Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) Fricy78 válasza sdd2 (#7050) üzenetére


Fricy78
tag

Beállítási ötletem nincs, bár olvastam, hogy d-link routerrel másnak is meggyűlt a baja a mininek. Egy kicsit bosszant, mert több órát is wifiznék vele itthon, de sajna nem tudok. :(

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#7052) evo87 válasza sdd2 (#7050) üzenetére


evo87
őstag

Szerintem sem a wifijével van a gond, viszont kellemetlen, hogy a free wifi pontoknál jelentkezik. Nem baj, majd kiteszteljük.

Itthon TP-link van, barátnőméknél smc....ezeket simán veszi.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7053) Forestlord válasza evo87 (#7052) üzenetére


Forestlord
csendes tag

Sziasztok!

Marketen vagy brain-en van néhány olyan program, ami elvben nem hagyja, hogy ledobódjon a wifiről, lehet, hogy azokkal megoldódik a gond.
Azt is el tudom képzelni, hogy bizonyos routerekben van valamilyen beállítás, ami miatt ledobja... A routerben is lehet olyat csinálni, hogy adott gépet engedélyezel, vagy letiltasz, gondolom nem lett letiltva, de én ezen a vonalon indulnék el. (persze előtte kikapcs, hogy a router bufferja kiürüljön, és ha akkor sem megy, jöhet a játék...)
Sajnos jobb ötletem nincs, itt tp link router van és még nem volt gond, ahol meg próbáltátok, ott én még nem.

(#7054) evo87 válasza Forestlord (#7053) üzenetére


evo87
őstag

De épp ez az, hogy nem dobja le...ott van a hálózaton, csak azt írja ki, hogy nincs net. De a kapcsolat fennáll.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7055) Ateszpapa válasza evo87 (#7054) üzenetére


Ateszpapa
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#7056) Fricy78 válasza evo87 (#7054) üzenetére


Fricy78
tag

Nekem is ugyanez a szitu. Nem dobja le, csak azt írja, hogy nincs net.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#7057) Fricy78 válasza Fricy78 (#7056) üzenetére


Fricy78
tag

Nekem alapon van a router, csak le van jelszavazva. Éppen ma volt egy kis áramszünet, utána is fenn áll a hiba. Nagyon tetszik ez a kis készülék, de így kiábrándító. :(

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#7058) #22718208 válasza Fricy78 (#7042) üzenetére


#22718208
törölt tag

Próbálj a wifi csatornák számán állítani a routerben. Nálam minden látta a wifit csak a két telenor one t. nem.
Illetve látták a hálót csak ip címet nem kaptak.(tp-link) Csatornák számát autómatáról átraktuk pl. négyre és jó lett.

(#7059) odorgg


odorgg
addikt

Flashtoolra valami megoldás?
ezzel dob ki!

01/049/2012 20:49:36 - INFO - Now unplug the device and power it on
01/049/2012 20:49:36 - INFO - Then go to application settings
01/049/2012 20:49:36 - INFO - turn on Unknown Sources and Debugging

Pedig be van kapcsolva! :W

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#7060) Fricy78 válasza #22718208 (#7058) üzenetére


Fricy78
tag

Van háló, van ip is, elkezd letölteni a marketből valamit, vagy ftp-n kezdek másolni valamit a memókarira és néhány százalék után azt írja, hogy megszakadt a kapcsolat, a kijelzés szerint meg maxon van a jel.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#7061) Fricy78 válasza Fricy78 (#7060) üzenetére


Fricy78
tag

Ha csak netezek, az nem szakad meg, akkor megy a net rendesen.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#7062) offer199


offer199
csendes tag

Most készülök ilyen telefont venni, esetleg még élnek azok a hibák hogy túl melegszik vagy meg bolondul a kijelző?

(#7063) Bukk900 válasza Fricy78 (#7042) üzenetére


Bukk900
őstag

Egyes tp-link és d-link routerekkel a mini nem használható n módban, állítsd át g-re, ez sok embernél megoldotta jeleldobás problémát.

(#7064) sdd2


sdd2
veterán

McAffee vírusírtó milyen néven van a system app mappában? Vagy máshonnan kell törölni? :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7065) fatal` válasza sdd2 (#7064) üzenetére


fatal`
titán

Azt simán uninstallálni is engedi, az nem jó?:) Mégcsak ROOT sem kell hozzá.

(#7066) evo87 válasza Bukk900 (#7063) üzenetére


evo87
őstag

Akkor ez akár a plázás wifikre is lehet igaz...nem?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7067) knajf


knajf
senior tag

egy apró kérésem lenne valakihez, aki rootolt "gyári" 62-es romot használ (ko9féle). a kérés maga az lenne, hogy hogy alakul az akkumlátorhasználat egy lájtosan nyúzott nap után (screenshot). én a sajátomén (nem gyári rom) túlzott fogyasztásra panaszkodom a cella készenléti idő miatt (az zabálja a legeslegtöbbet). 2%ot merül óránként csak 2g-s hálózaton wifi nélkül kikapcsolt kijelzővel. (ez utóbbit lehet, hogy már postoltam korábban).

EZ VAN alvás közben

szerk: a problémám ezzel az, hogy napközben is dominál a cella készenlét-használat, ellenben javulást olvastam/hallottam az új .62-es romok kapcsán, hogy érezhetően javult a készenléti idő.

remélem érthető voltam :R

[ Szerkesztve ]

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#7068) gabe_ válasza knajf (#7067) üzenetére


gabe_
őstag

Ugyanezt a romot használom, de nekem teljesen normális. Képekkel most nem tudom alátámasztani, de egy közepesen "nyúzós nap" után nem merül 35-40%-nált többet. (Éjszaka Flight módban (21.00 - 4.30-ig) 3% szokott lenni.
Teljesen lemeríteni a 100%-ra töltött telefont egy nap alatt nem is nagyon tudom, akkor ha sokat játszom és használok gps-t.
Egy óra csak 2G hálózaton lévő készülék kikapcsolt kijelzővel (tehát hozzá sem nyúlva) nálam 0-1%.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#7069) Bukk900 válasza knajf (#7067) üzenetére


Bukk900
őstag

Egy átlagos napon nálam a képernyő a legnagyobb fogyasztó 50-60%-al, a cella és az üresjárat kb. 15-15%.
Nézd meg az alábbi programmal mennyit pihen a proci, ott valami bugos lehet.
Processzor használat.
Itt a 43 óra alatt 4 órát használtam aktív képernyőnél (böngésző, videó, éjszaka repülő mód)
Az akku töltöttségét a képernyő tetején a kék csík jelzi (közben volt 20% rátöltés).

(#7070) Lasy válasza odorgg (#7059) üzenetére


Lasy
veterán

Ez nem hiba. Várj türelemmel.
Nekem is kiírra pedig be se kapcsolt a teló.

+36702778032

(#7071) GLevi91


GLevi91
csendes tag

Új jellegű problémát fedeztem fel tegnap a telón. Az érintőgombok világítása nem működik, de ezen kívül nincs semmilyen gond velük. Már újra is indítottam párszor, és mikor indul akkor fel is villannak a gombok, de utána már nem világítanak. Vajon ez most mitől lehet?

(#7072) evo87 válasza GLevi91 (#7071) üzenetére


evo87
őstag

Nekem például a képernyőzár feloldása után világítanak pár másodpercig, illetve nyomkodáskor, egyébként tényleg sötétek.

Viszont ha neked ilyenkor sem világít, akkor gari.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7073) evo87


evo87
őstag

Amúgy újabb érdekes tény, T-nél 2 év hűséggel és mm XS dícsomaggal már 12.000 a Mini, miközben hasonló képességű telefont ugyanilyen csomaggal 25-30 minimum. (Sokkal drágább a Galaxy Mini, Y, stb...)

Egyszerűen nem értem mi lehet az extrém alacsony ár oka. Felhalmozódott? Vagy csak sokat visznek vissza és azért?

Mondjuk Domino csomagban már bőven az említett Samsungok ára felett jár.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7074) ko9 válasza knajf (#7067) üzenetére


ko9
addikt

Ajánlom a 2. ROMomat, amit kiraktam ide tesztelésre, és még semmi reakciót nem kaptam :W
KrSH kernellel hidd el változni fog jó irányba a fogyasztás :K

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#7076) sdd2 válasza ko9 (#7074) üzenetére


sdd2
veterán

Én a gyári 62-est használom amit rootoltál :R Tökéletes

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7077) predator00 válasza ko9 (#7074) üzenetére


predator00
tag

Egy linket kérhetnék? :)

(#7078) Lasy


Lasy
veterán

6808 ban volt...

Ko9@
Szerintem le kellene írni rendesen a telepítés menetét, mert így nem sokan állnak neki. :D

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#7079) predator00 válasza Lasy (#7078) üzenetére


predator00
tag

Igen, az sem lenne rosz :DDD

(#7080) Lasy válasza predator00 (#7079) üzenetére


Lasy
veterán

Igaz ha belelesel az első romjába, ott szépen taglalva van.

Csak így nem sokan próbálják ki.
De serián fent van szépen leírva...

+36702778032

(#7081) twi452 válasza ko9 (#7074) üzenetére


twi452
senior tag

Most raktam fel :) beépített dsp manager? süti :)
a status bar gyorsikonokat le lehet valahogy cserélni akár egyesével vagy egy teljesen újat kell felrakni?
nekem ebből tetszik az ultra:
[link]
ebből meg is van minire optimalizált verzió

és végre nem nekem kell kigyomlálni a sok felesleges vackot :) úgyhogy köszi most tesztelem egy pár napig mit csinál :)

(#7082) Lasy válasza twi452 (#7081) üzenetére


Lasy
veterán

Persze le lehet cserélni, és a sorrendet is lehet változtatni, a quickpanel setting.apk fájlal.
Kész vagyok a fordítással, de nem lesz magyar valamiért. :(

az ultrát már megcsinálta valaki 320x480-ra...

rutyika68
A legtöbb flashtool-t nem kell telepíteni csak kikcsomígolni, és használni. :F

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#7083) rutyika68 válasza Lasy (#7017) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Valószínű a win7-el lesz a gond, Minden progit , drivert leszedtem ami a telókhoz volt fent, de a probléma nem szűnt meg, a flashtool nem megy, 1óra alatt 91%-ig jutott el és ott megállt, de a többi tökéletesen működik. Arra gondolok valami driver ütközés lesz a gond, ugyanis a flashtool telepítése után nem működik az egerem.

Lehet hogy port kiosztáson kellene változtatnom :F

Tudom, az 5. androidos telót fogyasztom, a flashtoolt sem először használom, de eddig nem ütköztem ilyen problémába.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#7084) Lasy válasza rutyika68 (#7083) üzenetére


Lasy
veterán

elképzelhető, nekem az volt a gondom, hogy 138 teló driver volt rátelepítve.

+36702778032

(#7085) rutyika68 válasza Lasy (#7084) üzenetére


rutyika68
őstag

Begurulok, és újra tolom a winfost :W , kíváncsi leszek mit csinál. :F

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#7086) sdd2 válasza Lasy (#7084) üzenetére


sdd2
veterán

Nem csodálkozok :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7087) Sam8888


Sam8888
tag

Van egy kis problémám az Xperia minimmel. :O

Videófelvétel közben ilyen nyünyörgős (máshogy nem tudom leírni) hangot vesz fel, ami baromira idegesítő. :W

[Video]

Mi lehet a baja szerintetek? :(((

(#7088) sittes79 válasza Sam8888 (#7087) üzenetére


sittes79
addikt

Fázik :)

Én nem hallok semmi "nyünyörgést"

[ Szerkesztve ]

(#7089) gabe_ válasza Sam8888 (#7087) üzenetére


gabe_
őstag

Én hallok, de csak a kocsiban csinálja? Egy átlagos utcai felvételen is ilyen a hang?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#7090) odorgg válasza Lasy (#7070) üzenetére


odorgg
addikt

Vártam negyed órát de nem történt semmi :O :W

Leszedtem a 0.6.6-os verziót is, az meg kiirja kis időutánn hogy disconected és bekapcsol a tel :W

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#7091) Sam8888


Sam8888
tag

Csendesebb környezetben nem ilyen, de attól még nem kéne csinálnia...

(#7092) fatal` válasza sittes79 (#7088) üzenetére


fatal`
titán

Simán hallani. Bár mininél ilyet még nem láttam / hallottam. Pronál vannak ilyen gondok de az is másmilyen zaj.

Sam8888: Nem lehet, hogy a kocsiból szűrődött be valami zaj?

(#7093) knajf válasza ko9 (#7074) üzenetére


knajf
senior tag

akkor megpróbálom azt is, úgyis még friss a rendszer. mellesleg az éjjel (reggel) felraktam a prerooted -teféle- szoftodat és a fogyi MEGJAVULT KRSH kernellel!!! mondjuk a CWM baszakszik a krsh-val nem akar backupot csinálni, bekressel md5 generálásnál. (felrakok egy cyanogenmodos kernelt és azzal mentem le a jelenlegit, ez a metódus jelenleg)

CPUSpy szerint pedig nincs probléma a telóval! tehát mindenkinek aki CyanogenMOD-ot akar használni: SZázszor jobb mint a gyári, csak brutálisan szopja az akksit...

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#7094) sdd2 válasza Sam8888 (#7087) üzenetére


sdd2
veterán

Érdekes. Amúgy lehet tényleg fázik :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7095) evo87 válasza Sam8888 (#7091) üzenetére


evo87
őstag

Lehet, hogy valamilyen zajra gerjed a mikrofonja. Az ilyen nyiszogást akkor szoktam más felvételeken is érzékelni, ha van légmozgás esetleg.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7096) Sam8888


Sam8888
tag

Légmozgástól teljesen független, ha állok a kocsival, akkor is nyiszog... Olyasmi a hangja, mint amikor a számítógépen kodekprobléma van.

Lehet ezen a telón factory resetet alkalmazni? (Mint a nokiákon a 3 gombos reset) Vagy esetleg ráfrissíteni a gyári szoftverre, hogy visszaálljon a gyári állapot? Megnézném, hogy úgy is rossz-e...

(#7097) fatal` válasza Sam8888 (#7096) üzenetére


fatal`
titán

Beállítások -> Adatvédelem -> Gyári adatok visszaállítása.

[ Szerkesztve ]

(#7098) novoszath


novoszath
senior tag

a power menuhoz mikent lehet hozza adni az ujrainditas opciot?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#7099) Lasy válasza novoszath (#7098) üzenetére


Lasy
veterán

újraindítás, és utána pontosan csak sima reboot, vagy recovery

+36702778032

(#7100) knajf válasza ko9 (#6808) üzenetére


knajf
senior tag

első tapasztalataim: felül az értesÍtési sávnál kapcsolók iszonyatosan bejönnek! ezt borzasztóan hiányoltam a gyári romokból.

titanium backup busyboxot kért, de csak a problems? -re kattintva felrakja és már jó is.
1024mhz max a gyári kernellel (milyen kernelt javasolsz mellé? miket próbálgassak?)

telepitésnél:

CWM problémáim voltak, ha a sorrend az, hogy flashelem a telót és utána akarnék cwm-be belépni akkor nem jön össze semmi, ezért a régi kernellel cseréltem rendszert, majd első inditás előtt tettem fel a te általad adott új kernelt.

kicsit folyamatosabbnak tűnik az egész, gyomlálva vannak belőle a dolgok? kisebb a file mérete is jóval... na beleásom még magam, csak úgy éreztem ezt még idejekorán megosztom :R

szerk: ja és a cella készenléti idő rendben van, az akksi idő nagyon helyrejött!!! :C

[ Szerkesztve ]

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.