Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) evo87 válasza sdd2 (#7650) üzenetére


evo87
őstag

Azért ilyenkor mikor kiderül valami hasonló, mindig eszembe jut, hogy nem volt jó döntés...de hát evvan, más képességek terén meg erős.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7652) sdd2 válasza evo87 (#7651) üzenetére


sdd2
veterán

Egy névjegyzék miatt lenézni szegényt nem fer. ;) Hozzá lehet szokni, de a többi jó tulajdonsága feledteti ezt.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7654) Ateszpapa válasza #46372352 (#7653) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Lenyomva tartod a 0-t és megjelenik a + jel.

(#7656) Ateszpapa válasza evooo (#7616) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Andreas2: Rendben, akkor megrendelem, köszi.
:)

(#7657) dokee78


dokee78
félisten

Jelenlegi Homescreenem.
Katt a képre.

[link]

(#7658) sdd2


sdd2
veterán

Megosztom itt is a Benchmarkokat. ko9 által készített v2-es ROM-al készültek.

Új quadrant

Antutu

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7659) evo87 válasza sdd2 (#7658) üzenetére


evo87
őstag

Én is lefuttattam délelőtt párszor a friss Quadrantot. Gyári szoftverrel 1380 pont körüli pontszám jön ki.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7660) sdd2 válasza evo87 (#7659) üzenetére


sdd2
veterán

Akkor ebből levonva gyorsabb ko9 ROM-ja. Az biztos hogy használni kellemesebb. :K Dobj te is egy screen shot-ot vagy az adatokat a részletesről.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7661) half333


half333
őstag

sziasztok. próbálta már valaki ezt a játékot minin: Desert Winds??

(#7662) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Tudna valaki segíteni azzal kapcsolatosan, hogy hol lehet ko9 romjait fellelni??? Nem találom sehol :O

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#7663) sdd2 válasza tom956ster (#7662) üzenetére


sdd2
veterán

Már egyszer leírtam csak a keresőt kéne használni. ;)

ko9 ROM-ja ExPeria V2

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7664) evo87 válasza sdd2 (#7660) üzenetére


evo87
őstag

Akkor íme :) :

Antutu 2837, véletlen nem látszik teljesen.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7665) sdd2 válasza evo87 (#7664) üzenetére


sdd2
veterán

Köszi :R Rég láttam már azt az akku ikont :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7666) gzbotii válasza dokee78 (#7657) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez milyen luncher-el van? Vagy talán küllön ROM?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7667) sdd2 válasza gzbotii (#7666) üzenetére


sdd2
veterán

GO launcher szerintem.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7668) gzbotii válasza sdd2 (#7665) üzenetére


gzbotii
veterán

A te akku ikonod abban a ROM-ban van benne, vagy estleg Marketen is van hasonló?:D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7669) Mezcal válasza dokee78 (#7657) üzenetére


Mezcal
addikt

Csúnya.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#7670) sdd2 válasza gzbotii (#7668) üzenetére


sdd2
veterán

Abban a ROM-ban van benne. :K :DD

Sejtésem szerint ez van benne a gyári helyett de ezt majd ko9 igazolja vagy cáfolja. [link]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7671) Bukk900 válasza gzbotii (#7668) üzenetére


Bukk900
őstag

Ezt a ROM-ba itt tudod belefőzni, a merketen csak hasonló van.
Nekem most a T.E.A.M. Battery Bar tetszik, csak egy csík a képernyő tetején, aminek a színét és vastagságát variálhatod.

(#7672) half333 válasza sdd2 (#7667) üzenetére


half333
őstag

Ha felrakom a V2 romot,elveszik minden a telóról? Amúgy ennél meddig lehet húzni a procit?

(#7673) sdd2 válasza half333 (#7672) üzenetére


sdd2
veterán

Elveszik minden de Titanium backuppal csinálj mentést, mentsd le a kontaktokat és az SMS-eket és visszatudod majd rakni. Ha nyitva a bootloadered és cserélsz kernelt akkor akár 2GHz-ig. Ha zárva van= nem cserélsz akkor 1GHz ahogy a gyárin is.

#7671 Bukk900

Pont előtted egyel linkeltem be neki ami ugyan úgy néz ki. ;)

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7674) dokee78


dokee78
félisten

Igen Go Launcher.
Bukk900 Én is használom a TEAM Battery Bar-t. :K
Stock ROM:

[ Szerkesztve ]

(#7675) nemdan


nemdan
senior tag

Először ment 3000 fölé! minden gyári :D

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#7676) Andreas2 válasza evo87 (#7649) üzenetére


Andreas2
tag

Ne nyúlj semmihez, megvan a megoldás :)
A SE fórumán olvastam a tippet:

DW Contacts & Phone & Dialer

Vezetéknév, Keresztnév megjelenítést ismeri, rendez Vezetéknév szerint, csoportokat kezel, tud szűrni Munkahely, Munkakör szerint (céges telefonokon ezek kellemes szolgáltatások) és van Hívásszűrője is.
A nem fogadott hívásokat is letörli az értesítő sávról, szóval eddig tökéletes.

Néhány funkcióhoz meg kell vásárolni a teljes változatot, ami elég drága (2172 Ft), de a felsorolt szolgáltatások nekem működtek a linkelt ingyenes változattal is.

(#7677) Mr X


Mr X
veterán

Agyvérzést kapok. A múltkor frissített a T szoftot a Minin, nem javult meg. Szombaton leadtam javításra, erre ma jön az sms, hogy mehetek érte. Persze megint szoftot frissítettek. :W

Átmentem a másik üzletbe, leadtam megint. Lediktáltam a hibákat. De ott meg nem volt cseretelefon. Mehetek vissza délután, hátha addigra lesz.

Az agyam eldobom...

(#7678) gabe_ válasza nemdan (#7675) üzenetére


gabe_
őstag

A gyorsabb memókártya miatt ment feljebb nem?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#7679) sdd2 válasza Mr X (#7677) üzenetére


sdd2
veterán

Mond meg hogy frissítetted már te is és a szervíz is.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7680) nemdan válasza gabe_ (#7678) üzenetére


nemdan
senior tag

hát múltkor ugyanezzel a kártyával csak 2982 volt...kicsit kitakarítgattam a telót lehet jót tett neki :DD

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#7681) sdd2 válasza nemdan (#7680) üzenetére


sdd2
veterán

Az jót tesz neki.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7682) Mr X válasza sdd2 (#7679) üzenetére


Mr X
veterán

Már túl vagyok rajta, beírattam a leírásba. Most megint várhatok, mire visszakapom, aztán vagy jó lesz, vagy nem. De mostmár SE szervizbe megy.

(#7683) gabe_ válasza sdd2 (#7681) üzenetére


gabe_
őstag

:K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#7684) sdd2 válasza Mr X (#7682) üzenetére


sdd2
veterán

Hát érdekes. Különben ez a Touch screen fagyás akkor szoftveres vagy hardveres? Nem mindenkinek fagy le? Szoftveres nem hinném mivel ko9 rom-jával is csinálja. :W

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7685) Mr X válasza sdd2 (#7684) üzenetére


Mr X
veterán

Vagy valami kernel-szintű dolog lehet, vagy egy hibás hardver tippre.

(#7686) Kaminski


Kaminski
tag

Láttam, hogy többen használjátok ezt a TEAM Battery Bar-t! Szeretném megkérdezni, hogy mennyi "hasznos" helyet csíp el a képernyőből? Vagy csak a status barból lop el egy keveset?

Honor 8

(#7687) sdd2 válasza Mr X (#7685) üzenetére


sdd2
veterán

Jó lenne rájönni mert ha hardverhibás és neked cserélik akkor ha nem gond valami számot majd dobhatnál PÜ-ben hogy arra hivatkozva kérhessem a cserét és ne kelljen nekem is szervízbe járogatni hetente míg ki nem cserélik.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7688) Mr X válasza sdd2 (#7687) üzenetére


Mr X
veterán

Elsőre tutira csak front panelt fognak cserélni.

(#7689) sdd2 válasza Mr X (#7688) üzenetére


sdd2
veterán

Na de ha neked kicserélik és jó lesz akkor azzal a számmal (szervízszám) vagy mi azzal mehetek én hogy ennek a készüléknek azonos volt a baja és szeretném ha elvégeznék azt a javítást ami itt javította a problémát. Szóval érted mire akarok kilyukadni nem? :)

Szerk: Te hanyadszor viszed a szervízbe? 3 után kérhetsz cserét mert nem tudták kijavítani a hibát.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7690) half333


half333
őstag

a status bar-t nem lehet áthelyezni,formálni?

(#7691) Bukk900 válasza Kaminski (#7686) üzenetére


Bukk900
őstag

A 480 sorból minimum 1-et kitakar, fent, vagy lent, a vastagságát te állíthatod.
A status bar-tól független, bármi fut, mindig látszik.

half333: ha az ott lévő ikonokra gondolsz, azt az előbb linkeltem, ha a helyzetére, akkor nem.

(#7692) rutyika68


rutyika68
őstag

Hali!
Jelenlegi értékek.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#7693) Mr X válasza sdd2 (#7689) üzenetére


Mr X
veterán

1.: szoftverfirrítés (helyben)
2: leadtam javításra, erre megint csak frissítettek
3: a 2. után azonnal be is vittem a mellette levő másik T-hez, leadtam. Itt tartok most.

Nincs ilyen, hogy 3 után cserét kérhetsz. Akkor kérhetsz cserét, ha nem tudják többedszerre sem javítani.

(#7694) sdd2 válasza Mr X (#7693) üzenetére


sdd2
veterán

De ha most nem javítják meg kérheted mivel 3szor sem tudták javítani.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7695) Mr X válasza sdd2 (#7694) üzenetére


Mr X
veterán

Mondom, nincs semmilyen törvényben olyan, hogy 3 után cserét kérhetsz. Ráadásul a cserét nem is köteles a szolgáltató vállalni, ha neki az jelentős hátránnyal jár a javításhoz képest. Márpedig azzal jár.

A szerződéstől elállhatsz, hivatkozva rá, hogy neked ez jelentős kényelmetlenséget okoz. De itt sincs olyan, hogy 3 alkalom után.

(#7696) Bukk900 válasza rutyika68 (#7692) üzenetére


Bukk900
őstag

Újabb TEAM Battery Bar rajongó, de a százalékos kijelzés mellett! :))

(#7697) fatal` válasza sdd2 (#7660) üzenetére


fatal`
titán

50 pont az mérési hibahatár kb. :D Persze ettől még ko9 romja simán lehet gyorsabb.

De a quadrant amúgy is elég érdekesen pontoz, egy súlyozott algoritmus jobb lenne.

"Szerk: Te hanyadszor viszed a szervízbe? 3 után kérhetsz cserét mert nem tudták kijavítani a hibát."

Nincs ilyen törvény, hiába hangoztatják mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#7698) sdd2 válasza fatal` (#7697) üzenetére


sdd2
veterán

Igen, jobb lenne.

Mr X

Mindjárt megkeresem ha találok rá törvényt. Én ezt már sokszor hallottam.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7699) sdd2 válasza sdd2 (#7698) üzenetére


sdd2
veterán

Na találtam is. [link]

Milyen igénnyel léphet fel a fogyasztó? ezt olvasd el, idézek belőle.

"A polgári törvénykönyv 306. §-a tartalmazza azokat a jogosítványokat, melyekkel a fogyasztó hibás teljesítés esetén rendelkezik. Eszerint:
(1) Hibás teljesítés esetén a jogosult

a) elsősorban – választása szerint – kijavítást vagy kicserélést követelhet, kivéve, ha a választott szavatossági igény teljesítése lehetetlen, vagy ha az a kötelezettnek a másik szavatossági igény teljesítésével összehasonlítva aránytalan többletköltséget eredményezne, figyelembe véve a szolgáltatott dolog hibátlan állapotban képviselt értékét, a szerződésszegés súlyát és a szavatossági jogteljesítésével a jogosultnak okozott kényelmetlenséget;
b) ha sem kijavításra, sem kicserélésre nincs joga, vagy ha a kötelezett a kijavítást illetve a kicserélést nem vállalta, vagy e kötelezettségének a (2) bekezdésben írt feltételekkel nem tud eleget tenni – választása szerint – megfelelő árleszállítást igényelhet, vagy elállhat a szerződéstől. Jelentéktelen hiba miatt elállásnak helye nincs.

(2) A kijavítást vagy kicserélést – a dolog tulajdonságaira és a jogosult által elvárható rendeltetésére figyelemmel – megfelelő határidőn belül, a jogosultnak okozott jelentős kényelmetlenség nélkül kell elvégezni."

"Felmerül a kérdés, hogy hány javítást kell a fogyasztónak eltűrni? Erre vonatkozóan a jogszabály nem intézkedik, ezért a következőt szoktuk javasolni a hozzánk forduló panaszosoknak: Ha a forgalmazó felajánlja a termék javítását, azt az első meghibásodás alkalmával el kell fogadni, mert ennél több nem kényszeríthető ki. A második meghibásodás után célszerű elfogadni a javítást, hiszen előfordulhat, hogy bár első alkalommal nem volt sikeres a javítás, másodszor sikerülhet. A harmadik meghibásodást követően azonban további javítást már nem kell elfogadni, mert valószínűtlen, hogy kétszeri sikertelen javítás után a harmadik sikeres legyen. Ilyenkor a termék cseréjét javasolt kezdeményezni."

Ezekben a lényeg, vagyis ha nem sikerül javítani másodszor se akkor igényelheted a cserét ha az nem nagyobb kár jelen esetben a szolgáltatónak mint a javítás.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7700) fatal` válasza sdd2 (#7699) üzenetére


fatal`
titán

"vagy ha az a kötelezettnek a másik szavatossági igény teljesítésével összehasonlítva aránytalan többletköltséget eredményezne, figyelembe véve a szolgáltatott dolog hibátlan állapotban képviselt értékét, a szerződésszegés súlyát és a szavatossági jogteljesítésével a jogosultnak okozott kényelmetlenséget"

Nem fognak cserélni, ha a javítás olcsóbb (aránytalan többletköltség a csere), márpedig az.

"Felmerül a kérdés, hogy hány javítást kell a fogyasztónak eltűrni? Erre vonatkozóan a jogszabály nem intézkedik"

Ez pedig a lényeg, a többi hablaty. Főleg, hogy a szoftverfrissítés (szerinem) nem számít javításnak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.