendszert, de kidob a következővel a Flashtool: "Failed to verify sin header". Nézelődtem a neten, de nem találtam épkézláb megoldást, lehet már fordult korábban más is ezzel a problémával felétek. Nem tudom mi tévő legyek. A telóm egyébként vodás, PC Companion nem talál frissítést...

Korábban már volt ilyen problémám x10 mini pro-val, valahogyan sikerült megoldanom, de sajnos már nem emlékszem, hogyan sikerült...

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#13626) natë


natë
nagyúr

Sziasztok, fehér mini pro-hoz előlapot üveggel (digitizer) honnan tudok vásárolni? Ebayen nem találtam...

(#13627) petij válasza natë (#13626) üzenetére


petij
tag

(#13628) natë válasza petij (#13627) üzenetére


natë
nagyúr

Ezt még ragasztani kell az előlapba, nem? :F

(#13629) petij válasza natë (#13628) üzenetére


petij
tag

Videó alapján nem lehet bonyolult a csere (11 perctől jön a lényeg).

(#13630) Isten88 válasza natë (#13628) üzenetére


Isten88
senior tag

Heló!
Mielőtt hülyeséget csinálnál szólok, hogy külön csak digitizert nem tudsz cserélni. Mikor próbáltam, már maga a figitizer kábelét LCD panelhoz rögzítő csatlakozó is elpattant, mert az is ragasztva van, ahogy tapasztalam (de lehet, hogy itt csak Én voltam béna), viszont az LCD-t és a digitizert nem tudod kettéválasztani, olyan erősen egybe vannak ragasztva. Inkább elpattannak, de a ragasztó tartani fog. A digitizert és az LCD-t egybe vedd meg.
Ja, és igen, még így is ragasztani kell a keretbe az LCD+Digitizer panelt, ami megint nem egyszerű.

(#13631) Bergo


Bergo
tag

Üdv!
Megnéztem a videót és ahogy láttam jól össze van rakva szerencsétlen telefon!
Nagyon sok minden ragasztva van rajta amik nem jönnek csak úgy szét :(( de mint a videón is látszik hőlégfúvóval felmelegítik előbb 100 fokra! Szóval anélkül neki se kezdjen senki. Ez az egyik. A másik meg hogy ezt össze is kell rakni ám, de a ragasztó így már nem lesz olyan! Szóval ez az elbonyolított ragasztgatós dolog elég fika :(( Ja és nincs lehetőség a gyakorlásra vagy hasonlók mert egy óvatlan rossz mozdulat és nagyobb probléma is lehet belőle. Szóval jó kézügyesség és gyakorlás is kelleni fog!

[ Szerkesztve ]

(#13632) sambuce


sambuce
tag

Hali!
Vki tudna segíteni OTG ügyben?
Több Romot is kipróbáltam már,de nem tudom megoldani, hogy működjön. Feltettem az OTG helpert is de semmi. 2 különböző kábellel is próbáltam már.
THX

(#13633) joker91 válasza sambuce (#13632) üzenetére


joker91
tag

Szia!
Én gyári rom-on használom(.587). Alapból csak egér ment(meg gondolom bill is, de azt nem próbáltam). Pendrive-ot nem ismert fel. Otg helper-el sem. Ha rootolva van a telód akkor megoldható, hogy menjen.
Innen: [link] töltsd le a - For Xperia 2011 ICS devices (Arc,Neo,Neo V,Mini Pro,Ray etc) Download + UTF-8 support sorba lévő két fájlt, kicsomagolás után összesen 4-t fogsz kapni. Azt a 4 fájlt pedig másold be a /system/lib/modules mappába, jogokra figyelj(rw-r--r--). Ezután restart. És az Otg helperrel már fel fogod tudni mountolni a pendrive-ot is, utána pedig bármelyik fájlkezelőből eléred a tartalmát(alapból sdcard alá usb_drive_1 mappába csatolja fel.
Én csak a gyári .587-es romnál próbálkoztam, többinél nem tudom, hogy megy-e vagy sem.

Szerk.: Otg helper program beállításaiba az UTF-8-t engedélyezd, hogy az ékezetek is normálisan meglegyenek.

[ Szerkesztve ]

(#13634) sambuce válasza joker91 (#13633) üzenetére


sambuce
tag

THX

(#13635) Foose


Foose
addikt

Erre valaki? :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#13636) Isten88 válasza Foose (#13598) üzenetére


Isten88
senior tag

Szia!
A roothoz nem kell BL-t nyitni. Csináld meg, ahogy az első hozzászólásban vala'. :) Figyelj oda, minden lépést csinálj meg róla, ne hagyd félbe. 562-es kernellel nem fog elindulni, ne ijedj meg, általában itt szoktak beparázni és megállni a rootolással. :)

(#13637) Foose válasza Isten88 (#13636) üzenetére


Foose
addikt

Azt olvastam,hogy sokan félbehagyták... :U De akkor a rooting toolkit-es dolgot is csináljam? Mert azt olvasom xda-n hogy az pontosan a BL nyitáshoz kell. :F

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#13638) eclipse006


eclipse006
őstag

Erre valaki???

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#13639) uka600


uka600
csendes tag

Sziasztok szeretnék segítséget kérni,a minim (st15) 2g hálózaton használhatatlan se hívni se hívást fogadni nem lehet vele.Már lett frissítve végfok csere is meg volt de a hiba maradt.3g hálózaton rendesen működik.Tudtok valami tanácsot adni. Köszi előre is.

(#13640) fatal` válasza uka600 (#13639) üzenetére


fatal`
titán

Ha a sim kártyával minden rendben, akkor szerviz.

(#13641) eclipse006


eclipse006
őstag

Próbáltam a PC Companion-nal javítani a szoftvert, de ez sem megy, amikor a letöltéshez ér azt írja, hogy nem talált szoftvert a telefonomhoz. Már 3 napja próbálkozok, de nem akar összejönni. Feladom... :((

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#13642) Zoli133 válasza eclipse006 (#13641) üzenetére


Zoli133
őstag

Pc Comp, helyett próbáld meg szerintem sony update service-el.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#13643) eclipse006 válasza Zoli133 (#13642) üzenetére


eclipse006
őstag

Azt is próbáltam, annál nem is ad javítási lehetőséget, szimplán kiírja, hogy a legfrissebb szoftver van rajta, kilépés lehetőség van egyedül..
De nagyon bosszantó, egyrészt, hogy rég kijött már az ICS, és gondolom hála a Vodafon-nak, még mindig nem ajánl frissítést. Próbáltam flashtool-al, azzal a Sin header hibaüzenet jön be. Nincs root-olva a telóm, flasheléskor, mégis azt írja ki hogy rooted.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#13644) pepe091 válasza eclipse006 (#13643) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem értem mi lehet a baj. A Voda is kiadta már a frissítést, régen, csak a T-nem.
A legújabb flashtoolal próbáltad a flashelést, az elején?

(#13645) eclipse006 válasza pepe091 (#13644) üzenetére


eclipse006
őstag

Persze, az is Sin header problémát írta. Ezzel kezdtem az egészet. Majd kipróbáltam kb. 6 féle verziós Flashtool-t, de mind-mind ugyanez. Annyira idegesít, nem tudom hogyan tudnám megoldani. :(
De megpróbáltam a jelenlegi verziót rá flash-elni és ugyanezt dobta ki.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#13646) Zoli133 válasza eclipse006 (#13645) üzenetére


Zoli133
őstag

Esetleg Java frissítés? lehet segít, bár ez csak vmi esti hátha bejön tipp.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#13647) eclipse006 válasza Zoli133 (#13646) üzenetére


eclipse006
őstag

Legfrissebb van belőle. Az az érdekes, ha elvileg a vodafone is kiadta rá az ICS-t akkor a PC Companion, a telefon miért nem ajánlja fel? Azt dobja, hogy a legfrissebb szoftver van a telómon.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#13648) ko9 válasza Zoli133 (#13646) üzenetére


ko9
addikt

Megy még a ExMIUIv4? :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#13649) Zoli133 válasza ko9 (#13648) üzenetére


Zoli133
őstag

Megyeget, időnként eltérek de végén mindig visszatér :)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#13650) ko9 válasza Zoli133 (#13649) üzenetére


ko9
addikt

Most olyan 1 hétig visszatérek Mini Prora, lehet lesz update, megnézem meg-e éri...
Van valami olyan dolog ami elég zavaró az alap rendszerben, és fixálni kéne?

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.