Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) sdd2 válasza rutyika68 (#9000) üzenetére


sdd2
veterán

Aksi ki-be és csinálj egy SEUS-t utána egyből.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9002) rutyika68 válasza sdd2 (#9001) üzenetére


rutyika68
őstag

Nincs flash mód, nem indul. :(

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#9003) Mr X válasza rutyika68 (#9000) üzenetére


Mr X
veterán

Erre nem érvényes véletlenül, hogy nem nyitható vele a függő Minik bootloadere, mint a többi ingyenes megoldásra?

(#9004) sdd2 válasza Mr X (#9003) üzenetére


sdd2
veterán

Lasy-t kérdeztem én előtte és mondta hogy ő a vodás Active-ja bootloaderét így nyitotta ki gond nélkül. Én nem tudom mert nekem omnius csinálta.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9005) rutyika68 válasza Mr X (#9003) üzenetére


rutyika68
őstag

Az enyém független, csak én octopusal nyitottam, és nem az omniusal.

Valakinek, valami 5let??????? :U

Mr X az enyém is NO-t írt, de viszont független.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#9006) Mr X válasza rutyika68 (#9005) üzenetére


Mr X
veterán

Az ingyenes megoldásokról beszélek, azokkal tudtommal a függő mini bootloadere nem nyitható, legalábbis Ha szerviz menüben Bootloader unlock allowed: No van, akkor mindenhol csak a fizetős megoldásokat írják.

(#9007) sdd2 válasza rutyika68 (#9005) üzenetére


sdd2
veterán

Akkor lehet az Octopus-os függetlenítésel akadt össze a wotan mivel az is függetleníteni kezdi el. Az viszont lehet téglázta :((( OTA hibajavítás se megy akkor mert nincs Flash mód.

(#9006) Mr X

xda-n ma 9:36-kor tették ki ezt a módszert amivel nyitható a függőké is. Ezt fordította le Lasy és végezte el.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9008) rutyika68 válasza Lasy (#8998) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Ha a kérdés nekem szól, igen, mindent rendbe csináltam.
:F Ez van. :((( Valami 5let??

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#9009) KOntee


KOntee
csendes tag

Sziasztok! Én is voltam bent a T-nél az "életre kelt" gombok miatt és nekem is megszoftverezték de nem hozott semmi javulást, sőt. Azt szeretném kérdezni hogy van a problémára valami ismert megoldás ami működik is? Mert olvastam fentebb azt a szkriptes dolgot nekem az nem ment. A telefon teljesen gyári 4.0.2.a.0.62.ROM-al. Ja és ha beviszem újból és elküldik a Sonyhoz gariztatni akkor adnak cseretelefont?
Előre is köszi a válaszokat!

Üdv.

(#9010) sdd2 válasza rutyika68 (#9008) üzenetére


sdd2
veterán

Van egy ötletem hogy derítsük ki hogy él-e a telefonod. Testpointot és a telefonon a a negatív aksi érintkezőt kösd össze, nyomd be egy picit a bekapcsgombot, dugd rá a telót a gépre és ha reagál akkor nem halt még meg. (a test pointot és a negatív csatlakozót végig tartsd ott)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9011) sdd2


sdd2
veterán

Nos KrsH kernel és ko9 ExPeria ROM-ja van fent és futtattam pár tesztet.

Quadrant:

1,4GHz

2GHz

Antutu:

1,4GHz

2GHz

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9012) Lasy


Lasy
veterán

csináld meg a hibajavítást.
A topicot lezártam. Marad az s1tool.
Nekem még most is vodás az activom,és jól működik.

+36702778032

(#9013) ko9 válasza Lasy (#9012) üzenetére


ko9
addikt

Én azért megnéztem volna azt a módszert :O

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9014) wayne1 válasza sdd2 (#8984) üzenetére


wayne1
senior tag

Most regeltem, de nekem ezt írja ki :

Nincs jogosultságod a fórum megtekintéséhez.

Ez mitől lehet?

(#9015) ko9 válasza wayne1 (#9014) üzenetére


ko9
addikt

Mert 2 hsz-el előtte írta, hogy lezárta a topikot? :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9016) sdd2 válasza wayne1 (#9014) üzenetére


sdd2
veterán

Lasy zárta a topikot mert értelmetlen módon egy fórumtársnak a telefonja elszállt tőle. A tippem az hogy ott Octopussal lett függetlenítve és az akadhatott össze a Wotannal.

Lasy szerinted?

ko9

GTalk?

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9017) T_boy válasza KOntee (#9009) üzenetére


T_boy
tag

Szia!

Üdv a klubban. :U Nekem is először kalibrálták, de végül nem lett jó. Most szervizben pihen a kicsike. Szerintem mást nem tudsz csinálni, mint beadni. Nekem nem ajánlották fel a cserekészüléket, bár nem is hoztam volna el egyet sem, jó a 6230-as Nokia. :) Előttem egy úriember egy SGS-t adott be és cserébe egy rózsaszín Samsung S5230-at kapott. :W Olvasd el ezt, itt mindent megtalálsz: Garanciális feltételek

[ Szerkesztve ]

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#9018) sittes79


sittes79
addikt

sziasztok,

Van egy autohifi-m ami kompatibilis az iphone-al ha rádugják usb-re, van esetleg olyan program androidra, ami segíti az autohifit, hogy felismerje az androidos mini telefonom, mint a szifont?

(#9019) dokee78


dokee78
félisten

Na rájöttem azért merül ennyire a mobilom,mert elég aktívan használom. :)

Ez a zárképernyőm:

(#9020) KOntee válasza T_boy (#9017) üzenetére


KOntee
csendes tag

Hát akkor holnap muszáj lesz bevinnem. Aztán majd meglátjuk mi lesz... :U Azért köszi az infókat!

(#9021) Ricardo válasza dokee78 (#9019) üzenetére


Ricardo
félisten

Szép. Jól látom, hogy március közepén április végi névnapok vannak a képernyőn?

(#9022) kecz


kecz
aktív tag

Felfedezni véltem, hogy csak egy bizonyos hőmérséklet mellett/felett jelentkezik az újraindulás és a kikapcsolás. Ha sokat szorongatom, pl játszok, akkor tuti, hogy újra fog indulni mikor rámegy a képernyőzár.

(#9023) dokee78 válasza Ricardo (#9021) üzenetére


dokee78
félisten

Azért,mert görgethető és el volt görgetve. :D

(#9024) Yipp


Yipp
tag

A Weather&Toggle-t akartam telepíteni a gépre, de nincs benne SD kártya. A windows fájlkezelő nem lát elérési utat. Belső memóriába nem lehet telepíteni?

(#9025) GyéBen válasza dokee78 (#9019) üzenetére


GyéBen
tag

Mit használsz zárképernyőként?

(#9026) GyéBen


GyéBen
tag

Valaki el tudná küldeni nekem az eredeti textinput-tng.apk-t? email: gyeben@gyeben.tk

(#9027) dokee78 válasza GyéBen (#9025) üzenetére


dokee78
félisten

Widgetlocker

(#9028) Mr X


Mr X
veterán

Negyedik alkalommal is visszakaptam a Minit szervizből. Ezúttal tényleg elküldték az SE szerviznek, akik nemes egyszerűséggel azt írták, hogy a hibát nem tapasztalták, és üzemszerű körülmények között a készülék megfelelően működik. mondjuk az ő szervizlapjukon hibaként csak annyi volt, hogy touch screen does not work. :W

Rohadt ronda panaszlevelet fogok írni a T-nek.

(#9029) sdd2 válasza Mr X (#9028) üzenetére


sdd2
veterán

Szerintem inkább hagyd őket, egy cserét talán ki tudsz csikarni ha videóra veszed hogy nem működik a touch screen. Különben pont ezért nem érdekel a garanciájuk. :(((

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9030) Mr X válasza sdd2 (#9029) üzenetére


Mr X
veterán

Cserét kértem most is, de látod, annyit nem képesek, hogy felfogják, amit leírattam a hibajelentőbe.

Megy szépen levél a T-nek, a fogyvédnek, meg ha jó kedvem lesz, még a Tékozló Homár blogot is belecímzem.

(#9031) sdd2 válasza Mr X (#9030) üzenetére


sdd2
veterán

Nem írni kell :N Be kell menni vele, elmondani az ügyintézőnek és megmondod hogyha nem cserélik akkor a fogyasztóvédelemhez fordulsz és beperled őket. Ha ő nem tud ezzel mit kezdeni akkor kérd le a főnökét és annak mond meg. Hidd el nem fognak hisztizni akkor már és kicserélik. ;) Nekem ilyen esetem volt már más eszközzel és nagyobb üzlettel.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9032) Mr X válasza sdd2 (#9031) üzenetére


Mr X
veterán

Én nem nagyon tudok reklamálni, mivel asszony nevén van, ő meg csak hétfőn lesz ráérős, amikor szerviz is van.

A video készítés viszont jó ötlet.

(#9033) sdd2 válasza Mr X (#9032) üzenetére


sdd2
veterán

Csak veled kell menjen.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9034) Mr X válasza sdd2 (#9033) üzenetére


Mr X
veterán

Tudom, de az akkoris legkorábban hétfő. Mindegy, addig tesztelgetek, videózok.

(#9035) Lasy


Lasy
veterán

Ko9 elküldtem neked priviben. nagyon egyszerű.
semmi köze szerintem ahhoz, hogy mivel lett függetlenítve.

De amit vissza lesz zárva fogja tudni használni.

+36702778032

(#9036) fatal` válasza Mr X (#9028) üzenetére


fatal`
titán

Vidd be egyből oda, ahol szervízelik. Mikor a W880i-met gariztattam, akkor nem a T-hez vittem, hanem a condorhoz és rendesen felírták a hibát és meg is csinálták.

(#9037) Mr X válasza fatal` (#9036) üzenetére


Mr X
veterán

Condor adta ki az igazolást, hogy szerintük semmi baja.

És már unom, hogy folyton szervizbe kell rohangálnom. Én egy működő telefonért fizettem, nem egy olyanért, amivel telefonálni nem lehet.

Eddig tartott a türelmem.

(#9038) fatal` válasza Mr X (#9037) üzenetére


fatal`
titán

Ha rosszul adja le a T a hibajelzést, akkor persze, hogy visszadobják..

(#9039) Mr X válasza fatal` (#9038) üzenetére


Mr X
veterán

Persze, én ezt értem, de engem, mint vevőt ez nem kell, hogy érdekeljen. Engem az érdekel, hogy a 2 és fél hónapos telefonomat folyamatosan szervizbe kell hordanom, és mindig hibásan kapom vissza.

Mostmár azt játsszuk, hogy egyik nap visszakapom, másnap megint viszem vissza, mert szar. De már unalmas.

(#9040) fatal` válasza Mr X (#9039) üzenetére


fatal`
titán

Persze értem, nem védem egyiket sem, csak adtam egy tanácsot, hátha beválik. :) Vagy borogass asztalt a T-nél. :D

(#9041) Mr X válasza fatal` (#9040) üzenetére


Mr X
veterán

Alszom még rá egyet, mert egyelőre nem látok a pipától.

(#9042) Ricardo válasza Mr X (#9041) üzenetére


Ricardo
félisten

A garancia jeggyel visszaviheted asszony nélkül is
Én is vittem már be a párom telefonját. Legyél határozott.

(#9043) Mr X válasza Ricardo (#9042) üzenetére


Mr X
veterán

Nem a garanciába leadással van a gond. Azt eddig is én intéztem. Itt most a szerződéstől való elállás a téma. És vásárlóként asszony van a papíron.

Amúgy a törvényben is benne van, hogy "A jótállási jogokat a fogyasztási cikk
tulajdonosa érvényesítheti, feltéve, hogy fogyasztónak minősül" [link]

Velem nem is kötelesek foglalkozni, kétszer meg nem akarok menni balhézni.

(#9044) Ricardo válasza Mr X (#9043) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha elsőre bekergeted a főnököt a raktárba, akkor nem kell második alkalommal balhézni az asszony előtt, csak bemész és megadják a már kivívott tiszteletet :DDD

(#9045) Mr X válasza Ricardo (#9044) üzenetére


Mr X
veterán

Végülis, úgyis ki akartam már próbálni a viperát. :DDD

(#9046) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok!
Az mitől van hogy most kb ötödször állítom vissza gyári állapotra a telefont, de miután beállítok mindent belépek a régi Marketbe, ott elfogadom az új Google Play dolgait, utána elkezdene frissíteni a telefonon pár dolgot de mindenre azt írja ki hogy Download was unsuccesfully, please try again later! És nem vált át a Market az újra sem. Semmit nem tudok letölteni pedig most sietnem is kéne vele! :W :W Alap sima rom van rajta és abból is a legújabb! SD kártya is lett formázva!
Köszönöm: Attila :R

[ Szerkesztve ]

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#9047) Mr X válasza Regiee (#9046) üzenetére


Mr X
veterán

Wifin próbálod?

(#9048) Regiee válasza Mr X (#9047) üzenetére


Regiee
aktív tag

Igen. De mobilnettel és Wifivel is ugyanez a hiba! eddig ment wifiről :/

[ Szerkesztve ]

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#9049) sir fg


sir fg
aktív tag

Akit esetleg zavar, hogy a Marketben fölül még "Market" a felirat "Google Play" helyett (bár szerintem tök lényegtelen), akkor ezt kell csinálni:
Beállítások --> Alkalmazások --> Alkalmazások kezelése --> Mind --> Google Play Áruház --> Gyorsítótár törlése.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#9050) Regiee válasza Regiee (#9046) üzenetére


Regiee
aktív tag

Közben regisztráltam egy új gmailt a telefonon, és ezzel működik tudok letölteni! DE! Most meg a Viber Szivat, pont ami kéne!!! Vagy meg se kapom az aktiváló kódot( Ezzel nem lenne baj mert fel lehet hívni és akkor ad!) De ahova be kell íyrni az aktiváló kódot hiába nyomom a számokat nem ír be semmit!! :( :W Erre valami ötletet/megoldást tud valaki?
:R

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.