Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7802) Pophair válasza Mr X (#7797) üzenetére


Pophair
csendes tag

Mr X!

Légyszíves ha visszajön a minid a szervízből a touchscreen fagyás miatt, kérlek közöld mindenképpen hogy megoldódott vagy sem.
Előre is köszönöm!!! (én egyenlőre kivárok még...)

(#7803) wayne1


wayne1
senior tag

Hali. Go launcher EX van fent, 3 képernyő van kint, ami főképernyőnek van beállítva azon kint van a gyerekek játékainak meg az enyéimnek a mappája, widgetek : névnap, óra, kamera, battery disc, brightness lvl disc. Tehát nincs tele pakolva, de a többi sem. Egy class 2-es 8 GB-os kártya van benne, és ha kilépek pl. egy játékból akkor egy pár másodpercet várni kell amíg betölti a főképernyőre a cuccokat. Ez mindenkinél így van, vagy a kártya befolyásolja ezt?

(#7804) Mr X válasza Pophair (#7802) üzenetére


Mr X
veterán

Mindenképp megírom. :)

(#7805) Darts37


Darts37
csendes tag

Sziasztok!
Próbáltam a bluetooth hangtárcsázás funkciót amely magyar nyelven kiírja,hogy meghallgatás...de nem azt hívja akinek a nevét kimondom.
Valaki tudna segíteni?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#7806) r4z


r4z
nagyúr

Sziasztok!

Találkoztatok olyannal, hogy az SD-re telepített appok újraindítást követően eltűnnek? Nem csak a főképernyőből, a rendszerből is. 3 memóriakártyával is ezt csinálja. Market cache törlése sem segít :F

Szoftver: ‎4.0.2.a.0.42

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7807) fatal` válasza r4z (#7806) üzenetére


fatal`
titán

Nekem még egyszer sem volt ilyen, semelyik szoftverrel.

(#7808) Mr X válasza r4z (#7806) üzenetére


Mr X
veterán

Nekem csak memóriakártya-problémánál volt ilyen gondom.

(#7809) molnarpeter válasza r4z (#7806) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Factory reset ?

Mp

(#7810) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Tokot vennék minire, de nem tudom, milyet kéne. Ebayen egész olcsók, viszont olyan kéne, ami a telefon tetejét és alját és védi(becsúsztatós kizárva). A kristályos TPU tokoknál nincs gond a gombok nyomkodhatóságával?

hardverapro.hu/tag/chipman

(#7811) gago


gago
csendes tag

Sziasztok
Proxy-szervert portot hogy lehet beállitani a minin
Üdv

(#7812) r4z válasza molnarpeter (#7809) üzenetére


r4z
nagyúr

Már az is volt, a hiba továbbra is megvan.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7813) molnarpeter válasza r4z (#7812) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Akkor SEUS újrahúzás... Ha az sem segít, akkor meg gari.

mp

[ Szerkesztve ]

(#7814) Grande Ale


Grande Ale
őstag

A kapcsolatoknál a kis képre kattintva megjelenik, hogy milyen formában akarok hívni, és melyik számot,ha több is van. Megjegyeztettem egyet, inenntől kezdve azt hívja. Hogy lehet ezt a beállítást törölni, hogy újra felķínálja az összeset?

Mini prom van, de ott nem kaptam választ! Ha valaki tudja a megoldást, kérem írja meg!

(#7815) gzbotii válasza fatal` (#7807) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem volt ilyen probelma..aztan meg visszakerultek az utolso oldalra es ujra kellet rendezni az egeszet :(((

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7816) Pophair válasza CHIPman (#7810) üzenetére


Pophair
csendes tag

Üdv Chipman!

Én ilyet vettem a minimre, másfél hét alatt megjött, fekete színben(plusz screen protector):

[link]

Nagyon jól illeszkedik rá, könnyen kezelhetőek a gombok is és nagyon jól védve lett a kicsi mini :D :D :D (az ár pedig önmagáért beszél :D)
Szóval én csak ajánlani tudom!
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#7817) k850 válasza Grande Ale (#7814) üzenetére


k850
addikt

Azt, hogy hogyan kellene inaktiválni én sem tudom, max. kitörlöd a kapcsolatot majd újra beírod, de minek kellene kikapcsolni, ha nem a képre kattintasz, hanem a szövegre, akkor ott van újra az összes lehetőség.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#7819) Zamasun válasza Pophair (#7816) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Ugyan ilyenem van kék színben, 1 hét alatt itt volt, remek tok.

(#7820) Pophair


Pophair
csendes tag

Sziasztok!

Abban tudna valaki segíteni, hogy a híváskezelő részre lehetséges-e valami más platformot varázsolni?
Lehet hogy láma kérdés...

(#7821) Lasy válasza Pophair (#7820) üzenetére


Lasy
veterán

lehet.
próbáld ki pl az advanced phone-t
vagy a go contact-ot. (ez a telefonkönyvet is mintázza.)

+36702778032

(#7822) donhellner


donhellner
tag

Jól látom, hogy kijött a T-s 062-es szoftver? :)

(#7823) sdd2 válasza donhellner (#7822) üzenetére


sdd2
veterán

Lehet, én nem tudom de nem is nagyon érdekel :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7824) half333 válasza r4z (#7806) üzenetére


half333
őstag

Amit kaptam a telóval csak 2GB-os volt,tehát lecseréltem 16 GB-osra. 3x v 4x eltünt rajta minden,bevittem mindennap az üzletbe(már keztem szégyellni). Erre azt mondták h nem birja a 16-ost. Kaptam helyette 2db 8 Gb-ost. Teszteltük haverral. Pár napig okés volt de egy újra inditás után újból eltünt minden. Kiderült h zsákbamacskát adtak. vettem egyett garanciával,drágábbé,máshol(16GB),azóta szerencsére minden ok,kb 3 hónapja.

(#7825) sdd2 válasza half333 (#7824) üzenetére


sdd2
veterán

Ezért kell megbízható helyről venni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7826) half333 válasza sdd2 (#7825) üzenetére


half333
őstag

hát ez az,ki gondolná hogy abba az üzletbe b.sznak át,ahol veszed a telót.

(#7827) sdd2 válasza half333 (#7826) üzenetére


sdd2
veterán

Hát soha nem lehet tudni. Telóval nem nagyon tud átbaszni mert az kiszűrhető helyszínen, de egy memókarira ez már nem igaz :(((

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7829) Mezcal válasza #46372352 (#7828) üzenetére


Mezcal
addikt

Kijött VÉGRE a 62-es T szoftver, lehet frissíteni!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#7830) Mr X válasza Mezcal (#7829) üzenetére


Mr X
veterán

Ha ugyanaz, mint a független .62, akkor kb. semmit nem javít. Nincs megoldva a nagyobb fényerő, sem a vibrálás.

(#7831) half333 válasza Mezcal (#7829) üzenetére


half333
őstag

de azt nem lehet rootolni,nem?

(#7832) Mezcal válasza Mr X (#7830) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem tudom, hogy ugyanaz-e, mint a független, mert nincs összehasonlítási alapom. A vibrálással nekem eddig sem volt problémám.

half: Nem tudom van-e rá root, de az biztos, hogy a 42-es root eltünt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#7833) half333 válasza Mezcal (#7832) üzenetére


half333
őstag

találtam rá megoldást: [link]

(#7834) gzbotii


gzbotii
veterán

Akkor az az elfogadott altalanos velemeny, task killert nem erdemes hasznalni?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7835) danaudio válasza Mezcal (#7829) üzenetére


danaudio
aktív tag

Isten ments! 42-es szoftal és script hackel végre sikerült megszüntetni a túlmelegedés miatt önálló életre kelt kapacitív gombokat meg képernyő vibrálást. Amíg nincs root 62-re a helyetekben nem frissítenék, mert barátnőm minijében is előjött az önálló életre kelt kapacitív gomb probléma, és úgy használhatatlan a teló. Az ő telefonjában 3 hét után, az enyémben 3 hónap után, szóval az hogy most működik éppen, semmit nem jelent.

(#7836) Mr X válasza gzbotii (#7834) üzenetére


Mr X
veterán

Felesleges, csak plusz terhelés. Ami futni akar, úgyis elindul újra.

(#7837) gzbotii válasza Mr X (#7836) üzenetére


gzbotii
veterán

Koszonom. Erdekes, nekem eddig 5 droidos telom volt es minde a legelso amit leszedtem az az Advanced Taskiller volt :DDD

Mas: hogy tudnam kiprobalni, hogy megy e a GPS-em. Mert nagy a gyanum, h nem mukodik a keszulekeben :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7838) Mezcal válasza danaudio (#7835) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem eddig sem volt semmi problémám a minivel, még azok az általános hibák sem, mint a vibrálás. azt meg nem hiszem, ha eddig jó volt, akkor egy frissítéssel rossz lenne.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#7839) sdd2 válasza danaudio (#7835) üzenetére


sdd2
veterán

Vidd be mindkettőt egy frissítés után és akkor kalibrálják. Megszünteti és nem kell ettől többet tartanod.

gzbotii

Wifi be és google mapsben nyomsz egy saját pozíciót. Szabad ég alatt érdemes kipróbálni mert lakásban vagy más épületekben nem biztos hogy talál jelet.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7840) half333


half333
őstag

aki frissitette 62-esre vett észre valami változást?
másnál is sokáig tart a bekapcsolás?

[ Szerkesztve ]

(#7841) Mezcal válasza half333 (#7833) üzenetére


Mezcal
addikt

Ez nekem nem jó, én már felraktam a 62-est. Olyan root kell, ami jó a T Mobile szoftra.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#7842) sdd2 válasza Mezcal (#7841) üzenetére


sdd2
veterán

Ragd vissza a 42-est.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7843) gzbotii válasza sdd2 (#7839) üzenetére


gzbotii
veterán

De az GPS nelkul is megtalal. Tudtomal..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7844) Mr X válasza gzbotii (#7843) üzenetére


Mr X
veterán

Beállításokban saját helyeknél kapcsold ki a mobilhálózatok használatát, így a mobiltornyokat nem használja pozíciókereséshez.

(#7845) sdd2 válasza gzbotii (#7843) üzenetére


sdd2
veterán

Ha nincs bekapcsolva a GPS (vagy nem működik) akkor csak max 400 méteres pontossággal tudja megmondani hogy hol vagy. Ha megy a GPS akkor csak egy nyíl lesz ott ami 1-3 méteres pontossággal mutatja holléted.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7846) donhellner válasza half333 (#7840) üzenetére


donhellner
tag

Az első elindulás nekem is pár percig tartott de utána már olyan volt mint rég...
Amit eddig észrevettem az az, hogy a programok között megjelent a "PocketGuide" nevű program.

(#7847) half333 válasza donhellner (#7846) üzenetére


half333
őstag

És az mire való?

(#7848) donhellner válasza half333 (#7847) üzenetére


donhellner
tag

Ha jól értelmezem túrista térkép program. Adott város nevezetességeihez vezet el.Fizetős program, de adnak ajándék "kreditet".

(#7849) fatal` válasza sdd2 (#7845) üzenetére


fatal`
titán

A GPS pontossága nem 1-3 méter, hanem 15 méter. És hozzátenném, hogy nagyon meríti az aksit, időjáráshoz pl. teljesen felesleges. A GPS nélküli pozícionáláshoz pedig nem kell, hogy a szabad ég alatt legyél.

(#7850) gzbotii


gzbotii
veterán

Jelenleg nem elerheto..ezt irja ki..WTF? Meg kene talajon WiFi alapja, vagy mobilhaolzat alapjan erre fel meg semmi :W

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.